Gdyby ukry miały choć trochę wdzięczności i taktu to za każdym razem mijając Polaka czy w pracy czy na uczelni powinni mówić "dziękuję" za calo otrzymano pomoc. Inaczej deportaż.
#ukraina #wojna #polska #polityka #niepopularnaopinia
#ukraina #wojna #polska #polityka #niepopularnaopinia















Przykład żabki pokazuje że ukry nie powinny mieć prawa do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Nie so to obywatele ue i kategorycznie powinni mieć zakaz. Co sadzicie?
#ukraina #polska #wojna #polityka #zabka #zakupy #niepopularnaopinia