Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
44gts
44gts

44gts

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4664
  • Znaleziska 589
  • Mikroblog 4075
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
curiousboi
curiousboi
20.06.2026, 16:06:58
  • 1
Ktoś trzyma RIOT? Jakie dalsze przewidywania @44gts #gielda
curiousboi - Ktoś trzyma RIOT? Jakie dalsze przewidywania @44gts #gielda

źródło: IMG_0321

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

44gts
44gts
44gts 20.06.2026, 17:40:59 via iOS
  • 1
@curiousboi: riot jest long term, jak masz zysk i jesteś zadowolony to wiesz co masz robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Long term jeszcze: grupa azoty, bit digital (BTBT)
  • Odpowiedz
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
15.06.2026, 03:26:13
  • 1
Trochę się wyczekałem na ten breakout ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pytanie czy brać dzisiaj profit czy to będzie jadło dłużej

#gielda
#kryptowaluty
orientalist-jack - Trochę się wyczekałem na ten breakout ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pytanie czy brać...

źródło: Image 15-6-26 at 5.25 AM (1)

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

44gts
44gts
44gts 15.06.2026, 06:44:37 via iOS
  • 2
@perfumowyswir: przecież to też giełda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

490

Firefox ma wbudowany i darmowy VPN. Teraz skorzystają z niego Polacy

Firefox ma wbudowany i darmowy VPN. Teraz skorzystają z niego Polacy

Polacy mogą od dziś korzystać z darmowego i wbudowanego VPN-a w przeglądarce Firefox

PytanieZaPytaniem
z
instalki.pl
dodany: 11.06.2026, 11:15:35
  • 159
  • #
    firefox
  • #
    przegladarki
  • #
    internet
44gts
44gts
44gts 12.06.2026, 18:21:08 via Wykop
  • -2
kiedy na brave?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lesny_
lesny_
08.06.2026, 18:09:59
  • 0
Nowa siri od iphone 17 (pro?) czy mi się zdawało bo tak szybko plansze zabrali #apple
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

44gts
44gts
44gts 08.06.2026, 18:11:41 via Wykop
  • 0
@lesny_: niee, od modelu ktore wspiera AI
  • Odpowiedz
44gts
44gts
44gts 08.06.2026, 18:10:22
  • 5
dobra, jestem spokojny. nowe AI nie dla EU, nie tylko dla cebulaka biedaka xd
#apple
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

44gts
44gts
44gts 08.06.2026, 09:47:39
  • 12
#gielda
44gts - #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns
08.06.2026, 09:50:05 via Wykop
  • 0
@44gts: Jeszcze są chitre.
  • Odpowiedz
rafdro
rafdro
rafdro
08.06.2026, 10:15:53 via Wykop
  • 0
@44gts: szczurish
  • Odpowiedz
pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
06.06.2026, 18:25:03
  • 1
#gielda #kiciochpyta #pytaniedoeksperta

Dlaczego tagi #gielda oraz #kryptowaluty i #bitcoin mają ze sobą kosę? Kiedyś tak nie było a jakiś czas w ogóle nie śledziłem tego uniwersum

Kiedyś nawet wpisy pod spulnymi tagami chodziły
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

44gts
44gts
44gts 06.06.2026, 23:13:41 via iOS
  • 1
@pysznewpierdalator: bo ci na tagu giełda w większości grają tak jak ci co kupuja shitcoiny na dexie, a potem płacz że był rug pull albo kupują na górce, jak można takich szanować xd
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
06.06.2026, 20:31:29
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

44gts
44gts
44gts 06.06.2026, 23:11:30 via iOS
  • 3
@mirko_anonim: epickie zesrańsko
  • Odpowiedz
oszukalemsystem
oszukalemsystem
02.06.2026, 14:04:14
  • 1
#kryptowaluty ( ͡º ͜ʖ͡º)
oszukalemsystem - #kryptowaluty ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

44gts
44gts
44gts 02.06.2026, 15:56:52 via Wykop
  • 0
@oszukalemsystem: juz 700 000 000$
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47
02.06.2026, 14:12:41
  • 9
#bitcoin #inwestowanie #kryptowaluty

Podobno szkolenie fila nie koniecznego było dostępne tylko przez 48h i już zapisy są zamknięte a właśnie miałem tel od nich że mam w koszyku ich kurs i że jezcze mogę to kupić xdddd
Poza tym po drodze dodawania do koszyka była zgoda na kontakt telefoniczny której nie zaznaczyłem a mimo to dzwonią. Komedia, naganiacze
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

44gts
44gts
44gts 02.06.2026, 15:56:37 via Wykop
  • 3
@Tony47: kto kupuje mentoring od niego jest niezłym idiota, a on staje sie jeszcze bardziej bogaty, podobno w tym roku taniej jest, ciekawe dlaczego xd
  • Odpowiedz
Abc123cba123
Abc123cba123
Abc123cba123
01.06.2026, 16:21:28
  • 1
#kryptowaluty no i elegancko, jeszcze tak z 10k w dół i się ładuje all in włącznie z kredycikiem i za około 3 lata kapitał włożony będzie razy 3.
Abc123cba123 - #kryptowaluty no i elegancko, jeszcze tak z 10k w dół i się ładuje all...

źródło: 1000031645

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

44gts
44gts
44gts 01.06.2026, 19:05:21 via Wykop
  • 0
@Abc123cba123: zrob all in 45k, trust me
  • Odpowiedz
cheture
cheture
31.05.2026, 08:59:12
  • 21
czemu na sporcie witają się ze mną tylko stare dziady a nie mógłby np jakiś przystojny młody kawaler z piękną łydką
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

44gts
44gts
44gts 31.05.2026, 09:57:40 via iOS
  • 0
@cheture: bo trzeba tak samo wyglądać żeby się witali i widocznie ty się nie łapiesz xd
  • Odpowiedz

653

Zleciła i przygotowała zabójstwo męża - tylko 10 lat kobiety

Pokaż treści 18+

Zleciła i przygotowała zabójstwo męża - tylko 10 lat kobiety

Polskie sądy nadal w formie. Zabójstwo z pobyt szczególnie zasługujących na potępienie - dla pieniędzy

GeraltRedhammer
z
businessinsider.com.pl
dodany: 29.05.2026, 06:18:06
  • 36
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    feminizm
  • #
    pieklokobiet
44gts
44gts
44gts 30.05.2026, 10:29:06 via iOS
  • 0
Dlaczego nie pójść drogą jaką poszli nasi rządzący którzy podnieśli kary wykroczeń drogowych, zwiększyć razy dwa albo i trzy minimum za takie przestepstwa to może parę osób mocno zastanowiłoby się czy warto
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Velion
Velion
28.05.2026, 16:13:15
  • 10
#kryptowaluty Mądrego to zawsze miło posłuchać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Velion - #kryptowaluty Mądrego to zawsze miło posłuchać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡...

źródło: IMG_20260528_181241

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

44gts
44gts
44gts 29.05.2026, 13:15:16 via Wykop
  • 0
@memforis: jak oddalisz wykres btc to on jest w wiecznej hossie, twoje krótkoterminowe predykcje sa z kapelusza i tylko szkodzisz nowym osobom w temacie, zamiast byc antywskaznikiem dla większości (i pośmiewiskiem imo) to moze weź się i zrób cos żeby nim nie byc?
  • Odpowiedz
lIII
lIII
29.05.2026, 12:44:38
  • 5
Nie wiem czy wiecie, ale kopanie kryptowalut znów wróciło do łask.

RTX 5090 - wydobywa dziennie za 45.62$ - koszt prądu 3.91$ = 151,44zł dziennie zysku
RTX 5080 - wydobywa dziennie za 26.66$ - koszt prądu 2.75$ = 86,82zł dziennie zysku
itd itd

Ciekawe
lIII - Nie wiem czy wiecie, ale kopanie kryptowalut znów wróciło do łask.

RTX 5090 -...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-29 143524

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

44gts
44gts
44gts 29.05.2026, 13:11:23 via Wykop
  • 0
@lIII: zwrot dla jakiegos shitcoina ktorego nawet nie moge znalezc na coinmarketcapie (wyszukuje mi Perle o wartosci 0.18$, gdzie ten z Twojego zrzutu to jakies 1.52$)
jak bitek sie s-------i to te wszystkie shitcoiny sie zesraja, a bitek jeszcze spadnie, także warto to wziąć pod uwage
  • Odpowiedz
stasiu84
stasiu84
24.05.2026, 10:21:14
  • 4
Spadki odwołane. Lecimy teraz do 90k.
#kryptowaluty #bitcoin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

44gts
44gts
44gts 26.05.2026, 15:59:58 via Wykop
  • 0
@stasiu84: zulci 100k
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
25.05.2026, 12:39:01
  • 2
✨️ Kryptowaluty w Bessie: Mój Weekend z Bitcoinem Ⓘ
#kryptowaluty Mój weekend jak pięknie się zaczyna od kolejnego potwierdzenia moich słów że bitoszit jest w trwałej bessie i leci w tym roku na spokojnie poniżej 10000. 82 tys posmarowane jako trwały punkt i teraz już jazda bez trzymanki w dół. Wykres kolejny raz to potwierdza, ale was nawet pisowskie zondacrypto nie nauczyło że kryptoszity są tylko po to aby spadać i
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

44gts
44gts
44gts 26.05.2026, 15:59:02 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: to kipesko ze tylko za milion skoro siedzisz w btc kiedy był za ~100 dolarów

  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.07.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.12.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.11.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking