Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ivan777

ivan777

Dołączył 17 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6641
  • Znaleziska 2391
  • Mikroblog 4250
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 28
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
przedwczoraj, 10:31:07
  • 369
#przegryw #divyzwykopem #thebestofgarso
Tutaj znalazłem białego kruka
MecenasMarcinNajman - #przegryw #divyzwykopem #thebestofgarso
Tutaj znalazłem białego...

źródło: IMG_5521

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ivan777
ivan777 przedwczoraj, 12:21:31 via Wykop
  • 7
@MecenasMarcinNajman: Pokaż dzordza, ocenimy czy są zmiany skórne czy nie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
ivan777
ivan777 przedwczoraj, 10:47:26
  • 55
#klasyka #dieta #ciekawostki #niebieskiepaski
ivan777 - #klasyka #dieta #ciekawostki #niebieskiepaski

źródło: comment_1669427514cMCIXWkmVCzrSo5G7KuKz9

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ivan777
ivan777
Autor
przedwczoraj, 12:09:38 via Wykop
  • 6
@krytyk1205: Zluzuj gumę bejbe. Może pokaż na jakiej podstawie doszłaś do wniosku że ją wyszydzam?
  • Odpowiedz
ivan777
ivan777 21.06.2026, 20:27:06
  • 0
Teraz sprawdziłem w chat GPT. Belgia dużo bardziej wyasfaltowana niż Iran. #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ivan777
ivan777 21.06.2026, 16:35:30
  • 34
#lekarz300k #lekarski #lekarz #konowalposting #bekazpodludzi #heheszki #lekarz #neuropa #4konserwy #lekarz100k
ivan777 - #lekarz300k #lekarski #lekarz #konowalposting #bekazpodludzi #heheszki #lek...

źródło: D026DD02-2568-4BB7-A081-3F472E9DC11F

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

381

Naczelna Izba Lekarska - Ciekawostki XD

Naczelna Izba Lekarska - Ciekawostki XD

Stanowisko NIL w sprawie afery Pana Dr. Dawida (Dryluję budżet państwa) Kacprzyka. Nic się nie dzieje. Można się rozejść. Dej!

RainbowInTheSky
z
wykop.pl
dodany: 19.06.2026, 10:48:07
  • 29
  • #
    polska
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    afera
  • #
    polityka
ivan777
ivan777 19.06.2026, 21:34:55 via Wykop
  • 13
Z Ciekawostek to mi Komorowa wygrażała sądem między innymi za składanie na nią skarg ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ivan777
ivan777 20.06.2026, 07:24:05 via Wykop
  • 6
@WOparachAbsurdu: „Zaniepokoiła” (nie zastraszała, to nie było zastraszanie i kumoterstwo) szkołę i rodziców, z której wywalili jej bratanicę. I dziwnym trafem przez parę miesięcy szkoła była nachodzona przez każdą możliwą kontrolę.
wredny_bombelek
wredny_bombelek
19.06.2026, 17:32:52
  • 1107
Matka Kacprzyka to prokurator a ojciec deweloper. Wygląda na to że najbardziej znany lekarz w kraju (XD) wpier*alał nie tylko granulat dla lekarzy, ale i dla deweloperów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konowalposting #lekarz100k #lekarz #afera #nieruchomosci
wredny_bombelek - Matka Kacprzyka to prokurator a ojciec deweloper. Wygląda na to że ...

źródło: kacprzyk

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ivan777
ivan777 19.06.2026, 21:16:13 via Wykop
  • 3
@wredny_bombelek: XD przecież nawet Senatorowie oficjalnie współpracuja z deweloperami. Nawet się z tym nie kryją.
  • Odpowiedz

3041

Lekarz - człowiek bez wstydu

Lekarz - człowiek bez wstydu

Trzymajcie się bo tego się chyba nie spodziewaliśmy. Okazuje się, że pogorszyliśmy stan psychiczny p. lekarza Kacprzyka - ale spokojnie ORL wysyła mu kogoś do pomocy. Ciekawe ile musiał czekać na wizytę...

else_if
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 18.06.2026, 18:52:13
  • 213
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    afera
ivan777
ivan777 19.06.2026, 10:54:12 via Wykop
  • 4
@vingrosz A wiesz Kolego że Pan Klaudiusz Komor to mąż tej Pani? XD

A tą Panią akurat znam bo mnie sądem straszyła ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
ivan777 - @vingrosz A wiesz Kolego że Pan Klaudiusz Komor to mąż tej Pani? XD

A tą P...

źródło: 487776675_1202080841964865_4353067426383982346_n

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ivan777
ivan777 19.06.2026, 20:25:50 via Wykop
  • 1
@Schyzu: Młody jest. Takie choroby pojawiają się później.

592

NIL nie zgadza się na raportowanie zarobków po PESELu

NIL nie zgadza się na raportowanie zarobków po PESELu

Damage control w wykonaniu NIL. Problem zarobków problemem jedynie politycznym, lekarzy będzie pod dostatkiem już za 6 lat, żadnego raportowania sum kontraktów po PWZ. Ograniczmy tylko czas pracy, by stawki jeszcze wzrosły. Trudno to skomentować.

warsaw
z
ochronazdrowia.mp.pl
dodany: 17.06.2026, 20:43:47
  • 59
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    medycyna
ivan777
ivan777 19.06.2026, 08:14:11 via Wykop
  • 0
Tylko od kiedy oni ustalają w tym kraju prawo. Kto im powiedział, że mogą się nie zgodzić?

Brakuje kogoś, kto uderzy obuchem.


@luke-mat: Od kiedy połowa Senatorów to lekarze, którzy w tych izbach zasiadali :-)
ivan777
ivan777 18.06.2026, 06:37:11
  • 0
Hejo, kupię stare Polskie profile na facebooku.
#facebook
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker
17.06.2026, 08:12:47
  • 870
#heheszki
Afrobiker - #heheszki

źródło: 1000006924

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ivan777
ivan777 17.06.2026, 20:43:54 via Wykop
  • 1
@Afrobiker: No właśnie. Chodzi o to że w raju nie było czarnych.
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
16.06.2026, 14:24:11
  • 272
- Przyoszczędź na składnikach robiąc pizzę bez środka
- Reklamuj jako 'pizze z podwójnym rantem'

Just gastronomia things xD

#gastronomia #jedzenie #restauracja #bekazpodludzi
ATAT-2 - - Przyoszczędź na składnikach robiąc pizzę bez środka
- Reklamuj jako 'pizze...

źródło: image

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ivan777
ivan777 16.06.2026, 15:51:19 via Wykop
  • 0
@ATAT-2: Ty nie p-----l tylko się przyznaj że zamówiłeś BIG SAUSAGE PIZZA
  • Odpowiedz

338

Jacek Jaśkowiak obrzucony ciastem podczas sesji Rady Miasta Poznania!

Jacek Jaśkowiak obrzucony ciastem podczas sesji Rady Miasta Poznania!

Podczas wtorkowej sesji Rady Miasta Poznania prezydent Jacek Jaśkowiak został obrzucony ciastem przez agresywnego mieszkańca. Po fakcie prezydent umył się, przebrał i wrócił na salę.

a2t1
z
radiopoznan.fm
dodany: 16.06.2026, 09:55:02
  • 98
  • #
    poznan
  • #
    wielkopolska
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    polityka
ivan777
ivan777 16.06.2026, 15:45:12 via Wykop
  • 2
Jaki kraj taki Lijidzi XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4

Pamiętacie stare, dobre gry via WWW, w które zagrywało się w informatycznej?!

Pamiętacie stare, dobre gry via WWW, w które zagrywało się w informatycznej?!

Chciałem Wam pokazać projekt, w który włożyłem masę serca i nocy zarwanych przy kodowaniu. Przedstawiam Kruczą Wieżę (https://kruczawieza.com.pl) - klasyczną, przeglądarkową grę RPG, która czerpie garściami z najlepszych tradycji gatunku, ale podaje to w nowoczesnym, odświeżonym wydaniu. Bez instalo

shenzi-kedda
z
wykop.pl
dodany: 16.06.2026, 09:22:29
  • 6
  • #
    gry
  • #
    grywww
  • #
    rpg
  • #
    gamedev
  • #
    tworczoscwlasna
  • #
    chwalanasze
ivan777
ivan777 16.06.2026, 09:34:16 via Wykop
  • 6
Może byś tak jakieś video załączył albo screeny? Bo jedyne co widzę to obrazek wygenerowany przez ej aj i próbę wyłudzenia adresu email.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Anomalocaracid
Anomalocaracid
16.06.2026, 08:49:49
  • 1
#babylon5 #seriale #sciencefiction
Anomalocaracid - #babylon5 #seriale #sciencefiction
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ivan777
ivan777 16.06.2026, 08:53:00 via Wykop
  • 1
@Anomalocaracid: No nieźle :-)
  • Odpowiedz
ivan777
ivan777 16.06.2026, 09:03:53 via Wykop
  • 0
@Anomalocaracid: Rozumiem, rozumiem. Też mam rzeczy za którymi tęsknię. Ale nostalgia to niebezpieczna, podstępna izda. I trzeba na nią uważać!
  • Odpowiedz
LuznaPusi
LuznaPusi
16.06.2026, 08:49:47
  • 1
ludzie byliby szczęśliwi gdyby człowiek nie istniał
#przemyslenia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ivan777
ivan777 16.06.2026, 08:53:33 via Wykop
  • 1
@LuznaPusi: Brawo! Nie możesz myśleć jeśli ciebie nie ma :D
  • Odpowiedz
Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
14.06.2026, 16:13:08
  • 192
P-----c w dzieciństwie i jej skutki

Na Mirko często przewija się temat toksycznych rodziców, „świętego spokoju” i słynnego tekstu „kiedyś to było, dostało się kablem od prodiża i człowiek wyrósł na ludzi”. Porozmawiajmy poważnie. Jak z perspektywy czasu oceniacie atmosferę w swoich domach rodzinnych? Czy fizyczna lub psychiczna tresura ze strony rodziców to był u Was standard, czy mieliście szczęście wychować się w normalnych warunkach?

Ankieta w pełni anonimowa.

#ankietydetektywa

Jaki rodzaj „metod wychowawczych” dominował w Twoim domu i jak na Ciebie wpłynął?

  • Przemoc fizyczna (pas, kabel) i trauma do dziś 9.9% (1024)
  • Przemoc psychiczna (wyzywanie, poniżanie) 7.6% (790)
  • Zimny chów (brak zainteresowania) 9.3% (962)
  • Sporadyczny klaps, ale był strach przed rodzicem 20.5% (2127)
  • Awantury domowe i alkohol (syndrom DDA/DDD) 10.2% (1055)
  • Nadopiekuńczość i toksyczna kontrola (brak luzu) 7.4% (765)
  • Normalny dom – szacunek, miłość i wsparcie 14.4% (1496)
  • Było biednie/ciężko, ale bez żadnej przemocy 8.5% (887)
  • Dopiero na terapii odkryłem, jak było toksycznie 2.3% (234)
  • Wyniki / Nie chcę o tym myśleć 10.1% (1050)

Oddanych głosów: 10390

  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ivan777
ivan777 14.06.2026, 20:29:28 via Wykop
  • 0
Sporadyczny klaps to powinna być norma.
  • Odpowiedz
Kuba_os
Kuba_os
Kuba_os
14.06.2026, 20:18:08
  • 1
Moze mi ktos wytlumaczyc o co ta gownoburza z zarobkami lekarzami? Oczywiscie tez uwazam, ze zarabiaja za duzo, ale dlaczego teraz sie nagle taka nagonka zrobila? Bol d--y internetowych piwniczakow, czy rzeczywiscie komus to tak bardzo szkodzi? Czy to poprostu klasyczna wykopowa moda patrzenia w czyjs portfel, bo ktos ma wiecej niz ja (czyli klasyczny jaskiniowiec siedzacy caly dzien przed kompem). Byli politycy, informatycy, byli gornicy, teraz lekarze. Serio, moze lepiej cos
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ivan777
ivan777 14.06.2026, 20:21:09 via Wykop
  • 3
@Kuba_os: Lekarze to klasyczna zagrywka na odwrócenie uwagi od spraw ważnych. No bo kogo ludzie nienawidzą najbardziej? Bogatszych od siebie. Prywaciarzy już tak dojechali że gospodarka więcej nie wytrzyma to trzeba było nowego kozła ofiarnego znaleźć.
  • Odpowiedz
typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
14.06.2026, 19:48:57
  • 7
Od 2h na kiblu siedzę jak cwel. Jak nie zaparcia to w drugą stronę ja nie wiem co jest ze mną (╯︵╰,)
#przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ivan777
ivan777 14.06.2026, 19:50:45 via Wykop
  • 1
@typowyWykopekMizogin: Błonnik. Mówi to Panu coś Panie kolego? Błonnik i zbilansowana dieta.
  • Odpowiedz
ivan777
ivan777 14.06.2026, 20:01:41 via Wykop
  • 0
@typowyWykopekMizogin: No a jaki błonnik? W jakiej formie i w jakich ilościach?
  • Odpowiedz
ivan777
ivan777 14.06.2026, 20:12:09 via Wykop
  • 1
@typowyWykopekMizogin: No bo Panie nie ma szans ze śliwkami. Przereklamowane i nic nie warte.
Robisz tak, oprócz standardowego jedzenia dodajesz.
Rano owsianeczka.
Drugie śniadanie jabłko.
Do obiadu ważywa.
Po
  • Odpowiedz
ivan777
ivan777 14.06.2026, 20:16:05 via Wykop
  • 1
I najlepiej jakbyś w-----ł pieczywo w piędziec. To najgorszy syf dla twojego organizmu. Idziesz do Biedry lub Lidla i kupujesz to:
ivan777 - I najlepiej jakbyś w-----ł pieczywo w piędziec. To najgorszy syf dla twojeg...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

255

Wpływ kofeiny na elektroencefalogram podczas snu

Wpływ kofeiny na elektroencefalogram podczas snu

Subiektywne poczucie dobrego snu nie zawsze pokrywa się z tym, co widzimy w zapisie neurofizjolog. Kofeina może skracać sen lub utrudniać zasypianie, jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej "czuwającego" mózgu.

Lifelike
z
umw.edu.pl
dodany: 12.06.2026, 19:51:47
  • 126
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    neurobiologia
  • #
    mozg
  • #
    sen
  • #
    kawa
ivan777
ivan777 14.06.2026, 20:00:20 via Wykop
  • 0
@DarnoQ: Mam tak samo. Do 13 potrafię walnąć pięć kaw :D
Można zawsze decafee pić ale to szczyny. To już lepsza jest kawa zbożowa w fusach!
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 32
  • Strona 1 z 32
  • >

Ążej

  • Nie mam tatuaży i nie jeżdżę niemieckimi samochodami.
  • Bielsko-Biała

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.08.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.06.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.10.2023

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Wykopowicz
    od 19.10.2023

    Wykopowicz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking