Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
vejnn
vejnn

vejnn

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5648
  • Znaleziska 59
  • Mikroblog 5589
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0

2369

Średnie miesięczne zarobki lekarzy z wszystkich faktur to 80 tys. zł.

Średnie miesięczne zarobki lekarzy z wszystkich faktur to 80 tys. zł.

Nomadmum pozyskała dane z biura księgowego obsługującego lekarskie JDG. Dane na podstawie 1 tys. JDG pokazują, że średnio miesięcznie z wszystkich faktur lekarze z tego biura mają 80 tys. miesięcznie. Rekordzista 400 tys. zł miesięcznie. Pokrywają się one z oświadczeniami majątkowymi innych lekarzy.

Stulejman_Beznadziejny
z
x.com
dodany: 23.06.2026, 07:39:47
  • 267
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    konowalposting
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
vejnn
vejnn
vejnn 24.06.2026, 06:59:17 via Wykop
  • 0
@DziobakPepe: przypominam że to pis dał dodatki covidowe a covidowy minister p-------l 300 mln na respiratory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
vejnn
vejnn
vejnn 24.06.2026, 07:45:36 via Wykop
  • 0
@DziobakPepe: tl;dr freethinkerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Promilus
Promilus
Promilus
23.06.2026, 12:09:13
  • 152
Jak Batyra uważam za kibola i najgorszego prezydenta od czasów Wałęsy, to nie jestem w stanie pojąć jak można stawać po stronie Zełenskiego w obecnym sporze o UPA. A jeszcze tutaj widziałem jak ktoś ustawił sobie z nim tapetę w telefonie xD

Zelenski gra dużo powyżej swojej wagi, ma urojenia że jest nie tylko członkiem NATO, ale wręcz że bez niego NATO nie istnieje. Bredzi o Polsce, która w przypadku wojny bez Ukrainy
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vejnn
vejnn
vejnn 23.06.2026, 14:48:49 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
17.06.2026, 14:40:37
  • 221
Najgorsze jest to, że teraz nikt mi nie uwierzy że serio 300h w pracy siedze, tylko każdy będzie myślał że to oszustwo jest. Wystarczy, że mam 6-7 dyżurów w miesiącu.

Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić

#konowal100k
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vejnn
vejnn
vejnn 17.06.2026, 16:18:59 via Wykop
  • 2
@Lekarz_7k: ten system opieki zdrowotnej stoi właśnie na rezydentach ~20k / 200+ godzin w miesiącu, a specjaliści zbijają pitos za znacznie lżejszą robotę
  • Odpowiedz
lukasz-lux
lukasz-lux
16.06.2026, 12:25:09
  • 40
najlepszy koniował to anestezjolog. Ten nawet nie przeczytał umowy i nie wie ile zarabia
przypominam że on się nauczył działania 5 leków i jedzie tym samym całą kariere, podaje ci gaz i robi zastrzyk i skasuje 100k

#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting
lukasz-lux - najlepszy koniował to anestezjolog. Ten nawet nie przeczytał umowy i nie...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vejnn
vejnn
vejnn 16.06.2026, 21:58:52 via Wykop
  • 0
@lukasz-lux: powiem ci wykopku że jakbyś miał chociaż w głowie jeden dzień z życia anestezjologa który ma ostry wjazd to byś się zesrał ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to że gość dziwny to inna sprawa.
  • Odpowiedz
Aplasidon
Aplasidon
16.06.2026, 21:01:32
  • 1
mam wrażenie że ta piłka leci jak pocisk, wystarczy strzelać z daleka #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vejnn
vejnn
vejnn 16.06.2026, 21:22:21 via Wykop
  • 0
@MinisterKoryto: albo van Bronckhorsta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
zexan
zexan
10.06.2026, 15:04:25
  • 44
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
zexan - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: A048628C-FF60-461D-8474-D05707ED277E

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vejnn
vejnn
vejnn 10.06.2026, 20:35:06 via Wykop
  • 1
@Sathanas_Gloriam: jeśli są zakłady to jestem w stanie postawić dzisiaj stówę na to że to będzie młodzieżowe słowo roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi
08.06.2026, 11:55:04
  • 0
#gielda
Kończy mi się okres próbny na myfund. Która wersja ma najwięcej sensu do zwykłego śledzenia portfolio?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vejnn
vejnn
vejnn 08.06.2026, 12:24:01 via Wykop
  • 1
@olcayn: jak masz 5-6 kont w rodzinie do śledzenia i nie chcesz mentalnego księgowania to maklerskie zdecydowanie nie wystarcza, zaraz dojdzie OKI i to jeszcze utrudni sprawę.
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
08.06.2026, 08:57:41
  • 162
Tylko dziś z kodem Wrzosek promocja 1 kontrakt CFD + 1 gratis na SOK POMARAŃCZOWY, źródło witaminy C. Zdrowy dodatek do pysznego śniadania

#gielda
breakdown1 - Tylko dziś z kodem Wrzosek promocja 1 kontrakt CFD + 1 gratis na SOK POM...

źródło: image_picker_0602311D-36F6-49F0-B3D3-70E5463A4F7F-19329-0000074B907CD74A

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vejnn
vejnn
vejnn 08.06.2026, 09:29:51 via Wykop
  • 7
@breakdown1: kod powinien się nazywać CZTEROPACZEK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
qoop
qoop
26.05.2026, 04:41:09
  • 459
#krakow #bekazzydow #heheszki #rzymianie #zydkrecikorba
qoop - #krakow #bekazzydow #heheszki #rzymianie #zydkrecikorba

źródło: temp_file5178889821147590075

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vejnn
vejnn
vejnn 26.05.2026, 07:31:17 via Wykop
  • 4
@qoop: przecież to Wiślacy o Cracovii napisali, tak to jest jak się udostępnia bez kontekstu
  • Odpowiedz
Mr0ziak
Mr0ziak
Mr0ziak
06.05.2026, 10:22:55
  • 1
Cześć,
Zna ktoś może miejsce gdzie umyję silnik od spodu w Krakowie lub w okolicach (preferowana Nowa Huta, Mistrzejowice)? Zażygany olejem, mechanik nie chce się podjąć bez mycia.
#samochody #krakow #mechanikasamochodowa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vejnn
vejnn
vejnn 18.05.2026, 11:54:10 via Wykop
  • 0
@Mr0ziak: jak jeszcze aktualne to "naprawa samochodow francuskich" na Kosocickiej bez problemu umył silnik i sprawdził skąd wyciek w ds5.
  • Odpowiedz
sforce
sforce
07.05.2026, 07:25:24
  • 0
#gielda jesteście uzależni od tagu ? Gdzie pracujecie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vejnn
vejnn
vejnn 07.05.2026, 08:43:43 via Wykop
  • 1
@pepedros: a my nad wodą
  • Odpowiedz
RomanKarburator
RomanKarburator
01.05.2026, 10:16:53
  • 37
#obiad #gotujzwykopem
RomanKarburator - #obiad #gotujzwykopem

źródło: 1000114030

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vejnn
vejnn
vejnn 01.05.2026, 15:15:15 via Wykop
  • 2
@RomanKarburator: ehh nie wiem czy ktoś jeszcze to kuma ( ͡° ͜ʖ ͡°) leci plusik
  • Odpowiedz
Gold999
Gold999
Gold999
29.04.2026, 06:14:43
  • 9
#gielda #xtb
Jak ten czas powoli leci
Pierwsza, druga, wpół do trzeciej
Do dziewiątej jeszcze tyle, tyle godzin
Gdyby można zrobić czary
Ponapędzać te zegary
Gold999 - #gielda #xtb
Jak ten czas powoli leci
Pierwsza, druga, wpół do trzeciej
Do ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vejnn
vejnn
vejnn 29.04.2026, 06:53:40 via Wykop
  • 0
@Gold999: to jest świeże
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
27.04.2026, 18:34:00
  • 7
Zgadnijcie kto nie kupił #xtb #meczennicyxtb jak było po ~66 xD
#gielda
Qurvinox - Zgadnijcie kto nie kupił #xtb #meczennicyxtb jak było po ~66 xD
#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vejnn
vejnn
vejnn 28.04.2026, 15:48:42 via Wykop
  • 0
@Qurvinox: te afery to była wywalająca się aplikacja, na dłuższą metę raczej przewidywalne było że to tylko przecena. żeby nie było to kupowałem po 72 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vorky
vorky
26.04.2026, 15:52:22
  • 82
Statement Bedoesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://streamin.link/v/cc555f95

#latwogang #cancerfighters
vorky - Statement Bedoesa ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

https://streamin.link/v/cc555f95

#latwogang ...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vejnn
vejnn
vejnn 26.04.2026, 17:39:20 via Wykop
  • 1
@Kiedys_Mialem_Fejm: na wykopie jest masa sfrustrowanych hejterow których życiową dewizą jest “jak masz coś robić nieidealnie to nie rób wcale bo beka z Cb typie”, więc nic nie robią i komentują tylko a potem użalają się nad sobą
  • Odpowiedz
oxymirek
oxymirek
13.04.2026, 14:02:05
  • 746
To jest niesamowite, że w Polsce ludzie tak nienawidzą wolności jaką daje nam Europa, że woleli zagłosować na alfonsa, który bił się z patusami po lasach i ukradł kawalerkę starszemu człowiekowi po czym wsadził go do DPSu. Podkarpackie świętowało do rana. Ludzie na ulicy mówili mi że nie ufają Nawrockiemu ale najważniejsze było odsunięcie się od Europy. #bekazpisu #bekazkonfederacji #wegry
oxymirek - To jest niesamowite, że w Polsce ludzie tak nienawidzą wolności jaką daje ...

źródło: 1000020203

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vejnn
vejnn
vejnn 13.04.2026, 18:11:47 via Wykop
  • 0
@WykopGwalciWolnoscSlowa: debilne populistyczne partie za których rządów Polska ma p------y wzrost gospodarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
12.04.2026, 16:58:52
  • 9
#gielda

Czuje ze po wojnie cieśnina ormuz bedzie absolutnym top turystycznym następnych lat, absolutnie każda osoba na świecie bedzie wiedziała o tym miejscu i bedzie chciała zobaczyć o co był ten cały dym. Mądrze zaplanowane wycieczki typu pontonem między atrapami min, symulacja negocjacji z iranem zeby przepłynąć czy zabawa w przerzucanie cargo zeby cie nie złapali to bedzie infinity money glitch

Ladujecie sie w rainbowa i tym podobnych
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vejnn
vejnn
vejnn 13.04.2026, 08:43:02 via Wykop
  • 1
@vladi_putin: ale by se człowiek na Krym pojechał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
nO-C34
nO-C34
12.04.2026, 18:00:51
  • 0
Co myślicie o #nike całkiem tanio wyceniona. Nadal jest to kluczową spólka z branży, coś tam restrukturyzują. Jak się nieco uspokoi na rynkach i przeprowadzą skutecznie planowane zmiany może to być całkiem ciekawy long do portfela ike.
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vejnn
vejnn
vejnn 13.04.2026, 08:41:07 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: to już jest w cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
1irtsimkinab1
1irtsimkinab1
31.03.2026, 20:46:38
  • 17
Co typ jest antykapitanem to głowa mała. Piłkarz wielki, ale jego wkład do reprezentacji jest jeszcze mniejszy niż jego wartość w oczach małżonki. Człowiek dzielący szatnię na dwa obozy, wiecznie z kimś skłócony, przemądrzały i bez żadnej charyzmy do posiadania opaski kapitańskiej.

Poznał się już na nim Błaszczykowski w szatni BVB z którym Lewandowski przestał rozmawiać, bo...miał inne poglądy polityczne.

Nie mam zamiaru oglądać tej reprezentacji do czasu aż ten pajac w
1irtsimkinab1 - Co typ jest antykapitanem to głowa mała. Piłkarz wielki, ale jego wkł...

źródło: 2026_03_31_2038@2x

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vejnn
vejnn
vejnn 31.03.2026, 22:43:30 via Wykop
  • 5
@1irtsimkinab1: gdyby nie Robercik to finał baraży ze Szwecją byś zobaczył jak świnia niebo
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
31.03.2026, 20:55:31
  • 64
P-----------y z zespołem który k---a 2 punkty przez całe eliminacje zdobył, o co k---a tu chodzi

#mecz
michalxd21 - P-----------y z zespołem który k---a 2 punkty przez całe eliminacje zdob...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vejnn
vejnn
vejnn 31.03.2026, 22:36:31 via Wykop
  • 0
@PWX_07: czemu atakujecie!!!!! bronic wyniku!!!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking