Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
vitaminc
vitaminc

vitaminc

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8680
  • Znaleziska 8589
  • Mikroblog 91
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 2

375

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia to cel. Krótsze kolejki, lepsze soczewki

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rynekmedyczny.poradnikzdrowie.pl
dodany: 12.06.2026, 07:00:01
  • 80
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    czechy
vitaminc
vitaminc
vitaminc 21 godz. i 35 min temu via Wykop
  • -1
@krzysztof-j: a myslisz ze tam albo w innym kraju to sa gorsze pensje dla scecjalistow w tym i innych zawodach? Gdyby gdzies bylo lepiej, to ludzie by sie tam leczyli bo taniej, a jakoś wszystkich ciągnie do polski nawet jak za dojazd samolotem musza placic?

1750

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

"Maciej Bonna - lekarz rodzinny, Chojnice. Przychód 760k."

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 20:33:05
  • 367
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
vitaminc
vitaminc
vitaminc wczoraj, 09:21:50 via Wykop
  • 0
@mysweetwillowdream: Ponad 160 tysięcy osób w Polsce osiąga dochód przekraczający 500 tys. zł rocznie brutto. Ponad 1 milion złotych rocznie: ok. 73,5 tys. podatników. Od 500 tys. do 1 miliona złotych rocznie: ok. 90 tys.

499

Zarzuty za naklejki na aucie za złe parkowanie

Zarzuty za naklejki na aucie za złe parkowanie

Mieszkaniec Płocka (Mazowieckie) nakleił na nieprawidłowo zaparkowanym aucie dwie naklejki, uszkadzając lakier samochodu i powodujac straty w wysokosci 5000zl. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Może mu za to grozić nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Dorodny_Wieprz
z
tvn24.pl
dodany: 12.06.2026, 21:02:32
  • 376
  • #
    stopcham
  • #
    samochody
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
vitaminc
vitaminc
vitaminc wczoraj, 09:18:29 via Wykop
  • 1
@mvmxks: Przecież mandaty za parkowanie to akurat najczęsiciej są wystawiane, tak jak mandaty za prędkość.

2629

Przyszła lekarka spowodowała wypadek- zginęły 3 osoby. Nie trafi do więzienia

Przyszła lekarka spowodowała wypadek- zginęły 3 osoby. Nie trafi do więzienia

Sąd w Zgierzu najpierw, 8 lipca 2025 roku, wstrzymał wykonanie kary, a 16 września odroczył jej wykonanie na okres trzech miesięcy. Wskazał, że musi ona odbyć staż zawodowy w tym okresie. Tym razem sąd zgodził się na odroczenie kary na rok po opinii biegłego lekarza psychiatry.

vingrosz
z
tvn24.pl
dodany: 10.06.2026, 06:55:29
  • 353
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    prawo
  • #
    majtczak
  • #
    mordercy
vitaminc
vitaminc
vitaminc wczoraj, 09:16:24 via Wykop
  • 0
@wtryskow: Ale czemu śmieszny wyrok? Przecież jak spowodujesz wypade śmiertelny, to raczej takie typowe wartości lat kary.

1532

Oświadczenie majątkowe z 2022 losowego radnego lekarza, tu z Zielonej Góry.

Oświadczenie majątkowe z 2022 losowego radnego lekarza, tu z Zielonej Góry.

Uczcie się dzieci, olejcie inne zawody, które składają się tylko na lekarskie Bizancjum. 7 lat praktyki lekarskiej (w 2022): wynagrodzenie: 1.674.299 zł dieta radnego: 46.453 zł oszczędności: 2.000.000 zł nieruchomości: 12 średnia wartość: 435.416 zł

MichuTop
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 21:41:52
  • 194
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
vitaminc
vitaminc
vitaminc wczoraj, 09:13:07 via Wykop
  • 1
@Sikor12: ale w jakim kraju specjalistyczne zawody są marnie platne?

1325

Radny Ursusa anestezjolog rocznik 1997 zarobił w 2025 1,6 mln zł

Radny Ursusa anestezjolog rocznik 1997 zarobił w 2025 1,6 mln zł

Średnio miesięcznie ponad 130k. Nie ma sensu więcej komentować. Należą się podwyżki.

DeoLawson
z
x.com
dodany: 09.06.2026, 20:27:35
  • 210
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    polska
vitaminc
vitaminc
vitaminc 10.06.2026, 18:09:45 via Wykop
  • 0
@dzaro-dzaroslawski no to zostań anetezjologiem.

4509

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

W przyszłych latach nie jest planowane zwiększanie liczby miejsc na studiach medycznych ani otwieranie nowych kierunków lekarskich. Po rozmowach z MNiSW, które odbyły się w ubiegłym tygodniu, podtrzymaliśmy stanowisko, że nie ma potrzeby dalszego zwiększania limitu przyjęć na studia lekarskie.

cepheus
z
edukacja.rp.pl
dodany: 10.06.2026, 13:13:06
  • 526
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
vitaminc
vitaminc
vitaminc 10.06.2026, 17:58:34 via Wykop
  • 2
@fittrenerka: co jak co ale akurat uczelni medycznych to mega dużo przybylo przez ostatnie 20 lat.

335

Będzie łatwiej dostać się na medycynę na UJ. Znika matematyka

Będzie łatwiej dostać się na medycynę na UJ. Znika matematyka

Wynik z matematyki na maturze nie będzie brany pod uwagę przez komisję rekrutacyjną na medycynę na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Do tej pory oprócz chemii i biologii, był. Wielu odpadało, a brakuje lekarzy więc przymkną oko na słabszą matmę. Dobrze to czy źle?

Poludnik20
z
gazetaprawna.pl
dodany: 07.06.2026, 06:53:41
  • 182
  • #
    lekarz
  • #
    uniwersytetjagiellonski
  • #
    medycyna
  • #
    uj
vitaminc
vitaminc
vitaminc 08.06.2026, 10:58:09 via Wykop
  • 1
ce w mówieniu ilu jest studentów na medycynę. Na pierwszym miejscu są po prostu możliwości przerobowe samej uczelni i ich pracowników.


@real_scoria: Do tego nie trzeba matematyki na studiach, wystarczy chodzić na matematykę w podstawówce, nie wspominając o szkole średniej.

675

Weryfikacja wieku w mediach społecznościowych - początek końca wolnego internetu

Weryfikacja wieku w mediach społecznościowych - początek końca wolnego internetu

Pod hasłem "ochrony dzieci" wiele krajów - m.in. Australia, Brazylia, Francja, Niemcy, Polska - wdraża lub rozważa weryfikację wieku w social mediach. W praktyce może to oznaczać koniec anonimowego internetu: najpierw dowód do konta, potem ograniczenia stron, aplikacji i VPN. Każdy komentarz = dowód

crystal-cheney
z
mullvad-net.translate.goog
dodany: 04.06.2026, 06:43:05
  • 206
  • #
    prywatnosc
  • #
    dziecko
  • #
    inwigilacja
  • #
    rodzice
  • #
    polska
  • #
    wolnyinternet
vitaminc
vitaminc
vitaminc 05.06.2026, 08:19:35 via Wykop
  • 0
@LadySandra: ale internet od lat 90-tych to zwykli ludzie zepsuli. Troszke sie zmienił poziom
vitaminc
vitaminc
vitaminc 05.06.2026, 08:31:13 via Wykop
  • -8
Ja mam mieszane uczucia. Bo z jednej strony dzieci nie powinny miec dostepu do wszystkiego. Nie sprzedaje sie im alkoholu i nikt nie twierdzi ze to atak na wolność. A druga sprawa, to może gdyby internet byl mniej anonimowy, to jego jakość by wzrosła, mniej hejtu, zanim ktos coś napisze to sie zastanowi, bo nie bedzie anonimowy. Jak z kims rozmawia na zywo, to co innego mowi, niz jak sobie pisze anonimowo
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vitaminc
vitaminc
vitaminc 05.06.2026, 09:14:34 via Wykop
  • -6
@eobardthawne: No ale jak mam podpaść rządowi? No i niby co mają zbierać? Że czytam blogi motoryzacyjne? W normalnym życiu poza internetem też nie jestem anonimowy i to nie jest ograniczenie mojej wolnosci. Prowadzac dzialalnosc praktycznie codziennie gdzieś sie identyfikuje, a nie dzialam anonimowo. Nie wstydze sie tego co robie publicznie ani tego co robie z wykorzystaniem internetu. To ciągle ta sama osoba i ten sam świat.

69

Od września zmiany w zadaniach domowych. Nauczycielki oburzone

Od września zmiany w zadaniach domowych. Nauczycielki oburzone

Po zmianach nauczyciele będą zobligowani sprawdzać je wszystkim. Płaku płaku "fizycznie niemożliwe" biedne oj biedne pracować trzeba będzie a się nie chce. To może trzeba zmienić pracę?

Buckshot_00
z
kobieta.onet.pl
dodany: 01.06.2026, 22:26:08
  • 71
  • #
    szkola
  • #
    edukacja
  • #
    polska
  • #
    zadaniadomowe
vitaminc
vitaminc
vitaminc 04.06.2026, 07:42:03 via Wykop
  • 1
@kwanty: tak, szczególnie nauczyciel od wf ma duzo sprawdzianów do poprawiania w domu. W mojej szkole nauczyciel jak robił sprawdzian 10 minutowy z fizyki, to na tej samej lekcji wszyscy znali juz oceny, więc to na luzie nawet w przerwie miedzy lekcjami da sie ogarnąc jak ktos nie chce na lekcji.

620

Dług Polski przebił bolesną barierę.

Dług Polski przebił bolesną barierę.

Zadłużenie Skarbu Państwa na koniec kwietnia 2026 r. wzrosło o 38,1 mld zł (+1,9 proc.) mdm i wyniosło ok. 2.088,8 mld zł - podał resort finansów w szacunkowych danych.

cogitos
z
bankier.pl
dodany: 23.05.2026, 08:01:18
  • 194
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
vitaminc
vitaminc
vitaminc 24.05.2026, 08:10:22 via Wykop
  • 0
@Eponhall: Jedni i drudzy siebie warci, ale jednak jak zestawiasz statystyki dlugu za pis a teraz lata po, to mimo wszystko z tych 2 złych, to ten obecny jest po prostu zły bardziej.

659

Bandycki rajd, jako pasażerka Dagmara Kowalska, prezenterka TVP

Kiedy zostanie zwolniona?

klawiszs
z
x.com
dodany: 21.05.2026, 10:56:28
  • 78
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    tvp
  • #
    dagmarakowalska
vitaminc
vitaminc
vitaminc 22.05.2026, 16:23:41 via Wykop
  • 0
@piotr-szczerek: Że niby lepiej w tv jak jest sztuczny silikon i sztuczne zęby i wtedy wg Ciebie jest ok?`

503

Psy zniszczyły bobrową tamę i zagryzły młode sarny

Psy zniszczyły bobrową tamę i zagryzły młode sarny

Pies bez smyczy w miejscu, gdzie żyją dzikie zwierzęta, może wyrządzić więcej szkód, niż wielu opiekunom się wydaje. W Redzie problem ten pokazały nagrania z fotopułapki oraz dramatyczne relacje mieszkańców. Chodzi o zniszczoną bobrową tamę i zagryzione młode sarny.

Wincyyyyj
z
nadmorski24.pl
dodany: 21.05.2026, 14:03:05
  • 54
  • #
    psy
  • #
    pies
  • #
    psiarze
vitaminc
vitaminc
vitaminc 21.05.2026, 19:15:51 via Wykop
  • -9
@snorli12: PIes to nie jakiś przybysz z ufo, który rujnuje ekosystem na ziemi. Zwykłe zwierze jak każde inne. U nas nie ma dzikich psów, ale w wielu krajach to norma i jakoś inne zwierzęta muszą z nimi żyć i sobie jakoś radzić. Każde zwierze ma pełno zagrożen, dla psa też jest pełno zagrożeń. Natura sobie radzi sama bez ludzi i ich teorii.

1273

Pensje lekarzy rosną szybciej niż inflacja i zjadają pieniądze szpitali

Pensje lekarzy rosną szybciej niż inflacja i zjadają pieniądze szpitali

Inflacja 3,6%, pensja lekarza na kontrakcie wzrosła o 8,5% (2,3x raza więcej). Pensje już teraz pochłaniają 90% wydatków w szpitalach a będzie tylko gorzej. Ustawa PiSu wymusza ciągły wzrost zarobków lekarzy, szybszy niż inflacja

Sabr
z
rp.pl
dodany: 20.05.2026, 10:38:58
  • 332
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    ekonomia
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    sluzbazdrowia
vitaminc
vitaminc
vitaminc 21.05.2026, 08:15:07 via Wykop
  • 0
@Stulejman_Beznadziejny: ale akurat lekarzy to bez porównania więcej konczy studia niż 10-20-50 lat temu.
vitaminc
vitaminc
vitaminc 21.05.2026, 08:17:05 via Wykop
  • 0
@misiozaur: Uczciwe pytanie. w każdych firmach pensje w ciagu ostatnich 20 lat rosną. Czy w każdej z tych firm wraz ze wzrostem wynagrodzen co roku rośnie jakość pracy pracowników?
vitaminc
vitaminc
vitaminc 21.05.2026, 08:18:15 via Wykop
  • -1
@sylwke3100: A może na świecie po prostu są lepiej i gorzej płatne zawody, w zależności od poziomu ich trudności?
vitaminc
vitaminc
vitaminc 21.05.2026, 08:19:27 via Wykop
  • 1
@Mehatron: Przecież nikt normalny z dobrą pensją nie jest na progach podatkowych, tylko na liniówce albo ryczałcie.

848

Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat

Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat

Najlepszy argument przeciwko demokracji. 91% Polaków chciałoby albo kontynuacji szaleństwa i niesprawiedliwości jakim jest nierówny wiek emerytalny albo szaleństwa w postaci obniżania wieku emerytalnego przy rosnącej średniej długości życia i rosnącym odsetku emerytów

Arlekin29
z
facebook.com
dodany: 18.05.2026, 13:40:41
  • 323
  • #
    demografia
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
vitaminc
vitaminc
vitaminc 19.05.2026, 10:34:27 via Wykop
  • 3
@Kopacz_Rowow: zastępowanie nierówności kolejną nierównością to z pewnością super pomysł :)

835

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

W przypadku kobiet najczęściej padającą odpowiedzią jest "Nie lubię dzieci", które wskazało ponad 75 proc. respondentek. Donald Tusk wypowiedział się odnośnie przyczyn niskiego przyrostu naturalnego w Polsce. Pominął ważną przyczynę: Polki nie lubią dzieci.

DziobakPepe
z
bezprawnik.pl
dodany: 17.05.2026, 12:48:52
  • 774
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polityka
vitaminc
vitaminc
vitaminc 18.05.2026, 11:30:57 via Wykop
  • 2
@Miecz12: No ale to chyba o to chodzi, żeby każdy robił, to co lubi, a nie co otoczenie by chciało.

1163

Polacy za dużo zarabiają. Szwedzka firma zamyka fabrykę w Szczecinie

Polacy za dużo zarabiają. Szwedzka firma zamyka fabrykę w Szczecinie

Przewaga kosztowa w Polsce uległa zmniejszeniu w wyniku rosnących wynagrodzeń" - ogłosiła szwedzka firma Garo, która kończy działalność w Szczecinie i zamyka fabrykę produkującą między innymi ładowarki samochodów elektrycznych.

CzytamBomoge
z
szczecin.wyborcza.pl
dodany: 12.05.2026, 10:57:51
  • 343
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    szczecin
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
  • #
    wiadomosci
vitaminc
vitaminc
vitaminc 13.05.2026, 09:05:25 via Wykop
  • 1
@Vinizius: Tylko tego jakoś nie widać jak wyjedziesz poza Polske. Ma się wrażenie ze wszedzie bida, a u nas to na bogato. Gdzie sie tyle buduje w Europie, co w Polsce?

922

Ministra zdrowia: W niektórych szpitalach pensje personelu pochłaniają 106 proc.

Ministra zdrowia: W niektórych szpitalach pensje personelu pochłaniają 106 proc.

W niektórych szpitalach na wynagrodzenia przeznaczone jest nawet 106 proc. budżetu, co jest skrajnie trudną sytuacją dla

Boloo2000
z
bankier.pl
dodany: 08.05.2026, 09:10:19
  • 223
  • #
    nfz
  • #
    po
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    pis
vitaminc
vitaminc
vitaminc 09.05.2026, 10:21:04 via Wykop
  • 0
@konkarne: Pierwsza sprawa obecnie w większości branż pensje sa głównym kosztem. Szpital nie zarabia tak jak firma prywatna, więc kasy ma tyle ile dostanie od Państwa. Jak chcesz, żeby tam pensje stanowiły 50% kosztów, to zwalniasz połowę personelu, szpitał pozostaje niewykorzystany w pełni a koszty stałe się nie zmieniają, a jako pacjent czekasz na zabieg 2 razy dłużej. To jest twoja propozycja.
Powiedz mi co da zwolnienie dyrektora? Pensje się
vitaminc
vitaminc
vitaminc 09.05.2026, 10:25:38 via Wykop
  • 0
@Sabr: Już od lat 50-tych jest coraz więcej absolwentów medycyny Wzrost o prawie 500%.

Rok Liczba absolwentów medycyny
1950 ok. 1 200
1960 ok. 1 700
1970 ok.
vitaminc
vitaminc
vitaminc 09.05.2026, 10:27:20 via Wykop
  • 1
@jakis-takis: Poprawiają przez podnoszenie podatków i ucinanie ulg, zmniejszanie liczby zabiegów w szpitalach :) Jak będą mniej obywateli leczyć, to taniej wyjdzie :)
vitaminc
vitaminc
vitaminc 09.05.2026, 10:28:37 via Wykop
  • 0
@SirJames: Znasz taki kraj, gdzie nadmiar medyków pracujących za umiarkowane pieniądze?
vitaminc
vitaminc
vitaminc 09.05.2026, 10:29:12 via Wykop
  • 0
@endru1908: Przecież to juz od dawna jest sprawdzane.
vitaminc
vitaminc
vitaminc 09.05.2026, 10:31:52 via Wykop
  • 3
@bleidd9: Podziękować w wyborach za to że NFZ daje budżet na 3h pracy :)
vitaminc
vitaminc
vitaminc 09.05.2026, 10:33:15 via Wykop
  • 2
@0mezrp: To chyba nie .była kwestia biedy, tylko wdzięczności. Sporo osób nie chciało podejmować pracy, bo się bało.
vitaminc
vitaminc
vitaminc 09.05.2026, 10:35:09 via Wykop
  • 0
@Jelen_Szlachetny: Nie ma problemu, zabieg będzie wtedy nie na za pół roku, tylko na za pół wieku :)

1819

Pracownicy ochrony zdrowia w Polsce są jednymi z najlepiej wynagradzanych w UE

Pracownicy ochrony zdrowia w Polsce są jednymi z najlepiej wynagradzanych w UE

względem średniej. W Polsce pracownicy ochrony zdrowia zarabiają średnio 2,9x przeciętnego wynagrodzenia, co plasuje ich wśród najwyżej wynagradzanych w Europie w relacji do średniej krajowej. Co istotne, dane dotyczą etatów a >70% lekarzy pracuje na kontraktach, gdzie stawki są jeszcze wyższe.

kastrator2
z
x.com
dodany: 27.04.2026, 09:25:18
  • 270
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pieniadze
vitaminc
vitaminc
vitaminc 28.04.2026, 09:29:24 via Wykop
  • 0
@mattmd: Polecam jednak zweryfikować średnie zarobki lekarzy za granicą do średnich polskich :) Gdyby było tak jak myślisz sporo lekarzy z Polski nie pracowałoby w europejskich krajach.

742

Oto ile kosztuje polską gospodarkę zakaz handlu w niedzielę

Oto ile kosztuje polską gospodarkę zakaz handlu w niedzielę

Powrót handlu w niedziele to szansa na ok. 20 - 40 tys. nowych miejsc pracy, wzrost obrotów handlu o 4 proc. i odbicie dla PKB, którego dynamika według analiz była przez zakaz obniżana nawet o 0,5 pkt proc.

programista30k
z
businessinsider.com.pl
dodany: 29.03.2026, 14:08:41
  • 282
  • #
    zakazhandlu
  • #
    niedzielahandlowa
  • #
    czynnewniedziele
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
vitaminc
vitaminc
vitaminc 30.03.2026, 14:43:03 via Wykop
  • 1
@Bekonik: Człowieku, pojedź sobie do austrii, tam już bogato nie jest, bogato to jest u nas.
vitaminc
vitaminc
vitaminc 30.03.2026, 14:45:51 via Wykop
  • 0
@findi: Kiedyś z nudów pytaliśmy w niedziele pracowników pracujacych w niedziele, czy woleliby niedziele wolne, to 100% odpowiedziło ze wolałoby niedziele wolne. Dla wielkich koroporacjii wysłać absolutnie wszystkich w niedziele do pracy to mokry sen. Jeśłi wszystkich obywateli sie wysle w niedziele do pracy, to niekoniecznie juz bedzie z korzyścią dla ludzi.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.04.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking