Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko128
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
krucjan

krucjan

Dołączył 5 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17624
  • Znaleziska 367
  • Mikroblog 17257
  • Obserwujący 116
  • Obserwowane 6
krucjan
krucjan 4 godz. i 7 min temu
  • 3
Git pogoda jest ale jednak już w aucie klimę trzeba #szczecin
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

drakan8
drakan8
przedwczoraj, 19:40:14
  • 2
Mamy tu planszówkowe mirki?, od jakiś 2 miesięcy prowadzimy klub gier planszowych w Dąbiu (Imba prawobrzeże to nie Szczecin) ostatnio założyliśmy FP https://www.facebook.com/profile.php?id=61590700813136 i strona też jest już w trakcie.

Spotykamy się w 1 i 3 środę miesiąca od 16 do 20 w Klubie Delta ulica Racławicka 10

Gramy zasadniczo w wszystko w kooperacje jak Elditrh Horror czy posiadłość szaleństwa, ale także w gry euro jak Septima, Terraforacja Marsa lub inne bardziej imprezowe tytuły
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krucjan
krucjan przedwczoraj, 19:44:54 via Wypiek
  • 8
@drakan8 jak wysoki jest poziom autyzmu w klubie?
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan przedwczoraj, 19:55:11 via Wypiek
  • 0
@drakan8 to może zajrzę
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan przedwczoraj, 10:24:18
  • 0
#szczecin co wy jęczycie nawet klimy w aucie nie odpalam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
przedwczoraj, 10:36:03 via Android
  • 0
@krucjan: Mamy, ojciec.
  • Odpowiedz
Varin
Varin
24.06.2026, 19:38:02
  • 0
#szczecin

Gdzie o tej godzinie zamówię dobrą pizze na dowoz? A jak nie pizze to cos innego dobrego na dowoz?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krucjan
krucjan 24.06.2026, 19:44:51 via Wykop
  • 2
@Varin: pyszne.pl
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka
24.06.2026, 17:25:03
  • 9
Czy ja powinnam już tagować swoje jedzeniowe wpisy: #mirabelkaszukameza #mirabelkaszukamirka ?

#keto #obiadove

Kaczka, szparagi, tachini, sól

A w komentarzu zupa a’la tom yum na rosole :) z łososiem, boczniakiem i krewetkami
Palinkka - Czy ja powinnam już tagować swoje jedzeniowe wpisy: #mirabelkaszukameza #m...

źródło: IMG_9250

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krucjan
krucjan 24.06.2026, 18:47:24 via Wypiek
  • 0
@Palinkka w jaki sposób regularne publikowanie posiłków sugeruje ogłoszenie matrymonialne, że winien z tego wynikać obowiązek takiego tagowania?
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan 24.06.2026, 19:24:12 via Wypiek
  • 1
@Zartos_Larpiarz rozumiem, nie przyszło mi to do głowy, choć sam mam potrzebę atencji i publikuję swoje posiłki.
  • Odpowiedz
jurekqwerty
jurekqwerty
jurekqwerty
24.06.2026, 06:57:18
  • 595
Tak widzę tę sytuację

#bekazpisu #ukraina #bekazprawakow #polityka
jurekqwerty - Tak widzę tę sytuację

#bekazpisu #ukraina #bekazprawakow #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krucjan
krucjan 24.06.2026, 13:02:12 via Wypiek
  • 2
@jurekqwerty biedny Zełeński, on nie wiedział, on nie chciał, Polacy dajcie mi teraz wyjść w twarzą chlip xD
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan 23.06.2026, 06:59:54
  • 0
O co chodzi, że takie gigantyczne kolejki stoją do ksera na placu odrodzenia? xd
Wczoraj koło 13 jechałem to stali od Piłsudskiego do Monte cassino, teraz o 9 też z 20 osób stało xD

Co takiego niesamowitego jest w tym punkcie?

#szczecin
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krucjan
krucjan
Autor
23.06.2026, 08:10:06 via Wypiek
  • 0
@6poziomprokrastynacji tak się domyślam, że coś w tym stylu ale serio ludzie wolą stać w kolejce na pół ulicy, zamiast przejść się do jakiegoś innego ksero obok? xD
krucjan - @6poziomprokrastynacji tak się domyślam, że coś w tym stylu ale serio ludzi...

źródło: Screenshot_2026-06-23-10-07-39-691_com.google.android.apps

Pobierz
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan
Autor
23.06.2026, 08:41:15 via Wypiek
  • 0
@melekhov jak ci wszyscy ludzie drukują po 300 stron, to trochę sobie postoją xD
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan
Autor
23.06.2026, 16:05:04 via Wypiek
  • 0
@Konszachty skąd ten pomysł?
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan 23.06.2026, 08:42:17
  • 3
Stan kolejki do ksero na godzinę 10:30
Mniejsza ale stabilna.
#szczecin
krucjan - Stan kolejki do ksero na godzinę 10:30
Mniejsza ale stabilna. 
#szczecin

źródło: IMG_20260623_103437

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krucjan
krucjan
Autor
23.06.2026, 11:45:10 via Wypiek
  • 0
@TomekNAUK po ksero
  • Odpowiedz
Catmmando
Catmmando
23.06.2026, 08:43:57
  • 1
#szczecin gdzie kupię najlepsze paszteciki szczecińskie (ser pieczarki)

kocham te paszteciki i jadę do was po drodze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krucjan
krucjan 23.06.2026, 09:09:56 via Wypiek
  • 2
@Catmmando we sterze
  • Odpowiedz
Varin
Varin
23.06.2026, 05:29:50
  • 0
Jadł ktoś wczoraj, Poniedziałek 22 czerwca, paszteciki w galaxy i ma srake?

#szczecin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krucjan
krucjan 23.06.2026, 05:57:32 via Wypiek
  • 1
@Varin ja jadlem anakondy i nie mam
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan 22.06.2026, 15:08:11
  • 4
Za chwilę będę transmitował jedzenie na raz trzech legendarnych anakond z rapackiego na youtube.
#szczecin #jedzzkrucjanem #oswiadczenie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krucjan
krucjan
Autor
22.06.2026, 18:37:31 via Wypiek
  • 0
@dzieju41 tak
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan 21.06.2026, 11:08:38
  • 1
Jebło #szczecin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

regularne_ekspresje
regularne_ekspresje
21.06.2026, 11:28:14 via Wykop
  • 1
@krucjan: będzie dobrze
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan 21.06.2026, 07:38:47
  • 0
Według alertu RGB jebnie #szczecin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnblaze12345
johnblaze12345
21.06.2026, 07:42:20 via Wykop
  • 0
@krucjan: spokojnie
  • Odpowiedz
Wiskoler_double
Wiskoler_double
21.06.2026, 07:44:12 via Wykop
  • 0
@krucjan: Nie potwierdzam.
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan 19.06.2026, 19:17:26
  • 8
Sylwetka po prawie trzech latach walenia ekstremalnych wyzwań jedzeniowych
#jedzzkrucjanem #pokazforme #mikrokoksy
krucjan - Sylwetka po prawie trzech latach walenia ekstremalnych wyzwań jedzeniowych ...

źródło: IMG_20260619_210126

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krucjan
krucjan
Autor
19.06.2026, 19:21:35 via Wypiek
  • 5
@JaNieGejJaPapiesz ono ma takie skazy, jest pewno starsze ode mnie ale działa, mam sentyment.
krucjan - @JaNieGejJaPapiesz ono ma takie skazy, jest pewno starsze ode mnie ale dzia...

źródło: IMG_20260619_212106

Pobierz
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan
Autor
19.06.2026, 19:21:57 via Wypiek
  • 2
@Sportler priv
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan
Autor
19.06.2026, 19:29:52 via Wypiek
  • 3
@Sportler za późno
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan
Autor
19.06.2026, 21:40:25 via Wypiek
  • 4
@donatien-de-sade nie sięgnąłbyś mnie nawet, jestem zwinny jak orangutan
krucjan - @donatien-de-sade  nie sięgnąłbyś mnie nawet, jestem zwinny jak orangutan

źródło: received_1694427998562126~2

Pobierz
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan
Autor
20.06.2026, 17:42:42 via Wypiek
  • 1
@regularne_ekspresje biorąc pod uwagę predykcje wielu komentujących to tak właśnie uważam
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan 20.06.2026, 08:25:00
  • 0
Jest woda? #szczecin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
20.06.2026, 08:27:22 via Android
  • 0
@krucjan: Podobno wraca powoli na swierczewie
  • Odpowiedz
ImperatorPL
ImperatorPL
20.06.2026, 08:34:45 via Wykop
  • 0
@krucjan: na zachodnie Pogodna wróciła
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
19.06.2026, 14:14:36
  • 4
#szczecin Czy te alerty rcb dotyczyły tej burzy co przeszła czy dotyczą jakiejś inne, która ma nadejść?
#rcb #burza
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krucjan
krucjan 19.06.2026, 14:28:46 via Wypiek
  • 1
@dzieju41 chiba o tą co była chodziło
  • Odpowiedz
Palinkka
Palinkka
18.06.2026, 12:30:23
  • 11
#keto #obiad kaczka szparagi i SÓL 🧂 kawa z mlekiem kokosowym. Miałam tak ogromną ochotę na kawę z mlekiem ( ͡° ᴥ ͡°)
Palinkka - #keto #obiad kaczka szparagi i SÓL 🧂 kawa z mlekiem kokosowym. Miałam tak...

źródło: IMG_9091

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krucjan
krucjan 18.06.2026, 23:39:45 via Wypiek
  • 1
@Palinkka witam, lubisz szparagi?
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
18.06.2026, 18:23:23
  • 1
#szczecin kto jutro chce #piwozwykopem
Gdzieś w rynku w browarze?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krucjan
krucjan 18.06.2026, 23:38:48 via Wypiek
  • 0
@MecenasMarcinNajman ja piwa nie piję ale mogę bańkę 5l wody strzelić 🥸
  • Odpowiedz
Sudo_exit
Sudo_exit
18.06.2026, 11:55:38
  • 2
#szczecin pogoda na sobote. Letnie burze
Sudo_exit - #szczecin pogoda na sobote. Letnie burze

źródło: 1000066192

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krucjan
krucjan 18.06.2026, 11:59:51 via Wypiek
  • 1
@Sudo_exit dziękuję za pogodę na sobotę
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan 16.06.2026, 14:50:03
  • 174
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #szczecin
krucjan - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #szczecin

źródło: IMG_20260616_164921

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryhu
ryhu
16.06.2026, 15:40:48 via Wykop
  • 58
@krucjan: ciekawe po ile spucha bycza
  • Odpowiedz
The_Czop_Show
The_Czop_Show
16.06.2026, 15:47:53 via Wykop
  • 53
@ryhu: a co? Nie ma ceny? Te pewno za darmo hehehe
TheCzopShow - @ryhu: a co? Nie ma ceny? Te pewno za darmo hehehe

źródło: 17816248571236050030000596406573

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • Żrę se na youtube https://youtube.com/@xdmechu
  • https://youtube.com/@xdmechu

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.10.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.01.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.12.2023

    Mikroblogger
  • VIP
    od 03.02.2025

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking