Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
blackredwhite
blackredwhite

blackredwhite

Dołączył 10 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2716
  • Znaleziska 92
  • Mikroblog 2624
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 23
Guezeman
Guezeman
47 min temu
  • 1
#gielda

To juz dobry moment na usrednianie ASTS?

Niżej chyba nie spadnie prawda?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite 17 min temu via Wykop
  • 0
@Guezeman: w pewnym momencie to się skończy patrz na $PL $BKSY już nie mają skrwsn siły tego pchać w dół
$ASTS -5% $RKLB -5% pomału ammo się wyczerpuje
na $RDW i $LUNR jeszcze mają siłe po -8%

pomału jesteśmy blisko stawiam 55-60$

to wszystko to ten sam space koszyk hedgowany do $SPCX
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
22 godz. i 49 min temu
  • 2
Nie mam siły do tej k---y ASTS, to g---o i Dino odbierają mi smak patrzenia na szczura.

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite 22 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 0
@Herm1t: cały space jest spychany od miesiąca nie tylko ASTs, to nie wina spółki a całego shortowanego koszyka PL RDW RKLB BKSY FLY etc
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
wczoraj, 08:19:01
  • 61
#gielda wczoraj sprzedałem na -15% ale chyba odkupię bo zaczyna rosnąć
ParadygmatYT - #gielda wczoraj sprzedałem na -15% ale chyba odkupię bo zaczyna rosnąć

źródło: IMG_4132

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite wczoraj, 08:19:24 via Wykop
  • 186
@ParadygmatYT: dobrze o to chodzi, sprzedawać jak czerwone, kupować jak zielone
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus
przedwczoraj, 12:38:52
  • 0
Co wy gadacie że pamieciarze kaplica. Już 3 kółko robię na micronie dzisiaj #gielda
Matodus - Co wy gadacie że pamieciarze kaplica. Już 3 kółko robię na micronie dzisiaj...

źródło: 1000081571

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite przedwczoraj, 12:39:33 via Wykop
  • 2
@Matodus: muuu synku muuu
  • Odpowiedz
blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite przedwczoraj, 06:18:57
  • 8
#gielda dawaj gruby dalej
blackredwhite - #gielda dawaj gruby dalej

źródło: fb292cd3256d7b3a9671c7bb8c3a2c9e12726e60c4db4760a10375eaf2a7d1db

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cotamguwniaki
cotamguwniaki
22.06.2026, 13:51:33
  • 0
Dlaczego SpaceX dołuje? był jakiś news?
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite 22.06.2026, 13:52:56 via Wykop
  • 2
@cotamguwniaki: tak ktoś przebił balonik, a poczekaj do Sierpnia jak uwolni się więcej floatu wtedy zobaczysz dół
  • Odpowiedz
damer135
damer135
18.06.2026, 14:02:29
  • 4
#gielda
d-dokupiłem ASTS
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite 18.06.2026, 14:40:21 via Wykop
  • 1
@damer135: nie będziesz Pan żałował w najbliższych miesiącach
  • Odpowiedz
legion_9000
legion_9000
legion_9000
18.06.2026, 14:35:47
  • 3
#gielda kusi żeby wejść all in w microna na cfd
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite 18.06.2026, 14:38:19 via Wykop
  • 0
@legion_9000: śmiało, poziomy odpowiednie
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
17.06.2026, 11:20:55
  • 1
Jakie new cloud-y polecacie? Corewave czy SpaceX? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite 17.06.2026, 12:29:38 via Wykop
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment: jak szukasz nowej perełeczki pokroju CIFR przed tym jak wywalił w góre to jest jeszcze KEEL w blokach startowych
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
12.06.2026, 21:20:47
  • 0
✨️ Szukam klubu tanecznego w Trójmieście Ⓘ
Sory nie mam konta. Szukam klubu w #trojmiasto. Mam 34 lata wiec fajnie jakby tam byl glownie przedzial ludzi 25-30, kulturka a nie dzieciarnia i chlew. Nie ide na podryw (mam cofnieta szczeke), chce sobie dwie godzinki potanczyc. Z tych co znam:

- Kwadratowa - dzieciarnia ale fajna muzyka i rozwazam
- Mewa Towarzyska - troche chlew i ciasno
- Bunkier - jak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite 13.06.2026, 03:07:07 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: dla takich seniorów to spatif zostaje
  • Odpowiedz
blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite 12.06.2026, 12:34:56
  • 1
#gielda spacex na cmc
blackredwhite - #gielda spacex na cmc

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-12 o 14.34.04

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite 10.06.2026, 11:28:27
  • 4
#gielda małpa wstała i szaleje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andrzejq2rq
Andrzejq2rq
09.06.2026, 15:49:31
  • 10
Dobry papier na trudne czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
Andrzejq2rq - Dobry papier na trudne czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda

źródło: IMG_4453

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite 09.06.2026, 15:53:08 via Wykop
  • 0
@Andrzejq2rq: jeszcze się będziemy z tego śmiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite 09.06.2026, 15:58:55 via Wykop
  • 0
@beatboxer_z_tworek: wróżbita maciej przepowie Ci dołek korekrty kiedy trzeba wejść
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
09.06.2026, 14:33:52
  • 1
#gielda

ASTS to jeszcze warto usredniac czy isover dla kosmosu?

Dałem sie chyba nagonic na gorce :(
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite 09.06.2026, 14:48:24 via Wykop
  • 0
@Guezeman: jest warto uśredniać, cały rynek dupnął
ASTS zaczyna zgodnie z harmonogramem starty (info z dzisiaj https://www.businesswire.com/news/home/20260609326230/en/AST-SpaceMobile-Announces-Launch-Date-for-BlueBird-Satellites-8-9-and-10) i czekamy na dalej, więcej
co miesiąc powinny iść rakiety w góre z satelitami przez co wartość akcji powinna się stabilizować - rosnąć
  • Odpowiedz
BedzieDobraGra
BedzieDobraGra
09.06.2026, 12:43:00
  • 0
#gielda Pytanie do znawców - mam możliwosć kupienia SpaceX Pre-IPO - czy warto się w to pchać, tzn czy po 12 czerwca mogę to sprzedać na giełdzie ? Jak to działa ?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite 09.06.2026, 13:04:35 via Wykop
  • 0
@BedzieDobraGra: co to jest jak cena ipo jest ustalona na 135$?
  • Odpowiedz
blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite 05.06.2026, 16:12:17
  • 0
Rozumiem jeden sektor w kiblu spuszczać ale nie wszystko na raz SPACE, AI etc. W drugą stronę korba teraz grubasie.
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
27.05.2026, 21:02:27
  • 2
Trzyma ktoś FedEx? Ponad rok miałem na nim -20%, a przez ostatnie 2 miechy wbił na +51%, waham się co z nim zrobić
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite 28.05.2026, 02:39:50 via Wykop
  • 0
@pahamakaa: FedEx to teraz część InPostu
  • Odpowiedz
Vestor
Vestor
27.05.2026, 21:15:35
  • 3
Niechcący wyszedłem z Irenki xD Ustawiłem sprzedaż na 67.80, ale później uznałem, że usuwam i czekam na przebicie 70, ale oczywiście zapomniałem tego zrobić.
Czy powiększanie siversa to dobry pomysł? xD Pod wyniki widzę kibel się szykuje.
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite 28.05.2026, 02:39:22 via Wykop
  • 0
@Vestor: odkupisz spokojnie mają 6 miliardów ATM do zrobienia a to będzie w niedługim czasie bo skądś caped trzeba wziąć na zbudowanie tego wszystkiego
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
26.05.2026, 13:11:30
  • 6
#gielda ciekawe kiedy będę w końcu tym mitycznym GrUbAsEm, ehhhh
PodniebnyMurzyn - #gielda ciekawe kiedy będę w końcu tym mitycznym GrUbAsEm, ehhhh

źródło: image

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite 26.05.2026, 13:18:53 via Wykop
  • 0
@PodniebnyMurzyn: fire to jaka kwota?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.08.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking