Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Wight

Wight

Dołączył 16 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16942
  • Znaleziska 3719
  • Mikroblog 13223
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 173
mirko_anonim
mirko_anonim
19 godz. i 26 min temu
  • 77
✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje ludźmi że wybierają kupno mieszkania? Czy Polacy na prawdę uwielbiają żyć jak niewolnicy? Mamy okolice 30 stopni, co można robić w takim bloku? Ani nie wyjdziesz do ogrodu, ani nie zrobisz grilla, nawet głośniej muzyki nie puścisz. Zastanawiam się gdzie takie osoby suszą pranie? Gdzie trzymają butelki z kaucją? Gdzie mają przestrzeń do ćwiczeń? Gdzie trzymają rower? Przecież nawet żeby auto mieć
mirkoanonim - ✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje lud...

źródło: 817cdf4722038e60ab9d1b53d96ae4904546927581ef1048613305b284dbd3f6

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 13 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 2
trochę jeżdżę na rowerze po okolicznych wsiach i w tych ogrodach prawie nikt nie siedzi. Nie ma codziennych grili. Mamy 21 wiek i 20 gospodarkę na świecie. Dużo przyjemniej jest siedzieć w klimatyzowanym mieszkaniu niz walczyć z komarami na nagrzanym tarasie.


@LotnyJerry: zacznijmy od tego, że większość tych ludzi w tygodniu trafia do domu w okolicach 19 bo siedzieli w pracy do 17, musieli odebrać dzieciaki po drodze, zrobić zakupy
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.06.2026, 16:44:29
  • 3
#gimbynieznajo #80s #90s
Mega_Smieszek - #gimbynieznajo #80s #90s

źródło: 1000016786

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 23.06.2026, 13:27:52 via Wykop
  • 0
Tomek z tym czołem to pewnie myślicielem został, albo miał wodogłowie
  • Odpowiedz
ulegly
ulegly
ulegly
23.06.2026, 04:34:49
  • 259
Chyba rolnicy nie mają co narzekać w tym sezonie? Był deszcz, było słońce, brak większych kataklizmów. Sezon udany jak do tej pory?
#rolnictwo #pogoda
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 23.06.2026, 07:55:05 via Wykop
  • 0
@ulegly: No i tu pojawia się problem bo nic się nie wydarzyło i będą dobre zbiory. Miałem kumpla rolnika, nie ma nic gorszego niż klęska urodzaju. On miał maliny, jak było dużo to nie dość, że nie miał potem kto tego zbierać to jeszcze na skupie grosze dawali. A jak przetrzebiło gradem to malin było mało i na skupie zajebista kasa. Wtedy zarabiał więcej. Lepiej sprzedać 100 łubianek po 5
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
22.06.2026, 10:44:09
  • 94
Lód he-man o smaku jagodowo-waflelkowym od firmy Koral - nowość. Kosztuje 3.49 zł

#sklep #zakupy #jedzenie #lody #lato #przegryw #koral #dino #polska
tomwick55 - Lód he-man o smaku jagodowo-waflelkowym od firmy Koral - nowość. Kosztuje...

źródło: 1000033227

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 22.06.2026, 13:42:46 via Wykop
  • 3
@tomwick55: czyli "klękaj do miecza" nabiera nowego znaczenia
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
22.06.2026, 03:51:14
  • 1329
Zwierzęta pieprzone 5:50 i już mi papierosami w mieszkaniu śmierdzi
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 22.06.2026, 06:30:36 via Wykop
  • 29
@h1tm4n1500: u mnie sąsiad palił w mieszkaniu, tylko co z tego jak z----------o dylatacją między rurami CO :D. Wprowadziłem się zrywam listwy przypodłogowe, a tam rura okopcona. Poszedłem do sąsiada o------m mu rury na około silikonem, u siebie też i spokój. Pozostała tylko kwestia tego, że starszy człowiek i ogląda TV 24 na dobę. Czasem budzę się w nocy i słyszę głosy, np. Drzyzgi z powtórki rozmów w toku. I
  • Odpowiedz
Eugeniusz_Zua
Eugeniusz_Zua
19.06.2026, 08:32:29
  • 90
I od razu potwierdza się, że #redpill to mitomani siedzący w piwnicach #blackpill
Eugeniusz_Zua - I od razu potwierdza się, że #redpill to mitomani siedzący w piwnicac...

źródło: image

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 19.06.2026, 11:56:19 via Wykop
  • 6
@Eugeniusz_Zua: brak mężczyzn oznacza najczęściej, brach chadów 190 zarabiających po 200-300 rocznie netto. Bo kolesie co mają poniżej 180 to nie są nawet ludzie.
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
18.06.2026, 06:55:56
  • 42
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 18.06.2026, 12:29:50 via Wykop
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz: poptracker proszę pana na adroida
  • Odpowiedz

6

Studenci na Juwenaliach uprawiali MIŁOŚĆ na dachu uczelni

Studenci na Juwenaliach uprawiali MIŁOŚĆ na dachu uczelni

Widać mężczyznę przytulającego się od tyłu do kobiety oraz ich posuwiste ruchy.

OnePageTo
z
nto.pl
dodany: 16.06.2026, 19:33:05
  • 13
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologiazewsi
  • #
    rakcontent
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    patologia
  • #
    heheszki
Wight
Wight 18.06.2026, 09:50:38 via Wykop
  • 1
- Babkę posuwa na wieży.
- Na jutuba!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

527

10 k na UoP w pracy wakacyjnej na Mazurach?

10 k na UoP w pracy wakacyjnej na Mazurach?

Spoko, ale tylko dla dobrze poinformowanych. I dopasowanych. Ogłoszenie na stanowisko finansowane z publicznych pieniędzy pojawiło się dzisiaj popołudniu. Ważne do jutra. Przypadeg?

WolvvloW
z
bip.gizycko.pl
dodany: 15.06.2026, 17:39:57
  • 55
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    pieniadze
Wight
Wight 16.06.2026, 07:32:57 via Wykop
  • 70
@Pan_Miszuk: Ja raz byłem koordynatorem zabawy. Kolega przyniósł gaz do zapalniczki. i tak puszczał i podpalał. Ja mówię, żeby jeden napuścił tego gazu do śmietnika. Odsunął się, a drugi żeby wrzucił tam zapalone pudełko po zapałkach. No i nie wykonali zadania bo w czasie jak jeden napuszczał gaz to drugi podpalił. Kula ognia spaliła im brwi, rzęsy i grzywki wystające spod czapek :D. Jako dobry kolega koordynator pomogłem im umyć

328

W bloku na Ursynowie pękają ściany, mieszkańcy obawiają się katastrofy

W bloku na Ursynowie pękają ściany, mieszkańcy obawiają się katastrofy

Jeden z bloków mieszkalnych na warszawskim Ursynowie jest w fatalnym stanie. Ściany pękają, z sufitu spada tynk. Mieszkańcy budynku przy ul. Hiszfelda każdego dnia boją się o swoje bezpieczeństwo.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 12.06.2026, 10:05:10
  • 129
  • #
    warszawa
  • #
    ursynow
  • #
    budownictwo
  • #
    nieruchomosci
Wight
Wight 12.06.2026, 10:47:47 via Wykop
  • -12
Co za p------a akcja. Ciekawe czy przypadkiem jakiś deweloper sobie nie ostrzy zębów na teren po tym budynku. Spółdzielnia sprzeda za dobrą kasę teren a naprawa to przecież by kosztowała.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wight
Wight 15.06.2026, 11:46:20 via Wykop
  • 0
Tam dynamika tych szczelin musi być niesamowita. Za mniejsze szczeliny widziałem nakazy opuszczenia budynku wydawane przez >powiat. Na szczelinach ścian szczytowych i na klatkach schodowych już powinny być szczelinomierze poinstalowane, nawet płytkowe. >Masakra, jestem mega ciekawy szczegółów.


@majak111: W Lublinie w kamienicy popękały ściany to od razu ludzi wygonili z nor i ponaklejali szczelinomierze do weryfikacji co się dzieje i czy postępuje. Tam owszem było właścicielowi na rękę żeby ludzi
Wight
Wight 16.06.2026, 07:16:06 via Wykop
  • 0
@PanKapibara: Nie użył mocy psionicznych tylko r-------o się samo, a deweloper poszedł do prezia spółdzielni.
- Szwagier weź nic nie rób a potem kupię od Ciebie teren jak to p--------e.
- Zgoda.
Roszp
Roszp
11.06.2026, 15:50:38
  • 15
Nowość! Chrzan!
Audiofile wracają do podstaw, czyli do lampowych komputerów. Tutaj "tylko" cyfrowe wyjścia buforowane lampowo, ale sam twórca to nazywa "lampowym serwerem", więc... Czekam na kolejny krok – w pełni lampowy serwer zajmujący całe pomieszczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tonskladowy - Największe absurdy świata #audiovoodoo
Roszp - Nowość! Chrzan!
Audiofile wracają do podstaw, czyli do lampowych komputerów. ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Wight
Wight 12.06.2026, 13:06:44 via Wykop
  • 0
gdy wydaje mi się, że widziałem już wszystko, przychodzi ktoś z gratami audiofilskimi i mówi
- Przytrzymaj mi p--o
Potem wyskakuje z analogowym woskowanym napletkiem ze złotą końcówką dla lepszego brzmienia. Zwykły napletek sprawia, że przy odsłuchu masz wibracje i dźwięk się spłaszcza, po wymianie na pozłacany jest lepiej. Do tego jak sikasz strumień moczu jest bardziej zwarty i zachowuje przepływ liniowy. Partnerka też jest bardziej usatysfakcjonowana bo lepiej uderza w struny
  • Odpowiedz
encart30
encart30
encart30
12.06.2026, 04:09:54
  • 450
To uczucie gdy wchodzisz rano do osiedlowego spożywczaka i spotykasz w kolejce 4 facetów (30-55lat) i jedynie ty przyszedłeś kupić bułki.( ͡° ʖ̯ ͡°) Dwa piwa, 'coś do pączka', 3 piwa i 100ml smakowej , 100ml i energetyk. I nie była to jedna brygada, która zapakowała się razem
#alkoholizm
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 12.06.2026, 08:35:08 via Wykop
  • 3
Dziennie w Polsce sprzedawanych jest 3 miliony małpek, z czego 2 mln do południa. To chyba powinni budowlańcy spadać z rusztowania co 5 sekund? W pół roku by nie było ludzi do roboty w tym kraju xD

Spokojnie, bycie na lekkim kacu leczonym setą wódki to jest ich naturalny stan.


@sztefen_muller: Ty myślisz, że to budowlańcy tylko łoją te małpki? Masa biurw n--------a w gaz. To są tzw. wysokofunkcjonujący alkoholicy.
  • Odpowiedz
Wight
Wight 12.06.2026, 09:27:18 via Wykop
  • 0
@sztefen_muller: Ale napisałeś jakby TYLKO budowlańcy łoili małpki. A łoją ZARÓWNO budowlańcy jak i masa innych ludzi, w tym pracownicy biurowi. Tylko tamci często lepiej się kryją. I wynik 3 miliony buteleczek to nie tylko budowy, ale we wszystkich zawodach. Kilka razy widziałem jak ekipa sprzątająca wyciągała z kosza pustą buteleczkę. I nie była to butelka po ostrym sosie z jalapenio.
  • Odpowiedz
KentNow
KentNow
12.06.2026, 03:33:28
  • 0
Kto ma chwilę? Zerknijcie na mój projekt (agregator cen gier), poklikajcie i powiedzcie szczerze — działa czy do kosza. Feedback bardzo potrzebny. Profil → strona. #gry #steam
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 12.06.2026, 08:53:21 via Wykop
  • 0
@KentNow: a link jakiś dasz?
  • Odpowiedz
Wight
Wight 12.06.2026, 09:17:31 via Wykop
  • 0
@KentNow: Ładowanie strony i doładowywanie assetów leci bardzo słabo. Jak działa mechanizm wyświetlania cen? Po kliknięciu na zakładkę lecą zapytania do różnych api sklepów i porównuje potem ceny? Jak tak to lepiej walnij w cronie zapytania o te najbardziej popularne tytuły z gotowych zakładek i wrzucaj je z bufora żeby user nie czekał tyle aż się załadują a podejrzewam, że aktualizacji nie musisz robić co chwile tylko raz dziennie albo
Wight - @KentNow: Ładowanie strony i doładowywanie assetów leci bardzo słabo. Jak dzi...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
09.06.2026, 16:46:52
  • 0
Korzystaliscie kiedys z geforce now? Polecicie czy raczej lepiej kupic nowego pompa (wolalbym nie, bo mam doslownie z 3-4 gry do ogrania xD) #gry #geforcenow #komputery #steam #pcmasterrace
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 12.06.2026, 09:11:14 via Wykop
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: Dla mnie to takie mieszane uczucia bo i tak musisz mieć grę, w którą chcesz grać, chyba, że akurat jest w opcji free-to-play. Lepiej chyba skorzystać z Luna na amazonie. Koszt mniejszy. Jak masz dobre łącze to sobie spokojnie popykasz. I wydasz mniej niż na nowego kompa. Pozostaje kalkulacja ile będziesz grał i ile byś musiał na kompa wydać.
  • Odpowiedz
kluha666
kluha666
10.06.2026, 14:07:29
  • 1
Obecnie gram w Avowed (wiem, dla niektórych ta gra to g---o, ale mi się podoba). Zrobiłem porządki na dysku, usunąłem trochę niepotrzebnych gier i programów i zostało mi trochę ponad 160GB wolnego miejsca z dysku 512GB. Zastanawiam się czy instalować jakąś grę, żebym miał różnorodność z Avowed. Tylko zastanawiam się co? Mam sporą bibliotekę gier i ciężko mi wybrać ten jeden tytuł. Baldur's Gate 3, Resident Evil 2, Dragons Dogma 2, Cyberpunk
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 12.06.2026, 09:06:02 via Wykop
  • 0
@kluha666: Ja ostatnio napierdzielam w Marvel's Midnight Suns - turowe taktyczne walki na zasadzie kart z umiejętnościami. Gra podzielona jest na dwie części. W dzień walczysz, rozwijasz bazę, sprawdzasz łupy z poprzedniego dnia, robisz upgrade kart umiejętności i idziesz na misje. W nocy integracja z resztą bohaterów, przyjaźnie i fabuła, eksploracja terenu i zbieranie różnych fantów. Całkiem przyjemnie się gra. Naklepałem prawie 80 godzin, ale to moje trzecie podejście i
  • Odpowiedz
Uuroboros
Uuroboros
10.06.2026, 21:33:28
  • 0
Czy mogę udostępnić na steam komuś konto?
Tzn czy jak komuś udostępnię to będzie mnie wyrzucało z konta jak ktoś na nie wejdzie?
Mam kuzyna który dostał swój pierwszy komputer i pomyślałem że mógłbym mu dać dostęp żeby sobie popykał w gierki.
#steam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wight
Wight 12.06.2026, 08:58:33 via Wykop
  • 0
agregator cen gier


@Uuroboros: Kolega zrobił rodzinę na kilka kont i mogę pykać w gry, które ma na swoim koncie i vice versa. W razie czego sam możesz decydować czy dany tytuł udostępniać w ramach rodziny.
  • Odpowiedz

290

Nie chcą Olbrychskiego w "Ranczu". Fala komentarzy u reżysera

Nie chcą Olbrychskiego w "Ranczu". Fala komentarzy u reżysera

Wojciech Adamczyk, reżyser serialu "Ranczo", umieścił na swoim koncie na Facebooku link do artykułu, w którym zapowiedziano Daniela Olbrychskiego, mającego w produkcji zastąpić Franciszka Pieczkę.

etepetete
z
rozrywka.o2.pl
dodany: 10.06.2026, 18:47:35
  • 158
  • #
    seriale
  • #
    film
  • #
    polska
  • #
    ranczo
  • #
    informacje
Wight
Wight 11.06.2026, 09:57:25 via Wykop
  • 3
on wygląda jak trup
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

866

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polski rynek streamingowy wkracza w zupełnie nową fazę. Po latach niepohamowanego wzrostu branża wyraźnie zwalnia, a widzowie zmęczeni rozdrobnieniem oferty i rosnącymi kosztami coraz częściej przypominają sobie o darmowych alternatywach.

ochucki
z
telepolis.pl
dodany: 08.06.2026, 22:59:03
  • 378
  • #
    torrenty
  • #
    piractwo
  • #
    vod
  • #
    stream
  • #
    netflix
  • #
    hbo
Wight
Wight 09.06.2026, 08:07:34 via Wykop
  • 252
Jakiś czas temu chciałem obejrzeć WestWorld. Wchodzę na HBO bo przecież tam było. Nima. Szukam w necie WTF? HBO skasowało serial z platformy, żeby oszczędzić miejsce na serwerach. Że co k....? No to pobrałem całość z neta.
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wight
Wight 09.06.2026, 13:25:19 via Wykop
  • 2
@Wight: to ten serial co ruchali te roboty ?


@tereska-kaczmek: Nie tylko ruchali, ale też dźgali, podpalali, ucinali kończyny, ucinali głowy a potem ruchali w nowe dziury. Ten sam :)

A skąd, z ciekawości pytam bo miałem ochotę to ostatnio obejrzeć.


@kolejne_juz_konto: Z torrentów, z tego co pamiętam to znalazłem na zatoce. W jednym kawałku były wszystkie sezony zebrane do kupy.
Wight
Wight 11.06.2026, 06:27:46 via Wykop
  • 0
@Tesseract: To już jest p------e. Dlatego nie mam sentymentów czy skrupułów w takich przypadkach. I jak widzę, że jest jakiś film starszy tylko w formie kup albo zapłać dodatkowo za obejrzenie to szukam online albo na torrentach. Zwłaszcza jak pamiętam, że przecież film był dostępny na platformie np. wszystkie Matrixy były na HBO i Netflixie, teraz można sobie co najwyżej jedynkę obejrzeć. A gdzie czwórka i Animatrix?
Wight
Wight 11.06.2026, 07:13:14 via Wykop
  • 1
@ZrobKolacjeTy: mnie to wk... np w Netflixie bez zalogowania nawet nie sprawdzisz katalogu filmów dostępnych w twoim kraju. Możesz wypróbować, tak i podać nr. karty kredytowej żebyś w międzyczasie zapomniał i płacił. Na Netflixa dostałem od znajomych kod i mam na rok za darmo. Także ostatecznie nie płaczę ;)

293

Przejęcie TVN coraz bliżej

Paramount Skydance wystąpił do Komisji Europejskiej o zgodę na przejęcie Warner Bros. Discovery, właściciela m.in. TVN wynika z dokumentów opublikowanych przez KE. Unijny regulator antymonopolowy ma wstępnie wydać decyzję w sprawie transakcji do 7 lipca.

VoxClamantisInDeserto
z
wszystkoconajwazniejsze.pl
dodany: 04.06.2026, 09:38:22
  • 126
  • #
    tvn
  • #
    polska
  • #
    media
  • #
    wydarzenia
  • #
    europa
  • #
    telewizja
Wight
Wight 05.06.2026, 11:01:33 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

14

Horror na festynie szparagów. Pobici członkowie Koła Gospodyń Wiejskich

Horror na festynie szparagów. Pobici członkowie Koła Gospodyń Wiejskich

Do festynu lokalna społeczność przygotowywała się od dawna. To miało być święto mieszkańców Łochowa i okolic. Wydarzenia przybrały jednak dramatyczny obrót, bo pod koniec imprezy brutalnie pobitych zostało dwóch członków Koła Gospodyń Wiejskich.

lunaexoriens
z
youtube.com
dodany: 03.06.2026, 11:09:36
  • 2
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologia
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polska
  • #
    podludzie
Wight
Wight 05.06.2026, 10:56:50 via Wykop
  • 0
@DzdzystyDzejson: pewnie synuś bananek.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.01.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.12.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.06.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking