Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kaspil

kaspil

Dołączył 12 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15742
  • Znaleziska 1211
  • Mikroblog 14531
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 26
kaspil
kaspil 13 godz. i 59 min temu
  • 4
#decathlon #rower
kaspil - #decathlon #rower

źródło: 1000027959

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4x80
4x80
13 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 1
@kaspil: Zbyt duża liczba podkładek dystansowych co może prowadzić do ryzyka obracania się mostka. Jakoś mnie to mnie to nie przekonuje. Co oni tam s--------i?
  • Odpowiedz
irik
irik
13 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 3
@4x80: @WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli nie żebym was zachęcał, ale możecie zrobić eksperyment: dołóżcie w swoich rowerach podkładkę, tak by rura sterowa dochodziła tylko do połowy mostka i pojeździcie tak troszkę, i dajcie znać jak to się skończyło... być może któremuś się poszczęści i wygra nawet nagrodę Darwina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Vigonath
Vigonath
16 godz. i 16 min temu
  • 85
Pozdrawiam wszystkich na wsi co będą w weekend leżeć rześko na trawce pod drzewem z zimną lemoniadą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pogoda #polska #warszawa
Vigonath - Pozdrawiam wszystkich na wsi co będą w weekend leżeć rześko na trawce pod ...

źródło: 1000008033

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaspil
kaspil 14 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 7
@Vigonath: na polskiej wsi to się idzie dwa kilometry między polami bez ani jednego drzewa przy drodze żeby dojść do sklepu bez klimy. xD
  • Odpowiedz
kaspil
kaspil 23.06.2026, 21:53:28
  • 1
#facebook też zdech
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaspil
kaspil 23.06.2026, 21:47:41
  • 0
#instagram zdech
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaspil
kaspil 22.06.2026, 22:22:11
  • 3
kaspil

źródło: 1782152396342610

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vieniasn
vieniasn
22.06.2026, 16:01:43
  • 55
życie w bloku to w istocie piekło
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaspil
kaspil 22.06.2026, 17:22:35 via Wykop
  • 1
@vieniasn: ok oski
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
21.06.2026, 17:20:22
  • 24
Ludzie myślą że ja gej bo ja nigdy nie miał dziewczyny a tak naprawdę ja nie gej
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaspil
kaspil 21.06.2026, 19:10:06 via Wykop
  • 1
@MLeko29: w tym wieku to już lepiej twierdzić że gej. Rodzina i tak już to zaakceptowała.
  • Odpowiedz
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
21.06.2026, 13:52:14
  • 203
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaspil
kaspil 21.06.2026, 15:09:07 via Wykop
  • 22
@Nighthuntero: 40-latki urodziły się w 1986 i miały po 14 lat w 2000 roku.
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
21.06.2026, 14:27:49
  • 21
#gielda nabieram siły przed otwarciem jutro
cytr0netx99 - #gielda nabieram siły przed otwarciem jutro

źródło: image_picker_24246CEB-397F-4784-AD68-1FD8A03B7BF8-2080-0000002592A2633E

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaspil
kaspil 21.06.2026, 15:03:06 via Wykop
  • 0
@cytr0netx99: widzę w UK po staremu xD
kaspil - @cytr0netx99: widzę w UK po staremu xD

źródło: 1000027883

Pobierz
  • Odpowiedz

379

Milowy krok w Antarktyce- zamknięto konstrukcję budynku nowej Polskiej Stacji

Milowy krok w Antarktyce- zamknięto konstrukcję budynku nowej Polskiej Stacji

Po kilku miesiącach intensywnych prac prowadzonych w ekstremalnych warunkach Antarktyki zakończył się ważny etap montażu nowego budynku głównego Polskiej Stacji Antarktycznej im. Henryka Arctowskiego.

wicehrabia_julian
z
bryla.pl
dodany: 20.06.2026, 17:01:57
  • 64
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    gruparatowaniapoziomu
kaspil
kaspil 21.06.2026, 12:43:27 via Wykop
  • 14
@yetix: pretensje do zasobów naturalnych które będą dyskutowane po przedawnieniu się traktatów o neutralnym statusie Antarktydy. Państwa ze stałymi stacjami będą miały prawo głosu, które będzie można przehandlować za inne interesy w razie sporu między naszymi sojusznikami jak Australia albo USA z Argentyną czy Chinami.

393

Liczba urodzeń w Korei wzrosła w marcu o prawie 20% r/r

Liczba urodzeń w Korei wzrosła w marcu o prawie 20% r/r

W marcu liczba urodzeń wzrosła w Korei Południowej o prawie 20% w stosunku do zeszłego roku. Od 2 lat notują wzrosty liczby urodzeń. Czyżby odbili się od dna?

zmarnowany_czas
z
en.sedaily.com
dodany: 19.06.2026, 13:05:23
  • 245
  • #
    korea
  • #
    demografia
  • #
    wydarzenia
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    rodzice
kaspil
kaspil 21.06.2026, 11:14:23 via Wykop
  • 2
@Headcrab_B: daj zdjęcia sprzed skalpela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kaspil - @Headcrab_B: daj zdjęcia sprzed skalpela ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000027882

Pobierz
kaspil
kaspil 21.06.2026, 11:17:11 via Wykop
  • -1
@Qullion: jak państwo nie pomoże jak dostajesz co miesiąc 800zł z moich podatków. Już nie wspominając o szkołach i lekarzach.
kaspil
kaspil 21.06.2026, 12:23:33 via Wykop
  • -1
@Qullion: to może frytki do tego?
polock
polock
21.06.2026, 07:02:32
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaspil
kaspil 21.06.2026, 07:19:16 via Wykop
  • 0
@polock: ktoś sprawdził co się stało z pieniędzmi na obronę przeciwlotniczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
deptacz_gnoju
deptacz_gnoju
19.06.2026, 10:16:34
  • 21
#lekarz100k #konowalposting #gdansk #nieruchomosci
Kataster potrzebny na wczoraj.
deptacz_gnoju - #lekarz100k #konowalposting #gdansk #nieruchomosci
Kataster potrzebny...

źródło: 20260619_111513

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaspil
kaspil 19.06.2026, 12:16:26 via Wykop
  • 1
@deptacz_gnoju: serio wpisał sobie pełen tytuł w ogłoszenie o wynajem? xD
  • Odpowiedz

608

Ikoniczny wybuch zbiornika w Moskwie to był samobój!

Ikoniczny wybuch zbiornika w Moskwie to był samobój!

Najnowsze ujęcia video wskazują, że Ruscy sami sobie trafili ten zbiornik zbłąkaną rakietą ziemia-powietrze.

tombeczka
z
x.com
dodany: 18.06.2026, 20:59:51
  • 107
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    moskwa
  • #
    dronopad
  • #
    bekazkacapow
kaspil
kaspil 19.06.2026, 12:09:46 via Wykop
  • 1
@Micro-Jet: Te zbiorniki nie są jakieś super istotne. Najdroższy element rafinerii to kolumna rektyfikacyjna i to zwykle w nie celują ukraińskie drony.
Pawlik23
Pawlik23
Pawlik23
16.06.2026, 11:54:08
  • 18
#lekarz100k #studia #programista15k
Jestem studentem na politechnice na kierunku automatyka i robotyka dopiero pierwszy rok ale dzieki wykopowemu oswieceniu uznalem ze to p------e i rzucam. Wszyscy wmawiali mi ze inzynier w polsce to szanowany i dobrze platny zawod ale jak sie okazuje dalem sie nabrac na tanie bajki, a prawdziwa zawodowa elita w polsce to lekarze. Nigdy nie myślałem że będę chciał zostać lekarzem ale gdy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaspil
kaspil 16.06.2026, 12:27:46 via Wykop
  • 0
@Tagliacozzo: no to będą jeździć do USA jak Niemcy i Szwajcarzy.
  • Odpowiedz
STRawny
STRawny
16.06.2026, 12:02:37
  • 416
Było się uczyć biologii i chemii w gimnazjum... dzisiaj bym sobie spał na dyżurze obżarty pizzą...

#lekarz100k
STRawny - Było się uczyć biologii i chemii w gimnazjum... dzisiaj bym sobie spał na d...

źródło: 1000040008

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaspil
kaspil 16.06.2026, 12:25:09 via Wykop
  • 2
@STRawny: kurna dwa najbardziej olewane przeze mnie przedmioty poza niemieckim, a wykopki jeszcze przyklaskiwali bo "hehe tylko polibuda".
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
14.06.2026, 08:28:23
  • 428
Ło matko! Zamaskowane typy atakują ludzi maczetami w Warszawie! Jakim cudem to nie jest z płomieniem na głównej?
An tak, gadają po polsku.
https://www.facebook.com/share/v/14gmN2wYhNg/

#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polska #warszawa
TenXen47 - Ło matko! Zamaskowane typy atakują ludzi maczetami w Warszawie! Jakim cude...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaspil
kaspil 14.06.2026, 09:52:05 via Wykop
  • 68
@PanAlbert: Choroszcz
  • Odpowiedz
KapitanUlicy
KapitanUlicy
KapitanUlicy
13.06.2026, 11:03:16
  • 0
Co was ogranicza żeby podejść do kobiety ? Nigdy nie będę w stanie tego zrozumieć że wspolczesni faceci robią problem tam gdzie go nie ma.#przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaspil
kaspil 13.06.2026, 11:21:24 via Wykop
  • 0
@KapitanUlicy: jest różnica między podejściem do baby a namówieniem jej na integrację głębszą niż zapytanie o drogę xD
  • Odpowiedz
Seraficzna2
Seraficzna2
Seraficzna2
13.06.2026, 09:50:33
  • 33
Około połowa polaków ma styl przywiązania inny niż bezpieczny co oznacza, że bez psychoterapii prawdopodobnie nigdy nie będzie w stanie stworzyć trwałego i zdrowego związku. Miażdżąca nadwyżka takich osób znajduje się na aplikacjach randkowych, ponieważ wpadają i wypadają oni z rynku matrymonialnego i tak w kółko.

Osoby o stylu bezpiecznym mają filtr przez który (dość szybko) wchodzą w relacje z innymi osobami o stylu bezpiecznym przez co związki te są zdrowe i
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaspil
kaspil 13.06.2026, 11:15:23 via Wykop
  • 10
@Seraficzna2: tak, tak wszystko wina braku psychoterapii, gdybyśmy tylko mieli obowiązkową psychoterapię od XVI wieku w każdej szkółce parafialnej to dziś w Polsce żyłoby 200 milionów ludzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

397

Hindusi dostają pieniądze za pracę z kamerką na głowie

Hindusi dostają pieniądze za pracę z kamerką na głowie

$2.6 za godzinę materiału wideo na potrzeby AI dla robotów.

potspodpach
z
aljazeera.com
dodany: 12.06.2026, 14:04:39
  • 68
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    indie
  • #
    swiat
kaspil
kaspil 13.06.2026, 08:23:41 via Wykop
  • 16
2300zł więcej do każdej wypłaty za noszenie śmiesznego kapelusza, zakładając że robią po 10h dziennie, 6 dni w tygodniu. Pół Polski by się ustawiało w kolejce za taki dodatek.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >

Kasia

  • :)
  • Gorzów WLKP
  • nie@podam.pl

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 31.12.2021

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 26.12.2020

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 02.01.2014

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 02.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 27.10.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking