Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ethize

ethize

Dołączył 7 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20675
  • Znaleziska 2777
  • Mikroblog 17898
  • Obserwujący 64
  • Obserwowane 51
marcus777
marcus777
12 godz. i 15 min temu
  • 16
Chciałem się pochwalić. Robie usprawnienia w moim bocie do inwestycji na sektorowe ETF. Odpaliłem backtest na okresie od 2004 roku. Udało mu się zrobić zwrot całkowity -22.7%!

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize 8 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 0
@marcus777: i co kazał kupować z ciekawości?
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
10 godz. i 16 min temu
  • 2
Ja też tak reaguje jak młody przekonuje że warto wrzucać wszystko w MSCI ACWI

#gielda
breakdown1 - Ja też tak reaguje jak młody przekonuje że warto wrzucać wszystko w MSCI...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize 8 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 4
@breakdown1: Pankracy xD
  • Odpowiedz
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
10 godz. i 13 min temu
  • 0
Eh I kolejny Substack wlatuje jestem fanatykiem researchu pół mieszkania zajeb…

#gielda
orientalist-jack - Eh I kolejny Substack wlatuje jestem fanatykiem researchu pół mies...

źródło: IMG_0291

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize 8 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 2
@Skipi1111: a wystarczy @smieciuchy_cfd
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
14 godz. i 2 min temu
  • 1
#gielda @ethize O ile dobrze pamietam to ty sie chyba na etf dostepnych na xtb znasz wiem ze dram dodali poza polska ale niedawno wyszło Defiance Memory UCITS ETF wiadomo coś może czy ta wersja bedzie dla nas dostepna?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize 13 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 5
@Ryzcel: siemka, tak, dokładnie, pisałem wniosek o dodanie w dniu kiedy wyszedł.
Pisałem też o tym na wykop

Jak dodadzą to dam znać
  • Odpowiedz
ethize
ethize przedwczoraj, 15:19:37
  • 2
#gielda https://semis.smieciuchy.cfd/heatmap

zapraszam na obserwowanie THE GREAT ROTATION TO SAAS
ethize - #gielda https://semis.smieciuchy.cfd/heatmap

zapraszam na obserwowanie THE ...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vinmcqueen
vinmcqueen
przedwczoraj, 15:21:48 via Wykop
  • 10
THE GREAT ROTATION TO SAAS


@ethize: potrwa ono mniej więcej tyle ile zwała na semisach czyli pewnie gdzieś tak do wtorku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AgencyjnaAgencjaAgencji
AgencyjnaAgencjaAgencji
AgencyjnaAgencjaAgencji
przedwczoraj, 16:08:17 via Wykop
  • 0
@vinmcqueen: dokladnie grubas wychodzi zeby przygotowac capital na ipo openai i anthropica
  • Odpowiedz
ethize
ethize przedwczoraj, 12:07:46
  • 1
#gielda no to chyba isover dla kreskorzy
ethize - #gielda no to chyba isover dla kreskorzy

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vinmcqueen
vinmcqueen
przedwczoraj, 12:13:58 via Wykop
  • 1
@ethize: a kolega szanowny co chciał nam tutaj przekazać? Że ostatnie 20 lat sWIG80 urósł 100%, a średnie P/E dla tego indeksu spadło o 40%?
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
przedwczoraj, 12:27:31 via Android
  • 1
@vinmcqueen: pewnie że jak C/Z wzrasta do danego poziomu, to indeksowi zdarza się obsuwa
  • Odpowiedz
ethize
ethize przedwczoraj, 11:46:37
  • 0
Cześć, mam taki problem, ze podczas jazdy męczą mi się nadgarstki.
Mam taką kierownicę, że się dość na niej opieram, a dodatkowo nadgarski idą do środka a palce (chwyt) na zewnątrz - tak jak bym chwytał obręcz od wewnątrz..
Dla wygodniejszej jazdy chwytam bliżej środka, tak delikatnie. Zastanawiam się czy rozwiązaniem jest kupno takich uchwytów jak Ergon GP2 albo jakieś z rogami? Coś polecacie?
Czy możę siodełko niżej?

#rower #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize
Autor
przedwczoraj, 11:53:27 via Wykop
  • 0
@rdestowiec_ostrokonczysty: możliwe, a może źle wygięta pode mnie?
Co na to poradzić?
Zdjęcie ilustracyjne, mój jest chyba podobny.
ethize - @rdestowiec_ostrokonczysty: możliwe, a może źle wygięta pode mnie?
Co na to ...

źródło: PGOEJB5myPluQJ07vE6wjtEFdCUuHxPzv6ukGBuI

Pobierz
  • Odpowiedz
ethize
ethize
Autor
przedwczoraj, 12:07:21 via Wykop
  • 0
@rdestowiec_ostrokonczysty: to zdjęcie z internetu, nie moje, ale przyjrzę się swojemu
  • Odpowiedz
ethize
ethize przedwczoraj, 11:56:39
  • 7
#gielda
ethize - #gielda

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanLaguna
JanLaguna
przedwczoraj, 12:02:27 via Wykop
  • 9
@ethize: BULLISZ, popyt na PAMIĘCIORZY jest kolosalny skoro takie inwestycje robią podobno cykliczne firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż na kursie będzie pewnie najpierw świeca w dół, zanim pójdzie w górę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
przedwczoraj, 12:22:19 via Wykop
  • 3
@JanLaguna: inwestycja na kolejne 10 lat. Nie wiedziałem, że cykle są tak długie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ethize
ethize przedwczoraj, 11:49:34
  • 3
#gielda Amazon podnosi ceny?
https://x.com/SouthernValue95/status/2070277266794279338?s=20
ethize - #gielda Amazon podnosi ceny?
https://x.com/SouthernValue95/status/2070277266...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perfumowyswir
perfumowyswir
przedwczoraj, 12:22:32 via Wykop
  • 0
@ethize: pamięciorze bullish
  • Odpowiedz
ethize
ethize przedwczoraj, 11:35:20
  • 0
Jest aktalnie jakaś promocja na Kukirin G2?

#lowcychin #cebuladeals #promocje #promocja #okazje #okazja #chinskiecuda #kupony #kodyrabatowe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize
Autor
przedwczoraj, 11:40:14 via Wykop
  • 0
@n_____S
@LowcyChin
  • Odpowiedz
ethize
ethize przedwczoraj, 09:53:17
  • 14
#gielda PKO BP odświeża UI obligacji skarbowych i integruje je bardziej z bankiem/aplikacją

https://x.com/marexis8/status/2070444818430374192?s=20

#inwestowanie #obligacje #obligacjeskarbowe #pkobp
ethize - #gielda PKO BP odświeża UI obligacji skarbowych i integruje je bardziej z ba...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize
Autor
przedwczoraj, 10:14:46 via Wykop
  • 2
@skubany1992: wejdź w ten post na x tam w komentarzu jest
  • Odpowiedz
ethize
ethize przedwczoraj, 09:08:32
  • 22
#gielda jak zastanawiacie się gdzie uciekają wasze pieniądze, to zerkinijcie na tę mapkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://semis.smieciuchy.cfd/heatmap
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize
Autor
przedwczoraj, 09:36:42 via Wykop
  • 0
@vinmcqueen: dużo
  • Odpowiedz
HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
25.06.2026, 20:02:48
  • 0
#gielda o kurde, szkoda że nie kupiłem xd

https://x.com/i/status/2070216596199526908
HAMSKLOSS89 - #gielda o kurde, szkoda że nie kupiłem xd

https://x.com/i/status/20702...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize 25.06.2026, 21:35:57 via Wykop
  • 0
@HAMSKLOSS89: ??
  • Odpowiedz
ethize
ethize przedwczoraj, 08:04:52 via Wykop
  • 0
@HAMSKLOSS89: trzeba było po 28 skupować eh
  • Odpowiedz
Codon
Codon
22.06.2026, 15:11:32
  • 11
#gielda napisałem z Claude aplikacje do swojego portfela, ale jeszcze ja dopracowuje - więc na razie podzielę się swoimi dywidendami, bo to już dobrze działa.

Jak macie jakieś pytania to zapraszam. Jak rozwiąże problem z updatem danych z Yahoo Finance to wrzucę więcej screenów z aplikacji.
Codon - #gielda napisałem z Claude aplikacje do swojego portfela, ale jeszcze ja dopr...

źródło: 4769

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize 25.06.2026, 22:45:52 via Wykop
  • 1
@Codon: fajnie jak byś udostępnił całą listę spółek które masz we wszystkich portfelach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Codon
Codon
25.06.2026, 07:01:49
  • 11
#it #programista15k Hej, co prawda głównie udzielam się na tagu #gielda, ale dzisiaj potrzebuje porady.

Jestem Scrum Masterem na semi-FIRE z jednym klientem za 38k (płatne w USD), max 2h dziennie roboty, tylko zdalnie. Niestety jeszcze parę tygodni i jestem out, bo AI.

Od 3 lat nie muszę pracować i mogę utrzymywać się z giełdy, ok 10M w portfelu (zarobiłem jakieś 4M na OE, reszta to zysk

Co byś zrobił na moim miejscu

  • Weź ta robotę, zobacz jak będzie 62.1% (284)
  • Wal to w cholerę i przejdź na pełne FIRE 37.9% (173)

Oddanych głosów: 457

  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize 25.06.2026, 22:44:51 via Wykop
  • 0
@Codon: jak możesz mieć maks 2h dziennie roboty?
Oni wiedzą że to tak mało zajmuje czy się ustawiłeś?
Łączysz się po prostu 8-10 czy to 2h rozkłada się 8-16?
  • Odpowiedz
LisekUrwisek
LisekUrwisek
25.06.2026, 22:06:14
  • 3
#gielda Ale kuszenie na kupowanie śmieciuchów jest potężne (╯︵╰,)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize 25.06.2026, 22:17:35 via Wykop
  • 1
niby jakich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ethize
ethize 25.06.2026, 21:41:00
  • 1
#gielda chips go brrr
ethize - #gielda chips go brrr

źródło: 1000018304

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize
Autor
25.06.2026, 22:03:46 via Wykop
  • 0
@Gensek: w startup chipowy a nie w Intela. W Intela było 2 mld
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
25.06.2026, 20:47:46
  • 4
O Wy gnoje

#gielda
nabla-delta - O Wy gnoje

#gielda

źródło: 1000018288

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize 25.06.2026, 21:33:27 via Wykop
  • 0
@bialowieska12345: że bank zwiastuje besse na półprzewodnikach
  • Odpowiedz
ethize
ethize 25.06.2026, 19:38:28
  • 9
cipiorze 1:0 NVIDIA

#gielda
ethize - cipiorze 1:0 NVIDIA

#gielda

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
25.06.2026, 19:23:53
  • 2
#gielda gruby przestań mi aaoi prześladować
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize 25.06.2026, 19:29:29 via Wykop
  • 1
@Skipi1111: panie, a AXTI
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.09.2018

    Gadżeciarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder
  • Mikroblogger
    od 26.06.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 20.03.2026

    Komentator
  • VIP
    od 03.06.2026

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking