Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Grzesiok

Grzesiok

Dołączył 3 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 37551
  • Znaleziska 11980
  • Mikroblog 25571
  • Obserwujący 66
  • Obserwowane 14
Grzesiok
Grzesiok 1 godz. i 59 min temu
  • 3
Rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa odniosła się do rezygnacji brytyjskiego premiera Keira Starmera. Ironicznie stwierdziła, że mógłby zostać komentatorem rosyjskiej telewizji Russia Today

Margarita Simonjan natomiast odpowiada, że "nie nadaje się na komentatora, ale zatrudnimy go do pielęgnacji trawników - w Anglii są przecież wspaniałe trawniki".


No Margaritko. Ciebie ostrzyże na krótko?

Grzesiok - >Rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa odniosła się do rezygnacji br...

źródło: %D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B0_%D0%A1%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%8C%D1%8F%D0%BD_%2812-02-2026%29

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

18

Paliwa brakuje. Rosja mówi o zagrożeniu dla gospodarki

Paliwa brakuje. Rosja mówi o zagrożeniu dla gospodarki

Po raz pierwszy rosyjski bank centralny oficjalnie przyznał, że ukraińskie ataki dronów na infrastrukturę naftową mogą wpływać na kondycję całej gospodarki. Władze obawiają się problemów z produkcją paliw, które mogą dodatkowo podbijać inflację i utrudniać funkcjonowanie rynku

darosoldier
z
money.pl
dodany: 2 godz. i 40 min temu
  • 5
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    gospodarka
  • #
    wojna
  • #
    europa
Grzesiok
Grzesiok 2 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 1
niemozliwe. chlopaki kremlaki pisali że to fejk
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

298

Szumowski przed sądem w procesie Brauna. Przyznał, że zwalniał niezaszczepionych

W piątek przed stołecznym sądem rozpoczęła się kolejna odsłona procesu europosła i lidera Konfederacji Korony Polskiej Grzegorza Brauna. Po raz kolejny nie stawiła się Magdalena Gudzińska-Adamczyk. Pojawił się natomiast były minister zdrowia Łukasz Szumowski.

ochucki
z
nczas.info
dodany: 7 godz. i 37 min temu
  • 113
  • #
    polityka
Grzesiok
Grzesiok 4 godz. i 17 min temu via Wykop
  • -40
A braun zaszczepiony czy nie?

W wojsku był czy nie?
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Grzesiok
Grzesiok 3 godz. i 59 min temu via Wykop
  • -14
@WYK0PEK: ok gaśniczaku. Tajemnica lekarska to prawny obowiązek lekarza, a nie pacjenta. Proste pytanie.

Narobiłeś w gacie się tak samo jak twój idol grzesio którego przerasta wszystko w czym jest pełen hipokryzji. Aborcja, eutanazja, religia, wojna i pokój, niepodległość, służba wojskowa. Ahhh mogę wymieniać wafelku, a ty nie masz żadnego argumentu
Grzesiok
Grzesiok 3 godz. i 47 min temu via Wykop
  • -13
@WYK0PEK: Ale się spłakałeś :) Fajnie się z wami gada towarzysze od Brązowa. Padacie na strzał :)
Grzesiok
Grzesiok 3 godz. i 44 min temu via Wykop
  • -11
@WYK0PEK: Zwłaszcza jak nie masz argumentów co nie kolaboranciku z pokolenia na pokolenie?
Grzesiok
Grzesiok 3 godz. i 12 min temu via Wykop
  • -6
@WYK0PEK: AK? A.... Komando? Wiedziałem Iwan
Grzesiok
Grzesiok 2 godz. i 47 min temu via Wykop
  • -2
@WYK0PEK: Na bank. Ja byłem tam konfesjonałem
bombastick
bombastick
5 godz. i 54 min temu
  • 139
XD

Nawrocki jest politykiem nacjonalistycznym, który wykorzystuje nastroje antyukraińskie do osiągnięcia korzyści wyborczych


— twierdzi amerykańska stacja CNN,

#ukraina #polska #wojna #rosja
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzesiok
Grzesiok 5 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 156
@bombastick: a Zelenski nie jest nacjonalistą który gloryfikuje zbrodniarzy żeby sobie poprawić notowania wśród skrajnych ukrainskich faszystów?
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok 5 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 11
@p0l0ck: Czyli nową definicją nacjonalizmu jest pogarda dla celebrowania bandytów odpowiedzialnych za wymordowanie tysięcy cywili.
Ok. To sporo u nas nacjonalistów.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok 4 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 4
@ipkis123: no i? I Nawrocki myli sie ze wszystkim co zrobił ale z orderem mial racje
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok 3 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 5
@i-marszi: my nie mamy nic do przegrania. ukraina ma sporo. GL
  • Odpowiedz

316

170 ton konserw dla rosyjskich żołnierzy. Zamiast mięsa zmielone skóry

170 ton konserw dla rosyjskich żołnierzy. Zamiast mięsa zmielone skóry

W Rosji wybuchła kolejna afera z wyżywieniem żołnierzy - zatrzymano szefów służb intendenckich, a 170 ton konserw reklamowanych jako klasa premium wycofano z frontu. Badania wykazały, że zamiast pełnowartościowego mięsa zawierały m.in. zmielone skóry, chrząstki i skrobię

darosoldier
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: wczoraj, 19:58:48
  • 71
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    jedzenie
  • #
    afera
Grzesiok
Grzesiok 4 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
Stąd się wzięło "jesteś tym co jesz"?

Ruscy od dawna żrą odpadki
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Grzesiok
Grzesiok 4 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
@PolskiZakolak: ukry nie pozują na mocarstwo iwan
Grzesiok
Grzesiok 5 godz. i 1 min temu
  • 11
Czy Braun z kolegami już w ambasadzie?

Ofiarami ukraińskich nacjonalistów z UPA w trakcie rzezi wołyńskiej w latach 1943-1944 byli głównie Polacy (etniczni - red.). Jednak od 1 listopada 1939 r. byli oni obywatelami radzieckimi. Po klęsce Polski w wyniku agresji nazistowskich Niemiec we wrześniu 1939 r. Zachodnia Ukraina weszła w skład Związku Radzieckiego, jednocząc się ponownie z Ukraińską Socjalistyczną Republiką Radziecką" - napisała ambasada Rosji


Przypominam tylko że zbrodnia wołyńska była
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
4 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 4
@tom-bee: Nazisci mieli obywatelstwa Niemieckie i Austriackie a nie "nazistowskie" i nie bylo panstwa "Nazisci" a jakie obywatelstwa mieli UPAowcy czy Wolyniacy?

Bo chyba o tym kto jest obywatelem jakiego kraju decyduje obywatelstwo jak sama nazwa mówi. U "nazistow" to była Rzesza Niemiecka¯\(ツ)/¯
fidelio-fidelio - @tom-bee: Nazisci mieli obywatelstwa Niemieckie i Austriackie a nie...

źródło: 1000151673

Pobierz
  • Odpowiedz
tom-bee
tom-bee
tom-bee
2 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
@fidelio-fidelio: idąc tokiem rozumowania zero-jedynkowego oraz posiłkując się wyżej wymienionymi informacjami można śmiało stwierdzić że za wybuch powstania warszawskiego nie byli odpowiedzialni Polacy a obywatele drugiej kategorii Rzeszy niemieckiej a dokładniej generalnej guberni ?
  • Odpowiedz

7

Nieoczekiwany efekt decyzji Nawrockiego ws. orderu. Zełenskiemu "jest to na rękę

Nieoczekiwany efekt decyzji Nawrockiego ws. orderu. Zełenskiemu "jest to na rękę

Jak Ukraińcy zareagowali na odebranie Wołodymyrowi Zełenskiemu Orderu Orła Białego? "Prezydent Nawrocki zjednoczył teraz społeczeństwo ukraińskie wręcz skuteczniej niż Putin czy Trump" - relacjonowała mieszkająca w Ukrainie reporterka wojenna Monika Andruszewska.

spere
z
tokfm.pl
dodany: 6 godz. i 3 min temu
  • 10
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    polityka
  • #
    historia
Grzesiok
Grzesiok 5 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 5
Niezły tekst. Jeśli odebranie orderu jednoczy ukraińców bardziej niż doły z mordowanymi cywilami to podziwiam ten naród
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

382

Poseł Dariusz Matecki na ławie oskarżonych. Zaczęło się!

Poseł Dariusz Matecki na ławie oskarżonych. Zaczęło się!

Popatrzcie na to piękne zdjęcie tłumaczącego się pseudopolityka. A żeby im dowalili jak największy wyrok!

arek_elita
z
gs24.pl
dodany: 12 godz. i 1 min temu
  • 88
  • #
    polityka
  • #
    matecki
  • #
    pis
  • #
    funduszsprawiedliwosci
  • #
    afera
Grzesiok
Grzesiok 5 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 1
@niegrzeczny_zen: darek uspokój się

13

Vladimir Solovyov i M. Simonyan - propagandyści wściekają się na ataki na Moskwę

Vladimir Solovyov i M. Simonyan - propagandyści wściekają się na ataki na Moskwę

Vladimir Solovyov I Margarita Simonyan narzekają i szukają winnych ostatnich ataków na Moskwę w iście kremlowskim stylu. Winna jest kiepska ekonomia (czyli między wierszami: Minister Finansów E.Nabiullina), niska produkcja sprzętu wojskowego i przyznają, że ludzie pytają: "Kiedy to się skończy?"

pragmatyczny_romantyk
z
youtube.com
dodany: 13 godz. i 23 min temu
  • 10
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    ruskimir
  • #
    polityka
  • #
    geopolityka
Grzesiok
Grzesiok 13 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 0
Simonjan jeszcze zipie? No ok
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2545

Kolejny lekarz z gigantycznymi zarobkami. To radny powiatu z PiS

Kolejny lekarz z gigantycznymi zarobkami. To radny powiatu z PiS

Z oświadczenia majątkowego dyrektora wynika, że w minionym roku zarobił on w zadłużonej na 5,2 mln złotych placówce blisko 864 tys. zł brutto.

etepetete
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: wczoraj, 08:51:35
  • 210
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
Grzesiok
Grzesiok wczoraj, 20:56:14 via Wykop
  • 1
STANOOOOSKI COŚ tY NAROBIŁ
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bombastick
bombastick
wczoraj, 15:55:22
  • 18
Czy odebranie orderu to dobry krok? Nie, nie dobry.
Czy powinniśmy wspierać UA w walce z Rosja? Tak powinniśmy.
Ale Żełeński i jego sztab musi zrozumieć jedną rzecz:
to nie politycy kazali Polakom jeździć w 2022 roku na granicę i nieść bezinteresownie pomoc.
¯\(ツ)/¯
#wojna #rosja #polska #ukraina
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzesiok
Grzesiok wczoraj, 16:48:09 via Wykop
  • 13
@bombastick:

Czy odebranie orderu to dobry krok? Bardzo dobry. Symboliczny i mocny.
Czy powinniśmy wspierać UA w walce z Rosja? Jeszcze jak. Ukraina nie jest naszym przyjacielem ale rosja jest jawnym wrogiem od kilku lat deklarującym że zrobią nam rzeczy przy których Wołyń czy Katyń to nic.

Zełeński i jego sztab nic nie muszą zrozumieć. Nic. My nie potrzebujemy od nich niczego, a oni jeszcze będą prosić o poparcie w
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok wczoraj, 17:00:16 via Wykop
  • 0
@bombastick: kto zagrał? Nasi? Czy ukraiński prezydent który dla podwyższenia słupków naraził stosunki polsko-ukraińskie?

Bo szczerze czego oczekiwał zelenski? Powiedz mi jak myslisz? Sądził, że rozejdzie się po kościach?
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok wczoraj, 17:12:48 via Wykop
  • 0
@bombastick: jakich? Order nas nic nie kosztuje a symbolicznie znaczy wiele
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok wczoraj, 20:45:02 via Wykop
  • 0
@bombastick: no i? Oddają i co? Mamy się pociąć?

A środowiska skrajne zyskują bo odebrano mu order czy dlatego, że nazwał oddział imieniem "bohaterów" upa?
  • Odpowiedz

923

Odejście z partii to za mało. Lekarz-milioner powinien zwrócić pieniądze?

Odejście z partii to za mało. Lekarz-milioner powinien zwrócić pieniądze?

Dawid Kacprzyk, lekarz-radny-milioner, zrezygnował z członkostwa w Koalicji Obywatelskiej. To było zapewne wyjście "honorowe", żeby partia nie musiała go wyrzucać siłą. Działania podjęła Naczelna Izba Lekarska, rząd. Ale Polacy zdają się mieć jasne zdanie, że to wszystko za mało.

Akinori456
z
money.pl
dodany: wczoraj, 08:08:54
  • 113
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
Grzesiok
Grzesiok wczoraj, 19:02:57 via Wykop
  • 0
Ale za co? Dostał pieniądz które mu przyznano.

  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

466

Szef MSZ Ukrainy Andrij Sybiha grozi Polsce.

Szef MSZ Ukrainy Andrij Sybiha grozi Polsce.

Sybiha zapowiedział "symetryczne" reakcje na działania uznane za nieprzyjazne

etepetete
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: wczoraj, 14:47:42
  • 186
  • #
    polityka
Grzesiok
Grzesiok wczoraj, 18:59:27 via Wykop
  • 7
O nie. Odbiorą nam dodatkowy ketchup w hot dogach
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Grzesiok
Grzesiok wczoraj, 17:10:10
  • 7
Czy nadanie jednostce wojskowej tytułu "Bohaterów akcji Wisła" byłoby zrozumiałe dla ukraińskich polityków? Czy taka słodziutka analogia już się gdzieś pojawiała? Przecież nie ma co rozpamiętywać historii.

Taki na przykład batalion imienia Stefana Mossora

tyle przekrzykiwania się polityków z jednej i drugiej strony a wystarczyłoby zapytać naszych sąsiadów czy taka nazwa im przeszkadza czy nie? A jeśli tak to czemu? Zamiast się kłócić edukujmy ( ͡~ ͜ʖ
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzesiok
Grzesiok
Autor
wczoraj, 17:16:58 via Wykop
  • 0
@JPRW: czepiasz się detali. Nikt nie mówi o gloryfikacji. Ja się pytam tylko o zdanie naszych ukraińskich sąsiadów na temat takiego pomysłu. Nie oceniam i nie mówię o naszych kwestiach wewnętrznych
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
wczoraj, 15:33:46
  • 148
#rosja #ukraina #wojna
Kacapskie pachołki, ale rozumiecie, że bez względu na to, kto komu zabiera order i kto komu go odsyła, dalej będą się wam palić rafinerie, dalej nie będziecie mieli czym zatankować, a Polacy dalej będą się śmiali z waszej bezsilności i dalej będą kibicowali waszemu upadkowi?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzesiok
Grzesiok wczoraj, 16:51:09 via Wykop
  • 3
@yosemitesam: ruskich to przerasta, a to prosty pragmatyzm.

Ukraińcy jak dla mnie mogą czcić i belzebuba. Niczego to nie zmienia. Z perspektywy 2022-2026 ukraina nam nie zagraża, a ruscy grozili nam tyle razy ludobójstwem że już ciężko zliczyć. .
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok wczoraj, 16:42:37
  • 5
Dzwoniłem do Gruwera. Twierdzi, że jego rodacy nie poczują braku paliwa. W okresie wakacyjnym każdy chce jeździć na krym więc brak paliwa na krymie nie stanowi problemu, bo krymowcy są już na krymie. Szach mat ukrofile.

(。◕‿‿◕。)

2021 - POLSKA MA OPUŚCIĆ NATO
2022 - PO
Grzesiok - Dzwoniłem do Gruwera. Twierdzi, że jego rodacy nie poczują braku paliwa. W...

źródło: header

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

526

Rosja wstrzymała sprzedaż paliwa dla osób prywatnych na okupowanym Krymie

Rosja wstrzymała sprzedaż paliwa dla osób prywatnych na okupowanym Krymie

Gubernator Siergiej Aksionow poinformował, że osoby prywatne i firmy będą odsyłane ze stacji paliw, a paliwo będzie sprzedawane wyłącznie agencjom rządowym odpowiedzialnym za zapewnienie funkcjonowania i bezpieczeństwa Krymu.

Nusantara
z
bbc.com
dodany: wczoraj, 10:38:08
  • 47
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
Grzesiok
Grzesiok wczoraj, 16:34:10 via Wykop
  • 5
jakiś fejk. kremlaki pisali że to nie tak :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

banzi
banzi
wczoraj, 10:17:17
  • 215
Paliwo OFF na Krymie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam na kwik onuc, jak to specjalna operacja idzie zgodnie z planem, "Wołyń pamiętamy", coś o banderowcach itd. Cokolwiek czym da się przykryć, że kacapia jest na prostej drodze do upadku. Sekcja komentarzy jest dla was, kacapstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://x.com/AryoSomeGumul/status/2068616335437758507

#wojna #rosja #ukraina
banzi - Paliwo OFF na Krymie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam na kwik onuc, jak to specjalna operac...

źródło: Screenshot From 2026-06-21 12-14-18

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzesiok
Grzesiok wczoraj, 12:03:18 via Wykop
  • 0
@Nighthuntero: a to banderowiec z tego ruskiego okupanta.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok wczoraj, 12:01:38
  • 5
Poroszenko odesłał medal a czy mógłby też zabrać swoje słodycze z biedronek?

#bekazpodludzi #ruskimir #russiahateclub #polityka #polska #wojna #ukraina #rosja #humorobrazkowy #heheszki #pis #prezydent
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Martinoz
Martinoz
wczoraj, 12:02:47 via Wykop
  • 5
@Grzesiok: Medal sam oddał, ale fabryki Roshen w Rosji bronił jak lew dopóki Kacapstan sam jej mu nie znacjonalizował
  • Odpowiedz
Kskskkdkdkk
Kskskkdkdkk
Kskskkdkdkk
wczoraj, 12:10:15 via Wykop
  • 2
@Grzesiok: Jak wszyscy zaczną oddawać te medale to okaże się, że posiadanie tego medalu to wiocha.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Grzesiek

  • Skrajny antyraszysta, antylewak, antyprawak. Dawne konto: Grzesion
  • Slupsk&Sopot

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.09.2024

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.10.2022

    Złotousty
  • Mikroblogger
    od 22.08.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 22.09.2025

    Rocznica
  • VIP
    od 19.11.2025

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking