Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
vostok

vostok

Dołączył 16 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23237
  • Znaleziska 19192
  • Mikroblog 4045
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 16

26

BOSAK WYTARŁ PODŁOGĘ CHAMSKIMI ŁAJZAMI Z KOALICJI!

BOSAK WYTARŁ PODŁOGĘ CHAMSKIMI ŁAJZAMI Z KOALICJI!

Bosak robi brutalną orkę ekipie z KostnicyObywatelskiej

KochanekAdmina
z
youtube.com
dodany: 1 godz. i 11 min temu
  • 5
  • #
    polityka
  • #
    lekazlewactwa
  • #
    afera
  • #
    4konserwy
vostok
vostok 35 min temu via Wykop
  • -1
Tam nie ma żadnej orki tylko, pocięcie programu pod grę i monologi jednego aktora. Z drugiej strony, tak po prawdzie, to bosak miał niespecjalnie polemicznie lotnych przeciwników.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mit_o_chondriach
Mit_o_chondriach
2 godz. i 18 min temu
  • 0
#mikrokoksy #silownia

Mirki które trenują rano przed pracą, jak ogarniacie sprawę mokrego ręcznika po umyciu się? Żeby nie miało w torbie o bagażniku auta do popołudnia. Jakieś porady?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vostok
vostok 2 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 1
Żeby nie miało w torbie o bagażniku auta do

popołudnia.


@Mit_o_chondriach: nie wiem o co tu chodzi...
  • Odpowiedz

288

Polacy wolą hybrydy od elektryków.. Sprzedaż elektryków w Polsce runęła o 28,5%

Polacy wolą hybrydy od elektryków.. Sprzedaż elektryków w Polsce runęła o 28,5%

Dane Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego nie pozostawiają złudzeń. W maju 2026 roku liczba zarejestrowanych elektryków spadła w Polsce o 28,5% r/r, a ich udział w rynku skurczył się do zaledwie 4%. Powód? Głównie brak rządowych dopłat po zakończeniu programu NaszEauto. W tym samym czasie w

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 25.06.2026, 10:50:41
  • 293
  • #
    motoryzacja
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
vostok
vostok przedwczoraj, 07:22:08 via Wykop
  • 3
A ileż tych ludzi mieszka w blokach? bo przecież nie większość... Poza tym, przy każdym lidlu/biedronce masz ładowarkę - akurat w trakcie "sobotnich" zakupów naładujesz do pełna.


Problemem jest cena i słaba dostępność dobrych modeli w rozsądnej cenie.


@kwanty: Problemem jest wszystko, ceny elektryków, obawy o żywotność baterii (chyba, ze leasing/wynajem i ma się wywalone), problemem jest ładowanie (nie kłam, nie ma (jeszcze) ładowarek przy każdym lidlu czy biedrze), problemem
vostok
vostok przedwczoraj, 07:28:57 via Wykop
  • 10
@bleidd9: Może coś poprawili, ale jak na próbę w ubiegłym roku ravką jechałem, to na autostradzie szukałem niedomkniętych okien albo drzwi, taki był w środku łomot powyżej 100 czy tam 110 km/h...
vostok
vostok 21 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@LoboV: co to za autko?

1029

Patologia w szpitalach. "Zamontujmy lekarzom tachografy".

Patologia w szpitalach. "Zamontujmy lekarzom tachografy".

Wprowadźmy lekarzom tachografy - nagle skończyłoby się robienie na kilku etatach: tu na umowę o pracę, tutaj na kontrakcie, a tu jeszcze jakaś przychodnia. NFZ jest jak wiadro bez dna, To jest prawie 300 mld zł, to jest jedna trzecia polskiego budżetu.

ssakul
z
businessinsider.com.pl
dodany: wczoraj, 10:45:51
  • 114
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    pieniadze
  • #
    praca
vostok
vostok 23 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 25
Bo nie obejmuje funkcji kierowniczych xdddddd


@DoktorMorela: nie wiem jak ten system działa, o ile w ogóle działa, ale wielokrotnie albo słyszałem, albo byłem świadkiem, jak w szpitalu, w poradni były godziny przyjęc lekarza/lekarki, oczywiście kolejka oczekujących, a lekarki ani widu, ani słychu. Czyli pewnie typowy numer, że w czasie gdy powinna przyjmować pacjentów, ogarniała jakieś wysoko płatne zabiegi w szpitalu, albo w innym miejscu, więc na konto leciała podwójna
vostok
vostok 23 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 1
@DoktorMorela: Czyli sposób rozliczenia jest taki, że bardziej opłaca się ciągnąć kasę za zabiegi, potem na o-------l opędzlować 20 pacjentów na godzinę w poradni?

20

"Wołodymyrze, drogi panie prezydencie". Nawrocki odpowiada Zełenskiemu

"Wołodymyrze, drogi panie prezydencie". Nawrocki odpowiada Zełenskiemu

Wszyscy patrioci rozumieją, ile zbrodni ukraińscy nacjonaliści dokonali na ziemiach Polski. Jak były to dramatyczne chwile. Spór dotyczy postrzegania kwestii historycznych i tego, że w Polsce nie akceptujemy czerwono-czarnej banderowskiej flagi - stwierdził prezydent.

etepetete
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 22.06.2026, 12:39:56
  • 15
  • #
    afera
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
vostok
vostok 22.06.2026, 15:51:25 via Wykop
  • 5
@LogikaNieBoli: prawda jest taka, że zełenskiemu chyba styki się poprzestawiały i zaczyna nabierać jakiegoś kompleksu boga odklejonego od realiów. Bardzo dobrze, że ukraina daje solidny odpór kacapom, ale chyba typ zapomniał, dzięki komu w pierwszych dniach nie zostali rozjechani jak naleśniki. Miedzy innymi (i to w dużym stopniu) dzięki Polsce.
I albo jest głupi, albo ma głupich doradców, że przeszła ta debilna nazwa odwołująca się do upa, tylko teraz megalomania
PrawdziwyMongolzMongolii
PrawdziwyMongolzMongolii
19.06.2026, 17:03:20
  • 65
Wśród silniczków obecnie panuje narracja, może i kradniemy i traktujemy ludzi jak plebs ale patrzcie ile PiS ukradł xD. Czyli w zasadzie dosłownie mówią że jak oni mogą to my też xD

Ładnie wam się tam pali d--a

#bekazlewactwa #polityka
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vostok
vostok 19.06.2026, 17:07:25 via Wykop
  • 1
Wśród silniczków obecnie panuje narracja, może i kradniemy i traktujemy ludzi jak plebs ale patrzcie ile PiS ukradł xD. Czyli w zasadzie dosłownie mówią że jak oni mogą to my też xD


@PrawdziwyMongolzMongolii: łupią wszyscy, którzy byli u władzy, tyle tylko, ze takie barany jak ty, zamiast jechać po tym złodziejstwie równo, to jednych krytykują, a drugim dupsko całują...
  • Odpowiedz

439

Poseł KO miał przyjąć ponad 1,4 mln zł łapówki

Pojawiły się szczegóły sprawy posła KO Wojciecha Króla, któremu Prokuratura Europejska chce uchylić immunitet

nickjuzmam
z
wprost.pl
dodany: 19.06.2026, 08:11:37
  • 61
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    afera
vostok
vostok 19.06.2026, 08:40:19 via Wykop
  • 32
@cepheus: oczywiście w tym samym czasie w tych 4 szpitalach.

949

Lekarz zarobił 2,4 mln zł w pół roku. Tak wyglądają rekordowe kontrakty w Polsce

Jak to się mówi: było się uczyć. 2,4 mln zł w pół roku, 316 tys. zł za miesiąc, ponad 200 tys. zł za dyżury...

john-kalesoon
z
gazetaprawna.pl
dodany: 18.06.2026, 22:14:15
  • 69
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
vostok
vostok 19.06.2026, 08:34:23 via Wykop
  • 0
@Dbr86: @niemorzliwe: tyle tylko, że afery z zarobkami lekarzy, to samograj, póki systemowo tego nie ukrócą, to opozycja, może tym grać do samych wyborów.

419

Każda paczka o wartości do 150 euro zostanie objęta ryczałtowym cłem

Każda paczka o wartości do 150 euro zostanie objęta ryczałtowym cłem

Od 1 lipca Polacy robiący zakupy na popularnych chińskich platformach, takich jak Temu, Shein czy AliExpress, muszą przygotować się na wyższe koszty. W życie wchodzą nowe unijne przepisy dotyczące handlu internetowego z krajami spoza Unii Europejskiej.

freedomseeker
z
rmf.fm
dodany: 17.06.2026, 15:17:44
  • 152
  • #
    polska
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    aliexpress
  • #
    temu
  • #
    zakupyzchin
  • #
    zakupy
vostok
vostok 18.06.2026, 04:41:51 via Wykop
  • 1
@znowuzapomnialemhasla: przy normalnej ofercie nawet, jak planowana dostawa jest w czerwcu, to i tak wpada opłata.
Mikuuuus
Mikuuuus
17.06.2026, 16:21:20
  • 68
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vostok
vostok 17.06.2026, 18:13:26 via Wykop
  • 30
beka jak c--j, patrzeć jak człowiek umiera. oby z wami takie filmiki kiedyś latały po ruskim necie


@IceBeast: z wygodnego fotela zawsze najłatwiej odwalać jakieś moralne rozkminy. Oni nie musieli ginąć, tyle tylko, że to prymitywni agresorzy, bez powodu włażący ze swoją brutalnością do obcego kraju i albo zostaną zabici, albo to oni będą zabijali, torturowali i gwałcili. Tu chodzi o zwykłe przeżycie, a nie moralne dywagacje.
  • Odpowiedz

672

Stawki lekarzy w praktyce, czyli jak to wygląda od środka

Stawki lekarzy w praktyce, czyli jak to wygląda od środka

Gdyby ktoś nie wiedział skąd sie biorą takie kwoty u medyków i skąd ta cała patologia. Oryginał podlinkowany niżej.

enterprize
z
streamable.com
dodany: 16.06.2026, 15:39:50
  • 132
  • #
    lekarz54k
  • #
    zarobki
  • #
    heheszki
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    szpital
  • #
    patologiazmiasta
vostok
vostok 17.06.2026, 08:51:31 via Wykop
  • 0
To doskonale pokazuje sedno problemu.


@engineer: Nie, to jest wybielanie lekarzy i zwalanie problemu na system.

którzy po prostu korzystają ze stworzonego przez polityków, bez pomyślunku, patologicznego systemu. Niech pierwszy rzuci kamień, który by tego nie
vostok
vostok 17.06.2026, 09:36:30 via Wykop
  • 0
@engineer: ale NIL opiniuje i często mocno sugeruje. Teraz głośno piszczą o ograniczaniu, pewnie boją się, że skończy się kasa na zabawy w deweloperkę. A MZ samo z siebie decyzji nie podejmuje, chociaż oczywiście ma głos decydujący.

259

Przyszycie guzika za 36 zł, suwak za stówę. Nowe krawieckie promocje w Żabce

Przyszycie guzika za 36 zł, suwak za stówę. Nowe krawieckie promocje w Żabce

Idziesz po chipsy, a wychodzisz z zacerowanymi spodniami? Żabka rozszerza usługi o krawiectwo i naprawę butów (w ramach woshwosh). O ile dostępność od 6:00 do 23:00 robi wrażenie, o tyle cennik ścina z nóg: 36 zł za przyszycie jednego guzika, 99 zł za wszycie suwaka i ponad 300 zł za renowację butów

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 16.06.2026, 07:48:52
  • 148
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
vostok
vostok 17.06.2026, 05:04:35 via Wykop
  • -3
@LudzieToDebile: w zeszłe lato kupiłem w markecie lnianą koszulę w promce za 30 dychy, chciałem nosić na spodnie, a była za długa. Polazłem też do takiego punktu, też dwie baby siedziały, zawołały 60 zł za skrócenie.
Wiadomo, robotę trzeba cenić, no ale...
prolol
prolol
16.06.2026, 12:36:30
  • 3
czy na was też się patrzą ludzie na siłowni?
przy martwym to już czasami na seriach wstępnych 120kg już jest kilku gapiów.
podciąganie z podczepionym ciężarem to chyba najwięcej widzów zbiera.
wyciskam na klate reverse gripem, to też widzę i słyszę że dużo ludzi interesuje ta technika, czasami nawet ktoś podejdzie i podpyta o to.
Czy aura trojbojarza aż tak działa na ludzi?
zdjęcie pleców
#mikrokoksy #mirkokoksy #
prolol - czy na was też się patrzą ludzie na siłowni? 
przy martwym to już czasami na...

źródło: 20260614_154025

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vostok
vostok 16.06.2026, 16:46:14 via Wykop
  • 11
@Ch4d: też obstawiam wydawanie dziwnych dźwięków, albo walenie ciężarami o podłogę. Na zwykłej sieciówce dzisiaj dziewczyna machała martwy 120 kg i mało kto patrzył, a na łysola ze 120 kg, to już w ogóle mieliby wywalone ;)
  • Odpowiedz
vostok
vostok 16.06.2026, 19:02:08 via Wykop
  • 0
@Kasahara: nie gadaj, martwy w okolicach 300 to wszędzie robi wrażenie, albo siad.
  • Odpowiedz

1503

Czarne chmury nad lekarzem

Czarne chmury nad lekarzem

W poniedziałek złożyliśmy do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu opuszczenia dyżuru - powiedział rzecznik NIL (Naczelna Izba Lekarska). Pora się wziąć za oszustów...

konkarne
z
money.pl
dodany: 15.06.2026, 07:56:50
  • 172
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    pieniadze
vostok
vostok 15.06.2026, 10:21:32 via Wykop
  • 3
Statystycznie to obecnie mamy więcej obrażeń w trakcie pracy wśród pracowników medycznych niż żołnierzy


@dr_Batman: Podaj te statystyki, bo w sumie sam jestem ciekawy.

463

Wrocław. Restauracja na Rynku za... 2820 zł

Wrocław. Restauracja na Rynku za... 2820 zł

Sorry za źródło, ale pomyślałem że warto śledzić temat i skorzystać z okazji. Szczegóły w powiązanych.

zlotychlopak
z
facebook.com
dodany: 15.06.2026, 04:07:21
  • 62
  • #
    wroclaw
  • #
    biznes
  • #
    pieniadze
vostok
vostok 15.06.2026, 10:16:55 via Wykop
  • 0
zwycięzca już pewnie jest, teraz trzeba go zalegalizować :)


@pepedros: Jak to ktoś tam skomentował, podstawowym i zapewne jedynym kryterium jest zapewne znajomość z Jackiem Sutrykiem.
Jabby
Jabby
14.06.2026, 09:25:40
  • 1266
- Naubliżaj i zaszczuj wykonującą swoją pracę kobietę. Publicznie ją upokorz, nawołuj do jej linczu
- Skup się na osobie wykonującej obowiązki a nie na tych co takie prawo wymyślili (bo by kolegów z pis to dotknęło)
- Nie poczuj się do winy, nie przeproś, zamiast tego wypluj z siebie jeden wielki bełkot nie mający związku z w/w pokazem chamstwa i prostactwa - na swoją "obronę" wymieniaj jakieś afery radnych KO i
Jabby - - Naubliżaj i zaszczuj wykonującą swoją pracę kobietę. Publicznie ją upokorz,...

źródło: IMG_20260614_110157

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vostok
vostok 14.06.2026, 11:20:18 via Wykop
  • 12
@Jariii: co ten Najman taki elokwentny się ostatnio zrobił?
  • Odpowiedz

1057

Przeprosiny dla Viki Gabor!

Przeprosiny dla Viki Gabor!

Przepraszam Viki Gabor w imieniu wykopowej społeczności za osoby które dokonały niewybrednych i złośliwych komentarzy po opublikowaniu wyników głosowania polskiego jury na konkursie Eurowizja 2026.

Ommadawn
z
wykop.pl
dodany: 12.06.2026, 10:05:22
  • 203
  • #
    eurowizja
  • #
    vikigabor
  • #
    rigcz
vostok
vostok 13.06.2026, 16:44:31 via Wykop
  • 1
Niech przepraszają ci, co ją obrażali.


@elo345: Dokładnie, poza tym ona dość szybko zareagowała na te "pomówieni" i od razu powiedziała jak głosowała.

56

Zbudowałem przycisk SOS dla mojej 96-letniej cioci - szukam ostrego feedbacku pr

Moja ciocia ma 96 lat i mieszka sama. W tym wieku najgroźniejszy jest upadek - po nim często nie da się wstać i dojść do telefonu, a liczy się każda minuta. Chciałem jej dać coś, co wezwie pomoc bez sięgania po telefon. Przejrzałem rynek (opaski SOS, smartwatche, teleopieka) i dwie rzeczy mnie zniec

torm116
z
wykop.pl
dodany: 10.06.2026, 14:21:33
  • 86
  • #
    raspberrypi
  • #
    programowanie
  • #
    startup
  • #
    seniorzy
  • #
    iot
vostok
vostok 13.06.2026, 05:58:33 via Wykop
  • 0
ale wtedy nie mozna kosic na abo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ksiak: @miczuu miałem właśnie pisać o modemie lte i podsumować, że wadą jest to, że OP nie będzie mógł ciągnąć kasy za abo :)
vostok
vostok 13.06.2026, 11:01:12 via Wykop
  • 0
@ksiak: Nie znam się aż tak na elektronice w kontekście baterii, ale też uważam, że coś reagujące na upadek powinno być obligatoryjne. Często z upadkiem wiąże się utrata przytomności (albo jako przyczyna, albo skutek upadku), wtedy nie ma jak świadomie wcisnąć przycisku, a łatwo sobie wyobrazić, że takie kombo (upadek i utrata przytomności) jest o wiele bardziej groźne, niż sam upadek, gdzie często taka osoba, nawet nie mając przycisku, jest

255

Wpływ kofeiny na elektroencefalogram podczas snu

Wpływ kofeiny na elektroencefalogram podczas snu

Subiektywne poczucie dobrego snu nie zawsze pokrywa się z tym, co widzimy w zapisie neurofizjolog. Kofeina może skracać sen lub utrudniać zasypianie, jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej "czuwającego" mózgu.

Lifelike
z
umw.edu.pl
dodany: 12.06.2026, 19:51:47
  • 126
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    neurobiologia
  • #
    mozg
  • #
    sen
  • #
    kawa
vostok
vostok 13.06.2026, 05:38:57 via Wykop
  • 5
@dziki-wienczyslaw: co ty bredzisz? Artykuł finansowany z jakiegoś tam wewnętrznego grantu UM we Wrocławiu.
I jakie drapieżniki z MDPI? Kolejne brednie. Tu co prawda płacisz za publikację (co nie znaczy, że puszczają jak leci, bo publikacja jest recenzowana), ale za to każdy może ją za darmo przeczytać i sam zweryfikować sens, poprawność i wartość. A jak masz jakieś ale, to piszesz do redaktorów, ze wg ciebie to badania sponsorowane pod
vostok
vostok 13.06.2026, 06:17:55 via Wykop
  • 2
No więc według Ciebie artykuł pojawiający się na stronie instytucji zatrudniającej autora o artykule który został zapłacony za to by go wydano to nieprawda?


@dziki-wienczyslaw: co to za brednie? jak firma w której pracujesz, pochwaliłaby się na swojej stronie twoją publikacją w jakimś czasopiśmie, nawet jeśli ją współfinansowała, to już jest złamaniem jakiejś wykopkowej etyki? Ty normalny jesteś?

I to, że w mdpi płaci się za publikację, to nie jest kwestia
vostok
vostok 13.06.2026, 06:33:45 via Wykop
  • 0
ma czas połowicznego rozkładu 8h


@DarnoQ: zależy od organizmu, chyba oficjalne widełki to 3 - 7 h, czyli można przyjąć, że całkowite usunięcie kofeiny, to jakieś do 12 h. Tak czy siak masz rację, jak ktoś chce aby kawa jak najmniej wpływała na sen, a jednocześnie nie chce z niej rezygnować, to lepiej mocno ograniczać jej picie po południu.
vostok
vostok 13.06.2026, 06:42:15 via Wykop
  • -1
Tak. Uważam że instytucja opłacająca naukowców i wydanie artykułu niejako sponsoruje ich wydaje pieniądze.


@dziki-wienczyslaw: no i co z tego? Powiedziałbym, że to się chwali i każda instytucja naukowa powinna tak robić. Czyli finansować działalność naukową naukowca/pracownika, od finansowania badań do finansowania publikacji.
Poważnie masz z tym problem?
Bo chyba jeszcze zachowałeś resztki rozumu i mi nie powiesz, że to naukowiec sam, z własnej pensji, powinien finansować badania i ich publikację (w
vostok
vostok 13.06.2026, 06:59:37 via Wykop
  • 0
Ze smętnych pretensji: to co tam jest na osi?


@dziki-wienczyslaw: masz chyba problem z adresatami tych swoich smętów. Pisałem, dzięki temu, ze to mdpi, widzisz cały artykuł, a jeśli masz problem z osiami, to właściwymi odbiorcami tych twoich smętów są autorzy publikacji (masz ich namiary w publikacji). A jeśli dalej będziesz miał wątpliwości, to pisz do redaktorów wydania specjalnego, albo redaktora głównego.
Ścieżka otwarta, możesz im wylać swoje żale, a
vostok
vostok 13.06.2026, 07:15:42 via Wykop
  • 0
To już opublikowane i rozumiem że nikogo to nie interesowało.

Recenzenci znaczy przyjęli to za rzecz oczywistą. ¯\(ツ)/¯


@dziki-wienczyslaw: recenzenci to też ludzie i też mogą popełniać błedy.
Jak pisałem, jeśli uważasz to za jakaś istotną i kluczową dla całej publikacji wadę, to pisz do autorów/redaktorów.
Przecież każdą publikację można wycofać.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.03.2023

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.05.2016

    Złotousty
  • Rocznica
    od 02.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.06.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking