Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko133
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
runnerrunner

runnerrunner

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16947
  • Znaleziska 6494
  • Mikroblog 10453
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 46

83

STANOWSKI OŚMIESZYŁ "ELITĘ" DZIENNIKARSTWA. POMÓGŁ ZBIGNIEW STONOGA

STANOWSKI OŚMIESZYŁ "ELITĘ" DZIENNIKARSTWA. POMÓGŁ ZBIGNIEW STONOGA

Ciekawy materiał Krzysztofa Ziemca o wiadomej aferce.

Osman29
z
youtube.com
dodany: 06.08.2024, 20:02:31
  • 6
  • #
    polska
  • #
    stanowski
  • #
    kanalzero
  • #
    polityka
  • #
    stonoga
runnerrunner
runnerrunner 07.08.2024, 17:19:38 via Wykop
  • 0
Żadna dużą redakcja nie dała się złapać.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

67

Jechał pijany z dzieckiem i dachował. Potem zaatakował ratowników medycznych.

Pokaż treści 18+

Jechał pijany z dzieckiem i dachował. Potem zaatakował ratowników medycznych.

Pijany obywatel Ukrainy prowadził samochód. Pasażerem było jego dziecko.

runnerrunner
z
noweinfo.pl
dodany: 07.08.2024, 17:18:39
  • 9
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    tychy
  • #
    policja
  • #
    alkoholizm
  • #
    dzieci
runnerrunner
runnerrunner 05.08.2024, 14:53:35
  • 0
Jakoś cały czas mam problem ze zrozumieniem działania zestawu prysznicowego podtynkowego z boxem lub bez boxa. W zasadzie nie wiem, w czym różnica. Przecież i tu i tu można wymienić baterię, tak myślę, chociaż tego nie widziałem. Byłem w salonie i gostek mówił mi, że box niepotrzebny, bo zajmuje miejsce za ścianą i trzeba to uwzględnić w remoncie. Ktoś inny pisał, że box trzeba, żeby nie kuc ścian w razie awarii. Ktoś
runnerrunner - Jakoś cały czas mam problem ze zrozumieniem działania zestawu prysznic...

źródło: Screenshot

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu
05.08.2024, 17:30:09 via Wykop
  • 2
@runnerrunner: jeśli chodzi o jakość to wszystkie są na podobnym poziomie czy to grohe, omnires, ferro, kfa. To kawałek mosiądzu wiec nie ma co z tego doktoratu pisać. Jedyne co moge Ci powiedzieć że ludzie są bardziej zadowoleni jak masz pokretło do zmiany na prysznic/deszczownice niż przycisk.
  • Odpowiedz
Nethiu
Nethiu
05.08.2024, 17:34:29 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 05.08.2024, 11:11:13
  • 0
Jaki polecacie grzejnik/kaloryfer do mieszkania w bloku. Jest podzielnik ciepła. Grzejnik ma być o mocy 1080 watt.

Stalowy, czy aluminiowy?

#ogrzewanie #kaloryfer #grzejnik #remontujzwykopem #mieszkanie #remont
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nethiu
Nethiu
05.08.2024, 14:44:53 via Wykop
  • 0
@runnerrunner: wszystko zależy od typu instlacji CO, w warunkach od spóldzielni powinno być napisane jaki typ grzejnika.
  • Odpowiedz
Straszak_pl
Straszak_pl
07.08.2024, 09:00:44 via Wykop
  • 0
yną problemu? Miałem ostatnio wymianę wodomierza jak zawsze co kilka lat. Przed było wszystko dobrze, po wymianie ciśnienie wody w jednym z pomieszczeń jest jeszcze okej powiedzmy (łazienka), ale w toalecie uzupełnienie zbiornika trwa wieczność, a w kuchni to już w ogóle padaka. Mieszkanie w bloku z wielkiej płyty. Może być, że nowy ciśnieniomierz jaki zamontowali daje mniejsze ciśnienie? Wątpię aby to coś było z


@runnerrunner: pytanie przy jakich parametrach
  • Odpowiedz

1

Wojtek i Agata z Life on Wheelz rozstali się.

Wojtek i Agata z Life on Wheelz rozstali się.

Wojtek i Agata Sawiccy prowadzący profil Life on Wheelz na Instagramie ogłosili rozstanie po sześciu latach związku

Kruk_
z
rmfmaxx.pl
dodany: 04.08.2024, 19:38:25
  • 6
  • #
    niepelnosprawni
  • #
    instagram
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    youtube
runnerrunner
runnerrunner 04.08.2024, 19:50:22 via Android
  • 1
Masakra jakaś
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3

Niewiarygodne, Mamy brazowy medal w szpadzie!

Niewiarygodne, Mamy brazowy medal w szpadzie!

Ćwierćfinał, półfinał i mecz o 3. miejsce zabrał adminowi kilka lat życia, ale wiecie co? Było warto!

runnerrunner
z
youtube.com
dodany: 31.07.2024, 05:33:34
  • 0
  • #
    paryz2024
  • #
    sport
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    rozowepaski
  • #
    logikarozowychpaskow

25

W życiu piękne są tylko chwile.

W życiu piękne są tylko chwile.

30 lat temu zmarł Rysiek Riedel, legendarny wokalista Dżemu

runnerrunner
z
noweinfo.pl
dodany: 30.07.2024, 09:52:27
  • 5
  • #
    tychy
  • #
    muzyka
  • #
    rock80
  • #
    80s
  • #
    dzem
  • #
    blues
runnerrunner
runnerrunner 30.07.2024, 08:00:06
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

H.....m
H.....m
konto usunięte 30.07.2024, 08:01:00 via Wykop
  • 11
@runnerrunner: ale ty wiesz że to dla beki? Czy jesteś kolejnym faszolem, który łyka jak pelikan nawet głupie żarty?
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner
Autor
30.07.2024, 08:12:30 via Wykop
  • 1
ale ty wiesz że to dla beki?


@Hilalum: kuwa wiem!!! XD
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 29.07.2024, 18:46:36
  • 2
Jakich firm polecacie sprzęt jeśli chodzi o remont łazienki +WC.
Głównie chodzi mi o kabinę prysznicową, ma być składana. Ktoś sugerował Radaway, nie musi być super tania ani nie super droga, ma służyć.

Armatura to brać raczej Grohe chyba?
Chodzi o zestaw prysznicowy podtynkowy.

Kupować
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WatchYourBack
WatchYourBack
29.07.2024, 18:58:58 via Wykop
  • 2
@runnerrunner: kabina Radaway/New Trendy
Płytki z doświadczenia polecam nie z Indii i nie z Chin. Hiszpania/Polska ok. W marketach można, ale mogą być tańsze lokalnie - droższe jednak też, trzeba szukać.
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
30.07.2024, 16:54:28 via Wykop
  • 1
Armatura to brać raczej Grohe chyba?


@runnerrunner: Grohe, Hansgrohe, z tańszych może być Omnires, Oltens, ale nie ryzykowałbym ich do podtynku (choć sam wziąłem Omniresa do bidetty, bo nie było wyboru za bardzo). Też u siebie chciałem podtynk, ale mi firma wykańczająca odradziła, że coraz bardziej awaryjne (szczególnie ostatnio grohe), więc zostałem przy natynkowej. W dodatku 2k zostało w kieszeni.

Płytki to chyba market
  • Odpowiedz

2

Koscielna kanalia, Abp Marek Jędraszewski grzmi po otwarciu igrzysk.

Pokaż treści 18+

Koscielna kanalia, Abp Marek Jędraszewski grzmi po otwarciu igrzysk.

Arcybiskup Marek Jędraszewski wydał oświadczenie, w którym odniósł się do piątkowej ceremonii otwarcia Igrzysk.

runnerrunner
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 29.07.2024, 04:50:29
  • 4
  • #
    paryz2024
  • #
    sport
  • #
    katolicyzm
  • #
    chrzescijanstwo
  • #
    wiara
  • #
    bekazkatoli

633

On na serio to przeczytał....

Pokaż treści 18+

On na serio to przeczytał....

Macie swoją nową tefałpe lemingi...

tadocrostu
z
x.com
dodany: 27.07.2024, 21:57:08
  • 128
  • #
    babiarz
  • #
    olimpiada
  • #
    afera
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    lewackalogika
runnerrunner
runnerrunner 28.07.2024, 04:38:56 via Android
  • -6
Świat bez religii jest fantastyczny, religia to wojny i zacofanie. Religia jest ośrodkiem kontroli ludzi. Precz z religią, precz z wojnami, precz z komunizmem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4

Kibic na wózku inwalidzkim zdobył na meczu flagę

Kibic na wózku inwalidzkim zdobył na meczu flagę

Na meczu Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy doszło do niecodziennego zdarzenia. Niepełnosprawny kibic Górnika Wałbrzych (zgoda GKSu Tychy) na wózku inwalidzkim zdobył flagę MKS Karlino (zgoda Kotwicy Kołobrzeg). Gdy gospodarze zobaczyli flagę na sektorze gości wybiegli na murawę. Interweniowała policja.

Car_Roman
z
youtube.com
dodany: 27.07.2024, 20:00:31
  • 2
  • #
    mecz
  • #
    kibice
  • #
    tychy
  • #
    kolobrzeg
  • #
    walbrzych
  • #
    pilkanozna
runnerrunner
runnerrunner 27.07.2024, 20:02:58 via Android
  • 2
Ja pierdu ci kretyni dalej się w to bawią.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6777

Przemysław Babiarz zawieszony przez TVP za slowa o komunizmie

Przemysław Babiarz zawieszony przez TVP za slowa o komunizmie

Przemysław Babiarz zawieszony przez władze Telewizji Polskiej. Legendarny polski komentator, który towarzyszył widzom podczas ceremonii otwarcia igrzysk olimpijskich w Paryżu, nie pojawi się na antenie podczas kolejnych transmisji z Francji

Dorodny_Wieprz
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: 27.07.2024, 13:05:39
  • 907
  • #
    paryz2024
  • #
    swiat
  • #
    europa
  • #
    sport
runnerrunner
runnerrunner 27.07.2024, 13:16:04 via Wykop
  • -73
Dla was, my, ludzie nowej generacji jesteśmy już poza zasięgiem. Z całym szacunkiem do ludzi wierzących, nie jesteście wolni. Co do Ostatniej Wieczerzy, to się naśmiewają, bo wiedzą, że to zmyślona historia.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2283

Fala komentarzy do słów P. Babiarza. "Idealne podsumowanie lewackiej ceremonii"

Pokaż treści 18+

Fala komentarzy do słów P. Babiarza. "Idealne podsumowanie lewackiej ceremonii"

W trakcie ceremonii otwarcia Igrzysk wybrzmiała słynna piosenka "Imagine" autorstwa Johna Lennona. Komentator TVP Przemysław Babiarz zareagował na słowa piosenki mówiąc, że "świat bez nieba, narodów, religii i to jest wizja tego pokoju, który wszystkich ma ogarnąć. To jest wizja komunizmu, niestety"

Szewczenko
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 26.07.2024, 22:10:19
  • 394
  • #
    sport
  • #
    olimpiada
  • #
    paryz2024
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    komunizm
runnerrunner
runnerrunner 27.07.2024, 04:40:34 via Wykop
  • -30
Won z religią!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

runnerrunner
runnerrunner 27.07.2024, 12:35:39 via Wykop
  • -16
Dla nich jesteśmy już poza zasięgiem. Z całym szacunkiem do ludzi wierzących, nie jesteście wolni. Co do Ostatniej Wieczerzy, to się naśmiewają, bo wiedzą, że to zmyślona historia.

Z całym szacunkiem dla wszystkich wierzących, II Wojna Światowa skończyła się 79 lat temu, a już jej przebieg, cele i na czyje zlecenie i za czyje pieniądze jest zakłamywane. A co dopiero wydarzenia sprzed 2000 lat. Cała historia ludzkości jest zakłamana. Historia naszych przodków
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

171

Niemcy wybudują fabrykę amunicji na Ukrainie

Pokaż treści 18+

Niemcy wybudują fabrykę amunicji na Ukrainie

Rozpoczyna się budowa fabryki Rheinmetall na Ukrainie. Zgodnie z informacją prasową firmy, rząd Ukrainy zamówił pierwszą z czterech fabryk które zapisano w lutowej umowie.

PolonPL
z
polon.pl
dodany: 25.07.2024, 08:13:28
  • 77
  • #
    ukraina
  • #
    niemcy
  • #
    amunicja
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    polityka
runnerrunner
runnerrunner 25.07.2024, 16:22:58 via Wykop
  • 1
W Polsce priorytetem są emeryci i zasiłki dla nich


@Marek_B: i to jest skandal
runnerrunner
runnerrunner 25.07.2024, 16:25:44 via Wykop
  • -2
ukraina w Polsce


@Stabilizator: gdzie i co?
runnerrunner
runnerrunner 25.07.2024, 16:26:04 via Wykop
  • 0
Na razie to ukraina inwestuje w Polsce XD


@Stabilizator: gdzie i w co?
runnerrunner
runnerrunner 25.07.2024, 16:26:49 via Wykop
  • 0
jednym z akcjonariuszy Rheinmetall jest pewien znany fundusz. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@baronio: który?

2594

Joe Biden rezygnuje ze startu w wyborach

Pokaż treści 18+

Joe Biden rezygnuje ze startu w wyborach

Urzędujący prezydent USA zamieścił oświadczenie w serwisie X/Twitter

washington
z
x.com
dodany: 21.07.2024, 17:50:16
  • 485
  • #
    usa
  • #
    wybory
  • #
    polityka
  • #
    wojna
  • #
    rosja
runnerrunner
runnerrunner 21.07.2024, 18:25:10 via Wykop
  • 35
Czyli przecieki u P.Szewko z piątku były wiarygodne - w weekend miała zostać podana decyzja.


@Jaurbanpl:

nie, szewko zgadł i trafil


@theOstry: po prostu to było do przewidzenia, nie tylko dr. Szewko o tym mówił.
runnerrunner
runnerrunner 21.07.2024, 18:28:29 via Wykop
  • -4
Po prostu zrozumiał kiedy ze sceny zejść.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

runnerrunner
runnerrunner 21.07.2024, 18:29:31 via Wykop
  • 3
Może za 4 lata wróci silniejszy


@PrawaRenka: dobre, Xd
runnerrunner
runnerrunner 21.07.2024, 10:46:45
  • 1
#polishsource padł już całkowicie?

#torrent
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcomarco83838383
marcomarco83838383
21.07.2024, 12:53:06 via Wykop
  • 13
@runnerrunner: Nie mają chwilową awarię jutro mają wrócić koło południa.
  • Odpowiedz
M4ciek
M4ciek
22.07.2024, 21:18:44 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

388

Niedaleko miejsca zbrodni, za którą ścigany jest Jacek Jaworek, znaleziono ciało

Pokaż treści 18+

Niedaleko miejsca zbrodni, za którą ścigany jest Jacek Jaworek, znaleziono ciało

W Dąbrowie Zielonej przypadkowy świadek natknął się na ciało mężczyzny z raną postrzałową głowy. Na miejscu pracują policjanci i prokurator. Miejsce znalezienia ciała znajduje się kilka kilometrów od domu, w którym doszło do potrójnego zabójstwa, w sprawie którego poszukiwany jest Jacek Jaworek

kokosanki
z
tvn24.pl
dodany: 19.07.2024, 12:31:24
  • 134
  • #
    jaworek
  • #
    policja
runnerrunner
runnerrunner 19.07.2024, 18:09:09 via Android
  • -4
@SynMichaua nie są świeże.
runnerrunner
runnerrunner 19.07.2024, 18:21:03 via Android
  • 0
@salcefrytki ok, doczytałem 👍

3

Nie żyje Shannen Doherty.

Nie żyje Shannen Doherty.

Amerykańska aktorka odeszła w wieku 53 lat, po długiej walce z chorobą.

runnerrunner
z
rmf24.pl
dodany: 14.07.2024, 14:48:32
  • 2
  • #
    beverlyhills
  • #
    aktorka
  • #
    film
  • #
    kino
  • #
    seriale
  • #
    ameryka

1

Święty Jan Chrzciciel patronem Łazisk Górnych.

Święty Jan Chrzciciel patronem Łazisk Górnych.

Szczególny kult św. Jana Chrzciciela w Łaziskach Górnych sięga pierwszej połowy XVIII wieku. Narodził się on w wyjątkowych okolicznościach, które mają swoje odzwierciedlenie nawet w herbie miasta..

runnerrunner
z
noweinfo.pl
dodany: 14.07.2024, 14:22:17
  • 0
  • #
    laziska
  • #
    slask
  • #
    katolicyzm
  • #
    chrzescijanstwo
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    logikaniebieskichpaskow
  • <
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 30
  • Strona 17 z 30
  • >
  • Biegacz-amator

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 30.03.2019

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 14.11.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.01.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.08.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking