Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RybstonPonte

RybstonPonte

Dołączył 8 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 54944
  • Znaleziska 26269
  • Mikroblog 28675
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 8
sprawek
sprawek
1 godz. i 42 min temu
  • 2
44 229,31 - 6,66 = 44 222,65

Jebla idzie dostać z tym słońcem. Jeszcze człowiek musiał iść po 14, bo później nie mógł ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie

Skrypt
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RybstonPonte
RybstonPonte 1 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 1
@sprawek: kolego, wczoraj półmaraton w Radomiu zorganizowano o 9 rano, gdzie temperatury byly jak na obrazku, ludzie padali jak muchy, a co chwilę słychać bylo służby XD więc dobrze jest się hartować w słońcu na takie biegi, haha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS jakieś 95% trasy bylo w słońcu *machający papież gif*
RybstonPonte - @sprawek: kolego, wczoraj półmaraton w Radomiu zorganizowano o 9 rano,...

źródło: 1000007200

Pobierz
  • Odpowiedz
randall
randall
wczoraj, 11:03:12
  • 30
44 473,77 - 21,37 = 44 452,40

No to dzisiaj było zającowanie na półmaratonie Radomskiego Czerwca ’76. Zgodnie z prognozami był piekarnik ¯(ツ)/¯

Ratownicy nie narzekali na brak roboty, a dwóch zająców na 1:30 i 1:50 niestety zakończyło bieg przed metą
randall - 44 473,77 - 21,37 = 44 452,40

No to dzisiaj było zającowanie na półmaraton...

źródło: IMG_9805

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RybstonPonte
RybstonPonte wczoraj, 15:20:33 via Wykop
  • 1
Nie wiem tylko co z @RybstonPonte bo nie zameldował się pod balonikiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@randall: bylo sub, ale 2h30 xD warunki tragedia, najgorszy bieg w życiu XD
  • Odpowiedz
RybstonPonte
RybstonPonte wczoraj, 20:39:42 via Wykop
  • 1
Dodam tylko, że dwóch pacemakerów odpadło (na 1:40 i 1:50), w tym jeden skończył w szpitalu po akcji reanimacyjnej (mój kolega, który biega i zającuje od lat).


@randall: o kurde, generalnie baaaardzo dużo ludzi odpadało po drodze
  • Odpowiedz
KrolWlosowzNosa
KrolWlosowzNosa
przedwczoraj, 18:41:01
  • 2
Swoją drogą to rozumiem, że ci mistrzowie mają sztab ludzi zamiast danych z zegarka, ale nie wiem czego więcej można oczekiwać w amatorce, od sportowego zegarka, ponad garmina 255. Sam używam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#garmin #bieganie
KrolWlosowzNosa - Swoją drogą to rozumiem, że ci mistrzowie mają sztab ludzi zamiast ...

źródło: 1000046089

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RybstonPonte
RybstonPonte przedwczoraj, 19:41:14 via Wykop
  • 0
@KrolWlosowzNosa: zaczynalem od 255 i ma specjalne miejsce u mnie w sercu, niesamowity zegarek, szkoda mi go wręcz sprzedawać i trzymam na pamiątkę <3
  • Odpowiedz
randall
randall
19.06.2026, 21:45:46
  • 16
44 697,12 - 7,05 = 44 690,07

Ostatnie lekkie truchtanko + kilka przebieżek przed niedzielnym zającowaniem w Półmaratonie Radomskiego Czerwca 76’ (✌ ゚ ∀ ゚)☞

Wygląda na to, że jak zawsze będzie żar, ale damy radę Pan
randall - 44 697,12 - 7,05 = 44 690,07

Ostatnie lekkie truchtanko + kilka przebieżek...

źródło: IMG_9795

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RybstonPonte
RybstonPonte 19.06.2026, 22:53:17 via Wykop
  • 2
@randall: ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz
RybstonPonte
RybstonPonte 18.06.2026, 20:09:55
  • 13
44 845,81 - 10,11 - 13,21 - 21,74 - 12,20 - 12,14 - 18,38 - 11,08 - 11,11 = 44 735,84

Wszystko co mogłem zrobić pod XIV Półmaraton Radomskiego Czerwca '76 to zrobiłem, tylko ta pieprzona pogoda. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Panie @randall ufam Tobie i wierzę, że uda się dzięki Tobie pyknąć sub 2h15m <3

#sztafeta #ruszdupe #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fuzuyaku
Fuzuyaku
18.06.2026, 20:53:00 via Android
  • 2
@RybstonPonte: Nie ma sr.ania po gaciach, lecisz po swoje, wyłączasz głowę Panie.
  • Odpowiedz
pestis
pestis
19.06.2026, 07:14:32 via Wykop
  • 2
@RybstonPonte:
bardzo ładnie
tak trzymać
  • Odpowiedz
smutnebartosze
smutnebartosze
15.06.2026, 19:37:30
  • 934
#mecz
smutnebartosze - #mecz

źródło: image_picker_A6133B4A-D5EE-40D1-9E20-FF2D0DB72A41-77431-00000E2D2DC0B9D8

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RybstonPonte
RybstonPonte 15.06.2026, 19:44:23 via Wykop
  • 126
@smutnebartosze:
RybstonPonte - @smutnebartosze:

źródło: 1000007149

Pobierz
  • Odpowiedz

463

Wrocław. Restauracja na Rynku za... 2820 zł

Wrocław. Restauracja na Rynku za... 2820 zł

Sorry za źródło, ale pomyślałem że warto śledzić temat i skorzystać z okazji. Szczegóły w powiązanych.

zlotychlopak
z
facebook.com
dodany: 15.06.2026, 04:07:21
  • 62
  • #
    wroclaw
  • #
    biznes
  • #
    pieniadze
RybstonPonte
RybstonPonte 15.06.2026, 10:02:25 via Wykop
  • 12
@piotr-szczerek: cholernie odpychający gość
randall
randall
12.06.2026, 09:43:07
  • 16
45 699,56 - 14,78 = 45 684,78

Dzisiaj 60min easy + reszta w tempie ~6:24min/km, czyli takim, jakim za tydzień będę prowadził grupę na Półmaratonie Radomskiego Czerwca 76’ ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kurła, będzie ciężko. W życiu tak wolno nie biegałem. #garmin co chwilę krzyczał: hamuj debilu, a ja miałem wrażenie, że zaraz mnie wyprzedzi pani z kijkami
randall - 45 699,56 - 14,78 = 45 684,78

Dzisiaj 60min easy + reszta w tempie ~6:24mi...

źródło: IMG_9757

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RybstonPonte
RybstonPonte 12.06.2026, 19:05:26 via Wykop
  • 1
@randall: to w takim razie wiem kogo mam się trzymać na trasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
10.06.2026, 17:10:20
  • 457
Uwaga uwaga!!

Nowa jakość w polskiej polityce!

Ewa rzeżączkowska-wziernik zakłada 3 konfę, tego nam potrzeba xD

Zarejestrowała
ProstyKrzywy - Uwaga uwaga!! 

Nowa jakość w polskiej polityce! 

Ewa rzeżączkowska-w...

źródło: 1000136525

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RybstonPonte
RybstonPonte 10.06.2026, 19:02:35 via Wykop
  • 10
Ewa rzeżączkowska-wziernik


@ProstyKrzywy: XDDDDDDD
  • Odpowiedz

1536

700 mln zł przez urzędniczy błąd? Zamiast narzekać, napisałem do NIK

700 mln zł przez urzędniczy błąd? Zamiast narzekać, napisałem do NIK

Jeśli ta historia Cię oburza, nie kończ na komentarzu. W sprawie przetargu, z którego wykluczono polską firmę, wysłałem pismo do NIK, UZP, Ministerstwa Infrastruktury i Rzecznika MŚP. Poniżej publikuję GOTOWY SZABLON, który każdy może wykorzystać.

sznupi
z
wykop.pl
dodany: 09.06.2026, 09:41:25
  • 102
  • #
    wykopefekt
  • #
    afera
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    kolej
  • #
    mirbud
RybstonPonte
RybstonPonte 09.06.2026, 11:00:16 via Wykop
  • 5
Poszło, dobra robota Mireczku <3
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rad-X
Rad-X
07.06.2026, 10:13:43
  • 1
Czy ktoś z was czułe sutki? W sensie, czy gag z the office, gdzie gościu starł je aż do krwi przez ruchy koszulki w trakcie biegu, może być prawdziwy? xD
Jak sobie z tym radzicie w trakcie maratonów
#bieganie #kiciochpyta
Rad-X - Czy ktoś z was czułe sutki? W sensie, czy gag z the office, gdzie gościu star...

źródło: obraz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RybstonPonte
RybstonPonte 07.06.2026, 14:06:07 via Wykop
  • 2
Plastry, a dokładnie:
RybstonPonte - Plastry, a dokładnie:

źródło: 1000007073

Pobierz
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo
07.06.2026, 07:38:20
  • 63
46 382,96 - 21,35 = 46 361,61

Jak to komentatorzy sportowi mówią: OJ NIESTETYYYY
no nie poszło xD Było dobrze do 15km, ale później mi korki wybiło i prąd odcięło i musiałem zrobić marszobieg do mety. Jakby jest to dalej życiówka, ale przy takiej trasie to powinno przynajmniej wejść poniżej 2:05, a skończyłem z 2:08:05 eh

Co gorsza przynajmniej jeśli chodzi o GPS dystans to zabrakło 20m do papatonu (a chciałem być uczciwy i
Reepo - 46 382,96 - 21,35 = 46 361,61

Jak to komentatorzy sportowi mówią: OJ NIESTET...

źródło: Runna półmaraton wrocławski on Jun 6, 2026 - 09.38.03

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RybstonPonte
RybstonPonte 07.06.2026, 07:58:39 via Wykop
  • 1
za to co organizator odwalił z tymi strefami startowymi i ogłoszeniem tego 2 dni przed to się należy xDD


@Reepo: wyjaśnisz? bo ja ie w temacie :-D
  • Odpowiedz
RybstonPonte
RybstonPonte 07.06.2026, 08:25:43 via Wykop
  • 6
@Reepo: o w mordę XD ale fuszerka totalna
  • Odpowiedz
Fuzuyaku
Fuzuyaku
07.06.2026, 00:19:05
  • 19
46 439,30 - 21,26 - 0,52 - 1,92 - 7,86 - 8,01 - 10,01 = 46 389,72

Kolejny tydzień zakończony życiówką w półmaratonie - 1:20:45. 😃
Trochę zabrakło do tej magicznej bariery w mojej głowie, ale narzekać nie będę, jest superancko. Na jesień jest lekko łamane 1:20.
Co do nowej trasy półmaratonu - sztos w ch.uj.
Samopoczucie podczas biegu - zero kryzysów, poza wiadomo zmęczeniem samym dystansem od 16-17km, to było przyjemnie.
Fuzuyaku - 46 439,30 - 21,26 - 0,52 - 1,92 - 7,86 - 8,01 - 10,01 = 46 389,72

Kolejny...

źródło: 4706

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RybstonPonte
RybstonPonte 07.06.2026, 07:59:54 via Wykop
  • 1
@Fuzuyaku: wow, gratki :o
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
03.06.2026, 20:47:45
  • 554
Wiśniewski z 3-funtowej armaty #ladnygol, Polska - Nigeria 2:2

Mirror: https://streamin.link/v/b5272014

#golgif #mecz #reprezentacja
Minieri - Wiśniewski z 3-funtowej armaty #ladnygol, Polska - Nigeria 2:2

Mirror: htt...

źródło: ezgif-57136977283e6df1

Pobierz
Minieri - Wiśniewski z 3-funtowej armaty #ladnygol, Polska - Nigeria 2:2

Mirror: htt...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RybstonPonte
RybstonPonte 03.06.2026, 20:48:45 via Wykop
  • 170
@Minieri:
RybstonPonte - @Minieri:

źródło: 1000007031

Pobierz
  • Odpowiedz
VERGILDH
VERGILDH
01.06.2026, 07:50:10
  • 18
TAPERING

Maj to kolejny mój miesiąc, który śmiało mogę opisać jednym słowem. Ostatnie cztery tygodnie upłynęły mi pod znakiem strategicznego schodzenia z objętości, by zregenerować się, wygasić wszystkie ewentualne stany zapalne, naładować mięśnie glikogenem i przygotować się do najważniejszego spośród moich dotychczasowych startów.

Piszę te słowa na kilka godzin przed swoim pierwszym ultramaratonem na dystansie 100 kilometrów, a drugim oficjalnym ultramaratonem w ogóle. Powiedzieć, że emocje sięgają zenitu, to jak nie powiedzieć
VERGILDH - TAPERING

Maj to kolejny mój miesiąc, który śmiało mogę opisać jednym słow...

źródło: Podsumowanie miesiąca

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RybstonPonte
RybstonPonte 01.06.2026, 09:07:05 via Wykop
  • 1
@VERGILDH: πerrrdolony :o trzymam kciuki i powodzonka! ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz
RybstonPonte
RybstonPonte 31.05.2026, 20:58:40
  • 16
47 602,50 - 10,03 - 10,00 - 10,09 - 12,08 - 11,10 - 15,19 = 47 534,01

I cyk 158,27 km na liczniku w maju, humorek gituwa. <3

#sztafeta #ruszdupe #biegajzwykopem #bieganie

Skrypt
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pestis
pestis
04.06.2026, 16:37:30 via Wykop
  • 1
@RybstonPonte:
bardzo ładnie
tak trzymać
  • Odpowiedz
neufrin
neufrin
30.05.2026, 12:12:20
  • 14
52 405,23 - 16,26 - 6,07 - 12,02 - 11,11 - 12,16 = 52 347,61

Wróciłem do 5 jednostek biegowych w tygodniu. Póki co wszystko to luźne wybiegania i wyszło 57km w tym tygodniu i 188km w całym maju.
Niestety od jakiegoś czasu przez pierwsze 2-3km biegu odczuwam klasyczne shin splintsy. Co to się porobiło, że dopadło mnie to na stare lata :D

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RybstonPonte
RybstonPonte 30.05.2026, 13:03:59 via Wykop
  • 0
Co to się porobiło, że dopadło mnie to na stare lata :D


@neufrin: a tak z ciekawości jaki wiek? :-D
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89
27.05.2026, 15:46:12
  • 134
Z racji zbliżającego się końca crowfundingu na gamefound naszego wykopowego SZKELETAL-a postanowiłem skleić nowy zwiastun, który m.in. będzie się nadawał do umieszczenia na stronie produktu na STEAM, jak i może jeszcze zachęci kogoś do tego ulepa. Zwiastun przedstawia też większość nowości jakie udało się zaimplementować od czasu wydania prima-aprylisowej wersji z itch.io. Dałem z siebie jakieś 20%. Ujdzie? Wyszło chociaż średnio?.

Zachęcam do oglądania do końca (po planszy końcowej jeszcze
Luck_89 - Z racji zbliżającego się końca crowfundingu na gamefound naszego wykopowego...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RybstonPonte
RybstonPonte 27.05.2026, 17:23:31 via Wykop
  • 2
Muszę dzisiaj wesprzec, dzięki za wołanie i czekanko na premierę <3
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
26.05.2026, 18:13:54
  • 937
Znikam z terminarzami na jakiś czas. Zmarła bliska mi osoba, nie będę miał siły tu wchodzić. (╥﹏╥)
Jeśli jesteście wierzący to pomódlcie się proszę za nią.
#mmmecz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RybstonPonte
RybstonPonte 26.05.2026, 19:45:28 via Wykop
  • 4
@mmm_MMM: trzymaj się i dużo siły życzę w tym ciężkim czasie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.02.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.10.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.03.2018

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 23.09.2022

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking