Nie wiem czy tylko ja tak mam, czy co się stało z csem. Za każdym razem jak gram solo z randomami to każdy jeden ruski jest grzeczny, miły. Wszyscy dają info, na koniec dziękują za grę i życzą miłego dnia. Serio. A teraz trzy mecze z rzędu trafiłem w każdym na brytoli tak toksycznych, że odechciewa się gry #cs2 #csgo
@Czapelek akurat 5 lat wypadło mu miesiąc temu, nie był katowany, komp służył tylko do przeglądania neta i czasem lol w niedzielę. Byle żeby się nie upalił ten zasilacz 😅 teraz mam pewność że będzie banglac, dzięki za odpowiedzi
Mirki co się odwaliło to ja nie wiem! Mam 37 lat i dzisiaj idę na "randkę" z laską lat 19. Zdaję sobie sprawę, że pewnie szuka bankomatu ale ona nie wie, że mam plan zabrać ją do niezłej restauracji i mam dwie opcje:
1. Wyjść do toalety i nie wrócić. 2. Zapłacić tylko za siebie xD
Raczej to drugie, żeby gówniara poczuła na własnej skórze jak to jest kogoś w jajo robić. Niby od
Kupiłem nową lodówkę Samsunga No Frost z Digital Inverterem. Po transporcie odczekała 5-6 godzin według zaleceń dostawcy. Lodówka chłodzi dobrze, ale pracuje bardzo głośno. Ustawiona jest z odpowiednimi odstępami i lekko odchylona do tyłu na nóżkach. Słychać kompresor i dźwięk szurania. Boki nie grzeją się mocno, ale są ciepłe Czytałem, że to wynika z tego, że lodówka musi się ustabilizować od nowości i może to trwać nawet kilka dni. Martwić się, czy
@Sangreal: i jak lodówka sie sprawuje, uspokoiła sie ? Wczoraj kupiłem model samsunga i praktycznie cały czas ona pracuje minie z 20 min i cisza a potem znowu. Tak to ma wyglądać ?
#alergia