Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PiotrFr

PiotrFr

Dołączył 6 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 43862
  • Znaleziska 15534
  • Mikroblog 28328
  • Obserwujący 296
  • Obserwowane 83
menzwykop
menzwykop
menzwykop
36 min temu
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr 29 min temu via Wykop
  • 0
@walicwasss: ale dobrze, że tak jest. Głupie same się odsiewają, normalne nie mają takich problemów
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
11 godz. i 24 min temu
  • 89
#polityka #heheszki
bero-telefon - #polityka #heheszki

źródło: 1000040735

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr 9 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 4
@Substytut: pewnie. Lepiej jak za poprzedników, akcja "nie ma tematu" i jeszcze podwyżkę by dostał xS
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 17 godz. i 59 min temu
  • 1
To już przestaje być zabawne

#l-------------j #emigracja
PiotrFr - To już przestaje być zabawne 

#l-------------j #emigracja

źródło: 1000037276

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr
Autor
13 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@adamsowaanon: wolę klimę xD
U mnie dziś było 46.4. Nawet basen już nie chodzi, bo woda ma 38
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr
Autor
13 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 1
@adamsowaanon: jaką kasę? Cała doba chłodzenia przy tych upałach to 1€. Bez jaj.
Poza tym o zdrowiu mówisz? Od tygodnia jest ponad 40. Wiesz ile bez klimy masz w domu wtedy?
Opalanie? Widać że w UK siedzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr
Autor
12 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@adamsowaanon: przy temperaturach w tym tygodniu otwieranie okien nic nie da. W dzień 45, nad ranem 29 i od razu zaczyna szybko rosnąć

No opalamy się sp30-50 filtr i pomiędzy 11-15 się opalać można przy 35c nawet ostatnimi laty,


Zależy gdzie. Na pewno nie u mnie. I ja nie używam innych niż 50. To słońce tu okrutne jest
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr
Autor
11 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 1
@adamsowaanon: mieszkam tu już 17 lat, więc wiem jak jest. 40 na karku a to nie rówieśniczki wyrywam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw był dziś rekord jeszcze później. 46.6
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr
Autor
11 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
@adamsowaanon: nie no, za stary już jestem. Właśnie dziś miałem wizytę, żeby móc wszystko zalewać bez konsekwencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr
Autor
10 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 1
@adamsowaanon: wazektomię xD
Prawie rozwodnik. Jeszcze chwila ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

45

Polacy nie chcą elektryków. Największy spadek rejestracji w Europie

Polacy nie chcą elektryków. Największy spadek rejestracji w Europie

Samochody elektryczne w Polsce zaliczyły mocny spadek rejestracji. W maju ich udział w rynku wyniósł tylko 4,1%, a w porównaniu do poprzedniego roku spadł o 28,5%. Dla kontekstu liczba rejestracji wszystkich aut wzrosła o 6,3%.

zwyklychlopakszary
z
skarbiec.biz
dodany: 22 godz. i 38 min temu
  • 32
  • #
    motoryzacja
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    finanse
PiotrFr
PiotrFr 21 godz. i 40 min temu via Wykop
  • -3
@DziendobryMireczku:

sa drogie wpizdu, maja maly zasieg, i trzeba xx min sterczec pod ladowarka?


Marka premium w cenie wypasionej Corolli (najpopularniejsze auto w Polsce), sterczenie pod ładowarką (1.5 h na 1800 km), mały zasięg. No i ogromny koszt, 78 € na trasę xD
PiotrFr - @DziendobryMireczku: 
 sa drogie wpizdu, maja maly zasieg, i trzeba xx min ...

źródło: 1000037256

Pobierz
PiotrFr
PiotrFr 21 godz. i 39 min temu via Wykop
  • -11
@jeanpaul: no leci sprzedaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw prawaki od maga sprawili, że ludzie pobiegli do salonów po EV xD
PiotrFr - @jeanpaul: no leci sprzedaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw prawaki od maga sprawili, że lu...

źródło: 1000037241

Pobierz
nad_niemnem
nad_niemnem
nad_niemnem
przedwczoraj, 19:47:34
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr przedwczoraj, 19:49:45 via Wykop
  • 2
@nad_niemnem: normalne. Chyba większość to kręci
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr przedwczoraj, 19:59:20 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr przedwczoraj, 20:13:41 via Wykop
  • 0
@nad_niemnem: a podrzuć z ciekawości.
Ja ogólnie mam takie tematy ogarnięte, bo moje zawsze to kręciło
  • Odpowiedz

11

Piekielna noc we Francji. Nigdy nie było tak gorąco. Utonęło 40 osób.

Piekielna noc we Francji. Nigdy nie było tak gorąco. Utonęło 40 osób.

Fala gorąca zbiera śmiertelne żniwo w Europie. Kilkadziesiąt "głównie młodych ludzi" utonęło we Francji, szukając ochłodzenia.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 16:29:46
  • 16
  • #
    francja
PiotrFr
PiotrFr przedwczoraj, 19:43:19 via Wykop
  • 1
Dziś.
A woda w basenie już 37 stopni
PiotrFr - Dziś.
A woda w basenie już 37 stopni

źródło: 1000037245

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PiotrFr
PiotrFr przedwczoraj, 14:43:53
  • 0
Jest lato, więc jest ciepło?

#l-------------j #zalesie
PiotrFr - Jest lato, więc jest ciepło?

#l-------------j #zalesie

źródło: 1000037245

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_kierowca_bombowca_
_kierowca_bombowca_
przedwczoraj, 10:45:47
  • 1
Ile obstawiacie jeszcze, że da się wycisnąć z takiego setupu?

Obecnie 660 HP na paliwie E40, B58 to jest potwór 🤯 Co trzeba zrobić, żeby dojść do 1000 HP? Pomijając oczywiście skrzynię i przełożenie napędu. Interesuje nas sam motor.

Obecny tuning tu:
https://torka.so/c/bmw-1-series-hatchback-3dr-f21-lci-m140i-xdrive-steptronic-hfUSMHYBEt
kierowcabombowca_ - Ile obstawiacie jeszcze, że da się wycisnąć z takiego setupu?

Ob...

źródło: image (32)

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr przedwczoraj, 12:22:35 via Wykop
  • 0
@_kierowca_bombowca_: coś dziwne żeby było 536 na 98 i 660 na E40. Nawet na E85 nie widywałem takich różnic.
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr przedwczoraj, 09:52:09
  • 4
Chyba nikt się tak nie przyczynił do zwiększenia sprzedaży elektryków, co prawacy xD

#motoryzacja #samochody #samochodyelektryczne
PiotrFr - Chyba nikt się tak nie przyczynił do zwiększenia sprzedaży elektryków, co p...

źródło: 1000037241

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr
Autor
przedwczoraj, 12:19:08 via Wykop
  • 1
@Yelonek: no te wyniki to Trump i wszyscy fanatycy maga xD
W ogóle teraz mam bekę z tych "niezależnych". Dopiero błagali, żeby im dopłacać do paliwa
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
przedwczoraj, 09:11:39
  • 134
44 207,64 - 21,37 = 44 186,27

To nie żart, wąs na Montmartre ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wczoraj pogoda dała się nam we znaki, 38°C w cieniu to nie przelewki (ⴲ﹏ⴲ) Mimo to się nie poddaliśmy i tym razem ruszyliśmy na podbój Dzielnicy Łacińskiej i zwiedzanie Notre Dame. Może dużo tego nie było, ale parę godzin zeszło. Na
enron - 44 207,64 - 21,37 = 44 186,27

To nie żart, wąs na Montmartre ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wcz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr przedwczoraj, 10:08:03 via Wykop
  • 1
@enron: fart z tymi temperaturami.
Pozdro
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr przedwczoraj, 10:32:45 via Wykop
  • 1
@enron: u mnie wczoraj 42.5, dziś ma być więcej.
A 37 to ma woda w basenie xD

Wiadomo, że to temperatury na plażę a nie zwiedzanie miasta.
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
przedwczoraj, 08:44:53
  • 272
Wszystko zostało ustalone od narodzin kto ma wygrywac kto przegrywac
#przegryw #blackpill
Henson_ - Wszystko zostało ustalone od narodzin kto ma wygrywac kto przegrywac 
#prze...

źródło: IMG_1698

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr przedwczoraj, 09:59:33 via Wykop
  • 3
@rdestowiec_ostrokonczysty: a co zrobiłeś, żeby Twoje dzieci nie miały takich problemów?

  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
22.06.2026, 09:20:14
  • 560
ja perdole 39 ma byc chyba spisze testament
JaNieGejJaPapiesz - ja perdole 39 ma byc chyba spisze testament

źródło: 1000005574

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 20:28:54 via Wykop
  • 0
@JaNieGejJaPapiesz: chciałbym mieć 39
PiotrFr - @JaNieGejJaPapiesz: chciałbym mieć 39

źródło: 1000037165

Pobierz
  • Odpowiedz
jason_bourne
jason_bourne
22.06.2026, 17:25:56
  • 0
Nawet moje wypiździewo zostało ubogacone kulturowo nożem dzisiaj xD

#niemcy #emigracja
jason_bourne - Nawet moje wypiździewo zostało ubogacone kulturowo nożem dzisiaj xD

#...

źródło: 10616

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 19:30:12 via Wykop
  • 0
@jason_bourne: u mnie ze dwa lata temu była niezła impreza wśród imigrantów.
Ale teraz przejrzałem wiadomość, widzę że nie ma miesiąca bez podobnych przypadków xD
PiotrFr - @jason_bourne: u mnie ze dwa lata temu była niezła impreza wśród imigrantów...

źródło: 1000037214

Pobierz
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
22.06.2026, 15:07:22
  • 42
Ludziom zza granicy otwierają się oczy odnośnie pisowców i snusiarza.
Głupkowate próby usprawiedliwienia, dlaczego caryca katarzyna II, shroder i mussolini nadal mają order tylko pokazują jakimi głupimi ruskami pisowcy są xDD
Nie ma nigdzie napisane, że nie wolno odbierać orderów ludziom po śmierci, takie ordery już w przeszłości odbierano po śmiertnie np breżniewowi.

https://www.reddit.com/r/europe/comments/1ucgrfb/polish_presidents_office_explains_why_mussolini/
#ukraina #bekazpisu #bekazprawakow #polska #historia #polityka
KIaudik - Ludziom zza granicy otwierają się oczy odnośnie pisowców i snusiarza. 
Głup...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 15:21:43 via Wykop
  • 23
@Pomorski_Wilk: co to ma do rzeczy? Dlaczego popierasz pozostawienie orderu dla carycy czy Mussoliniego?
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
22.06.2026, 08:34:45
  • 383
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #...

źródło: p0lka

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 08:37:25 via Wykop
  • 985
@kankes: za którą granicą? xD
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 13:44:46 via Wykop
  • 0
@choochoomotherfucker:

Krainy Zarzutek


Pewnie bait ale to co w komentarzu, słyszałem nieraz przez dwie dekady emigracji xD
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 15:07:47 via Wykop
  • 0
@choochoomotherfucker: ja wiem.
Piję tylko do tego, czego dotyczył mój komentarz. Polki naprawdę często tak mówią, ni cholery nie wiem dlaczego, bo raczej są w dolnej połowie tabeli ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Mododzyglizda
Mododzyglizda
22.06.2026, 14:22:17
  • 41
Pokazać wam muszę, bo się uduszę. Kupiłem sobie pierwsze w życiu Ducati i jestem zachwycony. 1100ccm pojemności i oczywiście najszybszy kolor. Suche sprzęgło tak hałasuje, że jak ktoś ma pierwszy raz styczność z tym wynalazkiem, to szuka usterki. Chłopy na ulicy się za mną oglądają XD Chyba kupę sobie czapkę z napisem Ducati (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) #motocykle #chwalesie
Mododzyglizda - Pokazać wam muszę, bo się uduszę. Kupiłem sobie pierwsze w życiu Duca...

źródło: IMG_0079

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 14:36:45 via Wykop
  • 6
@Mododzyglizda: no w końcu coś normalnego, a nie tylko Hondy i Suzuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr 21.06.2026, 20:47:41
  • 6
O kuźwa.
Czyli cały tydzień nie ruszam się z domu

#l-------------j #pogoda #francja
PiotrFr - O kuźwa.
Czyli cały tydzień nie ruszam się z domu 

#l-------------j #pogod...

źródło: 1000037165

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr
Autor
21.06.2026, 20:54:18 via Android
  • 2
@isoverr: problem w tym, że w tych okolicach takich nie ma ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr
Autor
21.06.2026, 21:16:48 via Wykop
  • 3
@czemu_dlaczego: tak. To już trzeci rok z rzędu, gdzie na koniec czerwca jestem już po kilku falach takich upałów, za każdym razem padają rekordy. Jednak tydzień to już długo
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr
Autor
22.06.2026, 13:45:27 via Wykop
  • 1
@enron: farciarz. Ja muszę siedzieć w basenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xmadesio
xmadesio
22.06.2026, 09:02:37
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiotrFr
PiotrFr 22.06.2026, 10:31:29 via Wykop
  • 0
@xmadesio: no dobra ale było coś, czy robiłeś tylko za ochroniarza?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 31
  • Strona 1 z 31
  • >
  • Francja
  • https://wykop.pl/tag/francjadasielubic

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • VIP
    od 10.09.2022

    VIP
  • Rocznica
    od 04.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.08.2025

    Mikroblogger
  • Kałasznikow
    od 27.03.2023

    Kałasznikow
  • Wykopowicz
    od 22.09.2024

    Wykopowicz
  • Gadżeciarz
    od 14.02.2024

    Gadżeciarz

Autorskie tagi

  • #francjadasielubic

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking