Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko127
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ruffio
ruffio

ruffio

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5854
  • Znaleziska 1570
  • Mikroblog 4284
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 58
Lucidus
Lucidus
5 godz. i 42 min temu
  • 0
Ktoś z Was kupował na camfoto? Spoko sklep? Nie chce kupować tam aparatu, a akcesoria ale mimo wszystko wole dopytać

#fotografia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruffio
ruffio
ruffio 4 godz. i 21 min temu via Android
  • 0
@Lucidus: poczytaj na google opinie. Ocena 3.3 nie bierze się z nikąd.
  • Odpowiedz
BobekNierobek
BobekNierobek
BobekNierobek
19 godz. i 44 min temu
  • 0
#szczecin

Co to za hałas ? To ten koncert na łasztowni ?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruffio
ruffio
ruffio 19 godz. temu via Android
  • 0
@Tekicik: nie obrażaj, są gorsze gatunki muzyki
  • Odpowiedz
fishery
fishery
fishery
wczoraj, 13:24:26
  • 3
#szczecin #polskiedrogi
Wakacje czas zacząć. Na razie dwa dzwony.
fishery - #szczecin #polskiedrogi
Wakacje czas zacząć. Na razie dwa dzwony.

źródło: Screenshot_20260626_152304_com.google.android.apps.maps_edit_1273890647275928

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruffio
ruffio
ruffio wczoraj, 13:37:55 via Android
  • 0
@fishery: obecnie 4 - rozkręcają się
  • Odpowiedz
Just_rozowy_pasek_things
Just_rozowy_pasek_things
przedwczoraj, 14:38:46
  • 0
Ktoś poleca jakąś dobrą krawcową w #szczecin?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruffio
ruffio
ruffio przedwczoraj, 15:03:29 via Android
  • 0
@Just_rozowy_pasek_things: u tej Pani robię wszystko: https://maps.app.goo.gl/w3dkeT7fLGCmfV4k9?g_st=ac
  • Odpowiedz

294

Paliwa brakuje. Rosja mówi o zagrożeniu dla gospodarki

Paliwa brakuje. Rosja mówi o zagrożeniu dla gospodarki

Po raz pierwszy rosyjski bank centralny oficjalnie przyznał, że ukraińskie ataki dronów na infrastrukturę naftową mogą wpływać na kondycję całej gospodarki. Władze obawiają się problemów z produkcją paliw, które mogą dodatkowo podbijać inflację i utrudniać funkcjonowanie rynku

darosoldier
z
money.pl
dodany: 22.06.2026, 19:50:01
  • 33
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    gospodarka
  • #
    wojna
  • #
    europa
ruffio
ruffio
ruffio 23.06.2026, 19:45:54 via Android
  • 1
@ily56: dla mnie tak samo bailando.
ruffio
ruffio
ruffio 23.06.2026, 19:43:07
  • 0
Mirki jest problem, a raczej dylemat co brać. Nikon D850 czy Nikon Z7II? Szkła jakie posiadam to: Nikkor 24-70 2.8, Nikkor 70-200 2.8, Nikkor micro 105 2.8 vr, Sigma 35 Art 1.4. Z zetką wiadomo, że przez FTZ II. Pytanie co byście wzięli? Jak zetką toleruje szkła z mocowaniem f ?#fotografia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnblaze12345
johnblaze12345
23.06.2026, 18:26:47
  • 2
O s-------n #szczecin
johnblaze12345 - O s-------n #szczecin

źródło: IMG_20260623_202417

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruffio
ruffio
ruffio 23.06.2026, 18:46:40 via Android
  • 1
@Krupier: o szóstej to Ty wyjedź
  • Odpowiedz
Famine
Famine
21.06.2026, 19:08:30
  • 7
Kwiatki

#mojezdjecie #fotografia
Famine - Kwiatki

#mojezdjecie #fotografia

źródło: temp_file8692042981669253992

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruffio
ruffio
ruffio 21.06.2026, 20:13:56 via Android
  • 0
@Famine: ooo tu chciałbym być
  • Odpowiedz
Rasputlix
Rasputlix
20.06.2026, 20:51:58
  • 6
Dzisiejszy wiejski krajobraz na Suwalszczyźnie #fotografia
Rasputlix - Dzisiejszy wiejski krajobraz na Suwalszczyźnie #fotografia

źródło: 1000047218

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruffio
ruffio
ruffio 21.06.2026, 07:28:19 via Android
  • 0
@Rasputlix: zdjęcie z zapachem i dźwiękami.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
18.06.2026, 12:28:44
  • 2
Latarka mi się odpaliła w kieszeni. Dobrze, że zapasowe szkła kosztują dyszkę u Pana chińczyka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#latarki #edc
Famine - Latarka mi się odpaliła w kieszeni. Dobrze, że zapasowe szkła kosztują dyszk...

źródło: temp_file4744949837825869200

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruffio
ruffio
ruffio 18.06.2026, 18:54:46 via Android
  • 0
@Famine: pospiesz się z zamówieniem, bo zamówienie będzie kosztować dwie i pół dyszki
  • Odpowiedz
maxelm2
maxelm2
17.06.2026, 16:25:52
  • 3
Ciekawe. #szczecin #p--o
maxelm2 - Ciekawe. #szczecin #p--o

źródło: 2169

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruffio
ruffio
ruffio 17.06.2026, 16:45:44 via Android
  • 0
@maxelm2: a jakie w smaku bo etykieta całkiem minimalistyczna?
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
15.06.2026, 09:06:05
  • 0
✨️ Jak wybrać router do konfiguracji z VPN? Ⓘ
#sieci #internet #siec #vpn #wireguard #router #netia #prywatnosc #anonimowosc #cybersecurity #cyberbezpieczenstwo

Jaki router o najlepszym stosunku cena-jakość mogłabym podłączyć pod Huawei OptiXstar HG8245X6-10 od Netii?
Chodzi mi o dobry dla prywatności model, na którym skonfigurowałabym dwie sieci 5 GHz - jedną bez, a drugą
mirko_anonim - ✨️ Jak wybrać router do konfiguracji z VPN? Ⓘ
#sieci #internet #siec #...

źródło: girl-fixing-the-router-picture-id885658120

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruffio
ruffio
ruffio 15.06.2026, 10:45:45 via Android
  • 1
@Aperitiff: mam flint2 I jest git. Z tej wstawki masz wysyłkę z Niemiec:
https://a.aliexpress.com/_Ey7xzcm

Cena mocno poszła do góry, ale warto
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
13.06.2026, 17:41:43
  • 0
#szczecin #piwozwykopem
Pytanie jak wygląda sprawa dobrych knajp w Szczecinie żeby se samemu iść wypić, ewentualnie gdzie łatwo poznać ludzi i wypić w czwartek albo piątek wieczór.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruffio
ruffio
ruffio 13.06.2026, 18:10:34 via Android
  • 2
@Tekicik: doradca abstynent -amator. Po 24 godzinach wejdziesz na poziom pro
  • Odpowiedz
ruffio
ruffio
ruffio 13.06.2026, 19:12:14 via Android
  • 1
@Wiskoler_double: myślę że 3 tygodnie max, ale nie chcę krakać. Życzę jemu jak najlepiej
  • Odpowiedz
gorzki99
gorzki99
gorzki99
13.06.2026, 17:46:39
  • 0
Mircy z tagu #fotografia help me :P

Opis sytuacji: Postanowilem (a raczej dla zdrowia to "musialem") wrocic do jakiegokolwiek starego hobby. Wiec z czelusci i odmetow wytargalem moj aparat (teraz sie aku laduje i ciekawe czy da rade - za jakos 6,5h sie okaze :P, ale jak nie da, to zawsze jest grip i baterie - albo kupno nowego aku o ile jeszcze sprzedaja :P). Ostatnie fotki sa z lat 2019/2020
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruffio
ruffio
ruffio 13.06.2026, 18:04:26 via Android
  • 0
@gorzki99: filtry kupuj osobno, bo z zestawami jest problem bo rzadko się sprzedają. Osobno kupujesz to co chcesz, a nie to co jest w zestawie.

Do rawów Raw Therape, Lightroom, Affinity by Canvas, DxO Pure Raw I inne

Edit. Do katalogowa Lightroom - mi najbardziej odpowiada

Bateria nie padła bo masz Bms w baterii, ale to że nie padła to nie znaczy że nie dostała po tyłku. Temat jest bardziej
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
11.06.2026, 20:07:39
  • 2
Czy było dzisiaj wrzucane?
#szczecin #deszcz czy kolega ze screenu jeszcze z nami śmieszkuje?
dzieju41 - Czy było dzisiaj wrzucane?
#szczecin #deszcz czy kolega ze screenu jeszcze...

źródło: deszcz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruffio
ruffio
ruffio 11.06.2026, 20:38:42 via Android
  • 0
@dzieju41: oczywiście że tak. Tag działa niezawodne.
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
11.06.2026, 15:20:25
  • 1
#szczecin
Słońce
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruffio
ruffio
ruffio 11.06.2026, 15:52:09 via Android
  • 1
@WscieklyIRozjuszonyManlet: już niedługo.
  • Odpowiedz
Persil_w_gelu
Persil_w_gelu
11.06.2026, 14:15:18
  • 2
Zamyka się Precelek na Narutowicza... Już nigdy nie zjem tak dobrych bułeczek i strucli z serem, albo owocami (╯︵╰,)
#szczecin

https://radioszczecin.pl/1,506558,to-ostatnie-dni-dzialania-kultowej-piekarni-prec
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruffio
ruffio
ruffio 11.06.2026, 15:51:49 via Android
  • 1
@Persil_w_gelu: fajna piekarnia, ale ceny już dawno kdjechaly6poza skalę. Szkoda że zamykają tym bardziej że po 15 ciężko było kupić tam wiele z asortymentu.
  • Odpowiedz
pjk13
pjk13
10.06.2026, 08:44:36
  • 0
Ostatni czynny CPN w Polsce

#warszawa #fotografia
pjk13 - Ostatni czynny CPN w Polsce 

#warszawa #fotografia

źródło: 2910

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruffio
ruffio
ruffio 10.06.2026, 13:39:42 via Android
  • 0
@pjk13: mylisz się Mirek. Marka CPN jest własnością Orlen. W 2018 została reaktywowana jako ukłon w stronę historii. Zrób zoom na zdjęcie - Vitaj to program Orlenu. Stacji z logo CPN jest kilka w Polsce.
@haabero jak można stracić prawa, których jesteś właścicielem? Chyba że wystawiasz je na sprzedaż
  • Odpowiedz
ruffio
ruffio
ruffio 10.06.2026, 17:03:13 via Android
  • 0
@haabero: zgadza się, ale było to w sferze dyskusji i gdybań niż odnotowany fakt
  • Odpowiedz

3179

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!

Brawo Maja! Wygrała dziś z orczynką o przypadkowym nazwisku 2:0 (7:6, 6:4). W sobotę zagra z inną kacapką w Paryżu o Puchar :)

Polasz
z
sport.tvp.pl
dodany: 04.06.2026, 17:18:49
  • 221
  • #
    tenis
  • #
    sport
  • #
    rolandgarros
  • #
    frenchopen
  • #
    majachwalinska
ruffio
ruffio
ruffio 05.06.2026, 10:14:05 via Android
  • 1
@MatyasHunyadi: kurra - całe 12 %
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.02.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.01.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking