✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania?Ⓘ Ktoś mi powie co kieruje ludźmi że wybierają kupno mieszkania? Czy Polacy na prawdę uwielbiają żyć jak niewolnicy? Mamy okolice 30 stopni, co można robić w takim bloku? Ani nie wyjdziesz do ogrodu, ani nie zrobisz grilla, nawet głośniej muzyki nie puścisz. Zastanawiam się gdzie takie osoby suszą pranie? Gdzie trzymają butelki z kaucją? Gdzie mają przestrzeń do ćwiczeń? Gdzie trzymają rower? Przecież nawet żeby auto mieć
#litewka nie wierzę w teorie spiskowe, ale sam prokurator nie wierzy w wersję sprawcy, więc zapytam, w jaki sposób wyciąga się dane aktywności z telefonu? Musi użyć jakiejś aplikacji? I wtedy zwracają się do firmy? #it #polska
#litewka „ - Nasze wstępne ustalenia nie wskazują, żeby kierujący rowerem miał na sobie kask - zaznaczył funkcjonariusz.” nie wiem, czy z kaskiem by przeżył, ale szanse większe. Zakładajcie te kaski. Czemu dorośli ludzie się tak bronią przed kaskami (╥﹏╥) #polska
Jak to leciało? ”Na starość będziesz żałować, że nie masz dziecka” tak? ( ͡°͜ʖ͡°) Statystyki i tak pewno zaniżone, bo ludzie wstydzą się przyznać. ! #polska #demografia #antynatalizm #rozowepaski
Totalnie bez sensu. Wiesz ilu ludzi w dps ma dzieci? To sobie sprawdź. Posiadanie dzieci niczego nie gwarantuje. Ludzie wyjeżdżają i zakładają swoje rodziny.
Wiecie co jest brutalne i to kolejny argument zeby nie plodzic nowych niewolnikow? To ze traumy mogą przejsc w genach na dzieci.
to jest jeden z bardziej fascynujących i jednocześnie trochę niepokojących tematów we współczesnej nauce. Chodzi o coś, co nazywa się dziedziczeniem epigenetycznym.
Młodzi wyborcy dali zwycięstwo Tiszy. To samo było w Mołdawi i Rumunii. A u nas w tej grupie wiekowej największe poparcie na Braun, Mentzen, kamraci i rezydent Nawrocki. Prawdopodobnie mamy najglupszych i najbardziej podatnych na ruską propagandę nastolatków w całej Europie.
Coraz więcej widzę na facebookach shitposty ze screenami #polymarket na którym Tisza ma 80% szans na wygraną, ja nie wiem czemu ludzie się tak uparli na ten #polymarket jak to w ogóle nie jest nawet sondażownia. Przecież #polymarket zaliczył absolutną kompromitację u nas podczas wyborów prezydenckich xd
@NaczelnyWoody: oni bazura na przewidywaniach i sondażach, a w Polsce 90% typowało Rafała. Nie przewidzieli tego, że pisowcy kłamią bo się wstydzą swojego wyboru xd
Bratanek mojej dziewczyny zginął na pasach. Takich historii jest zresztą mnóstwo w internecie, wczoraj ktoś nawet wrzucał osobę ktora zostala potrącona przez auto cofajace na chodniku.
DLATEGO WIĘC bardzo szanuje aktywistów, którzy zwracają uwage i walczą z tym zachowaniem.
@interpenetrate: nf3. Pisała, że jej mama też ma, ale łagodną formę. Ona miała bardzo trudny przypadek. Ktoś wie jak zmarła? Podczas operacji? Guza złośliwego raczej nie miała, nie pisała nic…
Ktoś mi powie co kieruje ludźmi że wybierają kupno mieszkania? Czy Polacy na prawdę uwielbiają żyć jak niewolnicy? Mamy okolice 30 stopni, co można robić w takim bloku? Ani nie wyjdziesz do ogrodu, ani nie zrobisz grilla, nawet głośniej muzyki nie puścisz. Zastanawiam się gdzie takie osoby suszą pranie? Gdzie trzymają butelki z kaucją? Gdzie mają przestrzeń do ćwiczeń? Gdzie trzymają rower? Przecież nawet żeby auto mieć
źródło: 817cdf4722038e60ab9d1b53d96ae4904546927581ef1048613305b284dbd3f6
Pobierz