Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
frow

frow

Dołączył 10 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11414
  • Znaleziska 1271
  • Mikroblog 10143
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 23
TechnoYoda
TechnoYoda
16 godz. i 55 min temu
  • 4
Muszę zakupić nowy PC - tak, wiem że to zły moment, ale obecny niestety odmówił posłuszeństwa i nie mam wyboru, a wkładać w niego kasę żeby go ratować (prawie 6 letni PC) to bez sensu i wolę te pieniądze przeznaczyć na nowego kompa... Budżet ok. 8 tysięcy.

- Ryzen 7 7800X3D
- CPU be quiet! Pure Rock Pro 3 Black
- MSI PRO B850-P WIFI
- GoodRam IRDM, DDR5, 32 GB, 6400MHz, CL32
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frow
frow 12 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
@wykopati: jakiego masz grata i co somsiadka sprzedawala?
  • Odpowiedz
frow
frow 2 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@wykopati: o, to mój gruz jest bardziej premium, bo ma 18 lat i ma klimę. W pracy się nasłuchałem, że Dacia to przypał, ale jeździłbymm byle by miało klimę.
  • Odpowiedz
frow
frow 25.06.2026, 18:25:48
  • 1
#humorobrazkowy
frow - #humorobrazkowy

źródło: 1000020317

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czemu_dlaczego
czemu_dlaczego
25.06.2026, 19:21:26 via Wypiek
  • 0
@frow uj z tym karłem
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
25.06.2026, 02:31:27
  • 992
PremeditatioMalorum

źródło: comment_1656316018DGIRbzvf4GIkM

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frow
frow 25.06.2026, 07:59:07 via Wykop
  • 2
@PremeditatioMalorum: the best I can do is Korbotronik
  • Odpowiedz
frow
frow 22.06.2026, 12:59:09
  • 9
A może by tak sobie jebnąć grobowiec w salonie? xD

#nieruchomosci
frow - A może by tak sobie jebnąć grobowiec w salonie? xD

#nieruchomosci

źródło: 727287706_1562539125882998_2323264240918980281_n

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
22.06.2026, 13:06:26 via Wykop
  • 2
@frow: średnio byłoby widać napisy
winsxspl - @frow: średnio byłoby widać napisy

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
rozdartapyta
rozdartapyta
22.06.2026, 13:06:47 via Wykop
  • 3
@frow: mnie to spolta w piekarniku i rozsypta w kuchni
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
17.06.2026, 11:43:55
  • 23
Spodenki które uszylem sobie 4 lata temu się rozdupcyły
Soothsayer - Spodenki które uszylem sobie 4 lata temu się rozdupcyły

źródło: 1000004742

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frow
frow 17.06.2026, 14:52:27 via Wykop
  • 0
@Soothsayer: eh prawie nówki
  • Odpowiedz
littlebuzz
littlebuzz
16.06.2026, 05:45:17
  • 0
A co gdyby założyć partię polityczną z normalnymi poglądami, która skupi się na przyszłości samej Polski, a nie na partyjnych wojnach? Która nie będzie dzielić Polaków, tylko łączyć?

Mam 28 lat i szczerze mam dość obecnego cyrku PO-PiSu i wiecznych kłótni ideologicznych, Konfederacji, Lewicy, rosyjskiej propagandy, tak samo jak zbyt dużej europejskiej. Chcę stworzyć ruch Generacja Jutra nowoczesne centrum oparte na czystej logice i pragmatyzmie.

Zamiast pustych obietnic prosty plan: chcemy zatrzymać drożyznę kredytów
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frow
frow 16.06.2026, 10:30:05 via Wykop
  • 0
@littlebuzz: brzmi trochę jak postulaty razemków
  • Odpowiedz
frow
frow 16.06.2026, 14:41:57 via Wykop
  • 0
@littlebuzz: no razemki jeszcze są za aborcją do 12. tygodnia, co do podatków to z ich programu:

-Wprowadzimy sprawiedliwą, progresywną jednolitą daninę. Podatek będzie: prosty i niski dla 90% ludzi w Polsce; prosty i przeciętny dla kolejnych 9%; prosty i wysoki dla najlepiej zarabiającego 1%.

-Zlikwidujemy przywileje podatkowe i składkowe, takie jak ryczałt, podatek liniowy, specjalne stawki dla duchownych czy KRUS dla przedsiębiorców rolnych. Dochody z nieruchomości i zysków kapitałowych opodatkujemy jak
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
15.06.2026, 07:42:45
  • 494
Napisz na grupie fb, że zrobiłeś kuchnię za 30k.
A) Kuchnia za 30k? To chyba z dykty i tektury!!1!! Ja dałem 60k w powiacie we wschodniej Polsce.
B) 60k?! To chyba u jakiegoś Janusza bez faktury. Ja dałem 80k, a mam kuchnię ledwie 8m2!
C) 80k?! To chyba za jedną szafę!!!! Ja dałem 100k, a mam kuchnię 5m2!!!

Kraj debili. A potem się dziwić, że przychodzi ci jakiś niepiśmienny głąb po kursie za 1000 zł
codziennaKasia - Napisz na grupie fb, że zrobiłeś kuchnię za 30k.
A) Kuchnia za 30k? ...

źródło: image

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frow
frow 15.06.2026, 10:06:30 via Wykop
  • 8
@Catmmando: kiedyś miałem gotowy zestaw z maretu budowlanego za jakies 700zl i elegancko ( ͡° ͜ʖ ͡°) wymienione zostały tylko uchwyty z plastikowych na metalowe.
  • Odpowiedz
Wojt_ASR_
Wojt_ASR_
11.06.2026, 15:37:01
  • 4
wgl fox powiedział, że po prostu myślał, że będzie szybszy xdddd weteran i przypominam, ze zawodnik, ktory zostal 4 lata temu wybrany clutch player of the year xd niesamowita jednostka
#nba
WojtASR - wgl fox powiedział, że po prostu myślał, że będzie szybszy xdddd weteran i ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frow
frow 12.06.2026, 06:41:08 via Wykop
  • 1
@JestemFrenem: na kilkanascie sekund przed koncem meczu, ktory wygrywali jednym punktem dostal pilke. Zamiast ja przetrzymac do konca meczu, to pobiegl na kosz, zeby zdobyc punkty, ale OG zablokowal go.
  • Odpowiedz
Lucas04
Lucas04
10.06.2026, 10:51:23
  • 4
#mecz
Lucas04 - #mecz

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frow
frow 10.06.2026, 16:10:52 via Wykop
  • 0
@Lucas04: liczy się jakość, a nie ilość
  • Odpowiedz
cheture
cheture
10.06.2026, 14:21:12
  • 6
czarlotki nie ma ale jest takie
cheture - czarlotki nie ma ale jest takie

źródło: IMG_6481

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frow
frow 10.06.2026, 16:05:45 via Wykop
  • 0
@cheture: ile zapłaciłaś?
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
10.06.2026, 13:32:32
  • 10
ciekawe czy dołożenie do pypcy 4 sery 125g mocarelli skończy się tragedią bo podejrzewam że tak
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frow
frow 10.06.2026, 16:05:21 via Wykop
  • 0
@vieniasn: dodaj puszke tunczyka i na ro ser jeszcze, gourmet zarcie one
  • Odpowiedz
Shaun_x_Boswell
Shaun_x_Boswell
10.06.2026, 08:00:40
  • 26
40k za 20 letnią furę XD Tylko dlatego, że ma 117 tys. przebiegu? XD niezła kpina. #samochody #motoryzacja
ShaunxBoswell - 40k za 20 letnią furę XD Tylko dlatego, że ma 117 tys. przebiegu? XD ...

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frow
frow 10.06.2026, 12:12:28 via Wykop
  • 1
@elofrytki: też szukam w podobnym budżecie, chyba zostaje tylko fiat tipo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
09.06.2026, 05:07:26
  • 3
Jestem ciekawy odpowiedzi ekspertów. (Dla mnie Nowitzki, blisko są Jokić i Doczić. Petrović za późno zaczął karierę w NBA, ale to był Euroligowym Jordanem. #nba

Najlepszy europejski koszykarz w historii to:

  • Drażen Petrović 3.1% (3)
  • Arvydas Sabonis 4.1% (4)
  • Dirk Nowitzki 22.7% (22)
  • Nikola Jokić 55.7% (54)
  • Giannis Antetokounmbo 4.1% (4)
  • Luka Donczić 6.2% (6)
  • Victor Wembanyama 4.1% (4)

Oddanych głosów: 97

fornson23 - Jestem ciekawy odpowiedzi ekspertów. (Dla mnie Nowitzki, blisko są Jokić ...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frow
frow 09.06.2026, 05:49:32 via Wykop
  • 0
@fornson23: witam, chyba nikt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
frow
frow 09.06.2026, 07:07:29 via Wykop
  • 0
@fornson23: nie interesuję się za mocno, ale obecni to chyba jednosezonowcy plus minus :D maja duże wpływy na drużyny, ale pierścieni hurtowo nie zdobywają. Jeśli chodzi o kocie ruchy i robienie coś z niczego, to Doncik jest dla mnie takim Jordanem,
  • Odpowiedz
Kinda
Kinda
08.06.2026, 05:54:19
  • 84
Nowa koszulka, wyszła chyba lepiej niż ostatnio.
Co ciekawe koszulka z innej firmy i zamiast pomarańczowego to odbarwia się na czerwono mimo że obie czarne. Szkoda bo chyba wolałem pomarańczowy.

Więcej mojej twórczości
Instagram
#sztukapo50
Kinda - Nowa koszulka, wyszła chyba lepiej niż ostatnio. 
Co ciekawe koszulka z innej...

źródło: 1000044488

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frow
frow 08.06.2026, 10:47:18 via Wykop
  • 1
@Kinda: jak prawdziwny
  • Odpowiedz
frow
frow 08.06.2026, 07:44:31
  • 1
Jaką piłką najbardziej lubisz grać w kosza? Z zaznaczeniem czy grasz na hali, czy na zewnątrz.Może jest jakaś piłka, którą nie lubisz grać?

Ja najbardziej lubię grać tym starym Spaldingiem 1000.

Nie lubię za to grać moltenami, a kilka przerabiałem. Słabego gripa mają jak dla mnie.

#koszykowka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frow
frow
Autor
08.06.2026, 08:14:15 via Wykop
  • 0
@quattrofan: właśnie powierzchnia moltenów robi się szybko śliska i plastikowa. Teraz zamówiłem sobie jakiegoś wilsona, którego polecało pare jutuberów, zobaczę jak się sprawdzi.
  • Odpowiedz
duperele
duperele
02.06.2026, 04:06:36
  • 96
Matkobosko, co ten wykop. Nie będę się rozwodzić nad upadkiem, bo zrobiono to za mnie już wiele razy. Ale serio? Jedno wrzucone znalezisko z płomieniem i BORDO?! Mamo, ja nie chcę xD

Kiedyś na bycie wykopowym nołlajfem trzeba było zapracować.

#wykop #zalesie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frow
frow 02.06.2026, 05:37:52 via Wykop
  • 1
@duperele: it's over dla baby
  • Odpowiedz
Wrrronika
Wrrronika
01.06.2026, 23:39:06
  • 16
Dalej myślę, że z takich basic supermocy chciałabym czytanie w myślach. Chociaż czy byłabym na tyle pewna siebie, by to potem wykorzystywać w jakichś negocjacjach?

Zależy też czy mogłabym pomyśleć o dowolnej osobie i w dowolnym czasie podsłuchać jej myśli.
Ehhh i zamiast mocy to jedynie płaskostopie się wylosowało
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frow
frow 02.06.2026, 05:36:10 via Wykop
  • 1
@Wrrronika: cofanie w czasie. Można by poprawiać swoje błędy, unikać konsekwencji wydarzeń, wzbogacić się.
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
18.05.2026, 00:57:48
  • 5
P----------o mi się w głowie. K---a mać.

Jak to cofnąć? Kilka dni temu było jeszcze ok. Myślę, że źle zrobiłem rozstając się z byłą.

Zjem chyba sernika się n----------m.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frow
frow 18.05.2026, 06:37:28 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: a to ona z tobom nie zerwała?
  • Odpowiedz
frow
frow 16.05.2026, 22:23:06
  • 1
Czy lubiłabyś/lubiłbyś nadal pizzę (względnie pypcę), jeśli zawierałaby ości?
#gownowpis
frow - Czy lubiłabyś/lubiłbyś nadal pizzę (względnie pypcę), jeśli zawierałaby ości?
...

źródło: pizza-z-kapusty-436x272

Pobierz

Czy lubiłabyś/lubiłbyś pizzę (względnie pypcę), jeśli zawierałaby ości?

  • Tak 42.9% (6)
  • Nie 57.1% (8)

Oddanych głosów: 14

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kokokolinoo
Kokokolinoo
16.05.2026, 22:46:50 via Wykop
  • 0
@frow: lepsze ości niż kukurydza.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >
  • Crouching Pepe, Hidden Doge

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.07.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.08.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.01.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking