Po raz pierwszy rosyjski bank centralny oficjalnie przyznał, że ukraińskie ataki dronów na infrastrukturę naftową mogą wpływać na kondycję całej gospodarki. Władze obawiają się problemów z produkcją paliw, które mogą dodatkowo podbijać inflację i utrudniać funkcjonowanie rynku
Mirki jest problem, a raczej dylemat co brać. Nikon D850 czy Nikon Z7II? Szkła jakie posiadam to: Nikkor 24-70 2.8, Nikkor 70-200 2.8, Nikkor micro 105 2.8 vr, Sigma 35 Art 1.4. Z zetką wiadomo, że przez FTZ II. Pytanie co byście wzięli? Jak zetką toleruje szkła z mocowaniem f ?#fotografia
Jaki router o najlepszym stosunku cena-jakość mogłabym podłączyć pod Huawei OptiXstar HG8245X6-10 od Netii? Chodzi mi o dobry dla prywatności model, na którym skonfigurowałabym dwie sieci 5 GHz - jedną bez, a drugą
#szczecin #piwozwykopem Pytanie jak wygląda sprawa dobrych knajp w Szczecinie żeby se samemu iść wypić, ewentualnie gdzie łatwo poznać ludzi i wypić w czwartek albo piątek wieczór.
Opis sytuacji: Postanowilem (a raczej dla zdrowia to "musialem") wrocic do jakiegokolwiek starego hobby. Wiec z czelusci i odmetow wytargalem moj aparat (teraz sie aku laduje i ciekawe czy da rade - za jakos 6,5h sie okaze :P, ale jak nie da, to zawsze jest grip i baterie - albo kupno nowego aku o ile jeszcze sprzedaja :P). Ostatnie fotki sa z lat 2019/2020
@Persil_w_gelu: fajna piekarnia, ale ceny już dawno kdjechaly6poza skalę. Szkoda że zamykają tym bardziej że po 15 ciężko było kupić tam wiele z asortymentu.
@pjk13: mylisz się Mirek. Marka CPN jest własnością Orlen. W 2018 została reaktywowana jako ukłon w stronę historii. Zrób zoom na zdjęcie - Vitaj to program Orlenu. Stacji z logo CPN jest kilka w Polsce. @haabero jak można stracić prawa, których jesteś właścicielem? Chyba że wystawiasz je na sprzedaż
#fotografia