Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

208

DLC do Wiedźmina 3 już w maju? Akcje CD Projekt rozpędzają hossę

DLC do Wiedźmina 3 już w maju? Akcje CD Projekt rozpędzają hossę

Giełdowy wiedźmin znów ostrzy miecze, a inwestorzy zacierają ręce. CD Projekt zaliczył imponujący rajd, rosnąc o niemal 17% w zaledwie miesiąc. Analitycy już analizują fundamenty tego wzrostu, od plotek o niespodziewanym powrocie do Wiedźmina 3, aż po ruchy byłych weteranów studia.

FXMAG
FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 29.04.2026, 10:13:02
  • #
    gielda
  • #
    cdprojektred
  • #
    wiedzmin
  • #
    wiedzmin3
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (58)

najlepsze

Danuel
Danuel
29.04.2026, 12:05:29 via Wykop
  • 85
Będzie jak z Cymbergajem, gdzie szefostwo sprzedało spory pakiet akcji w dniu premiery? :D
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rapidos
Rapidos
30.04.2026, 06:09:57 via Wykop
  • 36
@Danuel: Wszyscy wiedzą, że CDP trzeba sprzedawać w dniu premiery, niezależnie od wyników. Teraz to już działa na zasadzie samospełniającej się przepowiedni.
Tak że trudno mieć pretensje do zarządu, że zachowuje sie racjonalnie. Pytanie czy później odkupili, kiedy było już taniej ;)
  • Odpowiedz
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login
30.04.2026, 06:42:53 via Wykop
  • 16
@Rapidos: wręcz bym powiedział, że najlepiej sprzedać kilka dni wcześniej, bo na premierę już poleci.
  • Odpowiedz
Shadowmoses33
Shadowmoses33
30.04.2026, 04:37:49 via Wykop
  • 44
ja pie.le słysze o tym DLC juz od 2 lat spuszczają sie nad dodatkiem który bedzie trwał 3 godz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zly_CzlowiekXD
Zly_CzlowiekXD
30.04.2026, 07:23:36 via Wykop
  • 18
@Shadowmoses33: dokładnie, pomijając to że tam nikt już nie robi na silniku RED że względu na umowę z epicem.
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
30.04.2026, 13:43:28 via Wykop
  • 4
@Shadowmoses33: Który dodatek od Redów trwał 3 godziny? xD
  • Odpowiedz
sejbr
sejbr
30.04.2026, 01:27:39 via Wykop
  • 28
DLC do symulatora Geralta robi większą burzę niż wiedźminka 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

niewiempoco
niewiempoco
30.04.2026, 06:51:59 via Wykop
  • 15
@sejbr: Powodzenia im życzę z tą Ciri, tam to chyba się już w Redach pozamieniali na głowy z czymś. ;p


@KlejnotNiluWielki: To prawda ..c--j z ciągłością lore, serio. Ja wiem że Wiedżmak tam już na emeryturę przeszedł, odłożył miecz itp. Ale nie takie fikołki się robi w kinie i Rambo 6 potrafi wyjść. Powinni dalej grzać Geralta, może prequel itp. To jest Wiedźmin a nie kur%$a WIEDŻMINKA! (
  • Odpowiedz
szarlej1427
szarlej1427
szarlej1427
30.04.2026, 07:14:03 via Wykop
  • 10
@KlejnotNiluWielki: mi to w sumie ryba, równie dobrze mógł to być Lambert XD
  • Odpowiedz
slums
slums
slums
30.04.2026, 07:04:12 via Wykop
  • 18
No fajnie ale odgrzebywanie 11 letniej gry bo w międzyczase nic nowego nie dało się z marką zrobić to też już taki desperacki ruch.
Podnajęli FT do zrobienia remake'u jedynki już ile? 5 lat temu? Więcej? Od tego czasu nie ma nawet jednego screenshota ani urywka gameplayu a czwórka poza demami technologicznymi, żeby robić loda Epicowi też jeszcze nic nie pokazała.

No więc trzeba gerwanta odkopać, może przy okazji poprawią tą okropnie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zly_CzlowiekXD
Zly_CzlowiekXD
30.04.2026, 07:22:31 via Wykop
  • 8
@slums: tam w ogóle zarządzają "geniusze", pchają tego Wiedzmina 4 na UE5 na... Ps5. Będzie powtórka z cp2077 z PS4.
  • Odpowiedz
slums
slums
slums
30.04.2026, 07:29:45 via Wykop
  • 9
@Zly_CzlowiekXD:
To jest troche ewenement bo spędzili 3 lata na doprowadzaniu silnika na pozycję jednego z lepszych i lepiej skalowalnych silników do open worldów po czym decydują, że jednak z niego korzystać nie będą.

...i zaczynają tą samą robotę w zasadzie od zera na UE, który z pudełka bardzo średnio nadaje się do open worldów bo poza supportem dużych map to nic tam nie ma i nagle okazuje się, że
  • Odpowiedz
Jurigag
Jurigag
29.04.2026, 20:48:09 via Android
  • 11
A ja jednak mam nadzieję że zrobią shadow dropa, tak totalnie o, że wrzucają informację 19.05(chyba najsensiwniejsza data, premiera 3) że cyk dlc dostępne do kupna. Mimo że niby wspominali że raczej nie są za tym rozwiązaniem to myślę że sam hype wokół tego dlc i 4 spokojnie wygeneruje z 5-10 mln kopii, zakładając cenę pewnie 30-40$ dobry hajs zarobią
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

robert-kuzba
robert-kuzba
29.04.2026, 20:54:31 via Wykop
  • 9
19.05


@Jurigag: ah, pamiętna data. Dzień wcześniej miałem ostatni egzamin maturalny (polski ustny), a tego dnia już napierdzielałem we Wieśka.
  • Odpowiedz
SarahC
SarahC
29.04.2026, 22:01:06 via Wykop
  • 5
@Jurigag: Ale tego już nie robią w tym samym składzie zdaje się. Poza tym najpierw wolałabym zobaczyć niezależny gameplay od graczy bo wiele z nas ma uraz po cyberpunku.
  • Odpowiedz
Makarow
Makarow
30.04.2026, 07:12:20 via Wykop
  • 6
Akcje CDPR napedzają hosse


Tym czasem CDP od roku w bocznym trendzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Makarow - > Akcje CDPR napedzają hosse

Tym czasem CDP od roku w bocznym trendzie ( ͡...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

elo345
elo345
elo345
30.04.2026, 09:43:57 via Wykop
  • 5
Fajnie jakby cały wątek obracał się w okół ślubu Geralta z Jaskrem.
W misjach trzeba by było wykonywać kolejne zlecenia i rozwiązywać przeszkody do ślubnego kobierca, a walczyć z tymi, którzy są przeciwni.
Finalnie Geralt odczedłby z Jaskrem za rękę ku zachodzącemu słońcu, a Ciri ruszyłaby na wiedzmiński szlak.
Byłoby to piękne zakończenie całej historii i jednoczesne wprowadzenie do Wiedzmina 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Indoctrine
Indoctrine
30.04.2026, 08:57:05 via Wykop
  • 2
Ciekawe ile wątków LGBT będzie w tym DLC :D
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Indoctrine
Indoctrine
30.04.2026, 12:12:33 via Wykop
  • 1
@viNci_: I tu pewnie też dadzą ostrożnie. Ale wpychają.
  • Odpowiedz
Scooterek
Scooterek
30.04.2026, 12:27:44 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
zalogowany_user
zalogowany_user
30.04.2026, 06:49:59 via iOS
  • 2
Ładujcie po samem kulem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jasiek-xD
Jasiek-xD
Jasiek-xD
30.04.2026, 07:24:48 via Wykop
  • 0
@zalogowany_user: trzeba komuś opchnac, inaczej by nie pisali ;)
  • Odpowiedz
zajsty
zajsty
29.04.2026, 10:31:58 via Wykop
  • 2
Byłoby ciekawie, gdyby koniec końców dlc okazało się pełnym, osobnym tytułem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

r0bs0n
r0bs0n
29.04.2026, 10:52:52 via Wykop
  • 8
@zajsty: albo jakby ten DLC okazał się The Blood of Dawnwalker z innego studia, ale Z TYMI SAMYMI LUDŹMI :)
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345
30.04.2026, 09:36:58 via Wykop
  • 3
@zajsty: Tymczasem w DLC będzie jeden, krótki fabularny wątek i cała masa wyścigów konnych i wielki turniej gwinta.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3307
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
2573
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
2424
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2311
Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu
Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu
1948
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #xtb
  • #inwestycje
  • #kryptowaluty
  • #meczennicyxtb
  • #gpw
  • #inwestowanie
  • #usa
  • #tesla
  • #heheszki
  • #ekonomia
  • #trump
  • #finanse
  • #nieruchomosci
  • #bitcoin
  • #meczennicypkn

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking