@adamsowaanon: jaką kasę? Cała doba chłodzenia przy tych upałach to 1€. Bez jaj. Poza tym o zdrowiu mówisz? Od tygodnia jest ponad 40. Wiesz ile bez klimy masz w domu wtedy? Opalanie? Widać że w UK siedzisz ( ͡°͜ʖ͡°)
@adamsowaanon: mieszkam tu już 17 lat, więc wiem jak jest. 40 na karku a to nie rówieśniczki wyrywam ( ͡°͜ʖ͡°) Btw był dziś rekord jeszcze później. 46.6
Samochody elektryczne w Polsce zaliczyły mocny spadek rejestracji. W maju ich udział w rynku wyniósł tylko 4,1%, a w porównaniu do poprzedniego roku spadł o 28,5%. Dla kontekstu liczba rejestracji wszystkich aut wzrosła o 6,3%.
sa drogie wpizdu, maja maly zasieg, i trzeba xx min sterczec pod ladowarka?
Marka premium w cenie wypasionej Corolli (najpopularniejsze auto w Polsce), sterczenie pod ładowarką (1.5 h na 1800 km), mały zasięg. No i ogromny koszt, 78 € na trasę xD
Ile obstawiacie jeszcze, że da się wycisnąć z takiego setupu?
Obecnie 660 HP na paliwie E40, B58 to jest potwór 🤯 Co trzeba zrobić, żeby dojść do 1000 HP? Pomijając oczywiście skrzynię i przełożenie napędu. Interesuje nas sam motor.
Wczoraj pogoda dała się nam we znaki, 38°C w cieniu to nie przelewki (ⴲ﹏ⴲ) Mimo to się nie poddaliśmy i tym razem ruszyliśmy na podbój Dzielnicy Łacińskiej i zwiedzanie Notre Dame. Może dużo tego nie było, ale parę godzin zeszło. Na
@jason_bourne: u mnie ze dwa lata temu była niezła impreza wśród imigrantów. Ale teraz przejrzałem wiadomość, widzę że nie ma miesiąca bez podobnych przypadków xD
Ludziom zza granicy otwierają się oczy odnośnie pisowców i snusiarza. Głupkowate próby usprawiedliwienia, dlaczego caryca katarzyna II, shroder i mussolini nadal mają order tylko pokazują jakimi głupimi ruskami pisowcy są xDD Nie ma nigdzie napisane, że nie wolno odbierać orderów ludziom po śmierci, takie ordery już w przeszłości odbierano po śmiertnie np breżniewowi.
@choochoomotherfucker: ja wiem. Piję tylko do tego, czego dotyczył mój komentarz. Polki naprawdę często tak mówią, ni cholery nie wiem dlaczego, bo raczej są w dolnej połowie tabeli ¯\(ツ)/¯
Pokazać wam muszę, bo się uduszę. Kupiłem sobie pierwsze w życiu Ducati i jestem zachwycony. 1100ccm pojemności i oczywiście najszybszy kolor. Suche sprzęgło tak hałasuje, że jak ktoś ma pierwszy raz styczność z tym wynalazkiem, to szuka usterki. Chłopy na ulicy się za mną oglądają XD Chyba kupę sobie czapkę z napisem Ducati (⌐͡■͜ʖ͡■) #motocykle #chwalesie
@czemu_dlaczego: tak. To już trzeci rok z rzędu, gdzie na koniec czerwca jestem już po kilku falach takich upałów, za każdym razem padają rekordy. Jednak tydzień to już długo