@KurtVerbo myślę że gdyby ten człowiek opowiadał o prawie, przepisach czy czymś innym to równie miło by się słuchało. Jak zaczyna mówić o kolejnych modulacjach to zaczynam się gubić o czym mówi ale dalej miło się tego słucha. Wiedza i pasja. Dobra jakość filmu, dobry tekst, dykcja i są efekty.
@lofican kiedyś miałem Canona do drukowania płyt. Po śmierci głowicy która była droższa od drukarki, po zmarnowaniu wielu pieniędzy na zamienniki tuszy i reseter chipów zmieniłem na Epsona również z możliwością drukowania płyt. Zestaw tuszy to jakieś 40 zł, tusze są z chipami ale cena zamienników jest akceptowalna. Jest znacznie lepiej. Dłuższy czas pracy na tuszach. Owszem denerwuje że czasem drukowanie 1 strony z procedurą włączenia trwa 5 min, drukarka co jakiś
Oprogramowanie - dziś nie sprzedaje się programu a abonament na jego użytkowanie. Wprowadzanie zmian dobrych dla producenta - a użytkownik nie ma wyboru. Nie podoba Ci się nowa wersja programu - peszek. Wymuszanie działania tylko pod najnowszym systemem. Masz stary Windows - jak nam przykro, zainstaluj nowy bo nie będzie działać. Brak możliwości sprzedaży bo nie masz programu a tylko użytkujesz. Podobnie jest w przypadku gier. Zmiany zaszły na rynku muzycznym -
@Lambo994 akurat nowe auta z bajerami to jest straszny złom. Jednak nie kupiłbym auta sprowadzanego. Wolałem kupić auto z dużym przebiegiem ale pewnym pochodzeniem :)
@rubensiruncajs ja w nowym aucie poc700km trafiłem lawetą do aso. Tak to jest jak zgłaszasz że sprzęgło zawiesza się a oni że jest ok. Okazało się że seria Berlingo miała źle mocowane linki i się urywały. Jednak linka w Berlingo to się czasem urywała również po 150 tys. (inny egzemplarz).
Nie przeszkadza mi że siada turbina po 200kkm, to akurat element który nie ma lekko. Czujnik po co 30kkm też się może
@ostatni_i_sprawiedliwy jeśli nie potrafiłeś wyhamować tzn że nie dostosowałeś prędkości do warunków jazdy. Ja dostosowałem i nie miałem problemów z zatrzymaniem nawet na czarnym lodzie. A takie były dziś warunki na drodze.
@jdef90 ruszam dziś spod domu i czuje że droga śliska. Jechałem wolniej niż zwykle. Kwestia obserwacji otoczenia, temperatury, drogi a zwłaszcza nawierzchni, zachowania samochodu. Nie muszą mi drogowcy przyjeżdżać solić z powodu porannych przymrozków. Szkoda soli i pieniędzy. Pojadę wolniej i dojadę. Warunki trudne były w wielu miejscach a mimo to zrobiłem 250 km i nic się nie stało.
@Ozon2000 zrobisz badania i co dalej? W tym chorym kraju musisz urodzić. Więc ci ludzie którzy wahają się czy w ogóle mieć dzieci, tym bardziej nie chcą ryzykować.
Skoro pożyczył i nie oddał to pytanie czy jest podpisana jakaś umowa? Jak nie ma to czy to się kwalifikuje pod pożyczkę czy darowiznę? Skoro pożyczał i nie oddał to już kradzież? Bez umowy chyba nie. Ukradł czy kobiety mu dały pieniądze?
18+
Zawiera treści 18+
Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.
@milfhunter69 to nie jest problem włożyć dziecku mikrofon do plecaka albo małą kamerę. . Będziesz chciał to zarejestrujesz. Telefony w szkole to plaga.
@galonim coś podobnego widzę w Bytomiu - stoi frontowa ściana już po remoncie a z tyłu ma wzmocnienia. Nie wiem czy dobudują resztę czy tylko tyle zostanie a teren pusty.
@mickpl problem jest z młodymi - potrafią płacić 2k wynajmu a nie chcą kredytu. Oczywiście dochodzi kolejny problem - ukrywanie zarobków pracowników przez pracodawców, więc nie ma zdolności kredytowej. I koło się zamyka.
@qajajaj działka nie jest Ci potrzebna, przejdzie do majątku skarbu państwa. Państwo lepiej zadba o jej wykorzystanie na prywatne cele. Nie będziesz miał niczego i będziesz musiał być z tym szczęśliwy. ( ͡º͜ʖ͡º)
@sakta to wynikało z braku wysokości - nie było czasu na przelot i zawracanie. Więc już ładując wiedział że się nie uda ale nie było innego wyjścia z sytuacji.
O jedną akrobacje za daleko. A potem brak czasu na przygotowanie podejścia i lądowania. I nie wiem czy kierunek lądowania na tym lotnisku nie powinien być odwrotny. No ale ja nie jestem specjalistą.