Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
kankes
- 74
konto usunięte via Wykop
- 182
@kankes: to bait jakiś, ludzie nie są aż tak głupi (są?)

camelinthejungle
via iOS- 362
@kankes: wykopek napisał, wykopek skomentował, wykopek przyniósł na wykop, wykopki będą komentować. Tak tu się żyje.
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Punkt_M: od kogo wy są i jaką z tej działalności pragniecie wynieść korzyść?
@Nowystaryziel: z doświadczenia mogę powiedzieć - wszystkie promęskie inicjatywy, które już na wstępie takie szumne deklaracje rzucają, jakieś p---------e o "wędce a nie rybie", to będą albo agentury, skok na kasę, polityczna agitka albo jakieś sekty. Najprawdopodobniej wszystko powyższe. W najlepszym razie to są jakieś normiki z megalomańskim ego, odbiją się od blackpilaków jak kauczukowa piłeczka od betonowej ściany.
Jak chcemy ich, a może raczej – was, wspierać? Przede wszystkim
- 12
#punktm
Polski chłop w "wieku produkcyjnym" polskiemu społeczeństwu potrzebny jest w dwóch przypadkach:
-kiedy trzeba zapierdzielać ponad siły za psi kuj, płacąc przy tym ogromne podatki;
-kiedy trzeba "iść na wojnę" umierać w okopach;
Polski chłop w "wieku produkcyjnym" polskiemu społeczeństwu potrzebny jest w dwóch przypadkach:
-kiedy trzeba zapierdzielać ponad siły za psi kuj, płacąc przy tym ogromne podatki;
-kiedy trzeba "iść na wojnę" umierać w okopach;
źródło: WhatsApp Image 2026-05-28 at 09.48.26
Pobierz@Punkt_M: już biegnę, żeby mnie jakiś dron zabił w tych okopach. O niczym innym nie marzę i do niczego innego nie jestem potrzebny
- 7
1. Kobiety są bardziej wybiórcze niż mężczyźni, jeśli chodzi o wygląd, w większości oczekują, że mężczyzna będzie przystojny.
2. Obiektywnie przystojnych ludzi, w tym mężczyzn jest mniej niż przeciętnych (a przeciętnych kobiety w większości uważają za nieatrakcyjnych).
3. Kobiety narzekają, że nie ma wielu wystarczająco dobrych mężczyzn do relacji, przez co rozumieją przystojnych i ogarniętych mężczyzn z dobrymi intencjami.
4. Wykorzystują to na potęgę przystojni mężczyźni którzy często mają złe intencje.
5. W efekcie kobiety
2. Obiektywnie przystojnych ludzi, w tym mężczyzn jest mniej niż przeciętnych (a przeciętnych kobiety w większości uważają za nieatrakcyjnych).
3. Kobiety narzekają, że nie ma wielu wystarczająco dobrych mężczyzn do relacji, przez co rozumieją przystojnych i ogarniętych mężczyzn z dobrymi intencjami.
4. Wykorzystują to na potęgę przystojni mężczyźni którzy często mają złe intencje.
5. W efekcie kobiety
@kankes: Czasami mnie zastanawia czemu wy piszecie jakby to był problem albo jakaś negatywna rzecz. Ja się wypisałem z tego lata temu i naprawdę jest lepiej. Nie analizuję, nie sprawdzam. Są, chodzą, oddychaja i żyją swoim życiem. Każdy doslownie każdy mój znajomy po 30 który jest w związku ma partnerkę z którą nie wytrzymałbym w jednym pomieszczeniu dłużej niż godzinę. Dziewczyny za którym płakałem teraz wyglądają tak że nie dałbym
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 410
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 250
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Niezależna = zero facetów od 3 lat i bardzo się tym chwali
@kankes: Nie zero facetów bo się puszcza ale bez związku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 11
#punktm
Dwie przyczyny niskiej dzietności w Polsce:
- brakuje pewnie z 4mln młodych, zdrowych kobiet;
- obciążenia psychiczne;
Fajnie,
Dwie przyczyny niskiej dzietności w Polsce:
- brakuje pewnie z 4mln młodych, zdrowych kobiet;
- obciążenia psychiczne;
Fajnie,
źródło: WhatsApp Image 2026-05-21 at 07.30.13
Pobierz@Punkt_M: ja prosty imigrant w UK na tirach. Czyli jedna z najbardziej pogardzanych branż.
I.w 5 lat Sam odłożyłem na połowę dużego domu w mieście w środkowej Anglii 15 min piechotą od uniwersytetu.
Teraz wystarczy że 5-6 miesięcy w roku popracuję i mam na wszystkie totalnie oplaty, łącznie z 4 miesięcznym urlopem w tropikach.
Więc jakim cudem wykształceni Anglicy narzekają, ? Przecież to żaden problem odłożyć na dom, szczególnie jak
I.w 5 lat Sam odłożyłem na połowę dużego domu w mieście w środkowej Anglii 15 min piechotą od uniwersytetu.
Teraz wystarczy że 5-6 miesięcy w roku popracuję i mam na wszystkie totalnie oplaty, łącznie z 4 miesięcznym urlopem w tropikach.
Więc jakim cudem wykształceni Anglicy narzekają, ? Przecież to żaden problem odłożyć na dom, szczególnie jak
Wszystko zgodnie z planem chazarów na Polskę, ale to się zaczęło w 1968, jak przez świat przetoczyła się wielka fala lewactwa, wolna miłość (cielesność bez uczuć), dzieci kwiaty i cała reszta innych bzdetów. Od tamtej pory całkowicie niszczona jest podstawowa komórka społeczna, jaką jest rodzina.
- 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kankes: bym poprawil w kazdym na julka 15lvl
- 22
#punktm
Zawsze jak w mediach poruszany jest temat "problemów mężczyzn" to jako ekspertów dają baby całkowicie odklejone od naszych problemów ALBO - jeszcze gorzej - młodego faceta z "uprzywilejowanego" domu, typu dziadek był zbrodniarzem wojennym, ojciec komunistycznym prokuratorem a syneczek od małego żyjący na majątku skradzionym Polakom tłumaczy, że w sumie nie jest tak źle, bo wystarczy mieć własną siłownię w domu i w weekend wysokczyć do klubu w lambo i
Zawsze jak w mediach poruszany jest temat "problemów mężczyzn" to jako ekspertów dają baby całkowicie odklejone od naszych problemów ALBO - jeszcze gorzej - młodego faceta z "uprzywilejowanego" domu, typu dziadek był zbrodniarzem wojennym, ojciec komunistycznym prokuratorem a syneczek od małego żyjący na majątku skradzionym Polakom tłumaczy, że w sumie nie jest tak źle, bo wystarczy mieć własną siłownię w domu i w weekend wysokczyć do klubu w lambo i
źródło: WhatsApp Image 2026-05-18 at 07.41.21
PobierzByłem wychowywany głównie przez kobiety, ale na szczęście szybko wyleciałem z domu (po maturze) i zderzyłem się z realnym światem. Przez 2-3 lata dostawania w łeb i w dupę od rzeczywistości zrewidowałem bajki wpajane w domu i w szkole. I z perspektywy czasu wiem, że miałem szczęście. Gdybym spędził w domu rodzinnym czas do np. 30 roku życia, to byłby koniec, nie odnalazłbym się w samodzielności. Żeby nie było, cenię ogromnie mamę,
Zawsze jak w mediach poruszany jest temat "problemów mężczyzn" to jako ekspertów dają baby całkowicie odklejone od naszych problemów ALBO - jeszcze gorzej - młodego faceta z "uprzywilejowanego" domu, typu dziadek był zbrodniarzem wojennym, ojciec komunistycznym prokuratorem a syneczek od małego żyjący na majątku skradzionym Polakom tłumaczy, że w sumie nie jest tak źle, bo wystarczy mieć własną siłownię w domu i w weekend wysokczyć do klubu w lambo i laski same
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
czemu, jak już "coś się dzieje" na uczelniach to niemal zawsze:
-jest to kierowane głównie/wyłącznie do kobiet;
-jest to długofalowo skrajnie szkodliwie społecznie?
@Punkt_M: właśnie dlatego.
@Punkt_M: po to, abyś zrozumiał, że dopuszczenie ich do życia publicznego było jednym z największych błędów
- 8
#punktm
Gdybyś zatrudnił się w styczniu 2017 i cały czas zarabiał średnią krajową, to do końca 2026r. zarobiłbyś 560k PLN. Na początku zarabiałbyś 3050zł netto a dziś 6800.
Zaledwie w 10 lat wartość złotówki spadła o ponad 50%. Jakiekolwiek oszczędzanie po 2020r. straciło sens, a wartość nabywcza przeciętnego wynagrodzenia od pandemii spada rok rocznie o ok 10-15%.
Na
Gdybyś zatrudnił się w styczniu 2017 i cały czas zarabiał średnią krajową, to do końca 2026r. zarobiłbyś 560k PLN. Na początku zarabiałbyś 3050zł netto a dziś 6800.
Zaledwie w 10 lat wartość złotówki spadła o ponad 50%. Jakiekolwiek oszczędzanie po 2020r. straciło sens, a wartość nabywcza przeciętnego wynagrodzenia od pandemii spada rok rocznie o ok 10-15%.
Na
źródło: WhatsApp Image 2026-05-11 at 23.03.54
Pobierz@Punkt_M: nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy. Do tego elity zmierzają.
- 42
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Punkt_M: czysta prawda
- 18
@Jan_Szelest: Szkoda tylko, że gdyby ktoś tak powiedział w mediach, to stare baby zaraz zaczęłyby wyzywać od tchórzy, a młode od rasistów - bo jak to tak, Polak nie chce bronić Warszawy w której pracuje kilkadziesiąt tysięcy obcokrajowców, którzy od razu stąd wyjadą i wrócą jak tylko wojna się skończy...











