Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj

warzone-rastafuraj

Dołączył 1 rok i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3007
  • Znaleziska 1670
  • Mikroblog 1337
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 5

416

Rząd Rosji uznał, że w kraju jest zbyt wielu ludzi z wyższym wykształceniem

Rząd Rosji uznał, że w kraju jest zbyt wielu ludzi z wyższym wykształceniem

W kraju jest nadwyżka osób z wyższym wykształceniem, a masowe dążenie uczniów do studiowania na uniwersytetach jest sprzeczne z potrzebami rynku pracy. Tak stwierdził rosyjski minister edukacji i nauki Walerij Falkow

darosoldier
z
centrumeuropy.pl
dodany: 22.06.2026, 19:53:59
  • 170
  • #
    rosja
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    edukacja
  • #
    europa
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj przedwczoraj, 16:58:58 via Wykop
  • -1
@xc-d: Polska od lat zmaga się z niedoborem wykwalifikowanych pracowników technicznych: elektryków, mechaników, spawaczy, operatorów maszyn, techników czy specjalistów budowlanych.

Nasze roziazanie to import 3go swiata
LaurenceFass
LaurenceFass
LaurenceFass
21.06.2026, 05:30:49
  • 3
Nie wiem czy tak wygląda norma, ale jeżeli tak to strategia powolnego napierania realizowana przez Rosję ma sens:

Na przykład ukompletowanie mojego batalionu wynosi teraz 20%. A potrzeba 300%. Czyli tam, gdzie powinno siedzieć 100 ludzi – siedzi 20. Gdzie powinno siedzieć 10 – siedzi 2.

Obsadzam batalionowy rejon obrony trzy razy większy, niż przewiduje regulamin. Musiałbym tam rozmieścić jakieś 600-700 ludzi. A mam teraz 50. I mówią mi: »Oto masz 50 ludzi, daliśmy
LaurenceFass - Nie wiem czy tak wygląda norma, ale jeżeli tak to strategia powolnego ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 21.06.2026, 09:18:19 via Wykop
  • 0
@hansschrodinger: nigdy tak nie bylo. Jestws ofiara propagandy ktora wierzy w hakies bzdurne cyfry typu milion ruskich trupow.
Lapanki na ukrainie masz od samego poczatku. Okopy masz puste, ruskie teraz przejmuja dwa miasta bo ukrainvy juz bronia sie dronami. Nie ma ludzi, mam nadzieje ze jak beda pobor robic w polsce to zerkna tu na wykop i kazdego propsujacego wojne wykopka zaciagna do okopu xd nalezalonby ci sie
  • Odpowiedz
hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
21.06.2026, 06:15:41
  • 51
Pięknie się pali na Krymie. Chyba jakieś zbiorniki płoną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #wojna
hansschrodinger - Pięknie się pali na Krymie. Chyba jakieś zbiorniki płoną ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: HLUJNTYXMAEO-ev

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 21.06.2026, 09:14:51 via Wykop
  • 3
@radoslaw-franciszek-osowka: tqk bo jest korelacja miedzy przebiegiem wojny na ukrainie a wpisami na wykopie. Jestescie tacy wazni tutaj, kazde slowo onuca tutaj to rozbity rosyjski czolg tam.
Synku, to jest portal ze smiesznymi obrazkami a jedyne trolle jakie masz sa panstwowe, z panstwowa narracja. Pamietasz jak za zle slowa o orlenie dawali tu bana xd
  • Odpowiedz
Arthasss
Arthasss
21.06.2026, 07:26:53
  • 206
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 21.06.2026, 09:10:02 via Wykop
  • 4
@Arthasss: smieszne te teksty o morzu wodki przyjaciele. Masz kochanka z ukrainy, nie wstydz sie. To 21 wiek.
  • Odpowiedz

284

Zełenski grozi Białorusi potężnym atakiem i daje 7 dni na reakcję

Zełenski grozi Białorusi potężnym atakiem i daje 7 dni na reakcję

Prezydent Ukrainy zażądał od Łukaszenki usunięcia rosyjskich przekaźników z Białorusi, które służą do koordynowania atak

jaros69-ja
z
geekweek.interia.pl
dodany: 19.06.2026, 18:24:27
  • 82
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    russiahateclub
  • #
    bialorus
  • #
    lukaszenka
  • #
    polityka
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 20.06.2026, 09:14:44 via Wykop
  • -15
@Zawulon: Roznica jest taka ze eskalacja Iranu sluzyla tylko temu by zmusic przeciwnika do negocjacji i zakonczenia wojny.
A eskalacja Ukrainy ktora odmawia negocjacji sluzy tylko eskalacji wojny w rejonie i wciagniecia wiecej krajow do konfliktu.
Dla przykladu, US/IS zabija negocjatorow Iranu a ci dalej sa chetni do negocjacji. Ukraina zabija wlasnych negocjatorow i odmawia negocjacji od samego poczatku tego konfliktu - za dobra kasa jest, z samej europy juz

907

Idą na rekord dekady: Zadłużenie szpitali rośnie do 34 mld zł!

Idą na rekord dekady: Zadłużenie szpitali rośnie do 34 mld zł!

Zadłużenie publicznych szpitali wzrosło do 34 mld zł i nadal rośnie. Eksperci ostrzegają, że tempo zadłużania przypomina wyścig o niechlubny rekord, a wiele placówek balansuje na granicy wypłacalności. Sytuacja grozi ograniczeniem usług i kolejnymi problemami finansowymi.

Nick7C5
z
rp.pl
dodany: 19.06.2026, 17:50:22
  • 93
  • #
    zdrowie
  • #
    szpitale
  • #
    finanse
  • #
    zadluzenie
  • #
    gospodarka
  • #
    system
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 20.06.2026, 08:45:56 via Wykop
  • 0
@mieszkamwkartonie: nie te czasy, juz jest pozamiatane. Pamietaj popis uzyskal rekordowa frekwencje rekordowe poparcie w ostatnivh wyborqch. Polactwo jest takie wygodne i leniwe ze od 21 lat glosuja tylko na dwie partie, na zmiane.
A ty oczekujesz ze oni wyjda na ulice hahsh prosze Cie.
W momencie gdy pis wprowadzil zielony lad a potem zaczal z nim dzielnie walczyc. Juz powinno im poparcie spasc do zera.
Albo jak tusk mowj

1556

Hanflarz samochoów oburzony pytaniem o vin i nr rej.

Hanflarz samochoów oburzony pytaniem o vin i nr rej.

Handlarz samochodów oburzony, że ktoś chce sprawdzić numer vin i tablice. Wyzywa od buraków itp. Reklamuje się jako elitarny klub miłośników aut.

Kowalm2
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 11:41:11
  • 143
  • #
    januszebiznesu
  • #
    samochody
  • #
    kupujzwykopem
  • #
    motoryzacja
  • #
    auta
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 20.06.2026, 08:11:05 via Wykop
  • -7
@tzzy: bzdura, po prostu polaki patrza na najtansze oferty albo oferty z niemozliwymi wrecz cenami smierdacymi walem na kilometr.... no ale okazja.
Jak sobie zaznaczysz : salon polska, bezwypadkowe i sortuj od najwyzsze ceny to masz same igielki samochody do wyboru. Sa drogie ale cos za cos
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 20.06.2026, 08:18:35 via Wykop
  • -1
@marianzenon: ok ja gustuje w autach sportowych, zawsze kupuje salon polska niski przebieg bezwypadkowe z najdrozszych ofert. Mam auta igielki zadnych peoblemow odpukac. Jak sprzedaje auto tez daje pelne info ale co jeszcze u mnie nia ma jezdzenia autem przed kupnem. Moge cie przewiezc, moge ci wjechsc na podnosnik na hamownie co chcesz. Ale jesli chcesz sie przejechac to gotowka do reki. Nigdy nie mialem problemu ze sprzedaza auta, zawsze

926

Ukraińcy mają prawo do emerytury w Polsce + dopłata za lata czekania

Ukraińcy mają prawo do emerytury w Polsce + dopłata za lata czekania

+ 73000 PLN z ZUS wyrównania emerytury wstecz dla obywatela Ukrainy !!!!

Vahanara888
z
facebook.com
dodany: 18.06.2026, 14:32:20
  • 114
  • #
    zus
  • #
    emerytura
  • #
    ukraina
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 19.06.2026, 16:51:26 via Wykop
  • -1
@Qullion: takie papiery sie po prostu kupuje

867

"Patohulajnogi" kontra piesi. Może czas przestać udawać, że to nie problem?

"Patohulajnogi" kontra piesi. Może czas przestać udawać, że to nie problem?

Ile jeszcze wypadków i potrąceń musi się wydarzyć, by system wreszcie dostrzegł problem? Nikt nie spodziewał się, że zwykły spacer stanie się sportem ekstremalnym, a chodnik - areną walki o zdrowie. Przez lata powrót do domu piechotą był raczej synonimem spokoju.

whimer
z
trojmiasto.pl
dodany: 16.06.2026, 09:05:16
  • 232
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    rower
  • #
    piesi
  • #
    chodnik
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 17.06.2026, 07:48:24 via Wykop
  • -2
@wujek_zla_rada: tylko ze jak wprowadzisz hulajnogi na drogi czy zlikwidujesz ddr. To niestety ale beda musieli miec OC i jakas tablice rejestracyjna zarowno ci na rowerach jak i ci na hulajnogach.
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 17.06.2026, 12:05:51 via Wykop
  • -1
@wujek_zla_rada: poniewaz chcemy rozwiazywac problemy a nie je przerzucac z chodnika na ulice. Teraz rowerzysci robia problemy na drogach a ty chcesz jeszcze dodac hulajnogi. Kwestia oswietlenia, brak rejestracji = robi gosc wypadek i sobie odjezdza. Przyklad mam wybor albo zabic debila na rowerze albo zjechsc do rowu, wiele osob zjedzie do rowu. Kazdy debil na rowerze sobie pojedzie dalej.

396

UE chce podatku od nieruchomości zależnego od wartości lokalu.

UE chce podatku od nieruchomości zależnego od wartości lokalu.

Zgodnie z najnowszymi rekomendacjami Rady Unii Europejskiej Polska powinna rozważyć powiązanie podatku od nieruchomości z wartością lokalu. Ministerstwo Finansów nie planuje takich zmian, jednak w Sejmie czeka już projekt Nowej Lewicy uderzający w wielokrotnych właścicieli mieszkań.

epicentrum_chaosu
z
domiporta.pl
dodany: 16.06.2026, 13:26:58
  • 186
  • #
    gospodarka
  • #
    podatki
  • #
    swiat
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 17.06.2026, 07:58:32 via Wykop
  • 2
@piekarinnio: sorry nie chce psuc ci bajki w jakirj zyjesz, ale sprawiasz wrazenie kogos kto mysli ze wladze polskie czy to ue, maja na wzgledzie wylacznie dobro obywatela xd. W przypadku polski najwazniejsza jeat ukraina a w przypadku ue - imigranci. I brakuje hajsu na ukraine i imigrantow.
A tak pojda najmy do gory, bo landlordzi placa podatek od mieszkania i podatek od wynajmu. Panstwo zarobi a to ze koszt
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 17.06.2026, 07:59:46 via Wykop
  • 7
@ijones: od 1 do 3 procent wartosci domu rocznie zaleznie od stanu. To nie jest wlasnosc ale raty
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 17.06.2026, 08:04:09 via Wykop
  • -1
@GOHAN: to beda jaja. Ty zglosisz wartosc swojego domu ktory kupiles za 200 tys iles lat wstecz na 200 tys a US ci powie ze to bylo iles lat y
Temu, teraz to milion wartosci i placisz 10 tys rocznie podatku. Co z tego ze dom na zadupiu nie naprawiany dawno remontu nie widzial i nikt na swiecie by nawet miliona nie dal. Co US zle wycenil? To pora na
vv4vv4
vv4vv4
15.06.2026, 05:32:47
  • 5
A ten co o--------a? Nie chcą, żeby dostał pas, bo jest nudny i mu płacą za zapasy xD?
#ufc
vv4vv4 - A ten co o--------a? Nie chcą, żeby dostał pas, bo jest nudny i mu płacą za ...

źródło: aramant

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 15.06.2026, 06:26:17 via Wykop
  • 3
@Enigmameister: panie powtarzasz brednie za danka. Jezeli ufc by sie tak balo kontrowersji i bylo takie czyste chrzescijanskie jak twierdzisz. To dla przypomnienia ich goat Jon Jones.

Czyli, arman uderzy fana = tragedia
Jones wjedzie nacpany autem w ciezarna kobiete i zbiegnie z miejaca = niesczesliwy przypadek.

Arman daje lekka dynke hookerowi
  • Odpowiedz
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 13.06.2026, 09:17:27
  • 11
Znowu muszę odnieść się do naczelnego banderowskiego trolla z Wykopu. Tym razem napisał całkiem celny wpis krytykujący Brauna, którego sam również nie jestem zwolennikiem. Po raz pierwszy miałem nawet ochotę przyznać mu rację i go pochwalić.

Niestety nie mogę tego zrobić, ponieważ zostałem przez niego zablokowany. Powód jest prosty — wielokrotnie punktowałem jego manipulacje, propagandę i nieprawdziwe informacje.

Tym razem nasz ukraiński kolega stwierdził, że Braun to „zaszczepiony przeciwnik szczepionek”.

Nie
warzone-rastafuraj - Znowu muszę odnieść się do naczelnego banderowskiego trolla z Wy...

źródło: troll

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
13.06.2026, 09:39:27 via Wykop
  • 10
@warzone-rastafuraj: czyli jasno można wywnioskować, że naziol się zaszczepił skoro kluczył przy odpowiedzi.
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
13.06.2026, 09:49:03 via Wykop
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

314

Uskok San Andreas osiągnął najwyższy poziom naprężeń od 1000 lat

Uskok San Andreas osiągnął najwyższy poziom naprężeń od 1000 lat

Badanie pokazuje, że naprężenia, które zwykle powinny być rozładowywane przez duże trzęsienia, od dawna nadal się kumulują i mogły już osiągnąć niespotykany dotąd poziom.

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 13.06.2026, 07:04:26
  • 114
  • #
    nauka
  • #
    kalifornia
  • #
    geologia
  • #
    usa
  • #
    ciekawostki
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 13.06.2026, 09:09:43 via Wykop
  • -2
@dohjflosadhf9238749802dsfsdf: wiesz, tez niedawno tam bylem. Tam normalnie golasy jezdza na rowerach, lgtb eobia s-x na ulicy itd. Strzykawki na kraweznikach, cpuny bezdomni. Ogolnie tragedia w niektorycy miejscach
GabrielOcello
GabrielOcello
13.06.2026, 07:17:57
  • 0
To co operacja fałszywej flagi na mundialu i zwalenie wszystkiego na Iran?

#wojna #usa #iran #izrael

Czy wiadomo kto i wiadomo po co odwali fałszywą flagę na mundialu?

  • Tak 21.8% (17)
  • Nie 28.2% (22)
  • Całkiem możliwe 25.6% (20)
  • Nie wiem, choć się domyślam 24.4% (19)

Oddanych głosów: 78

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 13.06.2026, 09:03:22 via Wykop
  • 0
@GabrielOcello: nie ma opcji, zajrzeli calej kadrze w dupke i nie tylko. Nie maja jak przemycic niczego, wlatuja na mecz i wylatuja jeszcze tego samego dnia.
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
13.06.2026, 07:26:22
  • 16
Prawdziwa twarz rosji! Piękno i tradycyjne wartości.

#ukraina #rosja #wojna
mleko3-2procent - Prawdziwa twarz rosji! Piękno i tradycyjne wartości. 

#ukraina #ro...

źródło: 11796

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 13.06.2026, 09:02:13 via Wykop
  • 0
@SpongeBobertKanciastoRenki:
Stwierdzenie „w Rosji elita w strojach za miliony, a reszta tonie w gównie” jest mocno emocjonalne i przesadzone. Rosja rzeczywiście ma duże nierówności i bardzo bogatą elitę, ale podobny kontrast między najbogatszymi a zwykłymi obywatelami można znaleźć także w USA. Różnica polega na tym, że przeciętny poziom życia w USA jest statystycznie wyższy niż w Rosji. Nie jest więc prawdą, że taki podział występuje tylko u Rosjan.
  • Odpowiedz
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 12.06.2026, 10:11:23
  • 2
#bitcoin wywaliło ponad 100k bo Trump przejmował władzę i trzeba było kupić nową administrację, która też sama miała swoje własne krypto. Trump miał swojego coina, Melania miała swojego coina i synowie mieli swoje coiny. Wszystkie już zdumpowali i duża kasa przerzuciła się na AI a synowie i córcia Prezydenta się przerzucili na AI i inwestycje w surowce czy cuda typu wyspa epsteina w Albanii.
Zobaczycie 4 z przodu w tym
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Creamfields
Creamfields
Creamfields
12.06.2026, 11:57:56 via Wykop
  • 1
@warzone-rastafuraj:
"Zobaczycie 4 z przodu w tym roku jeszcze :)"

moim zdaniem na 400k poczekamy nieco dłużej
  • Odpowiedz
szybciutki
szybciutki
szybciutki
12.06.2026, 14:10:45 via Wykop
  • 0
@warzone-rastafuraj: popieram, ale najpierw będzie UP do ~70k a potem okolice 40k.
  • Odpowiedz

467

Dwaj Ukraińcy porwani we Wrocławiu i zmuszeni w piwnicy do zaciągania kredytów

Dwaj Ukraińcy porwani we Wrocławiu i zmuszeni w piwnicy do zaciągania kredytów

Trzej bandyci z Kazachstanu, Ukrainy i Turcji porwali dwóch młodych Ukraińców i więzili ich w piwnicy restauracji na Starym Mieście we Wrocławiu. Po uwięzieniu siłą wymusili przekazanie haseł do aplikacji bankowych oraz zaciąganie pożyczek u znajomych.

piotr-szczerek
z
streamable.com
dodany: 11.06.2026, 07:33:37
  • 98
  • #
    ukraina
  • #
    emigracja
  • #
    wroclaw
  • #
    dagestan
  • #
    przestepczosc
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 12.06.2026, 09:13:06 via Wykop
  • 0
@oliwek: pis teraz bedzie walczyl z imigracja ktora sam stworzyl xdd

725

CZERSK. Dewastacja pomostu w Parku Borowiackim. Nagranie pojawiło się w sieci

CZERSK. Dewastacja pomostu w Parku Borowiackim. Nagranie pojawiło się w sieci

17 letni obywatel Ukrainy zdewastował most w parku

Kris791
z
wizjalokalna.pl
dodany: 11.06.2026, 10:54:02
  • 125
  • #
    ukraina
  • #
    policja
  • #
    banderowcy
  • #
    wojna
  • #
    deportacja
  • #
    wydarzenia
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 12.06.2026, 09:08:32 via Wykop
  • -1
@Chelik: bo jeden jest u siebir a drugi jest gosciem z przywilejami?
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 11.06.2026, 16:51:27
  • 0
Putin nie pusci atomu na Ukraine bo wtedy w odwecie trump puscilby atom na Iran.
Trump nie pusci atomu na Iran bo w odwecie Putin pusci wtedy atom na Ukraine.

#wojna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qetua
qetua
qetua
11.06.2026, 17:00:05 via Wykop
  • 0
@warzone-rastafuraj: żodyn nie puści bo bo$%ba atomowa nie istnieje
  • Odpowiedz

380

"Nie będziemy przymykać oczu". Erdogan o atakach Izraela

"Nie będziemy przymykać oczu". Erdogan o atakach Izraela

- Bezpieczeństwo Turcji zaczyna się nie w Hatay, ale w Aleppo, Damaszku i Bejrucie. Nie będziemy tolerować faktów dokonanych ani przymykać oczu na ataki - zadeklarował. Dodał też: - Nigdy nie pozwolimy Izraelowi zrealizować swojego planu Ziemi Obiecanej - zaznaczył Erdogan.

KapitanTorpedal
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 10.06.2026, 14:57:54
  • 63
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    turcja
  • #
    bliskiwschod
  • #
    izrael
  • #
    polityka
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj 11.06.2026, 08:49:58 via Wykop
  • 1
@ordynarny_cham: ostatnio gadałem z turkiem to mówi mi że Ergodan poza retoryką tego typu to jest bardzo łagodny dla izraela i jego rodzina robi pieniądze na handlu z Izraelem. Jednocześnie mi powiedział, że Ergogan to taka najbardizej antyizraelska opcja w Turcji, ponoć "opozycja" zakochana w Izraelu.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

ziggurat

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.03.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking