Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Endriu_

Endriu_

Dołączył 15 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6178
  • Znaleziska 3063
  • Mikroblog 3115
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 55

48

Kwasem w konkurencję? Ktoś niszczy stoiska z truskawkami

Kwasem w konkurencję? Ktoś niszczy stoiska z truskawkami

W Luboniu (woj. wielkopolskie) doszło do oblania kwasem masłowym stoisk do sprzedaży truskawek. Sprawa została zgłoszona

darino
z
rmf24.pl
dodany: wczoraj, 07:39:43
  • 7
  • #
    kornik
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Endriu_
Endriu_ 14 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
Mafie truskawkowe się zwalczają - no, tego to jeszcze nie było :D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

680

Nowy Dwór: amstaff wbiega na posesję i zagryza psa

Pokaż treści 18+

Nowy Dwór: amstaff wbiega na posesję i zagryza psa

W Nowym Dworze (dolnośląskie) pies wbiega na posesję i zagryza biegającego po podwórku chihuahua.

WielkiNos
z
tvn24.pl
dodany: wczoraj, 16:11:06
  • 104
  • #
    psiarze
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    truestory
  • #
    dolnoslaskie
  • #
    polska
Endriu_
Endriu_ 22 godz. i 14 min temu via Wykop
  • -5
@monster-erni: A gdzie tam masz napisane, że zagryzł psa?
scriptum_nox
scriptum_nox
wczoraj, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 238
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Endriu_
Endriu_ 22 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 7
@scriptum_nox: Jak idziesz gdzieś, gdzie jest ciemno, to b--ń cię panieborze przed używaniem latarki! Tylko pochodnie!
Niby z latarką wygodniej, więcej widać, ale jakoś mniej ciekawie. A kiedyś człowiek się gubił po ciemku i trzeba było sobie radzić.
Ehhh, ten postęp technologiczny to tylko psuje przyjemność codziennej walki na śmierć i życie z naturą i dziką zwierzyną...
  • Odpowiedz
sprite
sprite
wczoraj, 06:35:21
  • 12
#wykop #reklama #adblock #ublock #wykoppeel #konowalposting
sprite - #wykop #reklama #adblock #ublock #wykoppeel #konowalposting

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Endriu_
Endriu_ wczoraj, 07:13:07 via Wykop
  • 4
@nieparzystokopytny: Tak średnio działa, bym powiedział.
  • Odpowiedz

461

Jeremy Clarkson ma agresywną formę raka prostaty. Choroba wykryta wcześnie

Jeremy Clarkson ma agresywną formę raka prostaty. Choroba wykryta wcześnie

Popularny brytyjski prezenter Jeremy Clarkson ujawnił, że zmaga się z agresywną formą raka prostaty. O swojej diagnozie

lipson
z
farmer.pl
dodany: 17.06.2026, 11:16:21
  • 65
  • #
    topgear
  • #
    motoryzacja
  • #
    clarkson
Endriu_
Endriu_ 17.06.2026, 14:09:25 via Wykop
  • 10
@bylem_bordo: A, no to w takim razie najwyraźniej nic takiego. Po prostu stary dziad ma raka prostaty, co nie?
Endriu_
Endriu_ 18.06.2026, 16:04:48 via Wykop
  • -1
@Raider0001: Tyłkiem je palił, że rak prostaty?
sphinxxx
sphinxxx
16.06.2026, 19:38:38
  • 0
Za jakim kombi warto się rozejrzeć w budżecie ok 100k, żeby pojeździć nim maksymalnie długo?

Jedyne wymagania to benzyna i euro 6, żeby do SCT wjechać. Głównie miasto, krótkie dystanse, nie jeżdżę więcej niż 10 tys km rocznie. Ostatni samochód zmieniałem 10 lat temu i podobnie chciałbym z następnym, ale czy w obecnej motoryzacji to w ogóle możliwe?

#motoryzacja #auto #samochody #cokupic
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Endriu_
Endriu_ 16.06.2026, 19:51:03 via Wykop
  • 6
@sphinxxx: Corolla TS Kombi z hybrydową 1.8
  • Odpowiedz
Goatifi
Goatifi
16.06.2026, 06:30:57
  • 5
⏱️Odliczanie do startu 24h Le Mans 2027.
🏁 Do startu wyścigu pozostało 361 dni.
#lemans
#odliczaniedolemans
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Endriu_
Endriu_ 16.06.2026, 07:45:49 via Wykop
  • 0
Do startu wyścigu pozostało 361 dni.


@Goatifi: (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
betonoweczolo
betonoweczolo
14.06.2026, 00:49:01
  • 2
#wec
Już prawie 11h minęło i nie było jeszcze ani jednego porządnego złomowania.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Endriu_
Endriu_ 14.06.2026, 00:53:20 via Wykop
  • 0
@betonoweczolo: I dobrze, bo kto chciałby oglądać sznurek za SC przez 2 godziny, podczas gdy bariery są naprawiane.
  • Odpowiedz
Obywatel_Kondominium
Obywatel_Kondominium
11.06.2026, 07:45:49
  • 9
Za Imperatora.
#xbox #warhammer40k #spacemarine2
Obywatel_Kondominium - Za Imperatora.
#xbox #warhammer40k #spacemarine2

źródło: fte

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Endriu_
Endriu_ 11.06.2026, 15:16:50 via Wykop
  • 1
@Obywatel_Kondominium: Phi, co to za achievement. Odblokuj wszystkie peleryny, to pogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

332

ruZZki generał rozkazał strzelać do cywilów. "Musiałem walczyć w ten sposób"

Pokaż treści 18+

ruZZki generał rozkazał strzelać do cywilów. "Musiałem walczyć w ten sposób"

roZZyjski generał Andriej Gurulew przyznał, że wydał rozkaz zabijania cywilów w Donbasie w 2014 roku. Wojskowy, obecnie deputowany rosyjskiej Dumy Państwowej stwierdził, że "musiał walczyć w ten sposób i wykończyć wroga".

Paradajek
z
polsatnews.pl
dodany: 10.06.2026, 20:34:37
  • 56
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
Endriu_
Endriu_ 11.06.2026, 05:37:35 via Wykop
  • 3
Podczas tej samej audycji wojskowy starał się przekonywać, że obecnie rosyjska armia nie walczy z ludnością cywilną.


No, no. Ale jakoś tak samo wychodzi. Rosyjska armia strzela w cele wojskowe, ale pociski jakoś skręcają w w zabudowania cywilne.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

535

Na okupowanym Krymie zabrakło paliwa. Kolejki do stacji sięgają 3 kilometrów!

Na okupowanym Krymie zabrakło paliwa. Kolejki do stacji sięgają 3 kilometrów!

Ataki na rafinerie i składy paliw w Rosji dają wymierny efekt.

ericflat
z
youtube.com
dodany: 04.06.2026, 13:02:52
  • 60
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    russiahateclub
  • #
    heheszki
  • #
    paliwo
Endriu_
Endriu_ 05.06.2026, 18:24:20 via Wykop
  • -2
@andrzej-j: No, no. Bo to przecież Ukraina przeprowadziła inwazję na terytorium Rosji, w celu odbicia Krymu. A biedna matulka Rassija tylko się broni, jak zawsze z resztą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Endriu_
Endriu_ 05.06.2026, 23:10:32 via Wykop
  • 1
Strasznie musi was boleć że w Doniecku, Mariupolu czy na Krymie, nie będzie nowych pomników Bandery i Szuchewycza.


@andrzej-j: Nie aż tak mocno, jak ruskich, którzy rzekomo chcieli zapobiec "ekspansji NATO" a zamiast tego wykrwawiając się na Ukrainie PRZYŚPIESZYLI ową ekspansję i na dodatek przesunęli ją sporo dalej na wschód, na swoje południowe granice.
Zaiste, arcymistrzowskie posunięcie. Korzystniejsze dla nich efekty uzyskaliby w 2022, gdyby, zamiast ruszać ze "specjalną operacją",
glos_zenady
glos_zenady
02.06.2026, 21:01:46
  • 0
złapałem trochę podjarki na jakąś kierownicę, bo spodobały mi się live'y z gran turismo 7.
Wydaję się być idealną gierą dla mnie, w F1 też bym pograł, ale sterowanie na padzie trochę nie oddaje z tego co popróbowałem w tej drugiej.

O ile ta druga gra jest normalnie dostępna na PC, to GT7 jednak tylko na PS i tu pojawia się problem, bo kierownice są droższe.
Czy jest sensowna alternatywa dla GT7 na
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Endriu_
Endriu_ 03.06.2026, 07:35:39 via Wykop
  • 0
@glos_zenady: Są takie zestawy, ale ceny trochę... inne :|
https://exerion.pl/producent-fanatec/1/default/1/f_at_72_140/1
  • Odpowiedz
Funtok12345
Funtok12345
Funtok12345
02.06.2026, 09:15:53
  • 18
Done, proxy do armii Papy, model od wild_mesh.
Druk wykonany na Elegoo Saturn 3 Ultra, żywica YAYO ABS-like.

#hobby #warhammer40k #modelarstwo #druk3d
Funtok12345 - Done, proxy do armii Papy, model od wild_mesh.
Druk wykonany na Elegoo ...

źródło: 1000019413

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Endriu_
Endriu_ 02.06.2026, 11:20:47 via Wykop
  • 0
@Funtok12345: CAŁY model drukowany? Czy tylko bitsy z plamami, jelitami itd?
  • Odpowiedz

1328

Starzy przechlali całą karierę, młodzi robią ch****ą muzykę

Pokaż treści 18+

Starzy przechlali całą karierę, młodzi robią ch****ą muzykę

Artyści, albo ci starzy przechlali całą karierę, p******i, albo ci młodzi robią taką ch****ą muzykę czy obraz, że nikt tego nie chce oglądać, a domagają się naszych pieniędzy. Nie ma na to naszej racji. Jak mają nasze pieniądze iść, to na dzieci, na drogi, a nie na jakieś k***y i ć****w. Dobrze mówi

PIAN--A_A--KTYWNA
z
plotek.pl
dodany: 01.06.2026, 06:47:57
  • 151
  • #
    muzyka
  • #
    pieniadze
Endriu_
Endriu_ 01.06.2026, 14:45:53 via Wykop
  • -1
@lukaszbogaczek: Wnioskując z miniatury: taki TYLKO ODROBINĘ mniej wieśniacko wyglądający Pitbul
Endriu_
Endriu_ 01.06.2026, 14:46:59 via Wykop
  • -1
Nie można wyciągać ręc...


No, to się ekspert wypowiedział...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

381

Musk i Altman chcą przebudować gatunek ludzki. Nikt cię nie pytał

Musk i Altman chcą przebudować gatunek ludzki. Nikt cię nie pytał

Elon Musk napisał wprost, że ludzkość to tylko "biologiczny program rozruchowy" dla AI, a Sam Altman już zapisał się do startupu obiecującego upload świadomości do chmury. Decyzje o przyszłości miliardów ludzi podejmuje garstka miliarderów z Doliny Krzemowej, bez żadnego demokratycznego mandatu.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 01.06.2026, 05:24:32
  • 189
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
Endriu_
Endriu_ 01.06.2026, 14:43:37 via Wykop
  • 10
Gdzie ten Adeptus Mechanicus, kiedy go potrzebujemey?
Endriu_ - Gdzie ten Adeptus Mechanicus, kiedy go potrzebujemey?

źródło: 513168558_23870285645965303_8791887745496667531_n

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2

Test PL Toyota Corolla Cross

Test PL Toyota Corolla Cross

W dzisiejszych czasach wszystko musi być SUV-em lub crossoverem, więc Toyota spojrzała na poczciwą Corollę, przymknęła oczy, a następnie podwyższyła ją i nadała jej nowe oblicze ochrzczona jako Corolla Cross. Niedawno ten samochód doczekał się liftingu, który wyeliminował kilka jej wad.

stopaotestuje
z
youtube.com
dodany: 28.05.2026, 14:44:20
  • 1
  • #
    toyota
  • #
    samochody
  • #
    hybryda
  • #
    motoryzacja
  • #
    motopodprad
  • #
    suv
Endriu_
Endriu_ 29.05.2026, 13:43:01 via Wykop
  • 0
Eh, ta Coholla Choss, w wehsji Gie-Eh Spoht...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

249

Szwedzkie myśliwce Gripen dla Ukrainy. Szwecja przekaże i sprzeda łącznie 36 szt

Szwedzkie myśliwce Gripen dla Ukrainy. Szwecja przekaże i sprzeda łącznie 36 szt

W czwartek, 28 maja, Szwecja ogłosiła historyczny pakiet wsparcia militarnego dla Ukrainy. Zgodnie z porozumieniem Kijów zakupi 20 najnowszych myśliwców JAS 39 Gripen E/F, a dodatkowo otrzyma w darze 16 maszyn w wersji C/D z zasobów szwedzkich sił zbrojnych.

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: 28.05.2026, 17:16:14
  • 60
  • #
    szwecja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    militaria
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
Endriu_
Endriu_ 29.05.2026, 12:17:33 via Wykop
  • 6
@zqad3: Ale co, że ruskie się cieszą, że będą obrywali?
z-a-k
z-a-k
z-a-k
27.05.2026, 08:08:53
  • 0
kupowal ktos male butle do amatorskiego snurkowania/nurkowania? ma to sens w ogóle z pompką czy trzeba od razu kompresor? chodzi mi o na takie małe 1-1.5-2l na jakieś 15 min swirowania pod wodą

#nurkowanie
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Endriu_
Endriu_ 27.05.2026, 08:20:43 via Wykop
  • 0
na jakieś 15 min swirowania pod wodą


@z-a-k: Hehe, no chyba nie...
https://www.youtube.com/watch?v=pZYWO0ylFoQ
15 minut, to będziesz pompował a w wodzie zrobisz parę wdechów i po zabawie.
Endriu_ - >na jakieś 15 min swirowania pod wodą

@z-a-k: Hehe, no chyba nie...
https:...
  • Odpowiedz
Endriu_
Endriu_ 27.05.2026, 23:51:08 via Wykop
  • 2
@z-a-k: Więc: nie. Taka popierdółka nie ma sensu, a nawet jest niebezpieczna.
I jakbyś zrobił kurs i ponurkował na jakimś konkretnym sprzęcie, to też byś doszedł do takiego samego wniosku.
Ale skoro się obruszasz, to dajesz, kupuj. I napisz gdzie i kiedy będziesz testował - będę szukał newsów o wypadku "nurkowym".
  • Odpowiedz
Endriu_
Endriu_ 28.05.2026, 07:19:31 via Wykop
  • 0
@z-a-k: Odpowiedziałem ci o butli. Rób z tą informacją co chcesz.
  • Odpowiedz
Endriu_
Endriu_ 28.05.2026, 11:04:18 via Wykop
  • 1
nie masz minimum wiedzy w temacie


@z-a-k: Taa. Nurkuję ledwie od 22 lat, więc co ja tam wiem...
  • Odpowiedz
sergio_morello
sergio_morello
27.05.2026, 19:59:40
  • 5
Na tagu pojawiło się pytanie pewnego użytkownika na temat takich oto butli. Jako płetwonurek przestrzegam przed używaniem tego badziewia, szczególnie jesli nie jesteście po kursie OWD ktory
1-da Wam niezbedną wiedzę na temat zagrożeń wynikających z nurkowania gdzie juz 10 metrów zanurzenia dla laika moze stanowić zagrożenie.
2-wybije Wam z głowy używanie podobnych sprzętów do tego ze względu na małą pojemność butli, niewiadomej jakości użytych materiałów do produkcji a pewnie w 95 %
sergio_morello - Na tagu pojawiło się pytanie pewnego użytkownika na temat takich oto...

źródło: 1000024613

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Endriu_
Endriu_ 27.05.2026, 23:54:29 via Wykop
  • 0
Sam nurkuje w konfiguracji sidemount by miec pewność że w przypadku awarii jednego sprzetu, na drugim bezpiecznie wyjde na powierzchnie.


@sergio_morello: No, akurat sidemount to nie JEDYNE rozwiązanie tego problemu. Ani gwarancja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

547

Obrażali, grozili, bezpodstawnie zakazywali a teraz pozywają? Ponowna publikacja

Obrażali, grozili, bezpodstawnie zakazywali a teraz pozywają? Ponowna publikacja

Zawiesili znaki zakazu foto, wezwali policję i...zdjęli znaki przy niej? Potem znowu je zawiesili i...znowu je zdjęli by znów zawiesić? Co się dzieje we wsi kaszubskiej? Ponowna publikacja zdjętego materiału z aktualizacją i z zaginioną sceną. Wracam pod jedną z firm w Pomlewie. Jeśli masz ochotę i

zawisza
z
youtube.com
dodany: 26.05.2026, 16:56:18
  • 51
  • #
    audytobywatelski
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    audyt
Endriu_
Endriu_ 26.05.2026, 21:10:09 via Wykop
  • 84
@adminek84: Można też spędzić czas lepiej, niż PISZĄC takie p--------y, ale dokonałeś swojego wyboru...
Endriu_
Endriu_ 26.05.2026, 23:41:00 via Wykop
  • 9
@bossssob: Czekaj, to prawo obowiązuje tylko placówek publicznych a prywatne firmy mogą sobie robić co chcą?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >
  • A tam, nie chce mi się niczego pisać...

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.12.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking