Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bladyatl
bladyatl

bladyatl

Dołączył 9 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3524
  • Znaleziska 499
  • Mikroblog 3025
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 19
sentymentalny
sentymentalny
sentymentalny
19.06.2026, 21:19:45
  • 7
S---------m sobie życie koncertowo, na własne życzenie. Ale prawdę mówiąc kilka lat temu nic nie zapowiadało tragedii. Pamiętam jak dziś pierwszą randkę z moją obecną żoną. Pamiętam ten błysk w jej oczach i uśmiech. Nigdy z nikim czegoś takiego nie czułem jak wtedy. Wydawało się, że może być tylko dobrze. Po prawie 9 latach razem jestem wrakiem człowieka, codziennie myślę o samobóju albo ucieczce bez śladu. Żona zamieniła moje życie w piekło.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bladyatl
bladyatl
bladyatl 20.06.2026, 04:28:57 via Android
  • 0
@sentymentalny: chlopie czytam i nie wierze ze to prawda. Ale mi cisnienie podniosles, aż musiałem to rozchodzić. Po pierwsze ty masz w tym zwiazku rządzić, zacznij od słowa NIE. Jak coś ci karze zrobic to mów NiE, ty to zrob. Nie masz nic do stracenia. Rób co lubisz, jak ci zacznie gadać ze to głupie zaśmieǰ sie i rob robic. Masakre masz tam.
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
16.06.2026, 08:55:32
  • 1
dom pod lasem na totalnym zadupiu bez żadnego sklepu, cisza, z 20-25 min jazdy do centrum miasta;
czy
dom pod samą granicą miasta, ale na typowym osiedlu nowych domów jednorodzinnych, z dala od natury, lasów, jezior itd. i słyszalnymi odgłosami miasta (głośne motocykle, tłumiki, karetki itd.) - 10 minut do centrum miasta.

Jedno dziecko na stanie, drugie w drodze.
codziennaKasia - dom pod lasem na totalnym zadupiu bez żadnego sklepu, cisza, z 20-25...

źródło: image

Pobierz

Który?

  • na zadupiu pod lasem 50.8% (96)
  • pod miastem 49.2% (93)

Oddanych głosów: 189

  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bladyatl
bladyatl
bladyatl 16.06.2026, 08:59:36 via Wykop
  • 27
@codziennaKasia: ze względu na dzieci bierz na osiedlu bo będzie miało towarzystwo. Mieszkanie na zadupiu z dziećmi to wielka krzywda dla nich oraz następny użytkownik #przgryw na wykopie.
  • Odpowiedz
bladyatl
bladyatl
bladyatl 16.06.2026, 09:06:50 via Wykop
  • 24
@codziennaKasia: żłobek to pikuś, chodzi o szkołę podstawową gdzie zaczyna się prawdziwa socjalizacja, chodzenie po domach po szkole, nocowanki, granie w piłke, rowery, hulajnogi, gry na kompie, urodziny, imprezy itd. Tu rodzą się prawdziwe skile gdzie jesteś lubiany w szkole bo masz kolegów w okolicy i można normalnie przyjść do Ciebie bez jazdy samochodem. I to że w okolicy są inne dzieciaki.
  • Odpowiedz
Bunch
Bunch
03.06.2026, 01:38:58
  • 1
Lada moment zacznie się kręcenie nowego sezonu, idzie lat. Panny już powysyłały swe listy zapewne. #rolnikszukazony
Bunch - Lada moment zacznie się kręcenie nowego sezonu, idzie lat. Panny już powysyła...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bladyatl
bladyatl
bladyatl 06.06.2026, 05:14:41 via Wykop
  • 1
@Bunch: podobno słabo z listami. Bardzo słabo, jeszcze tak nie było.
  • Odpowiedz
bladyatl
bladyatl
bladyatl 15.05.2026, 06:33:49
  • 0
#nieruchomosci

Mirki i Mirabelki, czy może ktoś z was szuka mieszkania do wynajęcia w Warszawie? Kolega się wyprowadza i ma na Bemowie 51m2 , 2 pokoje w rozsądnej cenie. Mieszkanie nie jest ogłoszone na żadnym portalu wiec o zdjęcia i inne szczegóły zapraszam na priv.
Mieszkanie blisko budowanej drugiej linii metra które ma być otwarte pod koniec roku.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bladyatl
bladyatl
bladyatl
Autor
15.05.2026, 06:44:54 via Wykop
  • 0
@PfefferWerfer: tu nie chodzi aby znaleźć, bardziej komuś pomóc z jednej czy z drugiej strony (komuś kto szuka i temu co ma do wynajęcia) a zainteresowana osoba napisze na priv i porozmawia o szczegółach czy nawet spotka się na miejscu i sama oceni czy ta cena jest rozsądna czy nie.
  • Odpowiedz
bladyatl
bladyatl
bladyatl
Autor
15.05.2026, 07:05:36 via Wykop
  • 0
@PfefferWerfer: Po to aby zainteresowane osoby które są naprawdę zainteresowane podjęły minimalny wysiłek aby dowiedzieć się więcej detali. Wyeliminuje to osoby które by zaczęły by uprawić nasz narodowy sport jakim jest narzekanie że "tyle to nie.jpg" , "panie kto panu tak tu spier......jpg" "machający papaj.jpg itd. :)
  • Odpowiedz
bladyatl
bladyatl
bladyatl
Autor
15.05.2026, 07:11:24 via Wykop
  • 0
@sikpi: jak potencjalnie zainteresowana osoba będzie chciała się dowiedzieć ceny to napisze na priva i dostanie wszystko.
  • Odpowiedz
bladyatl
bladyatl
bladyatl
Autor
15.05.2026, 07:18:58 via Wykop
  • 0
@sikpi: Ok, nie znam się na tym jak się teraz wystawia ogłoszenia o wynajem. Napisałem tak aby koledze zrobić przysługę. Jak nikt nie skorzysta nic się nie stanie.
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
30.04.2026, 04:41:09
  • 2
Co myślicie o tym projekcie
jmuhha - Co myślicie o tym projekcie

źródło: 1000027090

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bladyatl
bladyatl
bladyatl 30.04.2026, 04:53:13 via Android
  • 10
@jmuhha: w tym garazu nigdy nie zmieszcza sie dwa samochody, chyba ze bedzie to TICO
  • Odpowiedz
Antybuka
Antybuka
14.04.2026, 17:47:50
  • 0
Jak wygląta teraz sprawa wiz do chin?

Chce przelecieć od shanghaju do pekinu, zwiedzając pare miejsc po drodze, zatrzymując się w hostelach, pytanie brzmi... Czy muszę mieć zarezerwowane miejsca hotelowe od początku do końca na te 30 dni? Czy wklepią mi wizę jeśli będę miał tylko półotrej tygodnia w shanghaju?

#chiny #wakacje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bladyatl
bladyatl
bladyatl 14.04.2026, 17:53:48 via Android
  • 0
@Antybuka: do 30 dni pobytu nie ma wizy
  • Odpowiedz
bladyatl
bladyatl
bladyatl 14.04.2026, 17:59:35 via Android
  • 0
Nie musisz, pozniej sobie dorezerwujesz
  • Odpowiedz
s-mirk-0
s-mirk-0
06.04.2026, 07:09:23
  • 0
Czy lepiej kupić oryginalne akcesoria #dji do kamery sportowej dij osmo action czy zamienniki z AliExpress?

Wydaje mi się duża różnica w cenie. Obudowę do nurkowania i zestaw advance myślałem wziąć od DJI a jakieś dodatkowe uchwyt z AliExpress. Ma ktoś z Was jakieś porównanie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bladyatl
bladyatl
bladyatl 06.04.2026, 07:17:10 via Android
  • 2
@s-mirk-0: jak jakies uchwyty, przyssawki, torby to tylko aliexpress
  • Odpowiedz

599

Nowe doniesienia wywiadu USA. Iran w ekspresowym tempie odbudowuje potencjał

Pokaż treści 18+

Nowe doniesienia wywiadu USA. Iran w ekspresowym tempie odbudowuje potencjał

Według najnowszych raportów amerykańskich służb wywiadowczych, Iran w zaskakująco szybkim tempie odbudowuje swoje instalacje rakietowe

jojada
z
rmf24.pl
dodany: 05.04.2026, 07:51:48
  • 84
  • #
    iran
  • #
    usa
  • #
    izrael
bladyatl
bladyatl
bladyatl 05.04.2026, 08:08:36 via Android
  • 167
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bladyatl
bladyatl
bladyatl 05.04.2026, 09:51:49 via Android
  • 1
@Kot_nie_pies: dobrze wiesz którego ;)
bladyatl
bladyatl
bladyatl 05.04.2026, 11:07:51 via Android
  • 4
@FuzzyWuzzy_: sama prawda, niestety nic sie nie zmieni w tym teamcie.
Juz jest za późno dla calego swiata, buduje sie na naszych oczach nowy porządek świata i nic tego nie powstrzyma. Maja media na calym swiecie pod kontrolą.
pp93
pp93
pp93
25.03.2026, 16:21:47
  • 0
#rower #warszawa #szosa
Kojarzycie jakieś ustawki rowerowe organizowane dla większych grup (najlepiej również dla osób bez obycia w jeździe w grupie)? Najchętniej północno-zachodnia część miasta. Ale w weekendy/piątkowe popołudnia mogłyby być również inne okolice.
Dla urozmaicenia od jazdy solo chciałbym czasami pokręcić z innymi, pogadać, może poznać kogoś z kim mógłbym robić wspólne traski. Kojarzę Białołęcką Grupę Kolarską, ale póki co nie było mi po drodze
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bladyatl
bladyatl
bladyatl 25.03.2026, 16:31:43 via Android
  • 0
@pp93: sa takie grupy. Widziakem na youtube jak jezdxa w grupie. Przeszukaj konto Dzik kolarstwa, on ma u siebie filmik z takiego grupowego przejazdu
  • Odpowiedz

9

Pociąg "Żubr" uderzył w żubry. Trzy zabite.

Pociąg "Żubr" uderzył w żubry. Trzy zabite.

W podlaskiej miejscowości Krawszczyzn pociąg relacji Białystok Warszawa uderzył w przechodzące przez torowisko żubry.

kapusta5
z
rmf24.pl
dodany: 22.03.2026, 08:17:20
  • 3
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    przyroda
  • #
    pkp
  • #
    pociagi
bladyatl
bladyatl
bladyatl 22.03.2026, 08:42:37 via Android
  • 0
Gdzie zdjecia z wypadlku?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wewnetrzny_Recenzent
Wewnetrzny_Recenzent
21.03.2026, 12:22:02
  • 3
#warszawa #rozdajo #cinemacity #bilety #kino #oddam #scifi #filmy

Chce ktoś????????????????
Wewnetrzny_Recenzent - #warszawa #rozdajo #cinemacity #bilety #kino #oddam #scifi #fi...

źródło: Zrzut ekranu_21-3-2026_131824_www.cinema-city.pl

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bladyatl
bladyatl
bladyatl 21.03.2026, 12:27:38 via Android
  • 1
@Wewnetrzny_Recenzent: poprosze
  • Odpowiedz
WelcomeStranger
WelcomeStranger
WelcomeStranger
06.03.2026, 15:36:20
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bladyatl
bladyatl
bladyatl 06.03.2026, 20:35:44 via Android
  • 0
@WelcomeStranger: powiem tak, mam znajomego ktory tam mieszka (w kuwejcie) rozmawiamy pawie codziennie. Nie wiemy polowy rzeczy co tam sie dzieje. Bazy amerykanskie juz w pierwszym dniu zostaly bardzo mocno ostrzelane. Jedna dostala naprawde mocno. Z tego co on tam widzi a to co widzimy w tv to polowa rzeczy do ns nie dociera. Wstrzymany jest caly transport.
  • Odpowiedz
pawel0707
pawel0707
19.02.2026, 18:47:29
  • 4
#nieruchomosci #deweloperuch
Jak to możliwe że w tym samym bloku mieszkania wystawione na olx są za 20tysiecy od metra a jednocześnie 30 grudnia 2025 ktoś kupił za 8tysiecy za metr? O co w tym chodzi? To jakieś obejścia podatku od spadków czy coś?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bladyatl
bladyatl
bladyatl 19.02.2026, 18:58:59 via Android
  • 0
@pawel0707: byla jakas licytacja i za tyle poszlo. Podobnie bylo w pewnym miejscu gdzie patrztrzylem.
  • Odpowiedz
bladyatl
bladyatl
bladyatl 19.02.2026, 19:21:03 via Android
  • 0
@pawel0707: licytacje komornicze, licytacje wspolnot za nieplacenie - widzialem 2025 roku 3 takie gdzie wspolnota licytowala mieszkania za zaleglosci od 100k w gore do wspolnoty.
  • Odpowiedz
radimlja
radimlja
radimlja
13.02.2026, 10:45:01
  • 0
Cześć,
Potrzebuję pomocy w doborze anteny zewnętrznej na kartę SIM do routera AC1200 ArcherC64 TP-Link. Mam internet na kartę z PLAY (starter 9980Gb) a najbliższy nadajnik znajduje się około 2km od mojego miejsca zamieszkania (ID nadajnika z btsearch: Play (26006) ID: GRO3307 Odrano-Wola - gm. Grodzisk Mazowiecki, ul. Okopowa 5 - wieża Cellnex / On Tower)
Antena nie musi być super jakość (nie musi być 5g, może być i LTE), jest to tymczasówka na
radimlja - Cześć,
Potrzebuję pomocy w doborze anteny zewnętrznej na kartę SIM do rout...

źródło: IMG_9033

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bladyatl
bladyatl
bladyatl 13.02.2026, 10:54:28 via Wykop
  • 0
@radimlja: proszę ponizej link do anteny, Mam podobną i miała być na chwile ale tyle lat wisi i to tak dobrze działa ze sam jestem w szoku (deszcz nie deszcz) https://www.cybertech.com.pl/p115,antena-dualna-lte-4g-15dbi-mimo.html
U mnie odleglość to około 5km
  • Odpowiedz
bladyatl
bladyatl
bladyatl 13.02.2026, 11:02:44 via Wykop
  • 0
AC1200 ArcherC64 TP-Link


@radimlja: i to tego router LTE HUAWEI B715s-23c
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.08.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.02.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking