Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Cztero0404

Cztero0404

Dołączył 4 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 61728
  • Znaleziska 16139
  • Mikroblog 45589
  • Obserwujący 44
  • Obserwowane 1
Emcis8
Emcis8
2 godz. i 37 min temu
  • 56
Ja kładący się spać ze świadomością, że to ostatni mundial Leo i CR7 i nie trzeba będzie więcej czytać tych podludzkich dyskusji Messi vs Ronaldo

#mecz
Emcis8 - Ja kładący się spać ze świadomością, że to ostatni mundial Leo i CR7 i nie t...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404 7 min temu via Wykop
  • 0
@first:
Cztero0404 - @first:

źródło: Opera Zrzut ekranu_2026-06-28_115526_www.meczyki.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
9 godz. i 46 min temu
  • 128
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404 4 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404 2 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404 1 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 1
byłem kilkukrotnie w stanach i tamtejsze kobiety to jest prawdziwy koszmar.


@Brylant: W sumie to nie sposób odmówić ci racji, może inaczej. Zależy które ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aczkolwiek Stany Zjednoczone to dziwny kraj, jak zakładam ciuchy które w Polsce uważamy za normalne kiedy tam jestem czyli na przykład czysty t-shirt i jeansy albo coś takiego to oni się potrafią pytać czy na randkę idziesz xD
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404 1 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
dokładnie, tam nie można źle się ubrać. Z jednej strony nie powoduje to spiny i każdy chodzi tak jak jemu wygodnie i modnie. Z drugiej strony jest nam ciężko się przyzwyczaić do takiego niechlujstwa


@Brylant: Też wydaje mi się, że przede wszystkim wszystko zależy od tego co nazywasz niechlujstwem. Wiadomo, że może nie na wesele, ale ja na przykład niemiałbym problemu z tym żeby pójść gdzieś w piżamie tylko pod
  • Odpowiedz

331

Maleje poparcie dla osób LGBT+. Jak wypadają Polacy?

Maleje poparcie dla osób LGBT+. Jak wypadają Polacy?

Na świecie spada społeczne poparcie dla osób queerowych - wynika z międzynarodowego sondażu.

VoxClamantisInDeserto
z
dw.com
dodany: 23 godz. i 54 min temu
  • 155
  • #
    swiat
  • #
    polska
  • #
    lgbt
  • #
    4konserwy
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    wydarzenia
Cztero0404
Cztero0404 5 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 3
Dotąd poparcie było sztucznie napędzane rzymiańską kasą, która chyba została odcięta po wyborze Trumpa. No i z czasem u coraz większej ilości ludzi po prostu coś pęka i nie wytrzymują już tego zidiocenia.


@FrozenShade: Przede wszystkim to poparcie dla LGBT absolutnie nigdy nie było jakieś duże, ale to próbowano na ludziach wywierać presję społeczną i wmawiać ludziom, że jest duże bo zwyczajnie zarabiano na tym pieniądze na przykład. Jakby nie
Cztero0404
Cztero0404 5 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
Swoją drogą, dlaczego zaprzestano rozwijanie tego skrótu


@Fist_Of_Truth: Powód jest bardzo prosty, LGBT to jest przede wszystkim slogan reklamowy, krótki wyraz łatwy do zapamiętania dla ludzi.
Cztero0404
Cztero0404 5 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 7
Polacy nie są głupi i nigdy tego nie popierali w zdecydowanej większości.


@velmar: LGBT to popierała głównie #bekazlewactwa i ludzie którzy mieli z tego pieniądze ewentualnie.
Cztero0404
Cztero0404 5 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 1
Poparcie ale chyba finansowe tych inicjatyw maleje, a jak ktoś sobie dla sprawy uciął ptaka albo c---i cóż... na pewno miał swoje 5 minut sławy.


@tomasz-aleksander-barania: Po prostu osoby z problemami psychicznymi zostały okaleczone.
Cztero0404
Cztero0404 5 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 3
@mrjetro: Można się śmiać, ale biorąc pod uwagę w jakim kontekście używano tych słów przez ostatnie lata to tak to jest komplement xD Jeszcze incel bo nim w sumie zostawał każdy kto po prostu zaczynał mówić o pewnych patologiach jak druga strona oponenci nie mieli argumentów.
Cztero0404
Cztero0404 5 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 2
Skończyła się kasa od rządu usa


@Pytalski_malopolan: Nawet nie od rządu USA, tak długo jak firmom różnym opłacało się na przykład sprzedawać skarpetki z tęczową flagą albo tęczowe torby w imię tolerancji i walki z korporacjami xDDDD dla julek w kolorowych włosach i gejów w crop topach tak długo to żarło.
Cztero0404
Cztero0404 5 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 1
Przecież wiadomo że ta cała ideologia LGBTQIA+ jest sztucznie napędzana przez lewactwo,


@eko-port-karnowski: Nawet nie lewactwo, firmy tak długo szły w jednym szeregu razem z LGBT dopóki im się to opłacało bo jakaś Julka na przykład kupiła skarpetki albo torbę na zakupy z tęczą xD
Cztero0404
Cztero0404 5 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 3
Nie rozumiem co znaczy poparcie dla osób LGBT. Co niby mam rozbić w związku z tym? Nic nie mam do tego, co kto ma w spodniach i jak tego używa. Mało mnie to interesuje. Nie jest normalne opieranie całego swojego życia w społeczeństwie, głównie na sferze około seksualnej i wymachiwanie tym przed każdym napotkanym przechodniem.


@kabiz: Oczywiście, że tak. Masz rację, natomiast pewna grupa skrzywionych osób w naszym społeczeństwie uważa
Cztero0404
Cztero0404 5 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 6
@EmilioEstevez: No, ale jak to? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież według #bekazlewactwa takie zdjęcia są zawsze wyciągnięte z kontekstu i źle interpretowane przez złych prawaków xDDDD
Cztero0404
Cztero0404 1 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
no a o samookaleczeniach nie wolno mówić bo ban itd.


@nickszalinski: Jak lekarz im zrobił operację z chłopa na babę albo z baby na chłopa to nie jest samookaleczenie
sikpi
sikpi
5 godz. i 15 min temu
  • 15
Taka prawda ale wykopki nie są gotowe na takie dyskusje

#motoryzacja #samochody #polskiedrogi
sikpi - Taka prawda ale wykopki nie są gotowe na takie dyskusje 

#motoryzacja #samoc...

źródło: 1000021049

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404 4 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 67
@c00kier: Przede wszystkim to bardzo ciężko oto żeby pewna grupa osób rozumiała pewne rzeczy jeśli ci ludzie mają mentalność NPC typowego na zasadzie jadę i ch#! wszyscy mają mi ustąpić złe drogi, złe przepisy, zła policja, złe fotoradary, złe światła, zły kraj, źli rowerzyści, złe chodniki bo nie można na nich parkować i źli ludzie którzy po nich chodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404 2 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
to odburknęła, że to jej auto i nim się na piątce nie jeździ xD


@NuklearnySzpadel: To może niech sobie żuka kupi, ma 3 biegi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404 2 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 3
każdy kto pisze, ze jeździ szybko, ale bezpiecznie jest debilem, który nie zna wzoru na energię kinetyczną


@mvmxks: To są po prostu ludzie którzy chcą mieć spotkanie z fizyką jak Magik i są bohaterami dopóki nic się nie stanie ewentualnie dopóki policja ich nie zawinie albo ktoś im nie wpier....
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404 2 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
przeciez mentalnosc NPC to maja wlasnie wykopki, wykonac od A do Z wszystkie przepisy jak jakies oskryptowane boty xddd


@UjogromemGoNazwali: Jeśli przerasta cię znajomość podstawowych przepisów ruchu drogowego i na przykład to, że po chodniku się nie jeździ to problem nie jest z wykopkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404 2 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 2
Wykopki to marza o karze smierci za przekroczenie predkosci o 1 kmh


@UjogromemGoNazwali: Nie, absolutnie i przestań robić fikołki. Jest zasadnicza różnica między jechaniem 60 km/h na odcinku gdzie masz 50 km/h a między tym, że ktoś grzeje 70-80 albo więcej na przykład.
  • Odpowiedz
WLADCA_MALP
WLADCA_MALP
11 godz. i 39 min temu
  • 1
Czy to już jest odpowiednie tło aby zostać youtuberem, czy jeszcze coś dodać (i co poza mordą)?
#zdjeciatarzana #gry #youtube #figurki #hobby #playstation #ps4 #ps5 #nocnazmiana
WLADCA_MALP - Czy to już jest odpowiednie tło aby zostać youtuberem, czy jeszcze coś ...

źródło: 1000012687

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404 6 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
@WLADCA_MALP: Spoko figurki z South Parku masz, ale to tak na marginesie. Myślę, że masz nawet lepsze tło i więcej jak spora część ''wielkich'' youtuberów/streamerów itp Prawdą jest to, że spora część z tych ludzi walczy na przykład z brakiem napędu w nowych konsolach mówiąc swoim widowniom żeby nie kupowali a później sami to kupują xD Tak samo jest z grami krzyczą na prawo i lewo o złej cyfryzacji rynku,
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404 2 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
niestety mam wrażenie, że pudełka zaraz przejdą do historii. Wydania fizyczne i w ogóle posiadanie


@WLADCA_MALP: Ostatnio pisałem o tym i wszyscy twierdzili twardo, że p!d0(L)e głupoty i w sklepach można kupić normalnie gry. W empikach, media expert, supermarketach gdzie kiedyś były gry i ja najczęściej bywam od dawna tych gier nie ma.
  • Odpowiedz
HubertOlkowski
HubertOlkowski
13 godz. i 53 min temu
  • 1
#friz Kostek wydawał się być gościem z potencjałem, na szczęście poszedł do FOMO i okazał się niedojrzałym piotrusiem panem z Pato historia, kompleksem wyższości i absolutnym brakiem samo refleksji. Dobrze że to wyjaśnił
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404 6 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 1
Kostek wydawał się być gościem z potencjałem, na szczęście poszedł do FOMO i okazał się niedojrzałym piotrusiem panem z Pato historia, kompleksem wyższości i absolutnym brakiem samo refleksji. Dobrze że to wyjaśnił


@HubertOlkowski: Dla mnie od początku ten chłopak to jest jakby to powiedzieć? Kalka takiego piłkarza którego biorą z akademii bo miał być wybitny drugi Leo Messi trzeci Cristiano Ronaldo a później się okazuje, że nie spełnia pokładanych w
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404 2 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 1
a przychodzą na casting tacy?


@razdwatrzy55: Przychodzą. Na przykład pamiętam, że w tym t5m3 jakieś laski odprawili z kwitkiem mówiąc, że zadzwonią po nie jak będą potrzebowali kogoś do robienie kontentu +30 (wyglądały tak plus minus na 28 lat). Ja kojarzę z tych castingów głównie jakieś typowe blondynki które myślą, że są jakieś wybitne bo są żyją i chcą być influ albo mają 1000 followersów na tik toku ( ͡
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404 4 godz. i 30 min temu
  • 2
W sumie jak to jest, że na Ukrainie jest wojna a jednocześnie Polska jest zalewana na przykład słodyczami roshen i zupkami chińskimi reeva wyprodukowanymi na Ukrainie? xD #polityka #polska #gospodarka #gotujzwykopem #zupkachinska
Cztero0404 - W sumie jak to jest, że na Ukrainie jest wojna a jednocześnie Polska jes...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2026-06-28_073133_www.google.com

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404
Autor
2 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 0
a co ma jedno z drugim wspólnego, jak jest wojna to co, każdy zakład w całym kraju ma produkować naboje, czy co? na ukrainie tez jest duzo polskich produktów, jak się opłaca to się sprowadza, i to działa w obie strony.


@varres: Tak na Ukrainie jest również dużo zapewne nawet bardzo dużo polskich produktów, ale w Polsce nie ma otwartego konfliktu zbrojnego od kilku lat i to Polska i Polacy
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm
20 godz. i 45 min temu
  • 0
#samochody A Wy co musicie w 30 stopniach w piwnicy swojej siedziec jak zwierzeta, bo nie macie tesli? XD xD xD ja mam bo mbie stac i w upaly moge sie tam schlodzic
fremmm - #samochody A Wy co musicie w 30 stopniach w piwnicy swojej siedziec jak zwie...

źródło: Screenshot_20260627_151558_Tesla

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404 4 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
bo nie macie tesli? XD


@fremmm: Na ch#! mi tesla? Jak jedzie tesla w pobliżu to się zaczynam zastanawiać dlaczego słyszę coś pomiędzy odkurzaczem i czajnikiem elektrycznym ( ͡° ͜ʖ ͡°) @murdoc Mi ostatnio ktoś pisał, że w 2026 roku mógłby jeździć autem nawet bez klimatyzacji i radia bo stara motoryzacja była lepsza xDDDD
  • Odpowiedz
Ciasto_z_Truskawkami
Ciasto_z_Truskawkami
15 godz. i 7 min temu
  • 0
Cześć, szukam jakiegoś fajnego sedana lub Suv do tak 40tyś można 45tyś. Najbardziej zależy mi na tym aby był mało awaryjny i sprawdził się na trasach jak i lokalnej jeździe. Fajnie jakby miał jakiś silnik typu 2.0.
Myślałem aby szukać hondy accord 2.0 albo 2.4 benzyna. Ma świetne opinie i dobrze trzyma cenę. Ale chętnie poczytam o innych. Bo wsm nie chce kupić skarbonki, tylko cieszyć się i korzystać z auta na
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404 4 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
Cześć, szukam jakiegoś fajnego sedana lub Suv do tak 40tyś można 45tyś. Najbardziej zależy mi na tym aby był mało awaryjny i sprawdził się na trasach jak i lokalnej jeździe.


@Ciasto_z_Truskawkami: Bardzo dobrze, w takim razie wejdź na Otomoto, OLX zamiast na wykop. Honda Accord jest spoko, ale te chodny które masz w Polsce to już po prostu mocno wiekowe się zaczynają robić w większości.
  • Odpowiedz
szczurek_87
szczurek_87
13 godz. i 6 min temu
  • 2
Nawet ładna jest ta nowa Dacia Striker.

Źródło obrazka

#motoryzacja #samochody #dacia
szczurek_87 - Nawet ładna jest ta nowa Dacia Striker. 

Źródło obrazka

#motoryzacja ...

źródło: 15196

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404 4 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
Nawet ładna jest ta nowa Dacia Striker.


@szczurek_87: O nie napisałeś, że Dacia jest ładna w kraju gdzie tylko stara dobra motoryzacja albo 15-20 letnia Niemiecka klasa premium, ewentualnie jakiś chińczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JNaGGyBaNg
JNaGGyBaNg
przedwczoraj, 22:27:16
  • 14
C--j, powiem to. Nawet dobrze się ogląda tego vloga Kiszaka. Trochę stary vibe Drakula daje. Widocznie to jeden z tych przypadków, gdzie gry faktycznie mają zły wpływ na człowieka xdd
#kiszak
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404 5 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
Widocznie to jeden z tych przypadków, gdzie gry faktycznie mają zły wpływ na człowieka xdd


@JNaGGyBaNg: Nic nowego, jak chcesz być normalny to nie możesz siedzieć całe życie w domu i się alienować od społeczeństwa xD
  • Odpowiedz
ki-shak
ki-shak
wczoraj, 04:27:40
  • 1
Mam pytanie, może mondre, może gupie, nie wiem #pdk

Czy Kiszak został weganinem z własnego wyboru, czy był to warunek dostępu do atrybutów wiedźmy pewnej Larwy?

#kiszak
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404 5 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 1
niech sobie je co chce, j---c sie go powinno za to co mowi, zachowuje sie i jak narzuca swoje zdanie na innych, a nie co tam sobie w domu robi


@tomeg123: W sumie to, że jest weganinem/jego wygląd jest związane z tym co robi po patrz. Wzywał wszystkich od sojaków kiedyś a sam wygląda jak jeden z nich. Jak zacząłem pisać o tym na wykopie i cisnąć bekę z innymi
  • Odpowiedz
Dragnipurake
Dragnipurake
21 godz. i 8 min temu
  • 8
Najgorsza rzecz w tym vlogu Kiszaka to garderoba. Upał jak cholera, a ten popyla cały na czarno i te koszulki to nawet nie są zespołów, a z pentagramami czy diabołami jak jakiś edgy dzieciak xD.

#kiszak
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404 5 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
Najgorsza rzecz w tym vlogu Kiszaka to garderoba. Upał jak cholera, a ten popyla cały na czarno i te koszulki to nawet nie są zespołów, a z pentagramami czy diabołami jak jakiś edgy dzieciak xD.


@Dragnipurake: Ogólnie najbardziej zabawną rzeczą jest to, że obecnie nie tylko i wyłącznie on tak robi bo to jest modne xD Idziesz do sklepu z ubraniami bo chcesz sobie kupić jakieś jasne t-shirty na lato
Cztero0404 - >Najgorsza rzecz w tym vlogu Kiszaka to garderoba. Upał jak cholera, a t...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2026-06-28_061455_www.housebrand.com

Pobierz
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404 5 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 0
Nie znam się na jego merchu, nie śmiałabym kupić, ale brzmi to komicznie jak się go widzi popylającego w czarnych łachach przy 35 stopniach. (


@Maye: Noszenie tylko i wyłącznie czarnych ubrań przez jakieś swoje urojenia przy 30+ na zewnątrz jest po prostu komiczne. Ogólnie nie wiem czy ktoś też ma takie wrażenie, ale nawet w sklepach obecnie jest mniej takich typowo letnich rzeczy jak to miało miejsce kiedyś xD
Cztero0404 - >Nie znam się na jego merchu, nie śmiałabym kupić, ale brzmi to komiczni...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2026-06-28_062056_www.housebrand.com

Pobierz
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
19 godz. i 56 min temu
  • 1
Afera jest!

#kiszak
Larsberg - Afera jest!

#kiszak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404 5 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
Pamiętajcie (!) lepiej spiracić grę niż kupić u tych złodziei z InstantGaming!


@Larsberg: Spoko będą reklamować instant gaming a później na prawo i lewo płakać, że rynek gier upada oraz następuje cyfryzacja. Brak płyty w nowym gta to skandal? Fajnie myślę, że więcej konsol bez napędu pod przykrywką recenzji na przykład trzeba było kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Vezz
Vezz
15 godz. i 57 min temu
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404 5 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
banowac spamerow


@Vezz: Scamerów też, ostatnio jakieś konto zielonka pisało do ludzi proponując im założenie konta na revolucie za 2 tys zł i to konto dalej jest xD
  • Odpowiedz
tomaszs
tomaszs
13 godz. i 30 min temu
  • 0
🎮 Czy Stop Killing Games zabije gry?

Inicjatywa Stop Killing Games zyskuje na popularnosci. Pomysl jest prosty: jesli porzucasz gre, udostepnij narzedzia serwerowe, zeby gracze mogli dalej grac.

Ale sa glebsze pytania:

🔹
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404 6 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
Inicjatywa Stop Killing Games zyskuje na popularnosci. Pomysl jest prosty: jesli porzucasz gre, udostepnij narzedzia serwerowe, zeby gracze mogli dalej grac.


@tomaszs: Przypominam, że ludzie opowiadający się za Stop Killing Games bardzo będący przeciwko ''wypożyczaniu'' gier braku płyt i cyfryzacji rynku sami kupują konsole bez napędów i reklamują instant gaming na przykład xD
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404 6 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
a co to instant gaming ?


@tomaszs: Taka platforma/sklep z kluczami do gier z dość wątpliwą reputacją według wielu osób.
  • Odpowiedz
kluha666
kluha666
17 godz. temu
  • 0
Co byście kupili Battlefield 6 czy Enshrouded? Z jednej strony jestem fanem serii Battlefield, w części czwartej i w Battlefield 1 spędziłem dosłownie setki godzin, a Enshrouded kusi otwartym światem i ogromem możliwości. Zwłaszcza, że ostatnio zasmakowałem w survivalach.
#gry #steam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404 6 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@kluha666: Nie wiem, ale Battlefield to zawsze była dla mnie ta druga strzelanka nie rozumiem na przykład fenomenu bad compnany 2.
  • Odpowiedz
Clefairy
Clefairy
16 godz. i 37 min temu
  • 12
Tak się ostatnio zastanawiałem dlaczego ja w ogóle za dzieciaka nie słyszałem o PS2, nawet jak czekało się na San Andreas na PC i czytało się nowinki w internecie to nie miałem świadomości, że ludzie już dawno mogą w to grać na konsoli.

Sprawdziłem jak to wyglądało cenowo w 2000 roku i teraz się nie dziwię. Kompletna abstrakcja, a teraz ludzie narzekają na gry po 350 zł czy konsole po 3 koła.
Clefairy - Tak się ostatnio zastanawiałem dlaczego ja w ogóle za dzieciaka nie słysza...

źródło: 5766

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404 6 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 0
a teraz ludzie narzekają na gry po 350 zł czy konsole po 3 koła.


@Clefairy: Tak mniej więcej przed wczoraj mnie i kilka innych osób jakieś wykopki wyzywały za pisanie o tym twierdząc, że jesteśmy zmanipulowani przez korporacje xD
  • Odpowiedz
Goronco
Goronco
20 godz. i 46 min temu
  • 1
#gry #gta
W sumie przyszło mi do głowy, że może być tak, że gracz który kupił tańszą wersję będzie mógł wejść do salonu fryzjerskiego premium, ale tam NPC mu powie że nie ma karty członkowskiej i ma w---------ć xD cudo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404 18 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 0
W sumie przyszło mi do głowy, że może być tak, że gracz który kupił tańszą wersję będzie mógł wejść do salonu fryzjerskiego premium, ale tam NPC mu powie że nie ma karty członkowskiej i ma w---------ć xD cudo


@Goronco: Albo będą wysłać te denerwujące sms-y informujące cię o każdym gownie jak w piątce tylko zamiast sms-a będzie jakaś parodia messengera, whats up czegoś takiego xD
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404 6 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
W sumie takie dodatkowe fryzury to okazja do wprowadzenia mikropłatności xD


@Larsberg: Ja myślę na przykład, że jak wypuszczą nowego online to DLC mogą być płatne xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >
  • Cześć, Siemanko! To ja, mitoman i żul (。◕‿‿◕。) Z dedykacją dla @santie (✌ ゚ ∀ ゚)☞

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.10.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.09.2025

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 31.05.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking