W 2016 Przejechałem Meksyk cały rowerem w 4 miesiące.
@adamsowaanon: zawszse się zastanawiałem co ludziom odwala, że jeżdżą w takie miejsca o tak mocno podwyższonym ryzyku. Myślałem, że może to ja jestem boidupa ale jedna wydaje mi się, że to szczypta rozsądku. Jak się uda taka wycieczka to fajnie, ale jak coś pójdzie nie tak to trochę głupio tracić głowę dla głupiej wycieczki...
![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c0834752/f576910f56bd1b5bb0a58a38082a89dc9bb5811f0ca7bd799c740d59ef0a5af1,w220h142.jpg)













@Michael_MD: dokąd polecasz się udać? Gdzieś ta kraina szczęśliwości się znajduje? ( ͡º ͜ʖ͡º)