@GrzegorzPorada: planowalem u siebie otwarty prysznic, miałem podobny problem bo niecałe 2m od ściany prysznicowej mam drzwi i bałem się że będzie chlapać. Po testach, musiałem założyć kabinę 😁 u mnie 2m to było za mało. Jakby się kąpać przy ścianie i zastanawiać się jak się myjesz to nie ochlapiesz, ale jak nie myślisz o tym albo kąpiesz się w dwójkę.. ( ͡º ͜ʖ͡º).. to
  • Odpowiedz
@SendMeAnAngel: nie wiem jak zaawansowane to chcesz plus nie jestem specjalistą, ale ja czasem korzystam z tej strony. Da się zaprojektować wnętrze, jest spory wybór struktur, mebli itd., można obiekty dowolnie obracać, dostosować układ płytek itd. Może się nada.
  • Odpowiedz
@Mathas: Na to jakie wyposażenie proponuje. Czy tylko katalogi od projektantów, czy jak powiesz że ma szukać po marketach to będzie szukał.
  • Odpowiedz
@krzysssss: a jak mowisz o pralce... no tam jest aktualnie pralka o glebokosci 40cm, licze ze moze uda sie cos zrobic przy remoncie zeby byla troche glebiej byc osadzona... niestety przy zakupie pralki wlasnie tymi nieszczesnymi drzwiczkami musialem sie kierowac (musialem kupic nowa pol roku temu) bo praktycznie wszystkie na rynku otwieraja sie w taki sposob, ze zahaczalyby o kibel
  • Odpowiedz
#zalesie #inzynieria #projektowanie

Śmieciowe tagi byle jakie, bo to tylko takie coś w eter - ja p------ę, ale mnie to wkurza i deprymuje, że wszystkie biura projektowe i działy techniczne są dzisiaj tak często zarządzane przez ludzi nie mających pojęcia o robocie inżynierskiej, a wyszkolonych tylko w tabelkowaniu w Excel i "metodach zarządzania zespołem".

Potem tłumaczysz takiemu, że to że poklepie Cię po ramieniu i poważnie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zarządzane przez ludzi nie mających pojęcia o robocie inżynierskiej,


@fantazm: szczerze to woke takich, niz tych ktorym sie wydaje ze taka wiedze posiadaja i wydaja ci polecenia jak masz robic, jednoczesnie nie dopuszczajac do siebie nysli zs moga sie mylic ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Obserwując od kilkunastu miesięcy bieżące wydarzenia, doszedłem do pewnej refleksji. Uważam, że nadszedł właściwy moment, aby wznowić prace nad projektem Marka Podleckiego. Mowa oczywiście o Deparchatorze.
Do tematu warto podejść na nowo, z uwzględnieniem aktualnego stanu techniki.

Poczyniłem już wstępne kroki, a projekt roboczy nosi nazwę DEPARCHAT✡R 2.0 | beta 1.01 (2026).

Priorytetem projektowym jest mobilność i ergonomia - docelowo urządzenie powinno przyjąć formę wearable. Na tym etapie trudno precyzyjnie oszacować zapotrzebowanie na energię,
FistOfTruth - Obserwując od kilkunastu miesięcy bieżące wydarzenia, doszedłem do pewn...

źródło: Deparchator

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fist_Of_Truth: przejęto cię klonie, oj już ja cię oczyszcze. Zaraz będziesz rozkurvviony medytacją dusz. Skończyło się! Nic ci nie da ukrycie w bazie 20 km pod marketem dino w Sieradzu, wahadełko cię wywąchało.
  • Odpowiedz
#firma #biurowyjanuszex #inzynieria #projektowanie #komputery

Hejka mirki, zatrudniam niedługo do firmy dwóch inżynierów budowy i chce im zrobić stanowiska pracy. Laptop do maili, excela, normy pro i GstarCAD 2D (zero 3D) do tego monitora, myszka i klawiatura. Grzebanie w projektach, laptop mobilny rowniez (praca hybrydowa + laptop czasem w trasie). W co warto iść?
Laptopy do CAD 2D to nie musza byc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@magawek: z perspektywy zawodu technicznego.
1. Duze biurko
2. Jesli biurka nie da rady zrobic wiekszego, to w pomieszczeniu gdzie lebki beda siedziec, duzy blat roboczy gdzie mozna rozlozyc rysunki A0+ i ewentualnie tablice na scianach zeby je przypiac
3. Lapciok to mysle ze w tej kwocie bedzie ok, nie znam tego cada, ale jesli to nie jest jakas straszna kobyla, to raczej wszystko to uciagnie. Tu w sumie popytalbym innych pracownikow (jesli
  • Odpowiedz
Cześć,

mam dylemat przy aranżacji salonu i liczę na Wasze doświadczenie.

Salon ma jedną dłuższą ścianę ok. 450 cm (tam dochodzi kuchnia 2 mb.) i krótszą ok. 285 cm. Zastanawiam się, na której zrobić TV, a na której ścianę dekoracyjną.

Aktualnie
the-dzbankers96 - Cześć,

mam dylemat przy aranżacji salonu i liczę na Wasze doświadc...

źródło: salon

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach