Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Cechini_Mistrz

Cechini_Mistrz

Dołączył 3 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6073
  • Znaleziska 277
  • Mikroblog 5796
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 2
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz 4 godz. i 49 min temu
  • 0
POV: Ja widzący brak hejtu na patch: Let the goyims be goyims. #worldofwarcraft #wow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talaxin
Talaxin
4 godz. i 39 min temu via iOS
  • 0
@Cechini_Mistrz: za dużo aktywności moim zdaniem jest. Do tego midsummer event i pvp event
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz wczoraj, 15:32:58
  • 0
Tmog contest #worldofwarcraft #wow
Cechini_Mistrz - Tmog contest #worldofwarcraft #wow

źródło: obraz

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
wczoraj, 15:34:48 via Wykop
  • 0
@Dwudziestydrugi: stare i brzydkie zgadzam się, ale GW3 będzie na miarę naszych czasów
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
wczoraj, 16:00:57 via Wykop
  • 0
@Talaxin: ehh myslałem, że ci się spodoba, tym bardziej, że to jest full set
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
wczoraj, 16:11:38 via Wykop
  • 0
@Talaxin: to jest set dh za 1.8k w pvp z shadowlands sezonu 3 lub 4 także nie masz tego ha ha ha, prestiż i full set a będzie hejtował na złość
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz wczoraj, 13:17:38
  • 0
Robię drugiego dh, bo 1 to za mało żeby mieć pewność na R1 w tym sezonie. Nick Cehini to może zachodnie snowflaki przestaną to czytać ceczini, a ruscy czeczini...


#worldofwarcraft #wow
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
wczoraj, 13:28:38 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
wczoraj, 15:15:46 via Wykop
  • 0
@Talaxin: 4 przegrane z rzędu solo blitz, jakie rng clown fiesta p--------e aż na tanka wchodzę skoro takie rng
  • Odpowiedz
Talaxin
Talaxin
21.06.2026, 18:02:11
  • 1
#worldofwarcraft Wydałem 80k na enchant wędki i jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Talaxin - #worldofwarcraft Wydałem 80k na enchant wędki i jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: easye

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz 21.06.2026, 19:29:01 via Wykop
  • 0
@Talaxin: 7 dni czekać na recolor mounta z tbc, ile castów było?
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz 21.06.2026, 19:37:22 via Wykop
  • 1
@Talaxin: fart
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz 21.06.2026, 14:00:57
  • 0
przerwa #worldofwarcraft #wow
Cechini_Mistrz - przerwa #worldofwarcraft #wow

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz 21.06.2026, 09:10:05
  • 0
Było Forbidden Reach d------a lokacja zrobiona na potrzebę dracqueen, było Siren Isle odkopane z BfA, a teraz takie g---o... Jeszcze perfidnie widać, że patche 12.0.5 i 12.0.7 to całość podzielona na dwie części. #worldofwarcraft #wow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz 21.06.2026, 09:04:00
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rmaala
Rmaala
21.06.2026, 10:27:52 via Wykop
  • 1
@Cechini_Mistrz: BLIZZARD ENTERTAINMENT Powiadomienie o krokach podjętych wobec konta
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz 20.06.2026, 23:53:13
  • 0
Sprawdziłem muzykę w Naigtal i to są utwory z classica i tbc. #worldofwarcraft #wow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
21.06.2026, 00:10:55 via Wykop
  • 0
i to jeszcze jakiejś słabej jakości, low effort recycled content, a goje klaszczą uszami. Na yt wszelcy promotorzy typu bellural nakręcają hype
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz 20.06.2026, 23:10:40
  • 1
Update topki veng dh. Jeden gracz dołączył do tabeli, jestem to ja. Papieski rating wbity i jestem już mocno eligible do posiadania R1 na dzień dzisiejszy, co mecz płacze na czacie, staram się wykerować randomów mówiąc im co mają robić, czy rano obudzę się z banem? Oby nie. #worldofwarcraft #wow
Cechini_Mistrz - Update topki veng dh. Jeden gracz dołączył do tabeli, jestem to ja. ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
20.06.2026, 23:22:46 via Wykop
  • 1
@Rmaala: jestem na końcu prawie i łapie się, ale kontynuacja pusha dopiero ostatnie 2 tygodnie sezonu
Cechini_Mistrz - @Rmaala: jestem na końcu prawie i łapie się, ale kontynuacja pusha d...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
20.06.2026, 09:38:15
  • 139
Karol "ŚCIGAJO MNIE" Nawrocki idealnie odegrał rolę Rosji w skłóceniu między sobą Ukriany i Polski. Kacapy zyskały propagandowe paliwo a Polska g*wno xD kontrqktu na odbudowę Ukrainy zobaczymy jak świnia niebo. Bezsensowny gest w czasach wojny. Dlatego właśnie to Niemcy, Brytyjczycy i Francuzi będą decydować o dalszych losach Europy i Ukrainy a nie Polska która cały czas żyje przeszłością #bekazpisu #polityka
szmichal - Karol "ŚCIGAJO MNIE" Nawrocki idealnie odegrał rolę Rosji w skłóceniu międ...

źródło: 1000072853

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz 20.06.2026, 10:11:18 via Android
  • 55
@szmichal: jaki oburzony gieroj banderowski, z takimi to trzeba krótko, całkowicie odciąć od dostaw, zamknąć granice i czekać aż zaczną skomleć. Podczas 2 wś jakoś żaden z naszych sąsiadów nie był dla nas mocarstwem humanitarnym
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz 19.06.2026, 16:00:23
  • 0
Bandera mount dla 1% graczy z bańki kluczykowej. #worldofwarcraft #wow
Cechini_Mistrz - Bandera mount dla 1% graczy z bańki kluczykowej. #worldofwarcraft #w...

źródło: 17818847804659014979884311687571

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
19.06.2026, 16:09:44 via Android
  • 0
@Rmaala: niebiesko żółtego
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz 19.06.2026, 16:08:49
  • 0
Veng dh jest strasznym gównem, ma słabszą przeżywalność od dps... Teraz to tylko spin z helerem będę robić, bo nic innego się nie da. Niemniej jednak i tak nigdy nie było łatwiej zdobyć R1 niż teraz, kiedy nastąpiła ta zmiana i to prawie pod koniec sezonu. W następnym już tak nie będzie. A inne speci tanków mają już po 3k ratingu i to jest śmieszne, bo to są osoby z multi R1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nohejka20
nohejka20
19.06.2026, 19:56:33 via Wykop
  • 0
@Cechini_Mistrz: DH = cuck class. Oczywiście dopóki nie pozwolą orkom do dołączenia do tej grupy.

+dopuszczenie tanków do PvP to był błąd.
  • Odpowiedz
Rmaala
Rmaala
19.06.2026, 15:22:43
  • 1
Wszyscy czekamy na opinie @Cechini_Mistrz o patchu 12.1 bo nie wiem co o nim myśleć
#worldofwarcraft
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz 19.06.2026, 16:01:24 via Android
  • 2
@Rmaala: patch definitywnie gorszy od undermine, reszte dopowiedzcie sobie sami
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz 18.06.2026, 20:35:31
  • 2
Po rozdaniu R1 zawołam plusujących na podsumowanie. Dam sobie do zakładki ten wpis żeby nie zapomnieć. Na dzień dzisiejszy zaledwie 14 veng dh w Europie. #worldofwarcraft #wow
Cechini_Mistrz - Po rozdaniu R1 zawołam plusujących na podsumowanie. Dam sobie do zak...

źródło: obraz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
18.06.2026, 20:43:33 via Wykop
  • 0
mój 1 z 3 boomie jest eligible na dzień dzisiejszy i będziemy też nim grać pod koniec sezonu, ale pozostałymi dwoma już nie
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
18.06.2026, 21:03:54 via Wykop
  • 0
14 od 1.8k ratingu*
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
18.06.2026, 21:24:47 via Wykop
  • 0
@Talaxin: no wiem, a najlepsze jest to że będę mieć mnóstwo declinów i brak kolejnego instant popa na solo blitz 15/16, bo to w tank lobby są największe wały wintrady robione
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
18.06.2026, 21:40:02 via Wykop
  • 0
@Talaxin: to u mnie zawsze w enemy teamie bedzie lepszy tank, bo veng dh jest praktycznie wszędzie useless i jest to najbardziej squishy tank. Sadeg, bo pamiętam w SL jak był nieśmiertelny na takim Ashran 40 osób nie mogło go zabić bez cc chaina, piękne czasy. Modlitwa do RNG god, fake it till you make it i będzie R1.
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
18.06.2026, 21:59:12 via Wykop
  • 0
@Talaxin: tank druid już jest oblegany i to nie przez byle kogo, a osoby które odkąd wyszło solo blitz to wbijają R1 na tankach. Już mają po 4 alty w topce czekające na koniec sezonu żeby wtedy pushować
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
18.06.2026, 22:37:32 via Wykop
  • 0
@Talaxin: 0 jakiegokolwiek impaktu i patrzenie jak debile z teamu są robieni jak dzieci przez mądrych enemy, tutaj psycha siądzie szybko. Prawdziwy tank push po R1 to się robi będąc climbowany przez kolegów, a potem wintrady.
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
19.06.2026, 00:44:31 via Wykop
  • 0
@Talaxin: ale nie poddaje sie
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz 18.06.2026, 17:35:18
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talaxin
Talaxin
18.06.2026, 18:26:38 via Wykop
  • 2
@Cechini_Mistrz: ja zaraz do obozu eh
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz 18.06.2026, 16:14:37
  • 0
Push rank1 blitz będzie kontynuowany. Będę grać veng dh solo blitz z kolegą dh devourer, mam nadzieję, że chociaż dpsem będzie umiał grać... A jak nie to pomoże w climbingu swoim mainem. #worldofwarcraft #wow
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
18.06.2026, 17:27:39 via Android
  • 0
@Talaxin: okaże się w weekend
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
18.06.2026, 17:28:37 via Android
  • 0
@Talaxin: nie
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
18.06.2026, 17:32:18 via Android
  • 0
@Talaxin: no białą kojarzę ukułby, a reszta to dziwolągi i degeneraty, dobrze że pokazują coraz więcej pokemonów, tam już chyba nikt normalny nie pracuje
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
18.06.2026, 16:41:46
  • 0
Ruby Life Pools, Kings’ Rest, Temple of Sethraliss do tego Den of Nalorakk z tego dodatku. Już widzę jaki będzie płacz, widząc jak żałośnie prosty był obecny sezon xD
#worldofwarcraft
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz 18.06.2026, 16:44:00 via Android
  • 0
@marv0oo: goje będą klaskać uszami
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz 18.06.2026, 13:59:50
  • 0
Ło k---a, jakiś tydzień temu napisałem na wow forum żeby zwiększyli ilość R1 poza tankami do 10 graczy na spec i zwiększyli do 8. Teraz r1 na boomkinie to musi być. #worldofwarcraft #wow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
18.06.2026, 14:07:28 via Android
  • 0
Tankowie też mają po 8 na spec ehhh
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
18.06.2026, 15:57:30 via Android
  • 2
@Rmaala: beka
  • Odpowiedz
Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz 18.06.2026, 15:08:19
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz 18.06.2026, 14:19:49
  • 0
Nowe restrykcje... I już wiadomo czemu mi to nie pokazywało. #worldofwarcraft #wow
Cechini_Mistrz - Nowe restrykcje... I już wiadomo czemu mi to nie pokazywało. #worldo...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cechini_Mistrz
Cechini_Mistrz
Autor
18.06.2026, 15:06:25 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >
  • Goje nie wiedzą, że Midnight to Dragonflight 3.0, Player Housing to Garrison 2.0, a Slayer's Rise to Tol Barad 2.0

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 15.11.2024

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 09.10.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 10.07.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking