Tydzień temu na mirko był ogłoszony konkurs związany ze śledzeniem statków itp.
https://www.wykop.pl/wpis/62051991/programistyczny-konkurs-do-wygrania-10-zestawow-na/
Chciałęm wziąć udział, ale za długo czekałem na klucz API do MarineTraffic. Chciałem już odpuścić, ale ostatecznie dostałem swój klucz w piątek. Wcześniej miałem pomysł, żeby napisać apkę, która pokazuje statki na bałtyku w 3D, niestety nie miałem żadnego doświadczenia z DX11 ani OpenGL. Ostatecznie padło na SDL, z którym też nie miałęm żadnego doświadczenia, ale wydawało się proste
https://www.wykop.pl/wpis/62051991/programistyczny-konkurs-do-wygrania-10-zestawow-na/
Chciałęm wziąć udział, ale za długo czekałem na klucz API do MarineTraffic. Chciałem już odpuścić, ale ostatecznie dostałem swój klucz w piątek. Wcześniej miałem pomysł, żeby napisać apkę, która pokazuje statki na bałtyku w 3D, niestety nie miałem żadnego doświadczenia z DX11 ani OpenGL. Ostatecznie padło na SDL, z którym też nie miałęm żadnego doświadczenia, ale wydawało się proste
- StarySer
- konto usunięte
- adii_22
- zwei
- spaduwa_mam_robote
- +4 innych









































warto codziennie zapierdzielać dla takich chwil. rok temu jak zacząłem się uczyć programowania nie marzyłoby mi się nawet żeby robić takie rzeczy.
1. Coś mi nie działa.
2. Pisze issue, hejka nie działa mi X, a akurat wiem jak to naprawić.
Co myślicie, żeby naprawić to w sposób Y?
3. Jak odpiszą, ze spoko to naprawiam.
Czasami jak problem jest trywialny to naprawiam i od razu pull request. Tak zrobiłem kiedyś w projekcie do walidacji poprawności nazw domenowych.