Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Orbis83
Orbis83

Orbis83

Dołączył 4 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 684
  • Znaleziska 672
  • Mikroblog 12
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

500

Wpuszczą do Europy aż 300 milionów kurczaków. Polski hit eksportowy zagrożony

Wpuszczą do Europy aż 300 milionów kurczaków. Polski hit eksportowy zagrożony

Kontrowersyjna umowa z krajami Ameryki Południowej może zalać unijny rynek setkami milionów kurczaków z Brazylii i Argentyny, które są produkowane nawet o 30 proc. taniej niż u nas. Jakby tego było mało, polscy hodowcy muszą jednocześnie odpierać potężną ofensywę ze strony Ukrainy oraz Chin.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 12.06.2026, 16:30:41
  • 83
  • #
    rolnictwo
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
Orbis83
Orbis83
Orbis83 przedwczoraj, 11:45:31 via Wykop
  • 0
By żyło się lepiej,dedykuję fanatykom PSL,PiSu,Po,lewicy, mam nadzieję,że konsekwencje waszych wyborów was srogo nagrodzą.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1575

Więzienie dla protestujących po śmierci Henryego Nowaka

Pokaż treści 18+

Więzienie dla protestujących po śmierci Henryego Nowaka

W UK już zapadły wyroki po proteście, który odbył się 2 TYGODNIE TEMU! w Southampton. 2 do ponad 3 lat więzienia za udział w zamieszkach. Sędzia stwierdził, że była to przemoc motywowana nienawiścią do policji. 11 policjantów rannych, ale nie podano jak poważne były te obrażenia.

kami888
z
news.sky.com
dodany: 13.06.2026, 22:11:30
  • 211
  • #
    nowak
  • #
    uk
  • #
    policja
Orbis83
Orbis83
Orbis83 przedwczoraj, 11:29:02 via Wykop
  • 5
Powstają państwa totalitarne na wzór stalinizmu w pełni kontrolowane,przy pomocy systemów, a durnym masa wmawia się ,że to no.na Białorusi jest zamordyzm,czy w innych jeszcze normalnych krajach,które skutecznie opieraja się NWO i podmiana całych społeczeństw oraz destabilizacji kontynentu.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1787

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

"Maciej Bonna - lekarz rodzinny, Chojnice. Przychód 760k."

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 20:33:05
  • 367
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
Orbis83
Orbis83
Orbis83 13.06.2026, 16:08:25 via Wykop
  • 3
Ja nie mając pamięci złotej rybki,przypomnę,że genezę ma to od Davida 19, PiS chcąc skorumpować, kadrę medyczną,żeby siedzieli cicho i wykonywali dyspozycję wariatów politycznych, szpryc, straszenia etc. z pensji 20 tys. które lekarz miał dodał na strzała dodatkami kolejne 60 tys. kasa raz dana grupie zawodowej jest nie do obniżenia.
Wszyscy,którzy to dostrzegali byli nazywani,plaskoziemcami, folkowymi czapeczkami et., uczciwi lekarze skupiający się na leczeniu,gnębieni,straszeni odebraniem prawa wykonywania zawodu.tak pis przepalił 300 mld.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

422

Ukraińcy mielą dziennie 1300 kacapów

Ukraińcy mielą dziennie 1300 kacapów

Siły Obrony Ukrainy zniszczyły 1300 okupantów w ciągu doby, a także 350 pojazdów i 80 systemów artyleryjskich. Straty Rosji ponad 1,38 mln

PIAN--A_A--KTYWNA
z
112.ua
dodany: 12.06.2026, 07:04:33
  • 160
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
Orbis83
Orbis83
Orbis83 13.06.2026, 07:06:01 via Wykop
  • -2
Myślę,że sytuacja jest identyczna również po stronie ukraińskiej a nawet znacznie gorsza biorąc pod uwagę liczbę ludności,dodatkowo każdy rozgarnięty zdaje sobie sprawę,że Ukraińcy przeprowadzają operacje propagandy medialnej na wszystkich możliwych mediach TV, internetach za pomocą opłacanych "ekspertów"że już,już prawie wygrają tylko dejta więcej pieniędzy, dla mnie to bratobójcza wojna, ginie i kalekami zostaje biedota, potężne malwersacje i owoce stoją zacumowane w Monako, wojna kiedyś się zakończy,kozłem ofiarnym już jest Polska.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2005

Wielka Brytania uruchomiła system kontroli internetu. Belfast płonie

Wielka Brytania w dniu wybuchu zamieszek w Belfaście, po ataku czarnoskórego nożownika, uruchomiła protokół cenzury internetu. Ofcom opublikował protokół reagowania, wymuszający usuwanie treści z mediów, gdy rząd uzna, że kryzys ma nastąpić. Protokół opracowano po ataku na dzieci w Southport.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 11.06.2026, 08:06:35
  • 212
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    imigranci
Orbis83
Orbis83
Orbis83 11.06.2026, 19:46:52 via Wykop
  • 1
@PrezydentUSA: Rosja jest na wojnie to normalne kary, Ukraińcy mają takie same,natomiast w UK jest walka z białą rasa.

2522

W Polsce powstała organizacja Black Justice wspierająca społeczność afrykańską

Organizacja wspiera proces osiedlania się w kraju migrantów z Afryki oraz walczy z rasizmem i dyskryminacją. Działalność tej fundacji jest w całości finansowana przez międzynarodowe organizacje bezpośrednio powiązane z siecią Sorosa.

Subsacharyjska-tarantula
z
blackjustice.org.pl
dodany: 11.06.2026, 11:00:32
  • 359
  • #
    imigracja
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
Orbis83
Orbis83
Orbis83 11.06.2026, 19:44:52 via Wykop
  • -1
Obca agentura,finansowana z zewnątrz, takie organizacje powinny być z marszu zalegalizowane na wniosek ABW, jako organizacja zagrażającą bezpieczeństwu publicznemu.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4593

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

W przyszłych latach nie jest planowane zwiększanie liczby miejsc na studiach medycznych ani otwieranie nowych kierunków lekarskich. Po rozmowach z MNiSW, które odbyły się w ubiegłym tygodniu, podtrzymaliśmy stanowisko, że nie ma potrzeby dalszego zwiększania limitu przyjęć na studia lekarskie.

cepheus
z
edukacja.rp.pl
dodany: 10.06.2026, 13:13:06
  • 532
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Orbis83
Orbis83
Orbis83 10.06.2026, 18:13:07 via Wykop
  • 1
Po co więcej?była by większą konkurencja zarabiali by mniej,dostęp i jakość usług była by lepsza,a to nie może tak być, kolejna kasta,która blokuje dostęp do zawodu, a trzeba lekarzy z pasją, powołaniem nie tylko kasa sie powinna liczyć.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

626

"Mandat za pizzę z krewetkami. Fiskus tłumaczy się z podatkowych prowokacji"

"Mandat za pizzę z krewetkami. Fiskus tłumaczy się z podatkowych prowokacji"

"Urzędnicy podszywają się pod klientów i sprawdzają, czy sprzedawca wypełnia podatkowe obowiązki. Za błędy są mandaty. Mamy prawo do prowokacji, musimy też dbać, aby pieniądze na zakupy były wydawane efektywnie tłumaczy Krajowa Administracja Skarbowa."

paramedix
z
rp.pl
dodany: 05.06.2026, 10:51:22
  • 183
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    pizza
  • #
    vatowcy
Orbis83
Orbis83
Orbis83 06.06.2026, 13:42:22 via Wykop
  • 2
Wstydu nie macie, wina durnych popisowych wyborców
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1016

Ukraińska modelka pędziła w Warszawie 220 km/h. Mamy komentarz policji

Ukraińska modelka pędziła w Warszawie 220 km/h. Mamy komentarz policji

Media społecznościowe obiegły nagrania, na których widać, jak ukraińska celebrytka pędzi przez centrum Warszawy. Na jedn

Sopel74
z
o2.pl
dodany: 05.06.2026, 17:59:53
  • 151
  • #
    polska
  • #
    ukraina
Orbis83
Orbis83
Orbis83 06.06.2026, 13:40:35 via Wykop
  • 1
Jej wolno,natomiast ty Polaku obywatelu 3 kategorii w swoim kraju za......dalaj na ich przywileje oraz politycznych zdrajców i pasożytów.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

795

Skandal z udziałem pary policjantów z Łodzi na lotnisku w Warszawie.

Skandal z udziałem pary policjantów z Łodzi na lotnisku w Warszawie.

Funkcjonariusze ukradli złotą biżuterię. Nie wiadomo, ilu karatowy był złoty łańcuszek, na którego pokusili się policjanci z Łodzi podczas podróży służbowej. Wiadomo, że skandaliczne zachowanie dotyczyło naczelnika jednego z wydziałów VII Komisariatu KMP

blastocysta
z
expressilustrowany.pl
dodany: 05.06.2026, 12:14:59
  • 64
  • #
    policja
  • #
    afera
  • #
    kryminalne
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
Orbis83
Orbis83
Orbis83 06.06.2026, 13:38:16 via Wykop
  • 0
Jest taki powiedzenie,policjant,kr....wa i złodziej na jednym jadą wozie, tutaj akurat się sprawdziło, jest wielu porządnych ludzi w tej formacji i jeszcze więcej kanalii.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2414

Minister Marta Cienkowska nie odpuszcza. Artyści górą XD

Minister Marta Cienkowska nie odpuszcza. Artyści górą XD

Dodatkowe 200 mln zł popłynie do artystów. A właściwie do organizacji, nad którymi nikt nie panuje

Ruryk
z
telepolis.pl
dodany: 06.06.2026, 08:48:20
  • 305
  • #
    cienkowska
  • #
    ozz
  • #
    reprograficzna
  • #
    oplatareprograficzna
  • #
    polityka
Orbis83
Orbis83
Orbis83 06.06.2026, 13:33:16 via Wykop
  • 2
@mimmo: następnym razem pizza w Jagodnie za swoje, może nawet będziecie musieli w domu robić,bo dobija resztę tych małych biznesów.

2678

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Protestujących przed placem budowy urzędników inwestor zignorował. Nie wpuścił nawet ściągniętej na miejsce straży miejskiej i policji. - Nie będziemy tego komentować. Mamy swoje sposoby postępowania - Przekazała przez telefon przedstawicielka firmy dewelopera RJS House z Legionowa.

Dr-Livingstone
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 06.06.2026, 08:04:30
  • 273
  • #
    nieruchomosci
  • #
    patodeweloperka
  • #
    antykapitalizm
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
Orbis83
Orbis83
Orbis83 06.06.2026, 13:31:25 via Wykop
  • 1
W sumie ciekawe pod względem prawnym,jakby takie drzewa nie wycinać,a przesadzić w inne miejsce (pewnie takie stare i duze nie da rady),hipotetycznie czy by to było złamanie prawa,czy nie?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1465

ZUS w górę o 79 proc. Kwota wolna nie drgnęła ani o złotówkę

ZUS w górę o 79 proc. Kwota wolna nie drgnęła ani o złotówkę

Przez pięć lat rosły pensje, ZUS i świadczenia. Kwota wolna od podatku nadal wynosi 30 tys. zł.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 04.06.2026, 17:13:26
  • 252
  • #
    podatki
  • #
    polska
  • #
    finsnse
Orbis83
Orbis83
Orbis83 05.06.2026, 13:02:10 via Wykop
  • 10
A czego oczekujecie jak masy głosują od 37 lat na to samo gow....no tylko w innym papierku i oczekują zmian, to to jest normalne ? jeszcze potrafią skakać z sobie do oczu i bronić takich politycznych kłamców,często przekreciarzy, karierowe kanalie, syndrom sztokholmski.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

515

Z lubelskiego ratusza zniknęła ukraińska flaga. Ukrainy

Z lubelskiego ratusza zniknęła ukraińska flaga. Ukrainy

Od ponad czterech lat powiewała w towarzystwie flagi Polski, UE i Lublina. Zawisła jako gest solidarności z narodem ukrainy.

PiotrPiter
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 31.05.2026, 11:20:31
  • 85
  • #
    lublin
  • #
    ukraina
Orbis83
Orbis83
Orbis83 01.06.2026, 04:32:36 via Wykop
  • 9
To tylko świadczy jak są lublinianie wytresowani jak pieski w cyrku, że tyle wisiała i nikt z tym nic nie robił, nawet w wyborach samorządowych sobie nie poradzili z tym "obcym elementem"
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1206

Podatek od deszczu 2026 - kościoły zwolnione z podatku. W końcu to inny deszcz.

Podatek od deszczu 2026 - kościoły zwolnione z podatku. W końcu to inny deszcz.

Podatek od deszczu uderzy we wszystkich, tylko nie kościoły i związki wyznaniowe. Ktoś jest w stanie wytłumaczyć czym różni się wybetonowany parking pod kościołem od firmowego?

PanStrasznieZuy
z
infor.pl
dodany: 31.05.2026, 07:30:15
  • 224
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    kosciol
Orbis83
Orbis83
Orbis83 01.06.2026, 04:28:51 via Wykop
  • 4
Podatek od deszczu, podatek od oddychania, podatek od pracy,podatek od logicznego myślenia etc.itp., gdzie my żyjemy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

545

Będzie drugi pogrzeb Bandery? Wołodymyr Zełenski chce sprowadzić prochy

Będzie drugi pogrzeb Bandery? Wołodymyr Zełenski chce sprowadzić prochy

Prochy Stepana Bandery mogłyby zostać przeniesione do jego kraju. Zgadza się na to rodzina dawnego przywódcy ukraińskich nacjonalistów. Grób Bandery znajduje się w Monachium, gdzie przebywał po II wojnie światowej. Szef ukraińskiego IPN Ołeksandr Ałfiorow przekazał, że istnieją jednak obawy o bezpie

santa-maria-de-la-rosa
z
polsatnews.pl
dodany: 28.05.2026, 14:34:17
  • 129
  • #
    wojna
  • #
    historia
  • #
    faszyzm
  • #
    bandera
  • #
    upa
  • #
    ludobojstwo
Orbis83
Orbis83
Orbis83 29.05.2026, 04:19:55 via Wykop
  • 11
Patrzcie hujki na kogo głosujecie od lat, czy to PiS ,czy Po z PSL i komuchami to są polskie rządy ? jakie interesy reprezentują polskie ?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

657

58% Ukraińców popiera militarne wsparcie Polski w razie ataku Rosji

58% Ukraińców popiera militarne wsparcie Polski w razie ataku Rosji

Wbrew skarpetosceptycznym narracjom 58 procent Ukraińców poparłoby udział Sił Zbrojnych Ukrainy w obronie Polski - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Rating Group. Wśród ankietowanych największe poparcie uzyskały państwa bałtyckie, a absolutnym liderem jest Litwa.

otonavauni
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 28.05.2026, 16:39:05
  • 228
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    geopolityka
Orbis83
Orbis83
Orbis83 29.05.2026, 04:17:11 via Wykop
  • 23
Trzeba być ciężkim frajerem i nie znać wschodniej mentalności,żeby to łykać jak pelikan.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

417

Mieli kupić dom. Od trzech lat nie chcą się z niego wyprowadzić

Mieli kupić dom. Od trzech lat nie chcą się z niego wyprowadzić

Pani Bożena chciała sprzedać dom wart 720 tysięcy złotych. Zaufała agentce nieruchomości i zgodziła się, by przyszli kupcy najpierw w nim zamieszkali. Od tamtej pory minęły trzy lata. Do sprzedaży nie doszło, lokatorzy nie chcą się wyprowadzić

Kolekcjoner_dusz
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 27.05.2026, 14:23:05
  • 163
  • #
    prawo
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    bekazpodludzi
Orbis83
Orbis83
Orbis83 29.05.2026, 04:16:03 via Wykop
  • 0
@not-sweet: to nie jest "glupota' to zamierzone działanie "rządzących" potrafią przepisy emerytalne zmienić w jeden wieczór,tego nie potrafią zrobić,do Polaków dalej nie dociera na kogo głosują i kto nami rządzi.

25

Tak Amerykanie uciekali z Wietnamu

Tak Amerykanie uciekali z Wietnamu

To była największa ewakuacja, jaką kiedykolwiek przeprowadzono przy użyciu śmigłowców. 30 kwietnia 1975 roku amerykańscy żołnierze i pracownicy konsularni, wraz z tysiącami Wietnamczyków, zostali ewakuowani z oblężonego Sajgonu. Uciekali przed komunistami z Północy zbliżającymi się do stolicy

Histmag
z
histmag.org
dodany: 26.05.2026, 14:42:55
  • 6
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    wietnam
Orbis83
Orbis83
Orbis83 28.05.2026, 19:25:43 via Wykop
  • -1
Wydaje mi się,że druga największa ewakuacja żołnierzy USA byłaby jakby Rosja napadla na Polskę
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

562

NOWY PATENT NA MASOWĄ MIGRACJĘ

NOWY PATENT NA MASOWĄ MIGRACJĘ

Nowy sposób na zalanie Polski obcokrajowcami? Studia stają się furtką dla migrantów z Afryki.

programista30k
z
youtube.com
dodany: 27.05.2026, 22:14:51
  • 85
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    migranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    ukraina
Orbis83
Orbis83
Orbis83 28.05.2026, 19:19:44 via Wykop
  • 1
@il682: dokładnie te g---o uczelnie żerują na kasie nas wszystkich,podatników na lepka dostają nasza kasę od złodziejskiego państwa,ja bym z tym zaraz zrobił porządek to z tych ponad 300 szkółek zostało by ze 60, teraz byle idiota ma papier, a intelektem niejednokrotnie przewyższają chłopaki po zawodówce.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.02.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 31.01.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking