Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Yelonek

Yelonek

Dołączył 19 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25204
  • Znaleziska 11672
  • Mikroblog 13532
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 167

392

Ciężarówka podczas cofania najechała na rowerzystę. Nie żyje 36-latek

Ciężarówka podczas cofania najechała na rowerzystę. Nie żyje 36-latek

W Długokątach Małych w powiecie żyrardowskim kierowca cofając ciężarówką przejechał 36-latka w biały dzień.

siedzewrobo
z
miejskireporter.pl
dodany: przedwczoraj, 22:17:38
  • 175
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    prawojazdy
  • #
    rower
  • #
    rowery
Yelonek
Yelonek wczoraj, 15:21:03 via Wykop
  • -1
Po prostu go nie widział.


@Arv_: Po prostu miał w------e. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Yelonek
Yelonek wczoraj, 20:16:38 via Wykop
  • -1
Nie można mieć oczu wszędzie, pewnie uważał, żeby nie skosić czegoś przodem. Posiadacze prawa jazdy to rozumieją, że oczy nie mają pola widzenia 360 stopni.


@Arv_: Samochód nie ma tylko przodu. Ma też tył. Facet miał pół prawa jazdy? Tylko na przód?
Rozsądnie myślący posiadacz prawa jazdy wie, że nie można mieć oczu wszędzie, więc trzeba sobie załatwić pomoc jak się nie da rady samemu wyjechać. A taki który ma
look997
look997
24.06.2026, 09:34:50
  • 1
Twitter właśnie zrobił, że jak włączysz dźwięk w jednym filmie, to włącza się automatycznie w każdym kolejnym filmie.
Tak jest na Instagramie i chyba Tiktoku, teraz też na Twitterze. Rzecz nieznośna po prostu.
#twitter #elonmusk #instagram #tiktok #socialmedia #mediaspolecznosciowe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Yelonek
Yelonek 24.06.2026, 20:43:39 via Wykop
  • 0
@look997: Właśnie coś dziwnie się przeglądało i nie wiedziałem o co chodzi na początku.
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr
23.06.2026, 09:52:09
  • 4
Chyba nikt się tak nie przyczynił do zwiększenia sprzedaży elektryków, co prawacy xD

#motoryzacja #samochody #samochodyelektryczne
PiotrFr - Chyba nikt się tak nie przyczynił do zwiększenia sprzedaży elektryków, co p...

źródło: 1000037241

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yelonek
Yelonek 23.06.2026, 11:27:52 via Wykop
  • 4
@PiotrFr: Najbardziej to chyba Donald Trump i Włodzimierz Putin.
  • Odpowiedz
damian44__
damian44__
21.06.2026, 18:02:55
  • 44
Kudłaty #samochodoza w każdym odcinku udaje niewiniątko, a jego owieczki w komentarzach jadą babkę od psychicznych znając 10 minut z wycinki jej życia. A może ma różne przejścia, które zaczynały się pukaniem w szybę. O tym nikt nie pomyśli.

Prawda jest taka, że #samochodoza czy inny #konfitura robi hajs na głupich zagrywkach jak mazakowanie po aucie czy pukanie w samochody, gdzie wystarczy ludziom zwyczajnie zwrócić uwagę, że
damian44_ - Kudłaty #samochodoza w każdym odcinku udaje niewiniątko, a jego owieczki ...
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yelonek
Yelonek 22.06.2026, 07:42:37 via Wykop
  • 3
Dużo ludzi myśli, że to udawane, ale jak dla mnie to może być legitny atak paniki.


@Czoso: No to by trzeba było, żeby psychiatra ją zbadał, zanim oddadzą jej prawo jazdy.
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek 22.06.2026, 07:59:40 via Wykop
  • 5
Jesteś takim fanem maksyma i kudłatego wojtusia, to pewnie lubisz być stróżem prawa. Pokaż przepis, gdzie na kat. B są wymagane pozytywne psychotesty.


@damian44__: Lubię czuć się bezpiecznie na chodniku. Niemcy oprócz braku ograniczeń na autostradach mają również Idiotentest. Może warto wziąć przykład.
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek 22.06.2026, 09:46:40 via Wykop
  • 3
odpowiedź nie na temat. Póki co wszystko się dzieje w Polsce. Niech maksym i wojtuś idą do kurnika na Wiejskiej i przepychają zmianę prawa i psychotesty.


Może to pomoże, a nie bieganie z kamerką jak dzieci w podstawówce.


@damian44__: Nie na temat to była interwencja tej policjantki. Może pomogłoby jakby policja zajmowała się tym o czym mówią przepisy, a nie solidarnością macicy.
  • Odpowiedz
Kostor95
Kostor95
21.06.2026, 08:05:28
  • 7
Ku*** od najmłodszych lat marzyłem, żeby być na tym Pyrkonie ale jako dzieciak byłem za biedny niestety na to i nie podróżowałem. Teraz dwa lata mieszkam w Poznaniu na kolejowej i drugi raz wyjechałem do domu rodzinnego w czasie Pyrkonu dowiadując się o nim po robocie na dworcu XD nie jest mi dane chyba:/ No ale za rok choćby skały wiadomo co robiły to pójdę tam i się nawet za coś przebiorę
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yelonek
Yelonek 22.06.2026, 08:27:23 via Wykop
  • 0
@Kostor95: Jak chcesz iść na Pyrkon w przyszłym roku, to poluj na bilety jak tylko wyjdą na przyszły rok. Ja byłem na Pyrkonie jak odbywał się gdzieś w szkole na Dębcu. Siedzieliśmy na podłodze w korytarzu, a wśród ludzi chodzili sobie Pilipiuk, Jęczmyk albo Kossakowska.
Wyjdę na starego, ale teraz to już komercha i nie ten sam klimat co kiedyś. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nawet nie
  • Odpowiedz
arkan997
arkan997
19.06.2026, 19:30:50
  • 8
#rpg #fallout
arkan997 - #rpg #fallout

źródło: HLLemJtbUAAe0m6

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yelonek
Yelonek 21.06.2026, 20:56:31 via Wykop
  • 0
Kurna, próbowałem F3, spróbuję tego New Vegas, ale jak nie ma podjazdu do F1 i F2 to zwracacie kasę.
Jedyny legitny Fallout to F1, F2 to dobra imitacja, a reszta to choroby psychiczne.
  • Odpowiedz

314

Zełenski reaguje na decyzję prezydenta. "Odesłałem order"

Dziś odesłałem order prezydentowi Polski

Kaviar
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20.06.2026, 14:36:33
  • 260
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
Yelonek
Yelonek 20.06.2026, 19:30:14 via Wykop
  • 1
Przecież tę blaszkę łatwiej ostatnio dostać niż polski paszport albo sraczkę. Przykre.


@Bartholomew: Dokładnie. Kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera. Zamiast rozdawać jak cukierki to może chwilę się zastanowić.
Caracas
Caracas
18.06.2026, 07:23:20
  • 52
Jak wiecie, wleciały dotacje z programu „Mój Elektryk” i KPO. Państwo sypie kasą z naszych podatków na prawo i lewo, można przytulić od 18 750 zł do nawet 40 000 zł dopłaty do zakupu nowego EV. Za darmo to uczciwa cena, więc dumni przedsiębiorcy i klasa średnia pierwsi ustawiają się w kolejce.

Ale umowa z NFOŚiGW jasno określa wymagania dotyczące promocji. Przez cały okres trwałości projektu (czyli bite 2 lata) masz kategoryczny obligation
Caracas - Jak wiecie, wleciały dotacje z programu „Mój Elektryk” i KPO. Państwo sypie...

źródło: 1000042006

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yelonek
Yelonek 18.06.2026, 12:14:32 via Wykop
  • 1
białe tło naklejki najbardziej psuje wygląd


@eSUBA94: zdaje się, że można było też zamawiać z przezroczystym tłem
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek 18.06.2026, 13:28:11 via Wykop
  • 1
@eSUBA94: Ja miałem na prawych drzwiach pod lusterkiem. Teraz zdjąłem z samochodu i mam na oknie w pokoju. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Yelonek - @eSUBA94: Ja miałem na prawych drzwiach pod lusterkiem. Teraz zdjąłem z sam...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek 18.06.2026, 21:56:37 via Wykop
  • 1
Najgorsze jest to, że nawet na wykopie potrafi przyjść taki śmietnik jeden z drugim który na przykład wytyka to, że ktoś duży dostał dotację, ale to, że on bierze dotacje na swoje auto już mu nie przeszkadza bo przecież on jest ciemciembiorcą solą i chlebem tej ziemi jemu się należy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Cztero0404: kuźwa na dopłaty do regulowanych cen paliw wydaliśmy więcej w kilka
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek 18.06.2026, 22:49:39 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: dlaczego społeczeństwo ma dopłacać komuś do węgla albo do paliwa?
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek 19.06.2026, 06:11:08 via Wykop
  • 0
Przepraszam, ale wyrzucać miesięcznie kilku miliardów na co niby?


@Cztero0404: Na paliwo i na węgiel. Ile razy trzeba powtórzyć?

Może niech najpierw ktoś infrastrukturę zacznie budować tak żeby ładowarka była chociaż na co 2 stacji
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek 19.06.2026, 07:51:16 via Wykop
  • 0
To wcale nie jest tak, że toyocie się na przykład auta napędzane wodorem nie sprzedają bo nie ma gdzie ich tankować na przykład xD


Nie sprzedają się, bo to g---o droższe od elektryka i bardziej upierdliwe w obsłudze niż paliwo.

Telefon to nie jest samochód, powodzenia jak zobaczysz żula w tesli ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Cztero0404: Uwaga, trudne słowo - analogia. Coś było kiedyś drogie, a
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek 19.06.2026, 14:20:01 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek 20.06.2026, 10:11:21 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: Albo się umie bawić, albo się nie umie, albo się zna słowa, albo się nie zna, a jak się nie zna - niech się nie zaczyna.
  • Odpowiedz
Syrenamen
Syrenamen
19.06.2026, 08:12:11
  • 4
Protip jak ktoś chce mieć wczesne informacje gdzie ktoś będzie miał nieruchomość na sprzedaż - szczególnie dom albo działkę, to wystarczy wejść sobie na aplikacje DroneTower gdzie filmowcy rejestrują start drona w środku tygodnia w godzinach pracy, macie dokładną lokalizację zanim oferta ujrzy światło dzienne xD

#nieruchomosci
Syrenamen - Protip jak ktoś chce mieć wczesne informacje gdzie ktoś będzie miał nieru...

źródło: pinpoint

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yelonek
Yelonek 19.06.2026, 08:15:39 via Wykop
  • 5
@Syrenamen: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Yelonek - @Syrenamen: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek 19.06.2026, 09:46:14 via Wykop
  • 0
@Rudz1elec:(ಠ‸ಠ)
Yelonek - @Rudz1elec:(ಠ‸ಠ)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek 19.06.2026, 10:05:54 via Wykop
  • 0
@Rudz1elec: serio? XD
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
19.06.2026, 05:14:24
  • 2
Musk niczym nie różni się od Forda i tak samo zostanie zapomniany przez przyszłe pokolenia. Jest jedynie producentem rydwanów.
Nikt nie pamięta producentów rydwanów z roku 26 ne w Rzymie i Muska też nikt pamiętać nie będzie.

#tesla #spacex
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yelonek
Yelonek 19.06.2026, 06:17:06 via Wykop
  • 1
Nikt nie pamięta producentów rydwanów z roku 26 ne w Rzymie


@PopeLeon: Pewnie dlatego, że nie producent rydwanów nie eksportował ich na wszystkie kontynenty.
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek 19.06.2026, 07:56:28 via Wykop
  • 2
Rakieta Muska nie ma w sobie nic przełomowego,


@PopeLeon: A to że ląduje? A to, że można jej wielokrotnie używać? Że lata w takich ilościach, że wynosi więcej towaru niż reszta świata razem?

Dosłownie Monty Python.

https://www.youtube.com/watch?v=Qc7HmhrgTuQ
Yelonek - >Rakieta Muska nie ma w sobie nic przełomowego, 

@PopeLeon:  A to że ląduj...
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek 19.06.2026, 08:13:28 via Wykop
  • 1
@PopeLeon: No i gdzie są te wszystkie genialne rozwiązania teraz? Gryzą piach?
Łatwo zrobić zabawkę do demonstracji koncepcji, a trudniej zrobić maszynę, która będzie to robić niezawodnie dzień w dzień.
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek 19.06.2026, 09:33:59 via Wykop
  • 1
właśnie to jest problem z fanbojami że nie mają pojęcia o czym piszą

1. Na stacji kosmicznej astronauci są chronieni przed promieniowaniem kosmicznym przez pole magnetyczne ziemi, na dziś nie ma rozwiązania na ochronę przed promieniowaniem w rakietach kosmicznych i nie jest to problem inżynierski


@PopeLeon: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Yelonek - >właśnie to jest problem z fanbojami że nie mają pojęcia o czym piszą
1. Na...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek 19.06.2026, 09:42:10 via Wykop
  • 0
@PopeLeon: przecież to Starship ma posłużyć do podróży na Marsa, po to go budują
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek 19.06.2026, 09:54:53 via Wykop
  • 0
@PopeLeon: każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku
  • Odpowiedz
moniek9
moniek9
19.06.2026, 08:11:42
  • 2
Mam takie pytanie. Widzę że jest oburzenie że niektóre wizyty u #lekarz kosztują 200 zł. Czy też sie oburzacie jak np zamawiacie hydraulika i on kasuje 300 zł za wymianę syfonu?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yelonek
Yelonek 19.06.2026, 08:17:25 via Wykop
  • 0
@moniek9: hydraulik przyjeżdża do Ciebe, liczyłeś mu czas pracy z dojazdem i odliczyłeś koszt dojazdu?
nie żebym też nie narzekał na ceny, ale jak to się podliczy to lekarzowi nie dorasta nawet do pięt
  • Odpowiedz
bystry91ldz
bystry91ldz
18.06.2026, 22:30:43
  • 2
Mirki pytanie za 100 pkt. do wygrania uścisk ręki prezesa. W którym miejscu w #tesla trzeba to zamontować, bo #samochodyelektryczne nie są moja mocna strona.
bystry91ldz - Mirki pytanie za 100 pkt. do wygrania uścisk ręki prezesa. W którym mie...

źródło: 20260618_110349

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yelonek
Yelonek 18.06.2026, 22:51:52 via Wykop
  • 0
@bystry91ldz: Do bulbulatora to się wkręca. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

482

Konfitura - Wystarczy zgłosić

Konfitura - Wystarczy zgłosić

Absolutnie niewydolny system egzekwowania przepisów prawa o ruchu drogowym skutkuje poczuciem bezkarności po stronie kierowców oraz bezsilności po stronie pieszych. Spacer ze streamerami: https://youtu.be/Fhkl0MA7qTY Chcesz wesprzeć moją działalność? Zajrzyj tutaj: https://patronite.pl/konfitura htt

zawisza
z
youtube.com
dodany: 17.06.2026, 13:10:14
  • 166
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
Yelonek
Yelonek 18.06.2026, 11:28:37 via Wykop
  • 0
Nie zmienia to faktu, że kobieta nie złamała żadnego przepisu, a spotkała się z niemiłym zachowaniem szeryfów.


@Substytut: Jak tak bardzo już się przypierniczasz do szczegółów to użyła sygnału dźwiękowego, żeby przegnać Wojtka z DDR, bo chciała na nią wjechać, więc nie smuć tutaj o tym, że chciała przejechać po swoim pasie.
Yelonek
Yelonek 18.06.2026, 13:23:05 via Wykop
  • 1
@Substytut:

Art. 29. - [Używanie sygnału dźwiękowego lub świetlnego] - Prawo o ruchu drogowym.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2024.1251 t.j.Akt obowiązujący
Wersja od: 10 czerwca 2026 r. do: 23 czerwca
Yelonek - @Substytut: 

Art. 29. - [Używanie sygnału dźwiękowego lub świetlnego] - Pr...

źródło: image

Pobierz

16

Pentagon chwali Groka za 2000 celów w 96h

Pentagon chwali Groka za 2000 celów w 96h

Chatbot Muska dostępny na X oficjalnie uczestniczył w Operacji Epic Fury, wskazując cele dla ponad 2000 uderzeń w 4 dni, a zeznanie pod przysięgą wyszło na jaw nie przez Kongres, lecz przez pozew o zanieczyszczenie powietrza przy centrum danych w Memphis.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 18.06.2026, 05:41:05
  • 14
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    musk
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    informacje
Yelonek
Yelonek 18.06.2026, 11:19:05 via Wykop
  • 2
@Glacial: Żaden czatbot nie jest za to odpowiedzialny. Ludzie podjęli decyzję.
Yelonek - @Glacial: Żaden czatbot nie jest za to odpowiedzialny. Ludzie podjęli decyz...

źródło: image

Pobierz
skeeto666
skeeto666
skeeto666
17.06.2026, 13:27:43
  • 15
dieta od brokuła jak zawsze w formie #samochodoza #konfitura #elzera #lodz
skeeto666 - dieta od brokuła jak zawsze w formie #samochodoza #konfitura #elzera #lod...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yelonek
Yelonek 17.06.2026, 13:32:17 via Wykop
  • 0
@skeeto666: Po Łodzi niczego innego nie należało się spodziewać. To miasto to jeden wielki parking.
  • Odpowiedz
anonimowy_programista
anonimowy_programista
17.06.2026, 06:36:07
  • 4
O tym jak Full Self Driving Tesli uratowało faceta mającego atak serca w aucie. Syn zdalnie ustawił lokalizacje, a Tesla po prostu autonomicznie zawiozła ojca do szpitala.

#tesla #technologia #medycyna #szpital #elonmusk #ciekawostki
anonimowy_programista - O tym jak Full Self Driving Tesli uratowało faceta mającego a...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yelonek
Yelonek 17.06.2026, 06:59:38 via Wykop
  • 3
@anonimowy_programista: Gdyby nie zadzwonił do syna, to dojechałby do domu martwy. To też jest możliwy scenariusz z autonomicznymi samochodami. Czy w takich sytuacjach nie dzwoni się na 112? Czy w USA jest za drogo wzywać karetkę więc się tego nie robi?
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
17.06.2026, 06:39:02
  • 2
Zaklinam cie typie. In de nejm of gaaaaaadddddddd
The Marvelettes - Please Mr. Postman
#muzyka
asdfghjkl - Zaklinam cie typie. In de nejm of gaaaaaadddddddd
The Marvelettes - Pleas...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yelonek
Yelonek 17.06.2026, 06:54:03 via Wykop
  • 2
@asdfghjkl:

Kiedyś nagrały jeden numer z Panterą.

#metal

https://www.youtube.com/watch?v=13UgNvDJzUY
Yelonek - @asdfghjkl: 

Kiedyś nagrały jeden numer z Panterą.

#metal

https://www.yo...
  • Odpowiedz

3

Zastępca prezydenta miasta Piekar Śląskich oburzony istnieniem PRD

Zastępca prezydenta miasta Piekar Śląskich oburzony istnieniem PRD

Zakaz parkowania na Bytomskiej Był DONOS, jest reakcja policji i poważny problem dla mieszkańców, sklepikarzy i przedsię

krzysztof-ryzumowski
z
facebook.com
dodany: 17.06.2026, 05:51:18
  • 4
  • #
    parkowanie
  • #
    patoparkowanie
  • #
    piekaryslaskie
  • #
    prawo
  • #
    przepisy
Yelonek
Yelonek 17.06.2026, 06:23:18 via Wykop
  • 1
@ray7: Ktoś w urzędzie zje@#$%, ale ktoś napisał DONOS. JAKIŚ DONOSICIEL. ANONIMOWY. Trzeba siedzieć cicho. Nie umiesz sobie poradzić? Po prostu omiń jadący na Ciebie samochód. Przyciśnij się do ściany, bo kierowca przywiózł BUŁKI WĘDLINY i ON JEST W PRACY, wytwarza PKB.
Może po prostu kierowcy coś odpier@#$%, któryś z pieszych się wkurzył. A urzędnicy nie odpowiadają za swoje błędy, więc zapłaci urząd i mieszkańcy.
nickjuzmam
nickjuzmam
17.06.2026, 06:17:09
  • 6
#wojsko #systemkaucyjny #heheszki
nickjuzmam - #wojsko #systemkaucyjny #heheszki

źródło: 1000086742

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yelonek
Yelonek 17.06.2026, 06:17:56 via Wykop
  • 1
@nickjuzmam: Armia jest zmuszona się zorganizować. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Famine
Famine
16.06.2026, 21:22:37
  • 188
Za plusika należy się 400 złotych.
Zapraszam na wizytę kontrolną za 2 tygodnie :)

#heheszki #humorobrazkowy #konowalposting #lekarz100k #lekarz
Famine - Za plusika należy się 400 złotych.
Zapraszam na wizytę kontrolną za 2 tygodn...

źródło: temp_file6942888471163939459

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yelonek
Yelonek 16.06.2026, 22:00:31 via Wykop
  • 84
@Famine: Żona chciała się pobawić w lekarza. Powiedziałem, żeby przyszła w marcu 2029 roku.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Daniel

  • Poznań

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.11.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.03.2018

    Mikroblogger
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking