Wpis z mikrobloga

Mirki,

Różowa szuka pracy w chemii we Wrocławiu. Rok doświadczenia w przemyśle. Skończone studia mgr. i inz.

Wymagania, wolne weekendy (mogą być 2 zmiany), 2300-2900 netto (może być mniej, byle wolne weekendy). Dojazdy maks. 10km od Wrocławia.

Może ktoś, coś?

#szukampracy #praca #pracbaza
  • 166
  • Odpowiedz
@Geraltzkiwi: tylko ze ta pani na kasie nigdy nie bedzie odnosic sukcesow i podwyzek. 4000zl na reke bedzie zarbiac za te wspomniane 10 lat ze wzgledu na inflacje co najwyzej, a nie ze wzgledu na rozwoj i awanse. W ciagu 10 lat pracy na kasie rowniez niczego sie nie nauczy i nie zbierze doswiadczenia na kolejny lvl. Nie ma tez na kogo awansowac z takiego stanowiska. Wlasciwie po kazdych studiach zaczyna
  • Odpowiedz
@Geraltzkiwi: takie są realia i takie są zarobki poza IT.

Mleko się rozlało, papier się dostało a żyć trzeba. Obecnie ma minimalna i pracuje na 3 zmiany, 12-14h poza domem. Do tego dojazdy 50 km do pracy. Bez wolnych weekendów, 7-8 dni pod rząd.

Wiec
To czego teraz szuka to by było jak złapanie pana Boga za nogi.

Ja kiedyś z wypoku dostałem ofertę pracy, kolega nawet w it znalazł prace
  • Odpowiedz
@KrS1: #!$%@? prawda. 26 lat here, zrobiony tylko licencjat i 7k netto wjeżdża co miesiąc. Branża finanse. Już przestańcie #!$%@? ze albo programujesz, albo zarabiasz najniższa krajową bo to śmiech na sali xD
  • Odpowiedz
@KrS1: nie tlumacz Mirku, bo tutaj smietanka intelektualna i finansowa. Kazdy ma 23 lata i zarabia >5k netto. A jak jeszcze nawet nie wszedl na rynek pracy to i tak uwaza, ze za mniejsza kase nie kiwnie palcem a przyszly szef juz ma mu czerwony dywan szykowac na wjazd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nikczemny_Pomidor: co robisz dokładniej? Ja małe miasto w bankowości 20 lat 2 rok studiów zaocznych i 3.5 na rękę mam xd to boli mnie jak ktoś pewnie chlal wodę na studiach 5 lat a teraz za 2300 będzie w dużym mieście pracował xd
  • Odpowiedz
@DanielKrul: Byczku jak jesteś na drugim roku studiów i już się zakręciłeś w branży to dobry znak. Wiele osób zaczyna swoją przygodę dopiero po studiach. Nie ma co rozpaczać, pamiętaj że nikt nie zaczyna od 15k na rękę. Głowa do góry i będzie dobrze
  • Odpowiedz
@Nikczemny_Pomidor: no to finanse to jest oczywisty wyjatrk od reguly, bo i na kasie w banku z prowizjami spokojnie od 4k+ zaczynasz przygode.
@KrS1: poza tym kolega #!$%@?, bo teraz to i w it wiekszosc juniorow bedzie zarabiac minimalna/maks 3k na start, chyba ze faktycznie robi cos konkretnego/spoko firma.
No ale ogolnie racja ze wtedy perspektywy wieksze.
Sam rzucilem dobrze platna robote w banku dla minimalnej w it (tu akurat
  • Odpowiedz
@Nikczemny_Pomidor #!$%@? prawda. 29 lat here, zrobiony tylko licencjat i 100k netto wjeżdża co miesiąc. Branża bogaci rodzice. Już przestańcie #!$%@? ze albo programujesz, albo zarabiasz najniższa krajową bo to śmiech na sali xD
  • Odpowiedz