dla mnie to jest niepojęte, że on się wykręcił z tego wyjazdu
nawet jakby na 3 kanały mieli wrzucać to samo - trudno
chodzi bardziej o przygodę, spędzenia czasu z przyjaciółmi/znajomymi, coś co może już nigdy w życiu się nie nadarzyć, ale ten to olewa bo woli sortować śrubki i układać kostkę zamiast wziąć się za tego jeepa, poprosić Michała o pomoc, cokolwiek
#korsir ja pie**ole, co chłop zrobil z tą posiadłością rodziców to hit xDD Przecież teraz tam ledwo przejście jest za domem. Bus, quad, kros, trzy złomy, jeep i jeszcze przyczepka, do tego cały zwalony garaż h*j wie czym, kontener, hałda złomu za garażem, i niedokończony strych
@izoxis123: tam bardziej wyczułem to, że trochę mu smutno się zrobiło bo jak on chciał to niet, jak Hubert wziął to od razu Felga odblokował podnośnik dla niego
Dlatego nie ma filmów. W edycji jeszcze jest widoczne, że miał zawiesić od 1 Maja działalność, a wznowienie datowane jest na 1 Czerwca więc teraz będzie jeździł przez dwa miesiące po widzach jak to obiecywał i pewnie wysra "daily" w czerwcu. Tik Tok w Polsce nie zarabia na wyświetleniach więc możemy się spodziewać tam aktualizacji
Przecież cała ta piosenka to jakieś tam przesłanie ma, a Ty zamiast coś wymyślić, jakieś sceny z ukrytym sensem, jakieś smaczki to nie.
W tekście jest dłoń to pokazujesz dłoń. Jest odcisk to pokazujesz odcisk. No kurde chłopie, piosenka kompletnie nie dla mnie, ale "płytszego" teledysku to już nie można było wymyślić
Co myślicie o TUI? Nakupiłem troche na początku weekendowej operacji specjalnej w Iranie na dołku i dzisiaj znowu dobrałem dipa. Moje myślenie życzeniowe wskazuje że za 2msc wszyscy zapomną o wojnie, olejorzu i będą radośnie latać na wakacje pakując im kieszenie a ja ofc będę bogaty, czuje to w kościach.
@robertz86: tam zrobiło się takie błędne koło że to aż ciężko opisać xd Miał być kamper no ale do tego potrzebny sklep żeby była reklama, żeby był sklep to potrzebny strych, żeby zrobić strych to potrzebny był kontener, teraz okazuje się że garaż jednak za mały do budowy kampera więc może i nowy garaż już w głowie siedzi. Kupił Michał terenówkę to Korsir też, Michał zaczął jeździć quadem to odrazu
Niesamowity jest. Zdecydował się na kawę w kawiarni, wydała blisko 5 Euro, szok. Po czym edukuje nas, ze Grecy (!) dają do kawy szklankę z wodą by przepłukać usta xDDDDD
@santek: dokładnie, przeskipowane w 30 sekund; połowa była u felgoobijacza, dobrze że Michał nie nagrał na swojego vloga jak puszek ściągał opony z felg bo już większą połowę wiedzielibyśmy w środę
włączyłem livea, trafiłem na mądrości yaneczkowe o tym że już znudziło mu się zwiedzanie zamków, mostów, pomników i teraz szuka fajnych miejsc w przyrodzie
no niesamowity jest, czyżby gdzieś pojechał i zapłacił za bilet?
Spoko ziomek, yanek jakby teraz zaczął nagrywać jak jeździ w Polsce po śmietnikach na chińskiej hulajnodze i oddaje kaucyjne butle powstałby niczym feniks z popiołów. 50 gr kaucji, a jak ludzie nie będą oddawać to podniosą do 1 zł. Obecne statystki wykazały, że ludzie oddają 1/20 butli do automatu. Byłem teraz w górach i na osiedlu domków śmietniki pełne sam na chwilę obecną wyrzucałem, no ale trzeba chyba
@nopenopenope123: yan już raz małpował pana złomiarza i rozmontowywał pralkę i wyławiał złom z norweskiej rzeczki zarabiając przy tym stawkę prezesa banku
No dzień dobry. Dzisiaj był mega nudny odcinek, chociaż dynamiczny w sensie przerywników. Jest jedno skreślenie, które w sumie zostało rzucone w ostatnich kadrach. Oczywiście, jeśli nie zgadzacie się z moją argumentacją, przywrócimy bingo do stanu wczorajszego:
- MINIMALIZM - i tu znowu z ust Janka nie pada to bezpośrednio. Chyba wczoraj lub przedwczoraj rozmawialiśmy, że on wie o bingo i uważa by nie użyć tych słów (jakby to jakoś robiło różnicę, kiedy
nawet jakby na 3 kanały mieli wrzucać to samo - trudno
chodzi bardziej o przygodę, spędzenia czasu z przyjaciółmi/znajomymi, coś co może już nigdy w życiu się nie nadarzyć, ale ten to olewa bo woli sortować śrubki i układać kostkę zamiast wziąć się za tego jeepa, poprosić Michała o pomoc, cokolwiek