Czy może ktoś polecić

1. Dobrą latarkę - do lasu, do namiotu i ewentualnie do domu jako jakiś "świetlny backup". Chciałbym coś o bardzo dużej mocy maksymalnej.
2. Jakiś panel słoneczny - powerbank o sensownej jakości i parametrach

Cena bez specjalnych ograniczeń ale raczej zależy mi na stosunku cena:jakość. Więc załóżmy 1000 na całość ale może być też taniej.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobrą latarkę

@Grzesiok:
Ja rozważałem z Olighta Perun 3 ale ostatecznie trafiłem na Amazonie dobrą promkę na Ark Pro Ultra i jestem mega zadowolony ale to bardziej do EDC z uwagi na poświęcenie wymiennej baterii na rzecz wymiarów, aby nie wypychała kieszeni/piterka. Gdybym, szukał czegoś "do namiotu" to bym brał Peruna bo jako model kątowy można wsadzić do kieszeni koszuli albo przypiąć do opaski nagłownej a ark pro to tylko
  • Odpowiedz
@Grzesiok: Jeśli chodzi o latarki to proponujemy Petzla lub Armyteka.
Petzl oferuje model latarki czołowej Nao RL o maksymalnej jasności 1500lm.
Natomiast Armytek pod tym względem jest bezkonkurencyjny. Latarka czołowa Armytek Wizard C2 Pro Max daje aż 4000lm w maksymalnym trybie. Do latarki możesz dokupić akumulatory 21700 o pojemności 4000mah.
Warto rozważyć zakup ładowarki do akumulatorów XTar PB2S którą naładujesz akumulatory oraz skorzystasz z funkcji powerbanku.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to zależy jakich osób. Bo jeśli to było 100 randomów z ulicy to efekt będzie mizerny. Ale jeśli będzie to 100 naszych strażników granicznych to będzie ciężko, o czym przekonał się komandos NAVY Seal który robił show dla Discovery.
  • Odpowiedz
Mirki, pogoda robi się coraz lepsza to i człowiek by pojechał, zrobił se ognisko i zjadł coś dobrego - zatem macie jakieś ciekawe dania, które można przygotować na ognisku? Do dyspozycji mam patelnię żeliwną oraz szpikulce do szaszłyków - we wcześniejszych latach były grane klasyczne kiełbasy, ziemniaki, jabłka, kukurydza, burgery i różnej maści właśnie szaszłyki wiec w tym roku chciałbym coś innego ( ͡° ͡°)
#gotowanie
freeshooter - Mirki, pogoda robi się coraz lepsza to i człowiek by pojechał, zrobił s...

źródło: IMG_1171

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#logikaniebieskichpaskow #survival Trzymam w domu dużo produktów i jedzenia w puszkach wszelkiej maści oraz innych w proszku, jak był covid to ojciec do mnie przyjechal z puszkami, od tamtej pory jakoś już mi się zakodowało, żeby mieć zawsze w domu dużo puszek z jedzeniem, nawet zupek chinskich mam zapas na 3 lata, miodu 4 słoiki, racje żywnościowe mra 2 pudła no i podstawowe rzeczy, ktore się nie zepsują.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach