"Nigdy więcej!" czyli słów kilka o biegowych deklaracjach z mety maratonu.

Grudzień to czas podsumowań i refleksji, także w świecie biegaczy, którzy zamykają sezon startowy. Nigdy więcej!
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #

Grudzień to czas podsumowań i refleksji, także w świecie biegaczy, którzy zamykają sezon startowy. Nigdy więcej!
z
To będzie polski rok.
z
Uczestnicy ruchu drogowego mają równe prawa, niezależnie od tego, czy ktoś jest kierowcą samochodu, czy roweru.
z
"dotychczasowa postawa kardynała Dziwisza, jego "niepamięć" o wielu śliskich etycznie i seksualnie aspektach, już podważyła jego autorytet - ocenił prof. Stempin."
z
Hokeiści GKS-u Tychy z Pucharem Polski! To już jedenaste takie trofeum w ich kolekcji.
z
Do tragicznego zdarzenia doszło w Boże Narodzenie w Gostyninie (woj. mazowieckie). W mieszkaniu znaleziono ciało 64-letniej kobiety. Jej 63-letni mąż został przewieziony do szpitala z obrażeniami kończyn górnych. Policjanci zatrzymali ich syna.
z
źródło: temp_file436121875686863933
Pobierz
To bydło, które było ściągane, aby forsować nasze granice, tylko i wyłącznie w celu zdestabilizowania sytuacji, musi wiedzieć, że nie będzie bezkarne, jak do niedawna było powiedział 22 grudnia 2024 Piotr Zgorzelski w programie Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News.
z
źródło: podsumowanie-2024
Pobierz
źródło: temp_file4314318501418559674
Pobierz
źródło: temp_file1659417837468547620
Pobierz
W pierwszą sobotę grudnia na Jasnej Górze, przed cudownym obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej, miasto Tychy z jego mieszkańcami, władzami, instytucjami zostało zawierzone Niepokalanemu Sercu Maryi.
z
źródło: temp_file648286745121963508
Pobierz
źródło: temp_file2812587446560330284
PobierzWykopowicz
od 30.03.2019
Komentator
od 14.11.2021
Rocznica
od 29.01.2026
Gadżeciarz
od 28.01.2018
Mikroblogger
od 15.08.2021
Król Wykopaliska
od 07.03.2023
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Jestem biegaczem i od miesiąca wcinam białeczko w prochu.
Ostatnio kupiłem takie jak na foto, no i wszystko spoko jeżeli chodzi o rozpuszczanie, czy tam smak (bo jest bez smaku xd)
Muszę kupić nowe opakowanie i zapytam czy to jest OK, czy raczej kupić jakieś inne?
#mikrokoksy #silownia #bieganie #sfd #bialko
źródło: temp_file3371340723985894758
Pobierzźródło: obraz
Pobierz