Balety;)
@StanMarsh93: najlepsze cziperki
- 1
Ostatnio mam farta jeśli chodzi o obejrzane filmy.
#gownowpis
#gownowpis
StanMarsh93 via Android
- 1
@xud9: oooo aftersun mega mi się ppdobał. Tego drugiego nie widziałem, ale mam zapisane
Co robicie wykopki???
StanMarsh93 via Android
- 1
@PremeditatioMalorum: oj to już w główce szumi. Odebrałem koszulki z sinsaya, a teraz leże i coś poczytam;p
- 19
Chłop wsadził kutasa w cipe, wymacał, wylizał, wycałował i wyssał c------i, aż miło. Przynajmniej nie umrę prawiczkiem. Szkoda, że inni mają za darmo, a chłop musi płacić ech..... 23 lvl, a chłop pierwszy raz był z kobietą....
#przegryw #divyzwykopem #zalesie #samotnosc
#przegryw #divyzwykopem #zalesie #samotnosc
StanMarsh93 via Android
- 0
@kamilek123: tak trzeba żyć
71-latek po prostu zawrócił przed tunelem i pojechał pod prąd [VIDEO]
![71-latek po prostu zawrócił przed tunelem i pojechał pod prąd [VIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/74881fdb6f8f917e3c6bfed426d9f5b0093641e17512395068cf65e1c1806901,w220h142.jpg)
Został surowo potraktowany. Mężczyzna był trzeźwy i przyznał się do popełnionych wykroczeń. Funkcjonariusze ukarali go mandatami na łączną kwotę 3100 zł, a do jego konta dopisano również 22 punkty karne.
z- 101
- #
- #
- #
- #
- #
- #
StanMarsh93 via Android
- 1
Zjeb
Czy jakaś cytata licealistka dokonała przeładowania waszej lufy?!?!?! #przegryw #przegrywpo30tce
@StanMarsh93: mi nigdy
@StanMarsh93: Mi nie dali
- 122
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
StanMarsh93 via Wykop
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
StanMarsh93 via Android
- 0
@jantje_van_sluis: ojjjj mleczko by sie lało na cycusie hihi
- 2
StanMarsh93 via Android
- 4
@LZBNZ: ten co na kodach ;p
Banda małoletnich jełopów napada na taksówkarza

- 73
- #
- #
- #
StanMarsh93 via Wykop
- 45
Jak te p----y jeżdżą. Nikt ich za to nie ściga?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
StanMarsh93 via Wykop
- 0
@sruba_m3: Zostaje przy polackiej;p
- 4
Halo wyborcy #braun mam dla was swiezutką grafikę od #ruskapropaganda która sugeruje że Polska miała pakt z Hitlerem więc #rosja się tylko broniła xD
źródło: 7105
Pobierz
StanMarsh93 via Wykop
- 1
Rosja zawsze się broni( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak pisali w myśli polskiej;p
#przegryw #przegrywpo30tce Myślicie, że @dziobnij2 i @kamil150794 pojechali na wakacje razem? Coś długo ich nie ma.
StanMarsh93 via Wykop
- 1
@Rencista_z_przypadku: Może jakiś projekt szykują?!
- 19
Skuteczne odparcie agresora gazem pieprzowym

Naruszenie nietykalności cielesnej i szybka karma. Stop chamstwu kierowców.
z- 92
- #
- #
- #
- #
- #
- #
StanMarsh93 via Android
- 4
Ania to najlepsza postać w tej bajce :dddd
StanMarsh93 via Android
- 1
@zaspanyziom: odgadlem!!!!!!!!
Osiągnięcia
Rocznica
od 27.10.2025Rocznica Gadżeciarz
od 26.10.2021Gadżeciarz Mikroblogger
od 21.07.2024Mikroblogger Komentator
od 06.04.2026Komentator











🟨🟨⬜⬜🟩
🟩🟨🟨🟨⬜
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/ #wordziel