
niochland +1338
Dobrze rozumiem, że w Polsce nie ma i nie będzie dobrobytu, bo ktoś nie wierzy w Boga i papieżaka?
xDDDDDDDDDD
Tak się kończy głosowanie na PiS "byleby lewaków dupa bolała"
#bekazkatoli #bekazpisu #niewiemjaktootagowac #polityka
xDDDDDDDDDD
Tak się kończy głosowanie na PiS "byleby lewaków dupa bolała"
#bekazkatoli #bekazpisu #niewiemjaktootagowac #polityka










