Wpis z mikrobloga

@ooooooooo: Co z tego że programista dostanie 30k brutto skoro zaraz kasjerka w biedrze będzie dostawać 15k? Będzie na jak na zachodzie gdzie programista to zawód jak każdy inny a nie kasta uprzywilejowanych arystokratów którym się poszczęściło mieszkać w tanim kraju i robić dla zachodnich firm.
  • Odpowiedz
którym się poszczęściło


@Viado: czuję smród polaczka...każdy polaczek mówi że jak ktoś odniósł sukces w życiu to mu się "poszczęściło" albo "ukradł" albo "udało mu się ukraść" XD ( ͡° ͜ʖ ͡°) milego dzionka na minimalnej krajowej
  • Odpowiedz
@ooooooooo: A ja czuję smród kuca programisty który się uważa za takiego co zjadł wszystkie rozumy bo mu się trafiła uprzywilejowana pozycja. Niedługo będziecie zarabiać mniej niż tynkarz na budowie
  • Odpowiedz
@ooooooooo: ja tam szanuje ludzi którzy ciężko pracują i dzięki którym mogę przejechać się taksą, zamówić żarcie z dowozem pod drzwi i zrobić zakupy w biedrze. Twoje podejście kolego jest smutne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ooooooooo Wyżej srasz, niż dupę masz. I uprzedzając twoje zesranie się w majty, też klikam w klawisz robiąc ok hajs w UK, ale daleko mi do arogancji i małostkowości jaką ty sobą prezentujesz.
  • Odpowiedz