Szybkie przypomnienie dla Mirasków i Mirabelek. Że wszelkie wezwania do zapłaty, "mandaty", opłaty dodatkowe was nie dotyczą jeśli osobiście nie korzystaliście z parkingu. Jeżeli akurat w tym dniu, pożyczyliście samochód żonie, bratu, tacie, mamie, kuzynowi, kuzynce, sąsiadowi, koledze, koleżance to WY nie zawieraliście żadnej umowy z firmą #apcoa . Naturalnie nie macie również obowiązku ewidencjonowania i pamiętania komu pożyczyliście ten samochód.
Zobaczcie jak apcoa na swoim regulaminie zapisała punkt dotyczący reklamacji , wszystko elegancko na niebieskim tle aż tu nagle ustęp dotyczący reklamacji jeb, białe litery na żółtym tle :D tego sie nie da rozczytać , nie ma szans
Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystkie wady mieszkania i domu"? Taki komentarz dostał wczoraj ponad 1000 plusów.
A moim zdaniem szeregówka ma szereg zalet: -brak sąsiadów nad głową i pod podłogą; -własny ogródek do grillowania, opalania się, postawienia basenu, zabawy w dziećmi, posadzenia pomidorków itd.; -garaż i podjazd: zawsze jest gdzie zaparkować, można sobie umyć, posprzątać samochód, wnieść zakupy spod samych drzwi do domu;
Najważniejszą cechą domu jednorodzinnego jest PRYWATNOŚĆ i POJEMNOŚĆ. W szeregówce ani nie masz prywatności a i nie masz pojemności. Miejsca jest tyle co w mieszkaniu a pierdół do przechowywania dwa razy więcej. Trawniki, naprawy, sąsiedzi. Mech.
Od ognia w jaskiniach, przez makabryczne eksperymenty na ciałach skazańców, aż po wybuchające baterie w naszych kieszeniach. Dlaczego magazynowanie energii to największe wąskie gardło współczesnej technologii i czysta walka z fizyką? Genialny i dynamiczny wykład.
Wiele wskazuje na to, że rynek AI zapada się zanim tak naprawdę się rozwinął. Giganci dochodzą do wniosków, że triliony dolarów przepalone na budowę centrów danych, nigdy się nie zwrócą. Koszty utrzymania już istniejącej infrastruktury też szybują pod sufit.
głosujmy portfelem a będzie normalnie. No ale ja widzę że u nas za dobrze się żyje bo za średniego placka z serem i szynką wołają 60zl a chętnych wcale nie brakuje. Ja też bym ceny podnosił w takiej sytuacji :)
@kamilo0: Dokładnie. Jedzenie na mieście nie jest jakimś podstawowym prawem człowieka a zwykłą zachcianką.
@PremeditatioMalorum: XD bez kitu. Pamiętam jak kiedyś zabrałem starego już ojca do wujka co się dawno nie widzieli. Wypili kilka "półek" i zaczęli wspominać jak to się chodziło z zaciążonymi dziewczynami po nocach do znajomego lekarza żeby ten "załatwił sprawę". Stary raz przy mnie wrzucił kota do pieca bo go w-----ł XD.
@MacintoshTheRebel: A w którym momencie napisałem że są normalne? No i ja się niczym nie chwalę. Piszę że takie rzeczy mają miejsce. I nie są to odosobnione przypadki. I dziękuję za troskę :-) Lecz nie mam potrzeby chodzenia na terapię.
Sprawiedliwość po prawie sześciu latach. Sąd Najwyższy w Lahore odrzucił apelacje dwóch Pakistańczyków skazanych za bestialski gwałt zbiorowy na francusko-pakistańskiej turystce, którego dokonali na oczach jej trójki małych dzieci. Sprawcy zostaną straceni przez powieszenie.
Szambo się wylało i teraz pani rzecznik przyjeżdża do Lodziarni pod Dębę i próbuje kosztem właścicielki lokalu poprawiać swój wizerunek. Oczywiście "walka z hejtem" i tym podobne...
@cacum3: Córka chodziłą do szkoły z dziewczynką co była bliską rodziną jednej osoby senatorsiej. No i problem w tym że dziewczynka terroryzowała pół szkoły. W końcu rodzice dali ultimatum i dziewczynkę usunięto. Osoba senatorska zagroziła pozwami dla wszystkich i nasłała wszelkie możliwe kontrole na szkołę.
Wysłałem chyba z 30 oficjalnych listów do różnych instytucji w tej sprawie, do Panie Rzecznik Praw Dziecka włącznie. Zero Reakcji. Co ciekawe jest nawet oficjalne
@mnvt: Nijak. Żaden organ nie zainteresował się sprawą. Może ze dwa urzędy mi odpisały że to nie ich kompetencje elo. Faktycznego pozwu na razie nie dostałem.
wpłacał ktoś z pekao z konta walutowego usd na konto usd? mam chrzestnego co jeszcze ma kantor stacjonarny (xD) i tak pomyślałem: usd papierowe po kursie międzybankowym -> wplatomat pekao -> xtb zadziała to? #gielda #xtb
Szybkie przypomnienie dla Mirasków i Mirabelek. Że wszelkie wezwania do zapłaty, "mandaty", opłaty dodatkowe was nie dotyczą jeśli osobiście nie korzystaliście z parkingu.
Jeżeli akurat w tym dniu, pożyczyliście samochód żonie, bratu, tacie, mamie, kuzynowi, kuzynce, sąsiadowi, koledze, koleżance to WY nie zawieraliście żadnej umowy z firmą #apcoa .
Naturalnie nie macie również obowiązku ewidencjonowania i pamiętania komu pożyczyliście ten samochód.
Ważne
źródło: chrome_7skviQtmA1
Pobierz