@Guezeman: w pewnym momencie to się skończy patrz na $PL $BKSY już nie mają skrwsn siły tego pchać w dół $ASTS -5% $RKLB -5% pomału ammo się wyczerpuje na $RDW i $LUNR jeszcze mają siłe po -8%
pomału jesteśmy blisko stawiam 55-60$
to wszystko to ten sam space koszyk hedgowany do $SPCX
✨️ Szukam klubu tanecznego w TrójmieścieⒾ Sory nie mam konta. Szukam klubu w #trojmiasto. Mam 34 lata wiec fajnie jakby tam byl glownie przedzial ludzi 25-30, kulturka a nie dzieciarnia i chlew. Nie ide na podryw (mam cofnieta szczeke), chce sobie dwie godzinki potanczyc. Z tych co znam:
- Kwadratowa - dzieciarnia ale fajna muzyka i rozwazam - Mewa Towarzyska - troche chlew i ciasno - Bunkier - jak
#gielda Pytanie do znawców - mam możliwosć kupienia SpaceX Pre-IPO - czy warto się w to pchać, tzn czy po 12 czerwca mogę to sprzedać na giełdzie ? Jak to działa ?
Niechcący wyszedłem z Irenki xD Ustawiłem sprzedaż na 67.80, ale później uznałem, że usuwam i czekam na przebicie 70, ale oczywiście zapomniałem tego zrobić. Czy powiększanie siversa to dobry pomysł? xD Pod wyniki widzę kibel się szykuje. #gielda
@Vestor: odkupisz spokojnie mają 6 miliardów ATM do zrobienia a to będzie w niedługim czasie bo skądś caped trzeba wziąć na zbudowanie tego wszystkiego
To juz dobry moment na usrednianie ASTS?
Niżej chyba nie spadnie prawda?
$ASTS -5% $RKLB -5% pomału ammo się wyczerpuje
na $RDW i $LUNR jeszcze mają siłe po -8%
pomału jesteśmy blisko stawiam 55-60$
to wszystko to ten sam space koszyk hedgowany do $SPCX