Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BomBom

BomBom

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 36715
  • Znaleziska 4951
  • Mikroblog 31764
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 27

1837

Skandal w OMZRiK.Prezes Konrad D. z zarzutami o przywłaszczenie ponad 1.65 mln

Skandal w OMZRiK.Prezes Konrad D. z zarzutami o przywłaszczenie ponad 1.65 mln

Białostocka prokuratura przedstawiła Konradowi D., prezesowi Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, nowe zarzuty dotyczące przywłaszczenia ponad 1,65 mln zł. Za oszustwa prawomocnie skazany jest już twórca OMZRiK Rafał Gaweł. Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym.

Makavlani
z
zero.pl
dodany: wczoraj, 09:32:23
  • 125
  • #
    omzrik
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    prawo
  • #
    4konserwy
  • #
    informacje
  • #
    polska
BomBom
BomBom 21 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 4
@a__s wez beleczke jakąs szybko bo to sie wymyka spod kontroli xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BomBom
BomBom 21 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 153
@Latarenko: zalezy czy jest moderatorka akurat której imponuje Masa, i która placze ze jej nudesy lataja po necie a sama tam wstawila xd
BomBom
BomBom 20 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 12
@Boxdelszukam-14: co tu rozwijac, moderatorka tego portalu ma nudesy w zbożu xd
BomBom
BomBom 19 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 9
@Boxdelszukam-14: elfik32, szukaj
BomBom
BomBom 13 godz. i 56 min temu via iOS
  • 4
@tanaka1234: jak elfik to @a__s xd

1263

Butelkomaty wiecznie pełne lub zepsute, a idą wakacje.

Butelkomaty wiecznie pełne lub zepsute, a idą wakacje.

System kaucyjny czeka test, jakiego jeszcze nie było. Chodzi zarówno o wydolność automatów przyjmujących opakowania, operatora systemu, jak i obsługę urządzeń, które już teraz często są wyłączone z użytku przez to, że bywają uszkodzone lub przepełnione. Co stanie się w wakacje, gdy konsumpcja napojó

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 11:35:30
  • 259
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
BomBom
BomBom przedwczoraj, 14:45:23 via Wykop
  • 12
#neuropa powie ci ze jaki masz problem xd

j---e z tych automatow, wiecznie to ubrudzone, upadla uzywanie tego.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mirko_anonim
mirko_anonim
przedwczoraj, 06:37:02
  • 82
✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje ludźmi że wybierają kupno mieszkania? Czy Polacy na prawdę uwielbiają żyć jak niewolnicy? Mamy okolice 30 stopni, co można robić w takim bloku? Ani nie wyjdziesz do ogrodu, ani nie zrobisz grilla, nawet głośniej muzyki nie puścisz. Zastanawiam się gdzie takie osoby suszą pranie? Gdzie trzymają butelki z kaucją? Gdzie mają przestrzeń do ćwiczeń? Gdzie trzymają rower? Przecież nawet żeby auto mieć
mirkoanonim - ✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje lud...

źródło: 817cdf4722038e60ab9d1b53d96ae4904546927581ef1048613305b284dbd3f6

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BomBom
BomBom przedwczoraj, 08:16:51 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: bo mogą ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz

417

Zełenski uznał, że nie musi się liczyć z Polską? "Ukraińcom zwróciło się w głowi

Prezydent Zełenski ewidentnie czuje się obecnie urażony. W wypowiedziach obwinia stronę polską, zapominając, że to zaczął.

jaros69-ja
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 24.06.2026, 09:32:07
  • 109
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
BomBom
BomBom 24.06.2026, 13:54:17 via Wykop
  • 12
Dej dej dej xd

fajnop0laki dawać co tam macie xd Widać wdzięczność (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1369

70% Polaków żąda jawności wynagrodzeń w służbie zdrowia

70% Polaków żąda jawności wynagrodzeń w służbie zdrowia

Polski system ochrony zdrowia właśnie zderzył się ze ścianą społecznych oczekiwań. Gdy miliony pacjentów miesiącami czekają na wizytę u specjalisty, wieści o rekordowych kontraktach medyków elektryzują opinię publiczną szybciej niż nagłe spadki na giełdzie technologicznej. Najnowszy sondaż nie pozos

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 24.06.2026, 11:54:43
  • 87
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
BomBom
BomBom 24.06.2026, 13:41:10 via Wykop
  • 13
Nie wprowadzajcie w zakłopotanie @dr_Batman bo i tak od tygodnia morda w kuble
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lardor
Lardor
24.06.2026, 05:44:31
  • 316
Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitował, łażąc kompletnie nawalonym na rynku głównym. Jak dobrze, że zrzuciliśmy tego pijaka z prezydenckiego fotela

#krakow
Lardor - Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitowa...

źródło: 1000095394

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BomBom
BomBom 24.06.2026, 08:07:10 via Wykop
  • 2
@Lardor: @krychu patrz, to ten co go referendum które miało się nie odbyć miało go nie ruszyc xd tak piałeś za nim
  • Odpowiedz

937

Lekarz medycyny zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy"

Lekarz medycyny zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy"

Lekarz medycyny ratunkowej zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy" "Niczego nie ukradłem, ciężko pracowałem - mówi Robert Górski, lekarz pogotowia. Przez dwa lata pandemii zarobił blisko 6 mln zł. Ostatnio zarabia około miliona rocznie. Lekarz jest zielonogórskim radnym.

KONONOWlCZ
z
wykop.pl
dodany: 23.06.2026, 10:01:34
  • 118
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    zielonagora
  • #
    lubuskie
BomBom
BomBom 23.06.2026, 11:58:32 via Wykop
  • 4
@dr_Batman myślę że jego zarobki są zbyt niskie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

manifoldboosted
manifoldboosted
22.06.2026, 12:02:56
  • 13
Imagine być tak overrated że jeszcze nie tak dawno sporo ludzi stawiało cię obok Maxa jako najlepszych kierowców na gridzie. Tymczasem sam Verstappen ma więcej zwycięstw pod rząd niż Leclerc przez całą swoją 9 sezonową karierę XD i Najlepsze, Ma 2 takie serie ( ͡° ͜ʖ ͡°) gość dosłownie 2 razy wygrał więcej wyścigów pod rząd niż klekle w całej swojej karierze a i tak psychofanatycy miern0ty stawiają
manifoldboosted - Imagine być tak overrated że jeszcze nie tak dawno sporo ludzi staw...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BomBom
BomBom 22.06.2026, 12:19:50 via Wykop
  • 9
@manifoldboosted: wciaz lepszy niz mistrz swiata russel
  • Odpowiedz

933

"Pierwszeństwo mają Ukraińcy". Żabka reaguje po ogłoszeniu, które wywołało burzę

"Pierwszeństwo mają Ukraińcy". Żabka reaguje po ogłoszeniu, które wywołało burzę

Ogłoszenie o pracę w Żabce wywołało burzę w sieci. Prowadząca sklep Ukrainka napisała wprost, że zatrudni tylko swoich rodakow

karol1011
z
fakt.pl
dodany: 20.06.2026, 03:21:16
  • 183
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
BomBom
BomBom 20.06.2026, 19:49:47 via iOS
  • 62
Ale k---a kpina. Upomnieli ją, i co i nic xd a jakby tak Polak zrobił to daj spokój xd
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

273

Stwórz własnego RAGa w Pythonie w 30 minut :) RAG = AI ze zdefiniowaną wiedzą.

Stwórz własnego RAGa w Pythonie w 30 minut :) RAG = AI ze zdefiniowaną wiedzą.

LangChain RAG w Pythonie od zera do działającego chatbota w 30 minut. Tutorial od podstaw do działającego modelu ze zdefiniowaną wiedzą i umiejętnościami.

javaman
z
blog.jsystems.pl
dodany: 18.06.2026, 15:32:58
  • 84
  • #
    python
  • #
    rag
  • #
    programista15k
  • #
    programowanie
  • #
    it
  • #
    naukaprogramowania
BomBom
BomBom 19.06.2026, 08:57:38 via Wykop
  • -1
Fajnie to działa z bazą wektorową, polecam
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BomBom
BomBom 19.06.2026, 08:58:34 via Wykop
  • 4
@masta-fix: Zrobiłem kiedyś coś takiego z bazą wektorową. Fajnie to można wykorzystac jako osobisty asystent/notatnik
BomBom
BomBom 19.06.2026, 09:23:23 via Wykop
  • 1
@a5f5c1: ja robilem na pinecone
BomBom
BomBom 18.06.2026, 14:42:52
  • 7
#kiszak Porozmawiajmy merytorycznie: to ja mam racje widzofie

smiech_pawiana.png
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d4wid
d4wid
18.06.2026, 13:19:12
  • 49
#kiszak #bekazludologuff #snakeiter

Złe wykopki i Michał Pisarski (beka, bo napisał książkę o grach)

https://streamable.com/pzpaa0
d4wid - #kiszak #bekazludologuff #snakeiter 

Złe wykopki i Michał Pisarski (beka, bo...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BomBom
BomBom 18.06.2026, 13:34:24 via Wykop
  • 10
@d4wid: najgorsze są takie precle co się podpinają pod kogoś jak ten pajac co tam się w tle produkuje, i myśli że jest kims
  • Odpowiedz
BomBom
BomBom 18.06.2026, 13:03:05
  • 8
#kiszak i co tam kiszak? fajnie? super? Jak już nie ma armii klakierów co zakrzyczą, wafelków w moderacji to już płacz? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wilkolak-strzegomianski
wilkolak-strzegomianski
wilkolak-strzegomianski
18.06.2026, 12:04:09
  • 37
#kononowicz #patostreamy
wilkolak-strzegomianski - #kononowicz #patostreamy

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-18 140122

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BomBom
BomBom 18.06.2026, 12:09:40 via Wykop
  • 10
@wilkolak-strzegomianski: Herman nie był takim pazernym burakiem, i miał honor ( nawet jak na zbrodniarza to miał ).
  • Odpowiedz
MilaKa88
MilaKa88
17.06.2026, 18:44:58
  • 26
No pochwal się @Trolololo2021 co się stało, nie bądź taki. Oszczędzisz wstydu tym co jeszcze tutaj fikają. Wykaż się odwagą taką samą jak przy wstawianiu postów i filmików🙂
#kononowicz #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BomBom
BomBom 17.06.2026, 19:41:24 via iOS
  • 4
@MilaKa88: wywąchany lateks?
  • Odpowiedz
BomBom
BomBom 17.06.2026, 08:01:48
  • 0
@a__s czemu w znalezisku nie ma juz ile minusów ktoś dostał o co to chodzi xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BomBom
BomBom 17.06.2026, 06:48:54
  • 17
#kononowicz Z racji braku prawo jazdy u Łukasza, postępowanie umarzam.

Wysoka Kobiecina #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >
  • tfu na lewaków, i reddina
  • Szczecin

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.05.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 04.12.2022

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking