Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
h3lloya

h3lloya

Dołączył 15 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 66003
  • Znaleziska 23246
  • Mikroblog 42757
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 57
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
13.06.2026, 12:08:33
  • 8
#polityka #warszawa #lgbt
jest i Rafał
CipakKrulRzycia - #polityka #warszawa #lgbt
jest i Rafał

źródło: 1000000837

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

h3lloya
h3lloya 13.06.2026, 14:12:11 via Android
  • 4
@CipakKrulRzycia: a czy była siostra Mary Read?(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
h3lloya - @CipakKrulRzycia: a czy była siostra Mary Read?(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: 1000079178

Pobierz
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
11.06.2026, 04:18:15
  • 20
dobrze rozpoczęty dzień, j------c, ochlapał mnie. =)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

h3lloya
h3lloya 11.06.2026, 05:16:31 via Android
  • 0
@baemaj: to się wytrzyj (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

2086

W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.

W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.

Główny truciel śmieje się ludziom w oczy, płaci kary i dalej zatruwa. Poproszę o pomoc w nagłośnieniu sprawy.

chaberr
z
bielsk.eu
dodany: 09.06.2026, 17:12:06
  • 136
  • #
    bialystok
  • #
    podlasie
  • #
    ekologia
  • #
    srodowisko
  • #
    polska
h3lloya
h3lloya 09.06.2026, 20:30:50 via Android
  • 4
Szukając info o tym Meysztowiczu to wychodzi na to, że to jakiś większy szkodnik.

https://www.facebook.com/watch/?v=932704742477436
h3lloya - Szukając info o tym Meysztowiczu to wychodzi na to, że to jakiś większy szk...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

h3lloya
h3lloya 10.06.2026, 05:19:50 via Android
  • 0
@srulko: o faktycznie, głupi ja

935

Połowa Ukraińców opuściła Finlandię

Połowa Ukraińców opuściła Finlandię

Koniec darmowych studiów, rygorystyczny obowiązek pracy, wymagania językowe i rychły koniec ochrony tymczasowej.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
bezpiecznapodroz.org
dodany: 08.06.2026, 07:08:39
  • 115
  • #
    ukraina
  • #
    finlandia
h3lloya
h3lloya 08.06.2026, 19:28:20 via Android
  • 8
Ktoś się pokusi o znalezienie potwierdzenia czy wierzymy gościowi co nazywa się Roman Wilk, nick Pabblito, rocznik 84, a wygląda jakby miał 55+, a zdjęcie twarzy ukradzione z australijskiej broszury o rolnictwie?xD

K---a, ludzie to coraz głupsze...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

h3lloya
h3lloya 07.06.2026, 18:21:06
  • 0
Czy ma ktoś może mema z kieratem? Tym takim do kręcenia. Często pojawia się w poniedziałki na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gownowpis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2104

Żukowska nagle ma samochód. Audi A3 po aferze z kilometrówkami

Żukowska nagle ma samochód. Audi A3 po aferze z kilometrówkami

W nowym oświadczeniu majątkowym Anny Marii Żukowskiej nagle pojawia się Audi A3 z 2020 r. tuż po tym jak wyszło, że bez auta wyjeździła ponad 38 tys. zł kilometrówek. Do tego łódka, udziały za ponad milion i solidny kredycik konsumpcyjny.

Nick7C5
z
fakt.pl
dodany: 03.06.2026, 14:57:09
  • 263
  • #
    zukowska
  • #
    kilometrowki
  • #
    audi
  • #
    sejm
  • #
    lewica
  • #
    polityka
h3lloya
h3lloya 04.06.2026, 09:20:11 via Android
  • 3
Wszyscy mają ją za idiotkę, a to po prostu cwana złodziejka i hipokrytka
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

680

625 lekarzy w Polsce zarabia powyżej 100 tys. zł. "Rz" dotarła do wyliczeń

625 lekarzy w Polsce zarabia powyżej 100 tys. zł. "Rz" dotarła do wyliczeń

1,2 proc. lekarzy ze specjalizacją na kontrakcie zarabia brutto powyżej 100 tys. zł miesięcznie. Takich medyków jest w Polsce co najmniej 625. Kolejnych 49 specjalistów otrzymuje podobne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę.

Poludnik20
z
rp.pl
dodany: 03.06.2026, 11:31:54
  • 187
  • #
    szpital
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    praca
  • #
    lekarz
  • #
    lekarze
h3lloya
h3lloya 03.06.2026, 13:45:39 via Android
  • 2
@silentpl: dzięki za info. Czyli nasi lekarze zarabiają więcej od lekarzy w Niemczech
Kempes
Kempes
28.05.2026, 09:31:39
  • 128
#polityka #heheszki#trump #usa #bekazprawakow
Kempes - #polityka #heheszki#trump #usa #bekazprawakow

źródło: fdgsdfgsdfgsdfg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

h3lloya
h3lloya 28.05.2026, 11:35:31 via Android
  • 29
@Kempes: OOO JUŻ ZACZYNASZ?! O już zaczyna, sami widzicie!
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
26.05.2026, 15:33:07
  • 231
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

h3lloya
h3lloya 26.05.2026, 17:23:21 via Android
  • 1
@vieniasn: najpierw piszesz napój o smaku cytrusowym, a później o napoju cytrusowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

891

Ukrainiec, który wjechał nad Morskie Oko oburzony 5 letnim zakazem

Ukrainiec, który wjechał nad Morskie Oko oburzony 5 letnim zakazem

"Jestem człowiekiem i mogę popełniać błędy, mimo wszystko niczego nie ukradłem, nie uszkodziłem i nikomu nie zrobiłem krzywdy.[...] Jeżeli chodzi o ewentualne ograniczenie możliwości poruszania się po terytorium Polski przez następne pięć lat, uważam takie stwierdzenia za bezpodstawne".

bytre
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: 25.05.2026, 14:16:39
  • 312
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    imigranci
  • #
    deportacja
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
h3lloya
h3lloya 25.05.2026, 22:21:59 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

codeq
codeq
16.05.2026, 22:59:57
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

h3lloya
h3lloya 16.05.2026, 23:01:40 via Android
  • 1
@codeq: tu masz odpowiedź
h3lloya - @codeq: tu masz odpowiedź
  • Odpowiedz
h3lloya
h3lloya 16.05.2026, 23:00:01
  • 0
Uff k---a
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

714

Zabieg bez kolejki dla syna senatora KO. NFZ ukarał szpital

Zabieg bez kolejki dla syna senatora KO. NFZ ukarał szpital

Decyzją Narodowego Funduszu Zdrowia szpital w Aleksandrowie Kujawskim musi zapłacić karę w wysokości 134 tys. zł. Fundusz wykrył nieprawidłowości w placówce

starnak
z
polsatnews.pl
dodany: 06.05.2026, 17:35:50
  • 53
  • #
    polska
  • #
    aleksandrowkujawski
  • #
    nfz
  • #
    prokuratura
  • #
    szpital
h3lloya
h3lloya 07.05.2026, 10:36:46 via Android
  • 3
Ahh zły szpital. Powinni natychmiast powołać jakiegoś ordynatora. Nie może być tak, że szpital, który jest budynkiem podejmuje decyzje w stosunku do ludzi. Dobrze, że dostał karę, może da temu szpitalowi trochę do myślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2977

Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat

Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat

Nasz wieszcz narodowy obchodzi dzisiaj 49 urodziny. Niech żyje ()

Chicoxxx66
z
pl.wikipedia.org
dodany: 06.05.2026, 06:56:22
  • 243
  • #
    kapitanbomba
  • #
    walaszek
  • #
    bartoszwalaszek
  • #
    blokekipa
  • #
    egzorcysta
h3lloya
h3lloya 06.05.2026, 07:17:32 via Android
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

badreligion66
badreligion66
25.04.2026, 11:48:32
  • 24
#polityka Tak to jest jak jest się prezydentem tylko swojego elektoratu. A że elektorat chwiejny za rok będzie poniżej 40. Kwachu w tym samym czasie miał ponad 70% chyba.
badreligion66 - #polityka Tak to jest jak jest się prezydentem tylko swojego elektora...

źródło: 1000045568

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

h3lloya
h3lloya 25.04.2026, 13:34:09 via Android
  • 2
@badreligion66: przeczytałem United Suteners dla "WP"
  • Odpowiedz
kluha666
kluha666
22.04.2026, 09:40:30
  • 0
Dziś z banku ING dostałem powiadomienie o zaktualizowanie danych. Potwierdziłem, bo nic się nie zmieniło, a teraz nie mogę pobrać swojego dowodu osobistego z aplikacji mObywatel. Chciałem się zalogować do IKP, ale nie mogę. Miał ktoś coś takiego?
#ing #mobywatel
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

h3lloya
h3lloya 23.04.2026, 08:04:06 via Android
  • 1
@kluha666: ja dzisiaj nie mogłem pobrać dowodu. Dzwoniłem na infolinię. Prawdopodobnie aplikacja mobywatela sama się zaktualizowała i coś nie zadziałało. Musiałem odinstalować i zainstalować na nowo
  • Odpowiedz
h3lloya
h3lloya 23.04.2026, 06:23:44
  • 0
Wleciała jakąś aktualizacja mobywatela. Zaciągnęło opłaty podatkowe. Trochę się zesrałem jak co 5 sekund dostawałem "zarejestrowano nową płatność". Do tego dowód osobisty przestał działać.

#mobywatel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
19.04.2026, 06:40:39
  • 1127
Tylko nie mów nikomu, że zboczeńcy zaraz po ujawnieniu skandalu zostali wydaleni ze wszelkich struktur partii i skazani na kary więzienia.

W PiSie to się ukręca sprawie łeb. Jak u kurskiego.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Tylko nie mów nikomu, że zboczeńcy zaraz po ujawnieniu skandalu zo...

źródło: IMG_7421

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

h3lloya
h3lloya 19.04.2026, 07:30:03 via Android
  • 6
@donatien-de-sade: Kurski to małe p--o. Kuchciński to jest gruba sprawa
  • Odpowiedz
Anck-Su-Namun
Anck-Su-Namun
16.04.2026, 19:43:12
  • 641
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bystrzycaklodzka #policja #bron #kryminalne
Anck-Su-Namun - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bystrzycaklodzka #policja #bron #kryminalne

źródło: temp_file7070716664228194932

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

h3lloya
h3lloya 16.04.2026, 21:01:25 via Android
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Z.....a
Z.....a
konto usunięte 26.03.2026, 05:37:33
  • 8
Mam odłożone na wkład własny x zł. Chciałbym mieć wkład własny x+40k, aby kupić mieszkanie o takim metrażu jak potrzebuję. Niestety sytuacja tak się skomplikowała że jak w tym momencie nie wezmę kredytu to mogę go nie dostać przez kolejny rok. Czy mogę zrobić tak że na wniosku wpisze wkład własny x+40k, ale pomiędzy otrzymaniem decyzji, a wpłaceniem wkładu wlasnego wezmę kredyt gotówkowy na 40k? Czy jest takie okno czasowe w którym
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

h3lloya
h3lloya 26.03.2026, 07:11:46 via Android
  • 2
@DeoLawson: ale te parę lat więzienia w całości rozwiązuje problem z mieszkaniem, kredytem i jeszcze ile kasy zostaje w kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • Save our constitutional rights, we"re not gonna give up the fight,start a revolution and break down illegal institutions

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.03.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.11.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.05.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking