slawke via Wykop
Może po prostu patrzcie na cene za kg produktu a nie cene za mityczna "kostke" masla czy karton mleka. Nauczcie sie patrzec na ceny odnoszące się do jednostki wagi!
Rocznica
od 17.05.2023
Gadżeciarz
od 19.05.2013
Mikroblogger
od 14.04.2023
Wykop.pl
Podróże
Gospodarka
Ukraina
Technologia
Motoryzacja
Sport
Rozrywka
Informacje
Ciekawostki