Dla tych co tak zazdroszczą kontrolerom ruchu lotniczego to zamiast narzekać to po prostu zgłoście się do pracy. Ja wczoraj wysłałem cv i dzisiaj mnie przyjęli, na start będę miał 35k brutto. Miałem rozmowę online i dali do wypełnienia jakieś proste testy tylko. Zaczynam w piątek i przez parę dni będę miał szkolenia. Jedynie musiałem zapłacić 2 tys. zł blikiem za jakąś tam licencję, ale tyle to odrobię w jeden dzień pracy.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nieocenzurowany88: same here, powiem tak,; wystarczy troche motywacji i samozaparcia czego brakuje u 99% polakow. BTW; czy w Twoim imieniu tez otworzyli juz kilka kont bankowych? Super milo z ich strony, widac procedury lotnicze; gdyby zawiodl jeden bank, to wysylaja wyplate do innego
  • Odpowiedz
  • 196
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach