Problem polskiej branży IT są kompletnie nieprofesjonalne raporty płacowe, gdzie w większości nie ma nawet słowa nt. metodologii. Przymierzam się do stworzenia badania ilościowego na temat wynagrodzeń w IT. Raczej ograniczę się do programistów a obawiam się, że może i tę grupę będę musiał zawęzić. Jeżeli tylko będę miał odpowiednią ilość respondentów tak by móc wnioskować- z pewnością wynikami podzielę się tutaj, ale na to trzeba będzie poczekać nawet do 4 miesięcy.
- NaDrzewachZamiastLisci
- tomp3
- BArtus
- t4ko
- TGK31
- +6 innych
@PrzegrywConsultingSpzoo:
Zamień to na pytanie o liczbę pracowników firmy (globalnie) i będzie dobrze (np. <50, 50-100, 100-1k, 1k-10k, 10k-100k, >100k).
- dla firmy z jakim kapitałem pracujesz (obawiam się, że to pytanie będę musiał odpuścić),
Zamień to na pytanie o liczbę pracowników firmy (globalnie) i będzie dobrze (np. <50, 50-100, 100-1k, 1k-10k, 10k-100k, >100k).
@PrzegrywConsultingSpzoo: pytania mozesz wymyslac rozne, ale trzeba jeszcse umiec na nie odpowiedziec. pytanie ile pracownikow ma firma i ile z nich jest w pl. Co to za pytanie, skad ja mam to wiedziec? Pracuje u siebie kilka lat i nie mam zielonego pojecia ilu pracownikow ma firma, ogolnoswiatowe korpo. Dopiero w tym miesiacu dowiedzialem sie ze mamy 2 oddzialy w polsce, zawsze myslalem ze tylko 1. Z doswiadczenia moge powiedziec ze


































#programowaniem #programista15k