Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LosEvilos

LosEvilos

Dołączył 10 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 97627
  • Znaleziska 25208
  • Mikroblog 72419
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 119
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
13 godz. i 45 min temu
  • 54
Trochę rosyjskiego narzekania na braki paliwa na stacjach benzynowych.

#ukraina #rosja #wojna
Sweet-Jesus - Trochę rosyjskiego narzekania na braki paliwa na stacjach benzynowych.
...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LosEvilos
LosEvilos 13 godz. i 23 min temu via Android
  • 0
@Sweet-Jesus: dedykuje jej
LosEvilos - @Sweet-Jesus: dedykuje jej
  • Odpowiedz
LosEvilos
LosEvilos 30.05.2026, 00:55:21
  • 0
mirki
jest sobie taki DC 4-40V Voltage Regulator Buck Module Adjustable Step-Down Converter Module . dziala to jako tako po chinsku ale problem pojawil sie kiedy dioda led stracila nozke w wyniku nieszczesliwego wypadku. wymiana leda niby prosta ale okazalo sie nowy led nie chce dzialac!
podlaczony jest ten led pod wyjscie regulatora przez rezystor UWAGA 20 kilo ohm , pomiary wykazaly ze jest tak sygnal prawie AC o czestotliwosci 189khz. moje
LosEvilos - mirki
jest sobie taki DC 4-40V Voltage Regulator Buck Module Adjustable S...

źródło: s-l1600

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LosEvilos
LosEvilos
Autor
30.05.2026, 12:16:06 via Android
  • 0
@MickM: na 1000% nie
  • Odpowiedz
LosEvilos
LosEvilos
Autor
30.05.2026, 12:20:15 via Android
  • 0
@Jarek_P: tak , i dziala jesli zasilam ja z zasilacza laboratoryjnego. ale praca przy sygnale impulsowym moze byc tropem
  • Odpowiedz
LosEvilos
LosEvilos
Autor
30.05.2026, 12:23:43 via Android
  • 0
@rybeczka: nie ma mowy , predzej mi moje cebulackie siedzenie peknie ......
  • Odpowiedz
LosEvilos
LosEvilos
Autor
31.05.2026, 15:19:34 via Android
  • 0
@MickM: @Jarek_P problem ogarniety , niektore diody led widac nie lubia sygnalu AC a niektore np niebieskie nie widza problemu tylko dziwny rezystor trzeba dobrac , zamiast 20kohm musi byc 7,8kohm ( z jakiej paki akurat tak ? )
ps. glizdeczki nie wolam bo by mnie z torbami puscil ;p
  • Odpowiedz
LosEvilos
LosEvilos
Autor
31.05.2026, 16:22:28 via Android
  • 0
@Jarek_P: dobrana wizualnie aby dioda swiecila , sam sie zastanawiam dlaczego tak ale jest to wartosc przy ktorej swieci jasno ale za mocno . hgw czy jak by bylo wyzsze napiecie na ustawione na wyjsciu ( setep down 4-40v to led by nie zrobil puff )
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
25.05.2026, 15:58:00
  • 325
Wczorajszy atak na Kijów koordynował 18-letni chłopak, grozi mu dożywocie - SBU

Tak patrząc na wybory to u nas do kolaboracji gotowe jest jakieś 20% społeczeństwa, kilka razy więcej niż na ukrainie

#ukraina #rosja #wojna
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LosEvilos
LosEvilos 25.05.2026, 16:32:48 via Android
  • 223
@robertkk: moim zadaniem to powinien byc pluton egzekucyjny ale ja jestem malo postepowy ......
  • Odpowiedz
kepak
kepak
06.05.2026, 05:56:13
  • 1
#ukraina #rosja #wojna
Hejtuje ten kanał na YT który ostatnio mi się pojawia w sugestiach ( i jest chyba jeszcze jeden który mówi mniej więcej to samo tylko po polsku z jakimś marnym AI lektorem)

https://www.youtube.com/@TheMilitaryShow/videos

Tak, ja też się cieszę, że UA wysyła drony nad moskwę, ale wydźwięk tych filmów jest zdecydowanie zbyt optymistyczny. Kilka helikopterów zestrzelonych opisują jako "breaking point". Co za głupota...
kepak - #ukraina #rosja #wojna 
Hejtuje ten kanał na YT który ostatnio mi się pojawia...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-6 o 07.50.23

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LosEvilos
LosEvilos 06.05.2026, 08:38:04 via Android
  • 0
@kepak: trzy kropki , klik , nie proponuj kanalu i voila
  • Odpowiedz
UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
30.04.2026, 16:52:46
  • 22
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LosEvilos
LosEvilos 30.04.2026, 16:53:55 via Android
  • 4
@UczesanyPedryl: AI , laska na yt ma kanal o naprawie retro komputerow ......
  • Odpowiedz

390

Brud i zaniedbanie w UK oczami Polaka

Brud i zaniedbanie w UK oczami Polaka

Fragment codziennego życia w UK

chmielman
z
instagram.com
dodany: 23.04.2026, 10:03:57
  • 130
  • #
    uk
  • #
    emigracja
  • #
    heheszki
  • #
    anglia
LosEvilos
LosEvilos 24.04.2026, 23:38:16 via Android
  • 0
ale nasza elita narodu na emigracji nie lepsza , wola walic wode i d---i zamiast zamowic skip i zrobic porzadek wokol posesji ......
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GabrielOcello
GabrielOcello
28.03.2026, 15:10:01
  • 89
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #usa #izrael #iran
GabrielOcello - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #usa #izrael #iran

źródło: 1000020085

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LosEvilos
LosEvilos 28.03.2026, 16:56:36 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Zortillo
Zortillo
28.03.2026, 16:49:21
  • 0
Jakie są obraźliwe nazwy na rosyjskie miasta?
#rosja #ukraina
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LosEvilos
LosEvilos 28.03.2026, 16:50:58 via Android
  • 7
@Zortillo: moskwa i petersburg
  • Odpowiedz
AleksanderRoz
AleksanderRoz
AleksanderRoz
23.03.2026, 17:05:13
  • 0
Do czego sa te kable?? Bo dostalem i nie

#komputery #elektronika
AleksanderRoz - Do czego sa te kable?? Bo dostalem i nie 

#komputery #elektronika

źródło: 1000006923

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LosEvilos
LosEvilos 23.03.2026, 17:26:31 via Android
  • 0
@AleksanderRoz: aviation plug , wykorzystane dowolnie
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
04.03.2026, 16:09:15
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LosEvilos
LosEvilos 04.03.2026, 16:54:46 via Android
  • 2
@Atryu: napewno jeden argentynski w wojnie o falklandy
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
02.03.2026, 02:43:30
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LosEvilos
LosEvilos 02.03.2026, 03:21:26 via Android
  • 2
szczekajacy lew ftw :>
  • Odpowiedz
LosEvilos
LosEvilos 02.03.2026, 04:00:47 via Android
  • 0
@RadzieckiSnajper: moja propozycja to: mialczacy rekin zreszta jak by dali znac na np 4chan-a ( wykopkom by sie pewno nie chcialo ;) ) to by mieli zapas nazw operacji na najblizsze dziesieciolecia
  • Odpowiedz
Swiadek_Szatana_
Swiadek_Szatana_
23.02.2026, 14:49:52
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LosEvilos
LosEvilos 23.02.2026, 17:19:25 via Android
  • 1
@Pawulon_Dla_Starych: z ciekawosci zapytam : ile paczek jest uznawane za zbyt duze uzycie?
  • Odpowiedz
LosEvilos
LosEvilos 23.02.2026, 18:08:25 via Android
  • 1
@Pawulon_Dla_Starych: czyli 50g jest bezpieczne :) ( teoretycznie ) i to by tlumaczylo dlaczego nie ma jej w sklepach w niektorych krajach
  • Odpowiedz
Tymczas0wy
Tymczas0wy
20.02.2026, 14:09:46
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LosEvilos
LosEvilos 20.02.2026, 15:54:52 via Wykop
  • 0
LosEvilos
  • Odpowiedz
Agresywna_Szyba
Agresywna_Szyba
11.02.2026, 09:02:22
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LosEvilos
LosEvilos 11.02.2026, 14:19:55 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
curiousboi
curiousboi
11.02.2026, 13:12:29
  • 0
Czym wyczyścić tak zaśniedziałe styki? #elektronika #diy
curiousboi - Czym wyczyścić tak zaśniedziałe styki? #elektronika #diy

źródło: Zdjęcie z aparatu

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LosEvilos
LosEvilos 11.02.2026, 13:23:56 via Wykop
  • 0
@curiousboi: z tego co widzialem to jak na pcb wylal akumulator nimh ( a czesto to sie dzialo na retro mainboardach ) to czesto uzywali kwasku cytrynowego w celu wstepnego oczyszczenia
  • Odpowiedz
SerwerZKartofla
SerwerZKartofla
10.02.2026, 22:22:05
  • 1
#elektronika
jak mam przebity jeden z tych podwójnych tranzystorow to jaka jest szansa że to co za nim (VRAM, grafika) przeżyło? FBVDD_B+ to jest 19V, FBVDDQ to jest zasilanie VRAM i grafiki... pomierzyłem że PQW1 jest zwarty w p---u. Przed zdjęciem go, mam 6om na B+, po mam 6om na grafice, na B+ się fajnie ładują kondensatory. LA-L191P.
SerwerZKartofla - #elektronika
jak mam przebity jeden z tych podwójnych tranzystorow ...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LosEvilos
LosEvilos 11.02.2026, 03:30:29 via Android
  • 1
@SerwerZKartofla: francuz powiedzial by:
marneee szanseee
jedyna nadzieja ze cos jeszcze przywarlo do masy i tamtedy poszlo ale na to bym nie liczyl ......
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
26.01.2026, 16:51:43
  • 0
Chuopy ogrodniki, potrzebuje piły spalinowej.

Do czego! Do wszystkiego. Do pocięcia sosny która mi się na działce wywróciła, do rozebrania starej szopy, do cięcia drewna na opał w przyszłości. Wiadomo że nie codziennie a raz na długi czas.

Na początku pomyślałem o czymś makity na akumulator bo tych mam kilka ale z tego co widzę to bym musiał dać pewnie z 1500 na jakiś satysfakcjonujący model.

Tak
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LosEvilos
LosEvilos 26.01.2026, 17:15:06 via Android
  • 0
najlepiej makulaha ;)
#pdk
  • Odpowiedz
Patryk_z_lasu
Patryk_z_lasu
19.01.2026, 15:01:36
  • 2
Jakby kogoś interesowało jak działa karabin szturmowy
#heheszki #humorobrazkowy #bronpalna
Patrykzlasu - Jakby kogoś interesowało jak działa karabin szturmowy
#heheszki #humoro...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LosEvilos
LosEvilos 19.01.2026, 17:15:22 via Android
  • 0
@Z_d--y_strzelec: camo to flectarn tak wiec leos ale niech mnie ktos poprawi jesli sie myle
  • Odpowiedz
dwapalcewnatalce
dwapalcewnatalce
18.01.2026, 18:07:59
  • 0
#lutowanie #elektronika
Cześć, nie mam pojęcia o lutowaniu a stoje przed wyborem stacji lutowniczej do nauki i by naprawić pare rzeczy.
Będzie mi ona potrzebna do serwisowania retro sprzętu (głównie konsole, joysticki) i czasem takie normalne domowe użytkowanie kabelki w aucie itd. Mam pare pytań.

Groty T12 czy 900M będą lepszym wyborem ? Zakładam że T12 bo droższe, tylko pytanie czy warto dopłacić. Same groty też są droższe.

Jaki
dwapalcewnatalce - #lutowanie #elektronika
Cześć, nie mam pojęcia o lutowaniu a stoje...

źródło: dsadasdsad

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LosEvilos
LosEvilos 18.01.2026, 18:11:38 via Android
  • 4
@dwapalcewnatalce: t12 lub c245
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >
  • Nic co nieludzkie nie jest mi obce
  • Londyn
  • upvdtjo@jadamspam.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.03.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.10.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.10.2020

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking