Ktos tez wrocil do Wiedzminka po zapowiedzeniu DLC? ( ͡°͜ʖ͡°) Ostatni raz gralem chyba z 4 lata temu, mam 100% osiagniec na Steam, platyne na PS4, a teraz robie platyne na PS5, co ciekawe znowu gra mi sie zajebiscie :D
Od 01.05.2026 lekarze z zagranicy bez przynajmniej poziomu B1 nie mogą pracować. W końcu. Przecież to było chore że nie można było się lekarzem dogadać po polsku a jak ci potrafili mieć jeszcze pretensje że się ich nie rozumie po ich ruskim czy innym murzyńskim. #polska #lekarz #lekarz100k #medycyna #ukraina
Gram klasą Szlachta, jestem chwilę po pokonaniu pierwszego bosa, jakie statystyki polecacie ulepszać? Skupiam się na Magia / Inteligencja i troche Zywotnosc, to wystarczy? Czy przyda mi się kondycja? Xd To moja pierwsza gra typu "Souls Like"
Zalew Zemborzycki piękniejszy od Bałtyku, Plac Litewski najfajniejszy, a Doda królowa. Tak o Lublinie mówią przybysze z Zimbabwe. W Lublinie mieszka już prawie 1200 obywateli Zimbabwe trzecia największa mniejszość po Ukraińcach i Białorusinach
Ten moment.. gdy podczas grania chcesz trochę poeksplorować (bo to lubisz) i starasz się iść mniej oczywistymi ścieżkami - czyli nie idziesz tam gdzie jest światło, jaskrawe kolory (czerwony, żółty) i odpala się cutscenka.. Dziś w nowych grach, to co "oczywiste" to często eksploracja właśnie :D
@Kravchenko: Gorzej jak się zgubisz, bo miejsce do którego ma się iść by przejść poziom bądź popchnąć fabułę do przodu nie jest tak oczywisty i błądząc odkrywasz kolejne sekrety :D
Od wczoraj od momentu przebudzenia czuję drętwienie i mrowienie w nogach, promieniujące od stóp. Tak, jakby noga mi zdrętwiała, tyle że to trwa non stop już od dwóch dni. Umieram? ( ͡°ʖ̯͡°)
@ksndr: Co lekarka na to i jak kazala leczyc? Pewnie witaminy + sen 😁 Pytam bo tez cos takiego mam od 4 dni, tylko ze ja akurat zrobilem trening bez rozgrzewki i cos mi chyba "poszlo" od kregoslupa, bo mialem w plecach bol, ale to juz przeszlo
@Kravchenko: To teraz pomyśl, że są ludzie platynujący te tasiemce. Mam w pracy ziomka, który wyplatynował wszystkie asasyny do Odysei, ale nawet on odpuścił Valhallę xD
Gdzieś słyszałem, że Deamon Souls to najłatwiejszy "souls like" co myślicie? Nigdy nie miałem doczynienia z tego typu grami, a zagrałbym, bo fajny klimacik ma
@Kravchenko: najlatwiejszy to elden ring. Deamon souls to bardziej protoyp gry dark souls. Duzo mechanik tam jest niezbyt dobrze zrealizowanych no ale to pierwsza odslona wiec wiadomo
@Mega_Smieszek: Za ukonczenie Valhalli powinni placic, tak nudne i rozciagniete ze ja pierdziele. Wspolczuje betatesterom, ale im chociaz za to placili xd
4,6 miliona ludzi powiedziało głośno: dość tego przestawiania zegarków. Europosłowie zareagowali błyskawicznie w tempie godnym unijnej legislacji. Minęło prawie 8 lat, a my nadal co pół roku zmieniamy czas. Ehhhh
Mam mięso mielone z indyka od jakiegoś czasu w zamrażalniku, jak się okazuje już prawie 2 tygodnie po terminie, ale chyba będzie wszystko ok skoro było w zamrażalce? (zamrażalka -21 stopni)
#ukraina
źródło: obraz
Pobierz