Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ooooooooo

ooooooooo

Dołączył 5 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2611
  • Znaleziska 927
  • Mikroblog 1684
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 31

232

Sii Polska prawomocnie zamyka spór z byłym pracownikiem

Sii Polska prawomocnie zamyka spór z byłym pracownikiem

Po niemal czterech latach Sąd Okręgowy w Łodzi prawomocnie zakończył sprawę z powództwa byłego pracownika przeciwko Sii Polska. Rozstrzygnięcie sądu potwierdza stanowisko firmy w kluczowym zakresie: były pracownik nie wróci do organizacji, a jego apelacja została w całości oddalona.

byferdo
z
sii.pl
dodany: przedwczoraj, 11:08:50
  • 168
  • #
    programista15k
  • #
    pracait
  • #
    pracbaza
  • #
    it
  • #
    korposwiat
  • #
    polska
ooooooooo
ooooooooo wczoraj, 07:17:19 via Wykop
  • 6
według wykopków z udarem problemem był pracownik ktory probowal załozyć zwiazek zawodowy a nie opresyjne korpo XD gdzie w niemczech kazda wieksza firma ma zwiazek zawodowy i jak ostatnio u mnie menedżer poszedł na l4 na pół roku to jak wrocil to go powitali z pocałowaniem rąsi a laski to sie zatrudniają żeby zajść w ciąże i isc na 2 lata na urlop macierzynski a co kwartal jest podwyzka wywalczona przez zwiazek....ale
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ooooooooo
ooooooooo 20 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@Beetlebum: nie dziwie sie, stado baranów zastraszonych przez pracodawce
ooooooooo
ooooooooo 20 godz. i 30 min temu via Wykop
  • -1
a wiesz ze w niemczech nie ma zwiazków zawowodych w firmach xD


@lisek_cytrusek: jprdl, kolejny wykopek z udarem....nie wazne jak są skonstruowane czy są zakladowe czy branzowe, wazne że są i są najsilniejsze w europie
ooooooooo
ooooooooo 2 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
@lisek_cytrusek: japrdl za każdym razem jak komentuje cokolwiek to sie udarowcy doczepią do jednego słowa XD....dobrze, to napisze tak zebys zrozumiał: w niemczech każda wieksza firma ma dostęp....w niemczech w każdej wiekszej firmie działa....w niemczech każda wieksza firma objęta jest działaniem....związków zawodowych....

302

Niemcy grożą Rosji uderzeniem

Niemcy grożą Rosji uderzeniem

"Jesteśmy gotowi" - oświadczył dowódca niemieckich sił powietrznych. W przypadku ataku na państwa bałtyckie siły Sojuszu mogą uderzyć w obwód królewiecki, Półwysep Kolski, Petersburg, a także na Morzu Czarnym, gdzie stacjonuje rosyjska flota.

Endrula83
z
polsatnews.pl
dodany: wczoraj, 05:11:12
  • 90
  • #
    rosja
  • #
    nato
  • #
    geopolityka
  • #
    usa
  • #
    militaria
  • #
    wojna
ooooooooo
ooooooooo wczoraj, 08:17:25 via Wykop
  • 0
jesli ruskie migi dolecą do bałtów z petersburga i nie rozlecą sie po drodze
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

54

Za zabicie jastrzębia może zapłacić nawet 10 milionów złotych

Za zabicie jastrzębia może zapłacić nawet 10 milionów złotych

57-letni mieszkaniec gminy Wielkie Oczy na Podkarpaciu usłyszał zarzuty po tym, jak zastawił metalowy potrzask na jastrzębia. W pułapkę wpadł chroniony drapieżnik, który doznał ciężkich obrażeń i nie przeżył.

MargarynaPalma
z
tvn24.pl
dodany: przedwczoraj, 10:52:04
  • 23
  • #
    patologiazewsi
  • #
    ptaki
ooooooooo
ooooooooo wczoraj, 08:15:16 via Wykop
  • -3
a mogl go przejechac na autostradzie to dostalby odszkodowanie i medal od prezydenta
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
12.06.2026, 06:46:51
  • 93
Uważajcie tam na siebie. Pamiętajcie że to mogła być wasza mama, siostra, żona.

#stopimigracji #stopislamizacjieuropy
ZielonaOna - Uważajcie tam na siebie. Pamiętajcie że to mogła być wasza mama, siostra...

źródło: 4316

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo 12.06.2026, 08:42:52 via Wykop
  • 0
@ZielonaOna: pokaz fragment 5 sekund wczesniej jak babsko sie przepycha przez tlum XD
  • Odpowiedz
ooooooooo
ooooooooo 12.06.2026, 14:46:03 via Wykop
  • 0
@NieBendePrasowac: jak zwykle wykopek z udarem zabiera sie za komentowanie a podstawowki nie skonczyl, typie, napisalem zeby op wrzucil pelne nagranie bo to nie tak ze sebek se idzie i z-----l z kopa babie tylko baba sie przeturlała na jakąś laske i wtedy jej seba przywalił.....napisałem że pochwalam kopanie starych bab? sam sie jebnij w łeb
  • Odpowiedz
ooooooooo
ooooooooo wczoraj, 07:28:38 via Wykop
  • 0
@sidhellfire: twoje komentarze są w stylu "przestałeś już bić żone?" ....czyli zakladasz cos czego nie napisałem, pewnie dlatego że masz udar mózgu od urodzenia i żałujesz ze cie matka nie wyskrobała widelcem jak myła bobra w 9 miesiacu ciąży XD
  • Odpowiedz

415

JD Vance potwierdza, że Iran otrzyma dużą sumę w ramach umowy z Trumpem.

JD Vance potwierdza, że Iran otrzyma dużą sumę w ramach umowy z Trumpem.

"KrUl dealu" Wiceprezydent JD Vance potwierdził szczegół omawiany w ramach wstępnego porozumienia pokojowego między USA i Iranem: dostęp Iranu do 300 miliardów dolarów z funduszy na odbudowę.

Paradajek
z
newrepublic.com
dodany: przedwczoraj, 16:00:45
  • 98
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    pieniadze
  • #
    trump
  • #
    polityka
ooooooooo
ooooooooo wczoraj, 07:21:00 via Wykop
  • 0
sleepy donald, krul pieknych dili
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LRF1000W
LRF1000W
przedwczoraj, 11:35:46
  • 29
Smacznego-dziękuję
#gownowpis
LRF1000W - Smacznego-dziękuję 
#gownowpis

źródło: IMG_20260615_133400235

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo przedwczoraj, 13:01:15 via Wykop
  • 10
@Zgrywajac_twardziela: gówniorzu to jest ojciec swienty
  • Odpowiedz

398

Odkryli, jak wyłączyć naprawę DNA w raku. Oporne nowotwory do pokonania

Odkryli, jak wyłączyć naprawę DNA w raku. Oporne nowotwory do pokonania

Cząsteczka UNI418 blokuje system naprawy DNA w komórkach nowotworowych, sprawiając, że stają się znów wrażliwe na chemioterapię. Połączona z inhibitorem PARP (Olaparib) spowolniła wzrost opornych guzów w badaniach na zwierzętach. Wyniki opublikowano w Nature Communications.

real_scoria
z
sciencedaily.com
dodany: 11.06.2026, 10:50:05
  • 52
  • #
    medycyna
  • #
    nauka
  • #
    rak
  • #
    onkologia
  • #
    badania
ooooooooo
ooooooooo 11.06.2026, 12:18:46 via Wykop
  • -9
@JakinNN: i żaden nie działa jako sensu stricto "lek", moze raczej "opozniacz umierania"

827

Kopnął w głowę kobietę, bo otarła się na dworcu o jego partnerkę.

Pokaż treści 18+

Kopnął w głowę kobietę, bo otarła się na dworcu o jego partnerkę.

Na dworcu w Łodzi 41-latek kopnął z całej pary 55-letnią kobietę w głowę. Powodem miało być jej otarcie się podczas przejścia o jego partnerkę.

tombeczka
z
lodzka.policja.gov.pl
dodany: 10.06.2026, 07:16:57
  • 183
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    lodz
  • #
    polskiepato
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    policja
  • #
    patologia
ooooooooo
ooooooooo 10.06.2026, 14:28:58 via Wykop
  • -1
widać że stare babsko też dobre, laska przed nią na chwile zwolnila wiec babsko ją popchnelo, oskarek sie wkurzyl i załadował jej kopa w ryj...fajnie sie tam bawicie w łodzi XD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mirko_anonim
mirko_anonim
10.06.2026, 09:48:47
  • 0
✨️ Dlaczego życie w USA jest lepsze niż w Europie? Ⓘ
Co to za propaganda ostatnio w social mediach że niby życie w Europie jest lepsze niż w USA? Trochę beka bo takich możliwości jak w Ameryce to nie ma nigdzie. Po pierwsze ogromny biznes i jak masz pomysł i dobry marketing to jesteś w stanie od zera stać się bogaty. Najlepsze firmy pochodzą z USA a Europa wypada przy nich jak skansen
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo 10.06.2026, 12:11:02 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: XD 1/10 bo skomentowałem
  • Odpowiedz

15

Ministerstwo się ośmieszyło. 9600 zł co miesiąc dla Mai Chwalińskiej to błąd

Ministerstwo się ośmieszyło. 9600 zł co miesiąc dla Mai Chwalińskiej to błąd

9600 zł brutto stypednium po tym jak wygrała 3mln zł nagrody - ministerstwo mądre po czasie

ooooooooo
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: 10.06.2026, 08:45:48
  • 7
  • #
    chwalinska
  • #
    tennis
Ragnar_Lodbrok
Ragnar_Lodbrok
08.06.2026, 08:58:22
  • 67
Już nic nie rozumiem. Wykresy latają jak szmata. Niektóre indeksy się poodbijały inne nie, złoto leci na p---ę. Cała analiza do kosza. Od dziś układam tarota, ale nie mam kart do tarota więc użyje kart yugioh.
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo 08.06.2026, 10:43:32 via Wykop
  • 4
@Bratkuu: nie obrażaj Dino, jeszcze sie podniesie, żeby tylko pracownicy utkali p---e i chcieli pracować w niewolniczych warunkach i za groszowe stawki i bedzie dobrze
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
08.06.2026, 08:57:41
  • 162
Tylko dziś z kodem Wrzosek promocja 1 kontrakt CFD + 1 gratis na SOK POMARAŃCZOWY, źródło witaminy C. Zdrowy dodatek do pysznego śniadania

#gielda
breakdown1 - Tylko dziś z kodem Wrzosek promocja 1 kontrakt CFD + 1 gratis na SOK POM...

źródło: image_picker_0602311D-36F6-49F0-B3D3-70E5463A4F7F-19329-0000074B907CD74A

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo 08.06.2026, 10:42:01 via Wykop
  • 8
@breakdown1: uwielbiam jak temat filmu albo w ogole caly profil youtubera ma sie nijak do reklamowanego produktu, np koles gada o geopolityce i wciska odżywki białkowe XD, mysle sobie wtedy, no chlopie, odpowiedni czlowiek na odpowiednim stanowisku, takiemu to na pewno zaufam w kwestii odzywki bialkowej
  • Odpowiedz
wikborro
wikborro
wikborro
08.06.2026, 05:31:24
  • 0
#budowadomu #budujzwykopem #dom #pytaniedoeksperta #warszawa

Hej Mirki,

Uzyskałem pozwolenie na budowę domu, od kilku miesięcy starałem się kontaktowac z wykonawcami żeby zaklepać termin i nawet ci z polecenia to jest jakiś nieśmieszny żart.
Miesiące czekania na wyceny a jak już łaskawie dostaniesz to wycena jest na mniejszy zakres prac niż była rozmowa. Zapominają o ustaleniach, nie oddzwaniają. Jedna z wycen dotyczy samej robocizny (i co
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo 08.06.2026, 09:35:47 via Wykop
  • 1
@wikborro: najlepiej budowac z generalnym wykonawcą, mimo tego i tak jest duzo użerania sie z budowlancami ale nie wyobrazam sobie jakby to wygladalo gdybym budowal "sam"
  • Odpowiedz
ilem
ilem
05.06.2026, 23:31:25
  • 338
ilem

źródło: HKDmmSQWAAA7rQo

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo 06.06.2026, 10:33:53 via Wykop
  • 1
nie mają wyboru, bo od najmłodszych lat są przygotowywani do życia w zamkniętej społeczności.


@dworeqq: biedna, zamknięta społecznośc której jest ponad połowa w USA i ktora miala nawet swojego czarnego prezydenta
  • Odpowiedz

1396

Sierż. Mateusz Sitek. Chłopak, który marzył o wojsku

Sierż. Mateusz Sitek. Chłopak, który marzył o wojsku

2 lata temu został zamordowany śp. sierż. Mateusz Sitek, żołnierz 1. Warszawskiej Brygady Pancernej, który został ugodzony nożem przez nielegalnego migranta na polsko-białoruskiej granicy. Do tej pory nie złapano mordercy.

matixrr
z
polska-zbrojna.pl
dodany: 06.06.2026, 08:53:56
  • 157
  • #
    wojsko
  • #
    granica
  • #
    uchodzcy
  • #
    migranci
  • #
    bialorus
  • #
    polska
ooooooooo
ooooooooo 06.06.2026, 10:10:53 via Wykop
  • 123
"do tej pory nie zlapano mordercy"....a jak k---a go mieli złapać jak to jakiś ciapak bez paszportu schowany na białorusi albo już dawno spuszczony w kiblu przez bialoruskie kgb?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

267

Córka Nawrockiego ofiarą hejtu. Prokuratura analizuje 30 tysięcy wpisów

Córka Nawrockiego ofiarą hejtu. Prokuratura analizuje 30 tysięcy wpisów

Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów prowadzi śledztwo w sprawie znieważających wpisów, które pojawiły się w internecie na temat siedmioletniej córki prezydenta Karola Nawrockiego, Kasi Nawrockiej.

darino
z
rmf24.pl
dodany: 05.06.2026, 14:02:45
  • 142
  • #
    nawrocki
  • #
    prezydent
  • #
    polska
  • #
    polityka
ooooooooo
ooooooooo 06.06.2026, 07:50:04 via Wykop
  • -10
pytanko mam co robiła małoletnia dziewczynka w telewizji? jak ktos nie potrafi zostawić dzieci pod opieką dalszej rodziny na kilka godzin tylko wlecze do telewizji to sie powinien liczyć z hejtem bo taki juz jest internet
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ooooooooo
ooooooooo 06.06.2026, 09:57:43 via Wykop
  • 1
@R3velation: wiec wyborczy to nie pogrzeb ale też nie festyn dla dzieci, nikt nie oczekuje ze politycy beda przyprowadzac tam dzieci, to wylacznie ich decyzja zeby podciagnac swoj wizerunek męża stanu, troskliwego ojca, wspanialego męża
ooooooooo
ooooooooo 06.06.2026, 10:00:00 via Wykop
  • 0
@jkrsmkr: typowy pisowiec z udarem, czyta niepochlebne opinie o swoich ukochanych politykach i musi atakować w komentarzach XD tacy wyborcy to prawdziwy skarb, morawiercki albo jarek pierdnął to tacy jak ty lecą stawić się pod pałacem żeby przed czymś tam zaprotestować, nie ma znaczenia przed czym, ważne że kazali XD

479

Dwóch Pakistańczyków zgwałciło turystkę na oczach jej dzieci. Jest wyrok

Pokaż treści 18+

Dwóch Pakistańczyków zgwałciło turystkę na oczach jej dzieci. Jest wyrok

Sprawiedliwość po prawie sześciu latach. Sąd Najwyższy w Lahore odrzucił apelacje dwóch Pakistańczyków skazanych za bestialski gwałt zbiorowy na francusko-pakistańskiej turystce, którego dokonali na oczach jej trójki małych dzieci. Sprawcy zostaną straceni przez powieszenie.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 05.06.2026, 11:31:14
  • 100
  • #
    islam
  • #
    4konserwy
  • #
    swiat
  • #
    gwalt
  • #
    kobiety
  • #
    mezczyzni
ooooooooo
ooooooooo 06.06.2026, 07:55:29 via Wykop
  • 1
odnaleźli ich po resztkach kału jakie zostawili opierając się rękami o maske samochodu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Szym3kSzym3k
Szym3kSzym3k
Szym3kSzym3k
20.05.2026, 10:03:42
  • 0
Pomóżcie proszę. Kupiłem Shelly 1PM gen3. Chce go użyć tylko i wyłącznie jako monitor zużycia prądu przez pralkę. Wyjaśnijcie mi proszę jak go podłączyć. Kabel z napieciem podłączam do L, masę do N. Do gniazdka O i SW - biegunowość w tym przypadku nie ma znaczenia? Uziemienie prosto ze ściany podłączam do gniazdka w które będzie wpięta pralka?
#homeassistant
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ooooooooo
ooooooooo 20.05.2026, 11:28:02 via Wykop
  • 2
@Szym3kSzym3k: masz zablokowanego chatagpt? przy takich prostych pytaniach domu nie spalisz bo ogarnia to calkiem dobrze
  • Odpowiedz
ooooooooo
ooooooooo 20.05.2026, 14:23:23 via Wykop
  • 1
korzystam z Gemini i nawet ja się zorientowałem że gada bzdury. Kazał podłączyć gniazdko bez przewodu fazowego.


@Szym3kSzym3k: najwidoczniej zle korzystasz z gemini

Masz źle podłączone
  • Odpowiedz

835

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

W przypadku kobiet najczęściej padającą odpowiedzią jest "Nie lubię dzieci", które wskazało ponad 75 proc. respondentek. Donald Tusk wypowiedział się odnośnie przyczyn niskiego przyrostu naturalnego w Polsce. Pominął ważną przyczynę: Polki nie lubią dzieci.

DziobakPepe
z
bezprawnik.pl
dodany: 17.05.2026, 12:48:52
  • 774
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polityka
ooooooooo
ooooooooo 17.05.2026, 16:24:52 via Wykop
  • -9
ludzie nie lubią dzieci bo całe pokolenie wychowywało się w modzie bezstresowego wychowania i powstały zastępy rozwydrzonych bachorów których nikt nie potrafi kontrolować
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ooooooooo
ooooooooo 18.05.2026, 08:03:11 via Wykop
  • -1
@tamagucci: jak zwykle wykopki z udarem zaczely komentować. Nie chodzilo mi aby wpadać z jednej bezstresowej skrajności w drugą całkowicie brutalną, a w dodatku mam to w dupie jak wychowujecie swoje bachory, to wy z nimi żyjecie i ponosicie odpowiedzialnosc za ich zachowanie

2281

Stworzyłem sterowniki SMART HOME na ESP32, które sprzedaję i dostał grant EU

Stworzyłem sterowniki SMART HOME na ESP32, które sprzedaję i dostał grant EU

Cześć Od jakiegoś czasu rozwijamy własne sterowniki SMART HOME montowane w rozdzielnicy projekt nazywa się SMARTBOB. Jestem jedną osoba techniczną w naszej firmie, w sumie jest nasz 3 :). Projekt jest w 100% mój od każdego rezystor po to jak to produkować i złożyć. Zaczęło się trochę hobbystycznie

SmartBobAutomatyka
z
wykop.pl
dodany: 11.05.2026, 08:18:28
  • 569
  • #
    smarthome
  • #
    homeassistant
  • #
    inteligentnydom
  • #
    polakpotrafi
  • #
    ciekawostki
  • #
    truestory
ooooooooo
ooooooooo 11.05.2026, 11:15:47 via Wykop
  • 2
rozważałem coś z waszej oferty gdy robiłem smart home u siebie ale przegraliście z chinskimi smart przekaznikami waveshare XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Krzysiek Jajo

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.09.2024

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 07.06.2021

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 07.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.06.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking