Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ghennaaann
Ghennaaann

Ghennaaann

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 63
  • Znaleziska 56
  • Mikroblog 7
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5

515

Boty wygrały Internet. Już 57% ruchu to nie ludzie

Boty wygrały Internet. Już 57% ruchu to nie ludzie

Dane Cloudflare Radar potwierdzają: maszyny generują już 57,5% żądań HTTP do stron, ludzie tylko 42,5%. Ruch AI-agentów urósł w 2025 roku o 7851% rok do roku. Reklama cyfrowa i e-commerce zbudowane pod człowieka stają się bezużyteczne.

real_scoria
z
antyweb.pl
dodany: 08.06.2026, 08:36:58
  • 97
  • #
    internet
  • #
    technologia
  • #
    ai
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    programowanie
Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 08.06.2026, 13:07:13 via Wykop
  • 6
Nauczylismy je rozwiazywac captcha. Jestesmy zgubieni.... Moze czas wrocic do starych czasow. Irc jeszcze zyje?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

335

Proces Łukasza Żaka. Kelner ujawnia nowe fakty.

Proces Łukasza Żaka. Kelner ujawnia nowe fakty.

Proces po tragicznym wypadku na Trasie Łazienkowskiej wchodzi w decydującą fazę. Podczas ostatniej rozprawy zeznawali ratownicy medyczni oraz pracownik restauracji, w której bawił się Łukasz Żak przed wypadkiem. Kluczowym wątkiem było spożycie alkoholu i zachowanie uczestników spotkania.

Hahaharry
z
fakt.pl
dodany: 01.06.2026, 11:32:43
  • 55
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 02.06.2026, 10:07:45 via Wykop
  • 2
@lubiecie: i jeszcze panią z ccc co mu sprzedała buty z za grubą podeszwą i przez to gaz mocniej mu sie wciskał .

535

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Połowa premii (do 250 zł) zależy od odpowiedzi na pytanie na ekranie kasy: "Jak oceniasz dzisiejszą wizytę?", na które można odpowiedzieć wyborem zielonej, żółtej lub czerwonej "buźki". Co więcej, sklep musi znaleźć się w gronie top 50 proc. najlepszych placówek w regionie.

Poludnik20
z
businessinsider.com.pl
dodany: 31.05.2026, 03:10:29
  • 243
  • #
    biedronka
  • #
    handel
  • #
    zakupy
  • #
    praca
  • #
    polska
Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 01.06.2026, 07:35:01 via Wykop
  • 1
@Gorzkidrzewiej: to niech pracownicy zrobia strajk i dogadaja sie z zarzadem aby usprawnic procesy i posprzatac balagan. Dajac dobra opinie moze i chwilowo dostana premie ale utwierdzi ich to ze taki balagan jest ok i nic sie nie zmieni.

375

Miliony osób nadal ignorują Windowsa 11. HP pokazało skalę zjawiska

Miliony osób nadal ignorują Windowsa 11. HP pokazało skalę zjawiska

Najnowsze dane przekazane przez HP pokazują, że proces przechodzenia na Windowsa 11 wciąż jest daleki od zakończenia.

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 30.05.2026, 12:12:31
  • 242
  • #
    windows
  • #
    microsoft
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    migrac
  • #
    windows11
Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 31.05.2026, 07:15:31 via Wykop
  • 0
@dodd: a gdzie 2000 pro?

324

Promocja -43%, czyli o 0 zł. UOKiK obnaża H&M i Peek & Cloppenburg

Promocja -43%, czyli o 0 zł. UOKiK obnaża H&M i Peek & Cloppenburg

Czy algorytmy platform e-commerce służą optymalizacji zysków, czy może jednak pozwalają na manipulację zachowaniami konsumentów? Prezes UOKiK postawił właśnie poważne zarzuty sklepom internetowym H&M oraz Peek & Cloppenburg. Urząd bezlitośnie obnaża iluzoryczne okazje, które w cyfrowym handlu stają

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 27.05.2026, 09:22:16
  • 21
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    afera
  • #
    ciekawostki
  • #
    wykop
Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 27.05.2026, 11:20:03 via Wykop
  • 12
Peek i klopenburg
Ghennaaann - Peek i klopenburg

źródło: 17798807570775600293575402923940

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

626

Sebastian M. będzie odbywał karę w dozorze elektronicznym w Niemczech?

Sebastian M. będzie odbywał karę w dozorze elektronicznym w Niemczech?

Sebastian M. oskarżony o spowodowanie tragicznego wypadku na autostradzie A1 nie tylko podważa ustalenia śledczych, ale też przekonuje bliskich, że opuści areszt. Z ujawnionych rozmów wynika, że liczy na odbycie ewentualnej kary poza Polską z uwzględnieniem Systemu Dozoru Elektronicznego.

musicisgood
z
motoryzacja.interia.pl
dodany: 15.05.2026, 12:54:41
  • 93
  • #
    sebastianmajtczak
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    prawo
Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 16.05.2026, 06:17:14 via Wykop
  • -17
A ja mam takie jakies dziwne uczucie z tylu glowy, ze on rzeczywiscie nie jest do konca winny bo to nie on prowadzil auto. Przeciez byly plotki ze na pokladzie byly jeszcze dwie osoby ktorych tozsamosci nie znamy. Czemu one w ogole nie zeznaja w tym procesie? Moze kto inny byl za kolkiem i on po prostu chroni tego kogoś i wszelkimi sposobami probuja ukrecic leb sprawie. Wiem, ze tragedia i emocje
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 16.05.2026, 07:28:32 via Wykop
  • -1
@lubiecie: to sa bardzo trafne pytania. Ja nie mowie ze nalezy go uniewinnic. Jeśli rzeczywiscie zgodzil sie byc kozlem ofiarnym to niech go dojada. Mnie tylko dziwi fakt, ze nikt mie zadaje pytan o te dwie dodatkowe osoby i one tez nie zeznaja w sprawie. Jakby nie istnialy.

700

Rzad idzie na wojne z bazarami

Wielkie koncerny nie odczuja zmian, ta ma uderzyc jak zawsze w najmniejszych.

JestemTuByDrwicZLewakow
z
m.jbzd.com.pl
dodany: 15.05.2026, 06:53:13
  • 135
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    handel
  • #
    gospodarka
  • #
    bazarek
  • #
    polityka
Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 15.05.2026, 10:38:01 via Wykop
  • 3
Poczekajcie, niedługo imigranci zaczna robic targowiska gdzie im sie bedzie podobalo. A policja bedzie sie bala paluszkiem kiwnac.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1666

Wciąż płacisz PIT, ZUS i CIT? Haha frajer! Fundacje elit nie płacą w Polsce NIC!

Wciąż płacisz PIT, ZUS i CIT? Haha frajer! Fundacje elit nie płacą w Polsce NIC!

Bolą cię wysokie podatki? Masz pecha. Bogacze wynajmują biurowce i całe osiedla: 0% CIT. Sprzedają majątek firmy? 0%. Potrzebują gotówki? Biorą z "Fundacji Rodzinnej" pożyczki bez zwracania - 0% PIT. Do budżetu Polski wpłacają już jedynie głupi i biedni, a elity się z nas śmieją otwierając szampana.

nieco
z
youtube.com
dodany: 07.05.2026, 17:53:02
  • 271
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    afera
  • #
    podatki
Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 08.05.2026, 08:43:58 via Wykop
  • 2
Czy tylko ja tak mam, ze nie cierpie jak prowadzacy zwraca sie do widzow w liczbie pojedynczej? Rzadko kiedy udaje mi sie ogladnac caly material jesli jest w takiej formie. Tutaj nie dalem rady. Swoja cegielke, dolozyla tez zmiana kamery co 5 sekund.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

378

Koniec reklamy mięsa na billboardach w Amsterdamie od maja

Koniec reklamy mięsa na billboardach w Amsterdamie od maja

Od 1 maja w stolicy Holandii wprowadzono całkowity zakaz promowania mięsa w przestrzeni publicznej. W ich miejsce pojawiły się reklamy wydarzeń kulturalnych. Ekologiczni aktywiści chcą pójść jeszcze dalej. Twierdzą, że mięso powinno być postrzegane jak papierosy, czyli szkodliwy produkt.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 06.05.2026, 06:27:13
  • 159
  • #
    holandia
  • #
    amsterdam
  • #
    reklama
  • #
    mieso
  • #
    wegetarianizm
  • #
    ekologia
Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 07.05.2026, 09:52:19 via Wykop
  • 3
Ja tam lubie mieso i narzucanie komus co ma jesc uwazam za debilizm. Ale reklamy schabu na wielkich bilboardach sa wg mnie odrazajace i zgadzam sie ze nie powinno tego byc. W sumue mam taki sam stosunek do wszelkich reklam. Wywalil bym te wszystkie wsiurskie banery media experta i innych zakladow pogrzebowych.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

18

Święta wojna o chodnik

Święta wojna o chodnik
sprobujemy
z
wykop.pl
dodany: 30.04.2026, 09:54:35
  • 47
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 30.04.2026, 12:00:58 via Wykop
  • 7
Przymknijmy tez oko, jesli chirurdzy beda pedzic swoimi furkami 300kmh, dzieki temu zaoszczedza czas i wiecej zyc uratuja.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1576

Góry butelek na parkingu pod Biedronką. "Zaraz będzie tunel"

Góry butelek na parkingu pod Biedronką. "Zaraz będzie tunel"

W sieci pojawiło się nagranie pokazujące, jak w praktyce wygląda zwrot opakowań przy butelkomatach. Na filmie widać dziesiątki worków z butelkami ustawionych wokół urządzenia przy jednym ze sklepów. Internauci wskazują, że podobne sytuacje zdarzają się w wielu miejscach w Polsce.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 30.04.2026, 07:16:26
  • 370
  • #
    biedronka
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    tiktok
Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 30.04.2026, 09:35:47 via Wykop
  • 8
Biedronka doskonale sobie radzi z zaśmiecaniem swoich sklepów, nie potrzeba do tego systemu kaucyjnego.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

620

BILD: Na niemieckich uczniów wywierana jest presja żeby przejść na Islam [DE]

BILD: Na niemieckich uczniów wywierana jest presja żeby przejść na Islam [DE]

Islamizm w szkołach rosnące zagrożenie dla naszych dzieci? Tak, mówi rzecznik organizacji Arche. Chce on ostrzec: Presja, jaką islam polityczny wywiera za pośrednictwem muzułmańskich dzieci na ich kolegów, stale rośnie. Jeśli politycy nie zainterweniują, za kilka lat możemy tego gorzko żałować.

lysy_orangutan
z
bild.de
dodany: 27.04.2026, 22:35:16
  • 116
  • #
    niemcy
  • #
    europa
  • #
    islam
  • #
    imigranci
  • #
    uchodz
Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 28.04.2026, 13:03:04 via Wykop
  • 1
A co jesli to jest wlasnie ten wielki filter, o ktorym pisza naukowcy?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

439

AI zacznie zmieniać pliki użytkowników bez pytania. Microsoft daje Copilotowi...

AI zacznie zmieniać pliki użytkowników bez pytania. Microsoft daje Copilotowi...

...więcej swobody. Najnowsza wersja Copilota dla Worda, Excela i PowerPointa otrzymała możliwość samodzielnego edytowania dokumentów użytkownika bez wcześniejszego pytania o zgodę na każdą zmianę. Do tej pory asystent przedstawiał sugestie i czekał, na decyzję, teraz ma działać bardziej zdecydowanie

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 27.04.2026, 06:06:12
  • 83
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    microsoft
Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 28.04.2026, 12:15:08 via Wykop
  • 0
"bynajmniej" teraz będzie mniej błędów i poprawi się jakość treści ;-)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2368

Sonda Konfitury w programie Państwo w Państwie usunięta xD

Twórcy programu Państwo w Państwie usunęli sondę, która nie pasowała do z góry założonej tezy programu - że działania konftury nie podobają się większości społeczeństwa. W momencie usunięcia sondy około 70% ankietowanych popierało działania konfitury przy około 20 tysiącach głosów ;)

programista_1k
z
polsatnews.pl
dodany: 26.04.2026, 19:58:23
  • 213
  • #
    konfitura
  • #
    polsat
  • #
    samochodoza
  • #
    panstwozdykty
  • #
    panstwowpanstwie
Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 27.04.2026, 04:48:04 via Wykop
  • 18
Pozwólcie im jeździć o chodnikach. Jak kogoś przejadą to się "ogarnie" później.

Swoją drogą pięknie widać czemu policja boi się zrobić porządek z ta patologia. Niech tylko spróbują to naśląna nich różne szczujnie. Sonda na szczęście pokazała, że tradycyjne media powoli tracą siłę i ludzie sami czasem potrafią wnioski wyciągnąć na podstawie ogolnodostepnych treści.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

322

Meta wprowadza pełny monitoring pracy. Pracownicy szkolą własnych następców AI

Meta wprowadza pełny monitoring pracy. Pracownicy szkolą własnych następców AI

System ma zbierać dane o tym, jak pracownicy wykonują codzienne zadania, w tym klikają, przewijają ekrany czy korzystają z menu rozwijanych. Meta otwarcie przyznaje, że dane mają posłużyć do trenowania agentów AI, które w przyszłości będą mogły wykonywać te same zadania samodzielnie.

FredOnizuka
z
ithardware.pl
dodany: 22.04.2026, 16:56:22
  • 93
  • #
    meta
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    pracait
  • #
    informatyka
Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 23.04.2026, 10:38:18 via Wykop
  • 2
Czy AI tez bedzie sobie robilo przerwy na sraine?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

682

Warszawski taksówkarz znów poluje na kierowców. Tym razem w Toyocie

Warszawski taksówkarz znów poluje na kierowców. Tym razem w Toyocie

Znów ten sam schemat - wymuszenie kolizji na aucie kierowanym przez kobietę, a następnie zachęcenie do zapłaty 1500 zł na miejscu w zamian za brak roszczeń. Facet "atakuje" tylko kobiety.

Edonik
z
miejskireporter.pl
dodany: 21.04.2026, 20:23:25
  • 153
  • #
    warszawa
  • #
    taxizlotowa
  • #
    taxi
  • #
    stopcham
  • #
    policja
Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 22.04.2026, 07:32:58 via Wykop
  • 6
Skoro to jest jego źródło dochodu, to może by US nim zainteresować. Pewnie nie płaci dochodowego.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

743

CSI Wykop. Graficiarz zniszczył wiele zabytkowych elewacji w Krakowie.

CSI Wykop. Graficiarz zniszczył wiele zabytkowych elewacji w Krakowie.

Pewien osobnik zniszczył w ten weekend świeżo odnowione zabytkowe elewacje i bramy w centrum Krakowa, straty idą w dziesiątki tysięcy złotych. Jest to ścisłe centrum, więc wszędzie wkoło jest miejski monitoring, dodatkowo masa kamer ze sklepów i restauracji (na co najmniej czterech zdjęciach opublik

Ojcowski_Park_Narodowy
z
wykop.pl
dodany: 21.04.2026, 10:31:15
  • 109
  • #
    csi
  • #
    csiwykop
  • #
    wykopefekt
  • #
    afera
  • #
    graffiti
  • #
    graficiarzecwele
Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 21.04.2026, 13:29:24 via Wykop
  • 4
Trzeba zagladnac do bram pobliskich kamienic. Na pewno zaznaczyl gdzie mieszka, jak kundel lejacy na smietniki tam gdzie spaceruje.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

789

Psycholog twierdzi: Gry w latach 90. lepiej rozwijały mózg

Psycholog twierdzi: Gry w latach 90. lepiej rozwijały mózg

Gry z lat 90. stanowią wyzwanie dla rozwoju umiejętności. Dzisiejsze produkcje często wystawiają na próbę odporność psychiczną. Wiele z nich ma na celu śledzenie, wykorzystywanie i uzależnianie (...) opierają się na monetyzacji oraz mechanizmach uzależniających

deton24
z
gry-online.pl
dodany: 19.04.2026, 10:04:06
  • 267
  • #
    gry
  • #
    pcmasterrace
  • #
    konsole
  • #
    psychologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 20.04.2026, 06:02:31 via Wykop
  • 0
Znajdą się perełki
Ghennaaann - Znajdą się perełki

źródło: 17766648996142978687227713129913

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 21.04.2026, 09:19:24 via Wykop
  • 0
@BogdanMarian:?

2480

Nie jedziemy na Mundial!

Nie jedziemy na Mundial!

Przegrywamy w barażu 2:3 ze Szwecją.

thority
z
flashscore.pl
dodany: 31.03.2026, 20:39:20
  • 707
  • #
    mecz
Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 01.04.2026, 08:07:54 via Wykop
  • 1
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kiedys_Mialem_Fejm
Kiedys_Mialem_Fejm
30.03.2026, 10:37:43
  • 1408
Gen Z: Nasze pokolenie ma najgorzej, jesteśmy wystawiani na najcięższe próby
Jedna z najcięższych prób w załączniku

#genz #polska #nastolatki
KiedysMialemFejm - Gen Z: Nasze pokolenie ma najgorzej, jesteśmy wystawiani na najcię...

źródło: IMG_2247

Pobierz
  • 216
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann 31.03.2026, 11:50:18 via Wykop
  • 0
W pół do piątej PM XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Ghennaaann

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking