Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
runnerrunner

runnerrunner

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16971
  • Znaleziska 6504
  • Mikroblog 10467
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 48
KrolWlosowzNosa
KrolWlosowzNosa
20.06.2026, 18:41:01
  • 2
Swoją drogą to rozumiem, że ci mistrzowie mają sztab ludzi zamiast danych z zegarka, ale nie wiem czego więcej można oczekiwać w amatorce, od sportowego zegarka, ponad garmina 255. Sam używam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#garmin #bieganie
KrolWlosowzNosa - Swoją drogą to rozumiem, że ci mistrzowie mają sztab ludzi zamiast ...

źródło: 1000046089

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner 20.06.2026, 20:48:13 via Android
  • 1
Płatność zegarkiem, muzyka w zegarku, wgrane kursy- czyli prowadzi cię po trasie np. podczas biegu ultra 100km, gdzie łatwo się zgubić. Odczyt hrv, HR i innych parametrów przydatnych do sterowania treningiem. Duża bateria, podtrzymanie bateri przez słońce. To tak na szybko..... Mam Fenix 7.
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 21.06.2026, 11:53:06 via Android
  • 0
@irenicus30: tutaj akurat chodziło mi o pomiar tętna i hrv podczas snu, w takich potrzebach jest odpowiedni. Co do pasa na klatkę, to zawodowcy przechodzą już na pomiar tętna z opaski naramiennej. Sam mam i korzystam, nie zamieniłby już na wielce zawodne paski na klatkę.
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 19.06.2026, 15:08:26
  • 6
Czy w 1956 roku ZSRR mógł stać się drugą Japonią czy Niemcami? Rosjanie dyskutują o zmarnowanej szansie.

Dziś na rosyjskim portalu Pikabu trafiłem na ciekawą wrzutkę. Autor stawia tezę, że rok 1956 (śmierć Stalina i początki odwilży Chruszczowa) był momentem, w którym ZSRR mógł skręcić w stronę Zachodu, przeprowadzić reformy rynkowe i dzisiaj być potęgą na miarę Niemiec czy Japonii.

Zamiast tego, według autora, partyjne elity („nomenklatura”) wybrały wygodne życie dla siebie, zamieniając się
runnerrunner - Czy w 1956 roku ZSRR mógł stać się drugą Japonią czy Niemcami? Rosjani...

źródło: Screenshot 2026-06-19 at 17-01-04 Политика страница 2 Пикабу

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jariii
Jariii
19.06.2026, 15:20:21 via Wykop
  • 9
@runnerrunner: Z gówna bata nie ulepisz ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator
19.06.2026, 15:42:39 via Wykop
  • 3
Czy w 1956 roku ZSRR mógł stać się drugą Japonią czy Niemcami? Rosjanie dyskutują o zmarnowanej szansie.


@runnerrunner: Słabe szansę, Beria chciał czegoś takiego, mocnej odwilży, to go szybko ciupnęli, a jak nie było absolutnie żadnej woli politycznej to skąd niby byłaby taka możliwość, same społeczeństwo po stalinizmie było kompletnie bezzębne na takie akcje.
  • Odpowiedz
slepauliczka
slepauliczka
17.06.2026, 17:51:32
  • 5
Hejka, jest tu kto? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #wyzwanierozowej

Chciałabym oficjalnie ogłosić, że walka z trądzikiem póki co od kilku miesięcy nie jest zakończona, ale zdecydowanie nie mam już na co narzekac.

Przez te kilka lat chodziłam średnio kilka razy w roku do losowego dermatologa i każdy mówił, że muszę ogarnąć hormony - nie da się mi pomóc. Czasami dostawałam coś do smarowania, ale nic
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner 17.06.2026, 18:31:43 via Wykop
  • 0
@slepauliczka: no ale napisz jakie to leki?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 17.06.2026, 19:51:42 via Android
  • 0
@slepauliczka: ok, dzięki
  • Odpowiedz

398

Tusk odkrywa karty. Foxconn wejdzie za Intela w fabrykę półprzewodników

Tusk odkrywa karty. Foxconn wejdzie za Intela w fabrykę półprzewodników

Polska szykuje jeden z największych projektów przemysłowych ostatnich lat. Premier Donald Tusk ogłosił, że po wakacjach mają zostać sfinalizowane rozmowy z tajwańskim gigantem Foxconn dotyczące budowy fabryki półprzewodników w miejsce Intela oraz wielkiego hubu elektromobilności w Jaworznie.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 16.06.2026, 09:27:57
  • 142
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    polityka
runnerrunner
runnerrunner 16.06.2026, 17:08:29 via Wykop
  • 108
Jestem zdecydowanie za budową nawet zwykłych montowni, ponieważ widzę w tym ogromny zysk dla polskich pracowników, a konkretnie szansę na zdobycie bezcennej wiedzy. Sam pracuję w obecnym zakładzie Stellantis, który kiedyś był Fiatem, i dokładnie wiem, jak się produkuje samochody od podszewki. Mam w tym wieloletnie doświadczenie, codziennie uczę się czegoś nowego i jestem przekonany, że tę wiedzę można w przyszłości wykorzystać w polskiej fabryce.

Nawet stawiając na początek zwykłą montownię, zyskujemy,
  • 17
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

runnerrunner
runnerrunner 16.06.2026, 18:13:30 via Wykop
  • 1
projektowałeś czy używałeś klikając jakiś guziczek?


@anteniusz: nie projektowałem, ale byłem przy skłądaniu, teraz na bieżąco naprawiam. Naprawiam pod wzg mechanicznym. Psują sie jak każda maszyna, która napełnia 700 samochodów na dobę....
runnerrunner
runnerrunner 16.06.2026, 18:14:14 via Wykop
  • 1
chyba liczy się przekaz a nie czy AI poprawiło literówki i stylistykę.


@SanHardDrive: tak, poprawiłęm ortografie i interpunkcje w al
runnerrunner
runnerrunner 16.06.2026, 18:16:28 via Wykop
  • 2
czy używałeś klikając jakiś guziczek?


@anteniusz: wiesz, mozesz klikac do czasu aż pokaże błąd, albo samochód nie zostanie zalany odpowiednim płynem, wtedy musisz szukac, bo guzikiem na panelu siemensa nie naprawisz np. głowicy zalewajacej układ, która wpierw musi zrobic próżnie, test itp....
runnerrunner
runnerrunner 16.06.2026, 19:36:08 via Android
  • 0
@Czarownica669: coś jak z górnictwem?
runnerrunner
runnerrunner 16.06.2026, 20:25:26 via Android
  • 0
@mleko3-2procent: bo Chińczycy myślą długofalowo. U nas co wybory to zmiany.
runnerrunner
runnerrunner 16.06.2026, 21:41:47 via Android
  • 1
@SuperZenek: przeczytaj co napisałem, nie pracuję na produkcji, nie dokręcam śrubek. Jestem odpowiedzialny za maszyny, bez których nie będzie produkcji. Trzeba znać zasadę ich działania, poznać budowę itd. Nie jestem monterem, który robi to samo od 10 lat. Montera możesz zastąpić w chwilę. Mechanika, który zna te maszyny to już ciężko. Czytaj ze zrozumieniem.

Tutaj np. wczorajsza wymiana przekładni robota, który wkleja szyby do samochodów.
runnerrunner - @SuperZenek: przeczytaj co napisałem, nie pracuję na produkcji, nie do...

źródło: 1000031576

Pobierz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
16.06.2026, 10:57:26
  • 2142
Czyli w skrócie:

- Typ cały rok rejestrował ponad 330h miesięcznie pracy
- jest koordynatorem SOR chociaż nie ma do tego uprawnień
- jest zatrudniony w kilku szpitalach jednocześnie

I
ATAT-2 - Czyli w skrócie:

- Typ cały rok rejestrował ponad 330h miesięcznie pracy
- ...

źródło: image

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner 16.06.2026, 20:28:26 via Android
  • 0
@kamil-tika: Nikt nie broni kombinatora i oszusta. Tym wyborcy KO, różnią się od złodziejskiej mafii PiS.
  • Odpowiedz

711

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Kiedy kilka lat temu wprowadzano zakaz handlu w niedziele, jednym z głównych argumentów była ochrona pracowników i troska o miejsca pracy. Dziś sytuacja na rynku pracy wygląda jednak inaczej niż wtedy. Według najnowszych danych GUS stopa bezrobocia rejestrowanego w Polsce wynosi około 6 proc.

RitmoXL
z
wykop.pl
dodany: 07.06.2026, 11:58:18
  • 285
  • #
    praca
  • #
    rynekpracy
  • #
    zakazhandlu
  • #
    niedzielahandlowa
  • #
    gospodarka
runnerrunner
runnerrunner 07.06.2026, 18:13:35 via Android
  • -1
@PawelW124: najbardziej bezsensowne bylo veto dla programu Safe
Fitdoctor
Fitdoctor
Fitdoctor
07.05.2021, 21:05:16 via iOS
  • 0
Jak dobieracie rozmiar buta bo coś ostatnio ciągle mam problemy z dopasowaniem czegoś pod dłuższe bycie na nogach typu 10km praca /spacer. Niby ok a jednak dyskomfort się trafia w okolicy środka stopy .
Wkladka= długość stopy plus 0.5 cm czy 1cm czy na styk?

#buty #bieganie #sport
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner 07.06.2026, 17:10:50 via Wykop
  • 0
Zależy od szerokości stopy jeszcze.
  • Odpowiedz

1

Kompletnie nowy SUV Mazdy za 119 900 zł

Kompletnie nowy SUV Mazdy za 119 900 zł

Pod maską 2,5 litra, a we wnętrzu dobre wyposażenie.

NaMasce
z
namasce.pl
dodany: 06.06.2026, 17:42:07
  • 3
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    mazda
runnerrunner
runnerrunner 07.06.2026, 16:12:39 via Wykop
  • -1
I mnóstwo problemów z samorozładowującym się akumulatorem, który unieruchomia samochód na stałe, xd. Poczytajcie grupę użytkowników mazdy na Facebooku
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

siemek0
siemek0
02.06.2026, 15:13:10
  • 1
Wykorzystuje ktoś z was jakieś AI jako trener personalny i trener biegania? Testowałem Gemini przez jakiś czas bo miałem wersję pro za free, trening siłowy ułożył jako tako, z sporym moimi sugestiami doszliśmy do ładu. W bieganiu radził sobie nieźle, ale praktycznie hamował mocno mój progres. Kazał mi robić co tydzień te same treningi, podobne kilometry mimo że było widać progres. Jak mu to wytknąłem to coś poprawił, ale tak średnio jestem
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner 02.06.2026, 17:02:13 via Android
  • 0
@siemek0: Polecam grok. Tak, ja po miesiącu proszę go o podsumowanie wszystkich ważnych informacji z tego miesiąca, tzw. Paszport treningowy, który wklejam w nowy wątek, bo po kilkudziesięciu wpisach potrafi zgubić wszystko. Ten sposób z comiesięcznymi raportami i wklejaniem tego w nowy wątek jest sprawdzony i działa.
  • Odpowiedz

17

Szalone wyzwanie Kostery! Będzie biegał maraton codziennie przez 1000 dni

Szalone wyzwanie Kostery! Będzie biegał maraton codziennie przez 1000 dni

Ultramaratończyk Adrian Kostera ogłosił, że zamierza pokonać 1000 maratonów w 1000 kolejnych dniach. Wyzwanie wystartuje

telekomuna
z
biegowe.pl
dodany: 28.05.2026, 08:11:05
  • 27
  • #
    sport
  • #
    bieganie
  • #
    ciekawostki
runnerrunner
runnerrunner 28.05.2026, 21:26:45 via Android
  • -3
Robisz głupoty, sprawdź się w normalnych konkurencjach. Nie jak Alicja Puszka Bazan w głupotach.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

runnerrunner
runnerrunner 29.05.2026, 13:13:49 via Android
  • -1
@adrian-kostera: Ponieważ będzie to wyznacznik tego gdzie jesteś. Ja też mogę wymyślić sobie takie wyzwanie, którego nikt nie realizuje, bo jest zwyczajnie głupie.

Ps: Nie odbieraj tego jako ataku, po prostu pisze co myślę. Ja wiem, że to ekstremalny wysiłek.
runnerrunner
runnerrunner 29.05.2026, 18:33:01 via Wykop
  • 1
@adrian-kostera: Bo w klasycznych dyscyplinach weryfikuje Cię czas, oficjalny zegarek i bezpośredni rywale na trasie, a nie to, jak dobrze zaplanujesz logistykę i regenerację pod domem. Klepanie maratonów po 5-6 godzin dziennie przez trzy lata to wyczyn ultra-ascezy, ale sportowo ma to mniejszą wartość niż urwanie minuty z życiówki w oficjalnym, mocno obsadzonym biegu, gdzie nikt Ci nie taryfy ulgowej nie daje.
runnerrunner
runnerrunner 02.06.2026, 16:59:00 via Android
  • -1
@FELIX90: nikt tego w takich wymyślonych samemu zawodach, nie sprawdza.
runnerrunner
runnerrunner 28.05.2026, 21:18:48
  • 0
Wybieram się na wczasy w lipcu do Włoch nad jezioro Garda oraz w Alpy austriackie. W związku z tym muszę uzupełnić garderobę, nigdy nie miałem stricte koszulek turystycznych z wełny merino oraz takich typowych turystycznych spodenek. Zamówiłem sobie więc z Decathlon po dwie pary takich ubrań.

Jak myślicie sprawdzi się to na tych kierunkach?
W wysokie góry nie zamierzam w tym wchodzić, raczej turystycznie do zwiedzania miast i miasteczek.

Ktoś więcej może
runnerrunner - Wybieram się na wczasy w lipcu do Włoch nad jezioro Garda oraz w Alpy ...

źródło: 1000030532

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner
Autor
30.05.2026, 19:25:37 via Android
  • 0
@freemanek: ja i tak po jakiejś dłuższej wycieczce 1 dniówej muszę to wyprać, nie wyobrażam sobie chodzić w tym dłużej .....
  • Odpowiedz
henk__
henk__
henk__
13.05.2026, 14:58:26
  • 0
Polecicie jakieś spodenki z kieszonką na telefon i np. klucze? Fajnie gdyby nie przeszkadzały
#bieganie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner 13.05.2026, 20:50:09 via Android
  • 1
@henk__: ja polecam , bardzo fajne i wchodzi telefon, klucze i inne pierdoły
  • Odpowiedz

584

Tak kiedyś wyglądał internet

Tak kiedyś wyglądał internet

Komu to przeszkadzało?

magisterskie-rlip
z
start24.pl
dodany: 12.05.2026, 07:02:35
  • 157
  • #
    internet
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    ciekawostki
runnerrunner
runnerrunner 12.05.2026, 21:06:06 via Android
  • 0
Ja tęsknię za telegazetą!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3

Mają powstać nowe miejsca pracy i zmienić rynek pracownika w Tychach

Mają powstać nowe miejsca pracy i zmienić rynek pracownika w Tychach

Mają powstać nowe miejsca pracy i zmienić rynek pracownika w Tychach. Radni przyjęli plan miejscowy dla terenów w rejoni

DFrost
z
tychy24.net
dodany: 09.05.2026, 05:26:06
  • 2
  • #
    tychy
  • #
    inwestycje
  • #
    technologia
  • #
    praca
  • #
    samorzady
  • #
    katowcie
runnerrunner
runnerrunner 09.05.2026, 06:03:18 via Wykop
  • 0
no i brawo!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

748

Koronawirus - przeżyjmy to jeszcze raz ( ʖ )

Pokaż treści 18+

Koronawirus - przeżyjmy to jeszcze raz ( ʖ )

Nikt już nie pamięta, a jeszcze nie dawno jak 5 lat temu bohaterska Policja ujarzmiła groźnego i popełniającego bardzo duże przestępstwo obywatela III Rzeczypospolitej Polskiej, który wykazał się nieposłuszeństwem i nie chciał założyć maski.

Glock9212
z
youtube.com
dodany: 08.05.2026, 09:01:40
  • 157
  • #
    covid
  • #
    koronawirus
  • #
    policja
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
runnerrunner
runnerrunner 08.05.2026, 16:20:49 via Android
  • 1
Mylimy dwie sprawy. Samego wirusa i walkę z nim, od decyzji typu: zamykanie lasów, parków, godziny dla seniorów itp. To były decyzję kretyńskie i nigdy tego Morawieckiemu nie zapomnę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
05.05.2026, 08:16:10
  • 370
Ludzie, którzy pochodzą z prowincji, a mieszkają w top miastach - wy też jesteście tacy rozdarci, jeśli chodzi o miejsce zamieszkania? Ja mam swoje mieszkanie w TOP3 i obydwoje z partnerką pracujemy zdalnie. Gdybym sprzedał mieszkanie i może troszkę dołożył - to kupiłbym sobie dom w małym mieście, z którego pochodzę. Fajnie byłoby mieć domek, jakiś mały ogródek - szczególnie to jest super w takie dni jak ostatnio. Dodatkowo, niedaleko byłaby rodzina.
NadwornyPanicz - Ludzie, którzy pochodzą z prowincji, a mieszkają w top miastach - wy...

źródło: image

Pobierz
  • 267
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner 05.05.2026, 15:46:52 via Android
  • 0
@NadwornyPanicz: 30 lat mieszkałem w domu w miarę dużym mieście Tychy. Od 16 lat mieszkam w mieszkaniu i za nic w świecie nie wróciłbym mieszkać do domu. Ten dom cały czas mam i stoi pusty, po rodzicach został. Trzymam dlatego, że przynosi dochód pasywny, wynajmuję garaże i budynki gospodarcze na warsztat samochodowy.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
04.05.2026, 15:42:44
  • 0
✨️ Jak walczyć z trądzikiem w Warszawie? Ⓘ
Mirki mirabelki całe życie mam trądzik, rodzice nie mieli kasy a później chyba się przyzwyczaiłam. Mam 34 lata i che ruszyć ten temat i mieć w końcu gładką skórę bez aktywnych zmian trądzikowych. Czy jesteście mi w stanie polecić w Warszawie dobrego specjalistę który zleci mi odpowiednie badania a nie przepisze antybiotyk bez żadnych badań jak teraz miałam w luxmedzie i oczywiście nie działa. Zmieniłam
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner 04.05.2026, 15:57:47 via Wykop
  • 0
@Fattek: jak?
  • Odpowiedz

4

Zmarł ks. abp Józef Michalik. Miał 85 lat

Zmarł ks. abp Józef Michalik. Miał 85 lat

3 maja 2026 roku, w 85. roku życia, 61. roku kapłaństwa i 39. roku biskupstwa, odszedł do Domu Ojca ks. arcybiskup Józef Michalik, emerytowany arcybiskup archidiecezji przemyskiej obrządku łacińskiego.

Poludnik20
z
radiomaryja.pl
dodany: 04.05.2026, 06:22:02
  • 5
  • #
    kosciol
  • #
    przemysl
  • #
    podkarpacie
runnerrunner
runnerrunner 04.05.2026, 06:47:10 via Wykop
  • 3
kawał gnoja to był
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mershi
Mershi
03.05.2026, 17:56:56
  • 7
A pochwalę się, tydzień temu ledwo zrobiłem 1km/6min a dzisiaj przebiegłem 5km w ciągu 30 min z przerwami a na koniec dnia życiówka 1km/4,53min (。◕‿‿◕。) #bieganie #chwalesie #sport
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner 03.05.2026, 18:13:21 via Android
  • 0
@Mershi: xd
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 03.05.2026, 09:59:52
  • 10
Dziś trening 10km rozgrzewki w easy + 4 x 10minut na tętnie 156. 🙂🌝

Plan prosty🙂: 10 km rozgrzewki w spokojnym tempie, a następnie 4 bloki po 10 minut z przerwami 5 minutowymi w truchcie, całość zakończona schłodzeniem do 26 km łącznie.

Rozgrzewka 10 km przebiegła dokładnie tak jak powinna, średnie tętno 135 bpm w tempie 4:45/km.

Blok
runnerrunner - Dziś trening 10km rozgrzewki w easy + 4 x 10minut na tętnie 156. 🙂🌝
...

źródło: 1000028885

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >
  • Biegacz-amator

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 30.03.2019

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 14.11.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.01.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.08.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking