Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
iquiet

iquiet

Dołączył 4 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24179
  • Znaleziska 2571
  • Mikroblog 21608
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 12
Shoujiki
Shoujiki
8 godz. i 59 min temu
  • 0
Siema, jadę sam nad morze za parę dni i szukam jakiegoś spoko etui wodoszczelnego na telefon, żeby wziąć go ze sobą zamiast zostawiać na plaży. Nie zamierzam go używać ani z nim nurkować, moje pływanie to raczej leżenie na materacu. Chcę aby telefon był bezpieczny przy mnie. Co polecacie

#telefony #pytaniedoeksperta #wakacje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet 8 godz. i 43 min temu via Wypiek
  • 0
@Shoujiki
https://www.ugreen.pl/en/products/case/iphone/waterproof-phone-case-ugreen-transparent-140880
Pływałem z takim case z telefonem i przeżył, żadna nawet kropla wody nie dostała się do środka także jak nie masz zamiaru wchodzić do wody z telefonem to myśle, że owinięcie go w reklamówkę by wystarczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
iquiet
iquiet 20 godz. i 3 min temu
  • 3
Tak sobie myśle czy nie zwolnić sobie internetu z 200mb/s na 100mb/s.
Gierek nie pobieram już, mało co gram, YouTube i oglądanie streamów. W domu jedynie 3 telefony + komputer i TV także myśle, że 100mb/s by wystarczyło.
Znowu by było 60zł a nie 70zł miesięcznie za internet taniej i nie wiem czy jest sens.

#przegryw #informatyka #internet
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet
Autor
19 godz. i 58 min temu via Wypiek
  • 0
@ev3r niby 120zł w ciągu roku oszczędności. To tak jakbym miał prawie miesiąc umowy za free bo płace 150zł z internet i 4 telefony
  • Odpowiedz
iquiet
iquiet
Autor
19 godz. i 56 min temu via Wypiek
  • 1
@ev3r nie przekonałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Popatrzę jeszcze inne oferty bo za 200mb/s download (wysyłanie mnie nie interesuje) płace 70zł a chyba w innych sieciach za taki światłowód bym płacił taniej
  • Odpowiedz
LuznaPusi
LuznaPusi
22 godz. i 9 min temu
  • 0
macie od kilku dni problem, żeby dodać obrazek do wpisu na wypieku?
#wypiekmobilny
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet 20 godz. temu via Wypiek
  • 1
@LuznaPusi bez problemu dodaje obrazki
  • Odpowiedz
Gragi
Gragi
Gragi
20 godz. i 57 min temu
  • 0
#apple #iphone mieliwcie kiedyś miej niz 74% kondycji baterii ??
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet 20 godz. i 1 min temu via Wypiek
  • 0
@Gragi mam 6s z 60 pare % a co?
  • Odpowiedz
RobertPupica
RobertPupica
wczoraj, 07:28:58
  • 6
Po co pieniądze mi jak ja niewolnik co może wziąć tylko 2 tygodnie urlopu ciągiem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet wczoraj, 07:48:16 via Wypiek
  • 1
@RobertPupica 2 tygodnie ciągiem brzmi jak wczasy pod gruszą = bardzo się opłaca
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
przedwczoraj, 10:05:25
  • 1
GTA Biała Podlaska - dwa trupy przy bursie
#bialapodlaska
PIAN--A_A--KTYWNA - GTA Biała Podlaska - dwa trupy przy bursie 
#bialapodlaska

źródło: loading-logo-pl

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet przedwczoraj, 10:18:09 via Wypiek
  • 2
@PIAN--A_A--KTYWNA o drugiej ofierze to fake, żeby zmylić służby.
Aktualnie wyjazdy z miasta są kontrolowane + sprawca jest poszukiwany przez służby na mieście.

Edit: Sprawca już złapany. Nie wiem czy żyjący bo na zdjęciu twarz we krwi (nie wysłam zdjęć/filmów z akcji także nie zawracać gitary)
  • Odpowiedz
iquiet
iquiet przedwczoraj, 10:26:25 via Wypiek
  • 0
@Kuburro masz znalezisko o tej sprawie. Tam masz też filmik z akcji
  • Odpowiedz
Hogataa26
Hogataa26
przedwczoraj, 10:00:02
  • 0
#ios #iphone

Pomóżcie. Siedzie nadal na iOS 18. Mam iPhone 15 Plus. Ale nie chciałam przechodzić na iOS 26, bo czytałam dużo ze błędy, że baterie zżera itd. Prawda to, czy śmiało mogę przechodzić?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet przedwczoraj, 10:19:47 via Wypiek
  • 1
@Hogataa26 już teraz to siedź na tym iOS 18 i czytaj opinie o iOS 27. We wrześniu wychodzi oficjalnie iOS 27 i wtedy zaktualizuj bo na tą chwile (iOS 27 beta 1) działa bardzo super. Także na 3 miesiące nie opłaca się aktualizować wg. mnie
  • Odpowiedz
DaxterPoker
DaxterPoker
14.06.2026, 20:47:40
  • 4
tl;dr; Aplikacja do robienia porządku w zdjęciach na iPhone - bez reklam, subskrypcji i działa lokalnie.

Mamy nawyk robienia 15 zdjęć jednego ujęcia podczas urodzin czy wycieczek a potem tego nie porządkuję. Lada dzień urodzi mi się dziecko więc muszę przygotować trochę miejsca na telefonie.

Utworzyłem aplikację która mi w tym pomaga grupuje podobne zdjęcia i sugeruje to najostrzejsze. Znalazłem u siebie grupę 15-16 prawie identycznych fotek — usunąłem 14 z nich i
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet przedwczoraj, 05:36:30 via Wypiek
  • 0
@DaxterPoker myślałem, że sobie posortuje nastraszył iPhone ale wymagany min. iOS 26 także..xD
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
14.06.2026, 15:56:16
  • 1
Chciałem puścić iPhone 11

Baba w Lombardzie
PEWNIE WSPARCIA NIE MA
BATERIA PEWNIE STARA
USSKODZONY I BEZ KABLI
elofrytki - Chciałem puścić iPhone 11

Baba w Lombardzie 
PEWNIE WSPARCIA NIE MA
BATE...

źródło: images

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet 14.06.2026, 17:25:14 via Wypiek
  • 0
@elofrytki oni też muszą zarobić więc nie wezmą od Ciebie za 300zł bo będą musieli sprzedać za 400-500zł a za taką cenę nikt od nich tego modelu nie kupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na olxie 11 chodzą po 300zł (400zl w bdb stanie i pewnie wymienioną baterią). Ten model ma już ostatni rok wsparcia także nikt Ci tu kokosów nie napłaci ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
iquiet
iquiet 14.06.2026, 19:30:07 via Wypiek
  • 0
@elofrytki no a za ile wg. Ciebie powinni wziąć? Za 300zl tak jak napisałeś w poście? To muszą wtedy sprzedać za 400-500zł (tak działa handel, opłacenie pracowników). I teraz pytanie. Dałbyś teraz 400-500zl za iPhone 11? ( ͡° ͜ʖ ͡°) No właśnie
  • Odpowiedz
FedoraTyrone
FedoraTyrone
14.06.2026, 13:41:36
  • 1
Szukam nowego telefonu. Jaki jest teraz taki dobry dla zwykłego kowalskiego chłopa co jakieś tam messengery itp używa i taki żeby nie zacinał po kilku latach? Flagowce wydają mi się overkillem, ale ja się nie znam. #smartfon #telefony #android #iphone
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet 14.06.2026, 15:31:13 via Wypiek
  • 0
@FedoraTyrone Ja kupiłem rodzicom Motorole G35 (400zł/szt.) i są zadowoleni (ale oni są nie wymagający) ale jak od czasu do czasu wezmę te telefony do ręki to bardzo fajnie działają (mówię to jako użytkownik iOS cena-wydajność). Nie mówię, żebyś brał motorole ale już do 1000zł będziesz miał spoko telefon do takiego standardowego użytkowania.
Sam się wygłupiłem i jakiś czas temu kupiłem telefon za 6k zł+ a używam do podstawowych rzeczy. Teraz
  • Odpowiedz
iquiet
iquiet 10.06.2026, 09:42:27
  • 2
Popisałem pare dni z tinderówką 26lvl i żartowaliśmy sporo, nawet w opisie miała, że „fajnie jakbyś znał się na żartach”.
No i będę niedługo w mieście w którym mieszka i zapytałem czy je fastfoody. Odpisała

Czasami, a dlaczego pytasz?

Odpisałem

Bo

Przegiąłem?

  • Tak 56.5% (104)
  • Nie 43.5% (80)

Oddanych głosów: 184

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet
Autor
13.06.2026, 13:54:06 via Wypiek
  • 0
@odysjestem classic
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
13.06.2026, 09:25:44
  • 205
Ktoś chce kupić?

#heheszki
ProstyKrzywy - Ktoś chce kupić? 

#heheszki

źródło: 1000136566

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet 13.06.2026, 09:26:25 via Wypiek
  • 3
@ProstyKrzywy ile takie województwo może być warte?
  • Odpowiedz
iquiet
iquiet 12.06.2026, 20:36:27
  • 3
Bardzo ładnie wyglądająca i do tej pory dobrze sprawdzająca się pogoda od IMGW ;)
Ps. Na #android też dostępna ale musicie wyszukać sami albo wejść na stronę IMGW meteo i tam kliknąć w odnośnik.

#pogoda #ios #iphone #aplikacje
iquiet - Bardzo ładnie wyglądająca i do tej pory dobrze sprawdzająca się pogoda od IM...

źródło: image_picker_A71A76F6-FBA1-468C-B4DD-380639525D5F-87728-000014F1C240D5B1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet
Autor
12.06.2026, 21:19:14 via Wypiek
  • 0
@TheMan u mnie systemowa to nieporozumienie dlatego korzystam z tej wyżej i pogoda&radar
  • Odpowiedz
say-my-name
say-my-name
12.06.2026, 19:56:27
  • 0
Warto robić upgreat #iphone 13 pro max do iOS 26? Obecnie mam wciąż iOS 18 i nie wiem czy w to wchodzić.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet 12.06.2026, 20:40:20 via Wypiek
  • 2
@say-my-name ja już na Twoim miejscu bym poczekał na iOS 27. Podobno beta 1 super działa i jak do finalnej wersji to utrzymają to będzie można śmiało aktualizować w dniu premiery nie czekając na poprawki 27.0.1
  • Odpowiedz
PoProstuOn
PoProstuOn
12.06.2026, 17:45:41
  • 0
Po tym co się stało z watchami to zastanawiam się czy w przyszłym roku od razu dwie serie iPhonów nie stracą wsparcia.. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Liczyłem na dodatkowy rok dla trzynastki pro

#apple #iphone #ios
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet 12.06.2026, 19:30:19 via Wypiek
  • 0
@PoProstuOn 11 wyleci raczej i może 12 ale wątpię w tą 12. 13 zostawią
  • Odpowiedz
MrGriffin
MrGriffin
12.06.2026, 06:49:11
  • 1
Korzystał ktoś z ich usług? #slask #katowice #chorzow #samochody
MrGriffin - Korzystał ktoś z ich usług? #slask #katowice #chorzow #samochody

źródło: temp_file8467462354717178763

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet 12.06.2026, 06:56:02 via Wypiek
  • 1
@new-object dokładnie. Tylko wygodnie jest mieć najazdy żeby odkręcić osłonę miski. Potem jedna śruba i leci olej
  • Odpowiedz
iquiet
iquiet 12.06.2026, 17:58:27 via Wypiek
  • 0
@MrGriffin

@new-object @iquiet jak ma się gdzie to super, tylko co potem z tym starym olejem xd


Powiedziałbym Ci co się z takim olejem robi ale tutaj nie mam ochoty pisać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@MrGriffin jak dosłownie tylko zmiana oleju i filtra to dosłownie 30min.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 27.02.2022

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 14.09.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking